Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć mamusie. ostatnio miałam problem z wejściem na forum, co się okazało po przeinstalowaniu ssytemu w lapku wszystko wróciło do normy.. ufff
trochę mam zaległości, ale biorę się ostro za czytanie.

Gratulujemy ząbka Nikusi 🙂

Gosia szybko zleci 🙂 a kiedy odbieracie Bo od rodziców? ja nie wiem czy bym dała radę, także szacun dla Ciebie! 🙂

Dorota mój Milo waży ok 13kg i wzrostu ma ponad 85, ale nie wiem dokładnie ile bo się wygina przy miarce wzrostu..
Co do picia u nas tez mały coś więcej ostatnio pije i też często mokre body ma rano jak się budzi. używamy zielonych pamperów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monia dobrze, że u Was poprawa.

Madzia mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć pracę w Legnicy i będziecie mogli się tam przenieść skoro czujesz się tam znacznie lepiej. |Zdaje sobie sprawę że musiało być ciężko wrócić po ponmad miesiącu do Plocka. Trzymam kciuki, żeby spełniły się Twoje plany i marzenia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szczesliwego Noego Roku wam i maluchom.przede wszystkim zdrowia.
u nas bardzo ciezka sytuacja. w swieta miał co druga noc kolki. potem zachorowalismy oboje. ja jestem na przeciwwirusowym, Filip na antybiotyku i to konskiej dawce takie gardło miał i wymioty i nic nie chciał pic. a nie dosyc tego lodówka 10miesieczna sie popsuła i cud ze zauwazyłam bo antybiotyk w lodówce musze trzymac.teraz u kolezanki trzymam i latam po niego 😞 nie stac nas na nową lodówkę a pewnie z naprawą zejdzie miesiąc 😞 nawet na raty nie mozemy wziazc bo T. nie ma umowy na czas nieokreslony, moja mam ma 400 zł miesiecznie bo spłaca kredyt wiec biednemu zawsze wiatr w oczy.nie dosyc tego popsuł sie tez klop 🙂 a jeszcze kolejne ze spalono nam winde. nie wiem jak ja bede z dzieckiem chodzic z 8ego pietra na spacery.drugie podpalenie w bloku. kupuje czujnik dymu i ciepła. bo normalnie boje sie spac. ja nie wiem kiedy do tego doszło nie spałąm bo ciezka noc była a syren strazaków nie słyszałąm znowu. Filip niby juz lepiej je, ale kaszel mi sie nie podoba. nie wiem czy sie nie skonczy zastrzykami 😞 znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
badania krwi miał robione po tych bólach i zatwardzeniach. jescze bede szłą na kontrole prywatnie. ale musi wyzdrowiec. umówiona byłąm na 2ego ale musze przełozyc.
normalnie robił 3 razy kupke a teraz ma problem. łudze sie ze moze od nocnikowania bo zaczał wstrzymywac.zobaczymy po infekcji czy sie unormuje 😞
jedyne co na plus to ze Filip juz nie sika w pieluchy.jedynie w nocy.takto nauczył sie juz na nocnik. czasem w nocy jak płącze to musze go np w pampku wysadzic na nocnik zrobi siku i sie uspokaja. tak zaczał wstrzymywac.ale to mnie nie cieszy bo z ta kupką sie porypało 😞 uczulenie jedynie prawie znikło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi sliczny synek.nareszcie juz po porodzie i najgorsze bóle za Tobą. co do karmienia ja pamietam ze jak młody miał 2 tygodnie byłam u lekarki i kazałą mi ucinac to karmienia po 15 minutach i robic na siłe przerwy.szybko sie nauczył aktywnie ssac bo tez mi wisiał nawet po 4y godziny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko a moze zmien rozmiar pampka? ja jak mi tak przesikiwał to zmieniłąm na wiekszy, mimo ze wagowo jescze nie miał odpowiedniej wagi do tych wiekszych.albo w połowie nocy zmienic pampka jak to nie pomoze. bo tak co noc w mokrym sie budzic to nei za zdrowo.
Marlena z jednej strony szkoda kontaktu z dziecmi z drugiej mniej bedzie Ci chorowac. czyli kurcze u was w Holandii też kryzys 😞 moze uda Ci sie cos znalezc szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti to szybkiego powrotu do Zdrowka!! Współczuje to musi byc straszne te podpalenia!!!
Mogli by w koncu złapać tego wariata i byłby spokój zanim dojdzie do tragedi..
A lodówka nie ma gwarancji?! Jak nie minęło 12 mcy to oddaj na niezgodność z umowa i zażądają wymiany a nie naprawy. Należy ci sie. Póki zima to jeszcze da radę wystawić na balkon conieco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata co do uderzeń to już mi wielu lekarzy mówiło, neurolog, i też siostra, że nie powinno się robić okładów przy uderzeniu w głowę, bo wtedy ewentualny obrzęk się robi wewnątrz i można narobić większą szkodę... lepiej żeby miał wielkiego guza a ty pewność, że wszystko ok i nie ma wewnątrz obrzęku żadnego.

