Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asiula no w jeszcze u mamusi, młody wakacje jeszcze ma, wracać się mu nie chce, stęka ze do szkoły ,ja tez jeszcze z tydzień bym posiedziała, chociaż już brakuje swoich kątów. Teraz to Holandia i Niemcy, nocą spokój na autostradzie, jeszcze bajki- tak sobie tłumacze 🥴, jednak najgorzej i najdłużej przez te polske przejechać, a my aż na Podlasiu za Lomza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze nawiązując do luzackiej postawy rodzica...
Moi rodzice właśnie w takiej atmosferze nas wychowywali. Byli tolerancyjni i bardzo lojalni. Dawali nam dużo swobody...
I patrząc z perspektywy czasu, wszystkim to wyszło na zdrowie 🙂 Mają nas czworo i na pewno się nie powstydzą!

U mnie rzeka mleka, więc Głodzilla lada moment się obudzi 🙂

Teraz już zmykam na pewno 🙂 Dobrej i przespanej 😘 Do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a daj spokoj 25 godzin jazdy tydzień temu , teraz z powrotem-i sie mi dziwią ze mamusie i tatusia raz na rok odwiedzamy, ale jak by przynajmniej od granicy autostradę do samej stolicy zrobili, a za warszawa usunęli znaki ograniczenia prędkości do 30 ... marzenia .... no i warszawkę tez było mi milo objechać jakimś ringiem przynajmniej... mmmm
coś mnie przymula, idę do łóżka
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w sobotni ranek 🙂

Mała śpi na tatusiu już tak od 7 😜 a ja krzątam się po domu, już się wykąpałam, wczorajsze pranie poskładałam, nastawiłam kolejne pranko i zmywarkę a teraz biorę się za prasowanko 😜

emiliaeem u mnie też jest nas czwórka i rodzice też mieli luzackie podejście do wychowania no ale bez przesady w każdym bądz razie "wyrośliśmy na ludzi" 😁

anjaP dobre 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂


Ale się wczoraj wieczorkiem rozpisałyście na temat teściowych, ja na szczęście mam super teściową więc złego słowa nie napisze 😉


My dziś już z rana byliśmy załatwić chrzciny i udało się będzie w sobotę 8 października tylko sam sakrament chrztu i jednak nie robię w lokalu bo mamuśka zła ,że ma taki duży dom a mi się lokalu zachciało 😜


U mnie pogoda dziś super 🙂 już rano o 9 było słoneczko i ciepełko 🙂


Noc minęła jak zwykle mała drugi raz zasnęła już o 21 i nie było kolek i spała do 8 z cogodzinnymi pobudkami na cyca 🤪 . Przed 9 poszłyśmy na spacer i właśnie się obudziła zmykam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam laseczki 🙂
ale sie wczoraj rozpisałyście o tesciowych moja jest ok mi nic nie mói ale mojemu Pyniowi ( męzowi ) suszy głowę , on mi nie przekazuje i jest dobrze 😉
za to mam duży kłopot z Pynia siostra , starsza od nas, ma 1 dziecko i matka polka sie znalazął kur...., wciaz cos , wciaz ma jakieś uwagi , a to z łóżeczka powyciagaj maskotki bo niunia patrzy do góry i zeza będzie miala , a to ,z e leży w bodziaku i mzoę zachoruje , a to uważaj na przewiewy , no a najbardzoej wkur... jest to , ze ja mietoli, bierze bez pytania i raz była sprzeczka o całowanie bo TYLKO MAMAM I TATA - CAŁUJA NIUNIE a nie " obce osoby " nie nawidzę tego , my jej nie bujamy na rekach , we wózku tez nie rzucamy żeby amortyzatory poszły a wiem że Wiki tego nie lubi i tak płacze potem bo ta ja rozdrażnia !i musiałam swoje powiedziec i wielka obraza , zę zwróciłam uwagę - ale trudno muszę mieć z nia kontakt ze względu na Pynia i zaciskac zęby ale za każdym razem jak coś jest nie tak to zwracam głosno uwagę - może sie nauczy.
Nasza kluseczka nockę miała pomyslna , poszła spać po kąpieli i jedzonku okolo 22.30 , obudziłą sie o 4 rano na jedzonko i przebranie pampka , troszke sie powierciła przez sen i spała słodko do 7.30 🙂
pozdrawiam laseczki i maluszki wasze 🙂
emilia1 , sorki ale ja patrzyłam na tówj profil i nie wiem gdzie szukać twego nr tel. ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam :*

Wy tu tak o tesciowych a ja sie ciesze ze nie mam bo szczerze gdybym miala to wiem ze chyba najgorsza tesciowa jaka mozna sobie wyobrazic bo juz troche poznalam mame Krzyska bogu tylko dziekuje ze ona dzieci niecierpi i sie malym nie interesuje za to mam mame ktora mnie juz doprowadza do szalu ostatnio ciagle sie z nia kloce a dzis juz przesadzila synek sobie spi grzecznie w lozeczku a on o 6 wparowala do pokoju i mi go zabiera i mowie ze idzie z nim ciasto piec i w efekcie zostawila go w wozku a poszla do gory do mojej babci bo sobie noga biedaczka zlamala 84 lata nie chodzi a sobie noge zlamala ja nie wiem jak to mozliwe nio a syneczek darl sie w wozku bo go rozbudzila i nie dosc ze maly w dzien nie spi to ta go wybudze nad ranem i go bierze dzis juz przesadzila a teraz sobie go zabrala bez pytania na dwor nawet nie zapytala czy ja nie chce isc ;/

Wiec z jednej storny mam dobrze z drugiej mam tego juz czasem dosc a jak ja poprosze by 2 minuty popilnowala dziecxko bo chce isc do lazienki i butelki umyc to on juz do niego gada 'mama cie zostawila a babcia ma tyle roboty i sie toba musi zajac" to jej wczorjaszy tekst im maly wiekszy tym my sie gorzje dogadujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😘

Oh teściowe, "kochane teściowe... 😜
Temat rzeka jak to już pisałyście ale cóż trzeba przeżyć.
Obyśmy my były inne, wspominając swoje teściowe.
Nas też rodzice luzacko chowali ale zawsze dużo gadaliśmy i wyrosła 5 - tka porządnych ludzi 🙂

Mąż u teściów z Lenką, a ja od 8 sprzątałam cały dom. Padam ale czuje się super, że tak czystko i pachnie ładnie 🙂
A Malutka jak na "złość" śpi 🤪 Wciągnęła butle i po porządnym beku padła i śpi dalej haha 🙃

darka rzeczywiscie przesadziła mamusia...a te teksty o zmęczeniu itd. to jakbym teściową słyszała jak szwagierka zostawiała małego i jechała do szkoły itp. Cóż pogadaj z nią i powiedz, że Ci przykro jak tak mówi.

anjaP ja też cała w nerwach jak mąż gdzieś jedzie...mam nadzieje, że szczęśliwie dojechał 🙂

asiula emiliaeem ładnie, ładnie. Już dzieciaczki swatacie 🙂 Teściowe, ah teściowe 🤪 🤪

U nas cieplutko, jak mąż wróci pójdziemy na spacerek. Już tęsknie za Małą terrorystką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja Witam!!!

Nocka u Nas minęła dość dobrze, oprócz małego incydentu kiedy to Tatuś zadeklarował się nakarmić i przewinąć synka o 23.30,

byłam mu przypomnieć po 23 że ma to zrobić bo leżał na kanapie i gapił się w tv

Potem zasnęłam aby sobie odespać - i taki był cel karmienia przez męża,

budzę się po 1- szej w nocy, jego nie ma w łóżku, mały śpi
Idę a ten urządza chrapanie na kanapie,tv leci, piwko stoi.

I chłopina zasnął i zapomniał - więc mała awantura była, bo mnie się czepia jak 2 godz później daję jeść a ten obieca i śpi.
To ze złości jeszcze o 2 w nocy się ubrał i poszedł sobie cygaro palić na dwór - ja tego nie znoszę więc z domu go już z tym wyciepłam ( czytaj - wyrzuciłam 😜),
ale na szczęście o 3 w nocy doszliśmy do zgody
I tak oto się wyspałam....