Dorota tak jak piszą dziewczyny OLEJ to.... a wkurzać musi fest... ja bym odpyskowała pewnie, żeby sami w lustro patrzyli a nie dzieci oceniali.

Beti zdrówka!!


No i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJ na ten nowy rok !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamuski!!

Ja zbieram się powoli i mykam do pracy..
Na początku: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!! Oby był jeszcze lepszy od poprzedniego! Spełnienia marzeń! :*

Agatka biedny Miło.. Buziak dla niego!
Ojej Beti Tobie to zawsze kłody pod nogi... Tak jak Iza pisze na niezgodność jak masz możliwość oddaj a narazie trochę balkon się przyda... Zdrówka dla Was duzooooo!!

Gosia jak imprezka?? Jak Bo??

Madzia to ja nie skumalam Twojego posta... Myślałam że szukasz pracy tu gdzie mieszkasz.. Ale nie to o rodzinne strony Ci chodzi.. Ja Tobie szczególnie życzę aby spełniły się Twoje marzenia i cele!! A co M na to? 🤢

A z newsów to ja się dowiedziałam w sylwka że do pracy chodzę do końca kwietnia.. A pozniej tak jak się umawialismy wychowawczy 😉 ale mam na oku inna pracę, tylko nie mam kiedy listu napisac motywacyjnego. U nas też choróbsko jakieś.się przyplątało.. M chory tesciowa, Fifcia coś wzięło też... Zobaczymy jak dalej...

Miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siedzę i się smucę od rana , bo Kubuś poszedł po tak długiej przerwie do przedszkola, już przed świętami były cyrki jak go P odwoził, płacz , że chce się przytulić do mamy, ryk przeokrutny przy zostawianiu. Całe te 2 tygodnie mu tłumaczyłam i dziś wstał i było ok a przy samym ubieraniu w kurtkę myślałam , że się przy nim rozwyję , bo widać było jak maluszek walczy ze sobą żeby się nie rozpłakać ale smutek na buziaku i starał się powstrzymać łzy ale w końcu i tak się rozkleił, jakoś P go zagadał i pojechali a w przedszkolu znowu trochę popłakał....Kurcze ciężko mi z tym strasznie, bo myślę ciągle co tam u niego...
Przepraszam , że od rana Wam smęcę ale jak bym się nie wygadała to bym, chyba oszalała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu Zdrowka dla wszystkich i pisz ten list ! Koniecznie! Czas masz na pewno;-)
Pomysl ze masz jeszcze drugiego bobasa;-) czas jest elastyczny;-)

Dorota pewnie teściowa nie chciała cię zdenerwowac.. Moja mama ma taki charakter ze zawsze komentowala wagę, zawsze!! U mnie klasyczny chwyt za policzki i tekst ale dobrze Wygladasz;-) najgorsze ze do sąsiadki czy koleżanki np z klasy tez walila równo takie teksty.. A moja mama jest ucielesnieniem dobra ;-) nigdy nikogo by nie skrzywdzila ani obrazila tylko czasem coś palnie...
Ja ją zawsze opierdzielam a to i tak nic nie daje..

Co innego złośliwe i handlowe komentarze.. I obcych ludzi. Moja mamę jestem w stanie przełknąć ale juz nikt inny nie ma prawa komentować niektórych rzeczy.
Ja mam z Niki to samo tylko odwrotnie.. Ze za chuda, mizerna, podkrazone oczy itp ze niby jeść jej chyba nie daje... A rzuca sie na jedzenie..

Super noc za nami;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota rozumiem. Moja to by tylko sie wtracala.. A mieszkamy jeszcze razem.. Mam nadzieje ze juz niedługo.. Generalnie od jakiegoś czasu mozna by sie juz przenieść ale kuchnia jeszcze została do skończenia (blaty i dopasowanie sprzętu AGD) a nie chce mieszkać na pól gwizdka.. Niki juz codziennie bawi sie w swoim nowym pokoju i od rana krzyczy "Tam!!"

Co do energii nas wczoraj zaskoczył rachunek.. Od 2 mcy dogorewam pokój Bo przed kąpielą piecykiem.. Efekt - 100pln wiecej za prąd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...