Teraz mały śpi w leżaczku, mąż w Biedronce a ja idę prasować

Potem jak się wygrzebiemy to jedziemy nad wodę

Miłego weekendu!!!!!!!!!!!! :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 jeszcze jedzie, może na 19 przyjedzie
Darka Kiedyś tez tak miałam z mama, jeszcze studiowałam zaocznie i ona co weekend musiała małym się zajmować, bo maż w Belgii,i za każdym razem to strasznie stękała, w sumie to przez z nia tylko 2 lata zrobiłam , sie wkurzylam i wyjechałam do męża a teraz się boji coś nie tak zrobić , powiedzieć bo wie ze jak mnie wkurzy to ja walizka dziękuje za gościnę, albo się na Skypie z msc nie będę odżywać. Oj ostro jadę czasem ale inaczej nie wychowam 😉 😉 😉.

Za to moja siostra - przyszła chrzestna, nosiła by ja na rekach non stop, co prawda jej nie tarmosi i nie całuje nie dziudzga, akurat wie ze nie można, ale na rekach ja usypia, i dziś w nocy po 4h mala mi marudziła, rak się dopominała, wiec poszłam po nią i mowie ze Lila spać chce, i potrzebuje twoich rak, ona przez sen ze zrozumiała aluzje i dziś tylko raz ja wzięła do przebrania i z powrotem do wózka.
U nas a propos wychowania, zasady były przestrzegane mamusia tego pilnowała, za to tatuś do nas więcej cierpliwość i zaufania miał na więcej nam pozwalał. Trojka nas jest i tez wszystkie wyrosły na porządne stateczne babki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia668775 sorki na brzuszku miałam a tu zapomniałam dodać już wpisałam w gg mój nr tel zapisz sobie 🙂



    darka jaki kupiłaś rozmiar tego kombinezonu z polaru
Ja już też poprasowałam , a mała w tym czasie na karuzele patrzyła, a tera śpi w leżaczku .Mąż do 14 w pracy mam nadzieję ,że namówię go na spacer do solanek 🤪 Miłego dnia życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Złotka 🙂

Wpadłam troszkę Was podczytać 😜
Niedługo zbieramy się na spacerek, ponieważ w dniu dzisiejszym mamy zaległości 😉
Słońce niby świeci,ale temperatura taka sobie 😮 Aż mi się wychodzić nie chce 🥴
Też tak macie,że jak chłodno to Was piersi dziwnie ,,strzykają"? 😮 Ja już w końcu bezrękawnik sobie kupiłam, bo bluza nie wystarcza... 🤨

A wogóle po raz enty oglądam ,,Szkołę uczuć" 🙂 Piękny film...

Edytko ja dzisiaj męża pogoniłam do roboty 🙂 Wylał pół butli płynu i na całym domu czuć czerwonym Ajaxem 🙂

Pokażę Wam jak Moje Szczęście dziś wykorkowało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po częściowych zakupach bo teraz na obiadek wróciliśmy i zaraz na spacerek idziemy 🙂

emiliaeem super zdjęcie 😁

a tak dzisiaj rano spały moje dwa skarby

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/66681303.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/533/66681303.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1 ja zamowilam rozmiar 74 bedzie w sam raz na listopad a w sumie juz w pazdzierniku znajac polska pogode bedzie zimno to nic sie nie stanie jak bedzie wiekszy przeciez w wozku go nie bede wyciagala wiec moze miec jak spiworek

aa i emiliaeempodziwiam cie masz czas na malowanie bo zauwazylam rzesy ostro pomalowane ja to tylko jak gdzies wychodze i to jeszcze z lenistwa i slicznie razem wygladacie ja tez czasme tak z malym spie ale nad ranem jak mi juz ciezko wstawac co godz

Werciaa mam takie pytanko dlaczego karmisz malego co2h z powodu tego ze jest wczesniakiem?ja karmie mojego co 2-3h pomimo tej hypotrofi a w nocy to jestem happy jak zasnie o 20 i spi do rana a miala bym jeszcze sie meczyc co 2h koszmar

Nio i tka to jest moja mama dlugo sie na mnie gniewac nie moze ale ja jej jednego slowa nie zapomne przez dlugi czas bo mnie tym urazila nie bede mowic co to za wyraz bo az mi cisnenie skaka nio i ja jade na zakupy i do kosciola a ona sie malym przez 2h musi zajac a teraz prasowalam to poszla na dwor i zamiast go pilnowac dala mojemu tacie

Ehhh i znowu mleko kupywac a Humany nie robia tez w wiekszych opakowaniach niz 350g nio to sobie pojezdze co 5 dni jeszcze do Biedronki po husteczki i po pampersy ale to do Auchanu bo w biedronce nie ma tych orginalnych na dodatek 2 km od naszego domu otwarty jest dzis ogrod botaniczny ponoc 800 zaporszen wyslali i ma byc m.in Buzek to bedzie jazda jak ja przejade do miasta tam bedzie masa policji i nio i dzis mama robi grila dla kolezanek swoich to ja sie wprosze wprawdzie zjem tylko ziemniaczki bo karkowka moge zapomniec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja witam po południu 🙂 😜

emiliaeem to masz fajnie w tym Twoim bloku... ja mieszkam w domku i nasze samochody zwykle stoją przed domkeim.... więc jak ktoś przyjedzie i widzi samochody przed domem to nie udasz, że Cie w domku nie ma 🥴 ...a tak poza tym to śliczne zdjęcie....takie urocze...a Ty jak zwykle wyszykowana 🙂 🙂

moja kruszynka właśnie ssie kciuka..hehe...lepsze paluszki niż smoczek..mała łobuziareczka 🙂 hehe

darka pogadaj z mamą...fajnie, że Ci pomaga ale nie może rządzić Twoim dzieckiem...i robić coś wbrew Tobie.
Moja teściowa ostatnio też zaczęła się coś panoszyć ale nic się nie odzywałam, bo dzisiaj wyjechała na 2 miesiące, jak wróci i dalej będzie się wtrącać to będe zmuszona z nią pogadać 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka no właśnie ja też zamówię sobie biały roz 74 i nawet do kościoła na chrzest mogę jej to ubrać , bo nie wiadomo jaka pogoda będzie w październiku 😮


emiliaeem śliczne zdjęcie, mały słodziak a ty wyglądasz jak modelka 😁


gosiaczek śliczna fotka 🙂


A mnie dziś głowa boli całe popołudnie nawet z małą nie wyszłam na spacer popołudniu a miałam isć z mężem do solanek ,dobrze że chociaż rano z nią byłam.Zmykam bo zaraz mi łeb pęknie 😮 🥴 🙃 mała zasnęła to i ja się położę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek, Emiliaeem super te Wasze fotki, u nas tatuś nie raz też tak zasypiał ^^, mi się tylko raz zdarzyło 🙂

Zauważyłam że ostatnio Maksio jakiś zdekoncentrowany jest nie chce mu się łapać kontaktu wzrokowego ze mną z tatusiem jakoś bardziej, za to zabawki to najlepsi kumple 🤨 normalnie niesprawiedliwe ..

Poza tym co piątek tatuś ma dyżur nocny przy małym więc dziś wypoczęłam wspaniale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

Lencia już śpi.
Na buźce ma czerwone krostki i szorstką skórę. Co to może być? To od paru dni. Myślałam, ze potówki od cycusia ale szorstka skóra?

Chatka posprzątana na błysk 🙂 Spacerek zaliczony i buty sobie upatrzyłam w Venezi. Zajefajne muszkieterki, karmelowe.

emiliaeem, gosiaczek piękne zdjęcia 🤪

wercia ah Ci faceci...ale dobrze, ze się pogodziliście.

darka życzę szybkiego porozumienia z mamą...a słowa, no cóż bolą. Ale głowa do góry - jesteśmy z Tobą.

Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z wieczora 🙂
My dzis bylysmy na dorzynkach,nie chcialo mi sie tam zbytnio koczowac ale musialam taka moja rola...Ale po wypelnieniu obowiazków do domu i kapiel dziewczynek.Blanka tak spala tam mimo tego ze muzyka glosno grala,a po kapieli znow sen.A my zasluzony odpoczynek 🙂 🙂
Emiliaeem zdjecie sliczne z Ty wygladasz super!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/zdjcie0362f.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4043/zdjcie0362f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A to moja gwiazdeczka rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...