Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka,

Lenka spała 2 h w wózku. Nie bujałam jej. Poprostu ją zostawiłam i tam zasneła 🤪

anjaP gratulację dla Lili za ząbka.

emiliaeem a wiec tak. Dworzec autobusowy we Wrocławiu jest blisko PKS. Podaję Ci link połączeń do Kostomłotów. Busów nie znalazłam ale moze ktoś na szkoleniu go pokieruje bo mi ciężko tak znaleźć.

AUTOBUS

darka powodzonka jutro! Sama mu powyrywam ******!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no ja też czekam na top model i pójde spać 🙂 choć nie wiem jaka będzie noc bo mała o 18 padła, o 20 wzięliśmy ją do kąpania, rozbudziła się troche ale zjadła i znów zasnęła.... ciekawe jak długo...

Wercia o tego konika Ci chodzi? http://allegro.pl/fisher-price-konik-morski-gra-i-swieci-kubus-p-i1960849021.html też go chcę kupić i zastanawiam się czy warto....
ma go któraś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 - tak o tego konika, ciekawe czy jest fajny, może by Rozbójnikowi pomógł, już sama nie wiem, jeszcze teraz ten zębol jak mu wychodzi to marudny na maxa 😞

Bleeee nie dosc że mam okres to jeszcze prawie NIC nie ściągłam z cyców 😞 wyszlo 20 ml - a blat biurka, ubranie i reszta upackane mlekiem na dodatek 😠 😠 😠

darka
- powodzenia jutro!!!

Ide spac Dobranoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


u nas już troszkę lepiej Natalia zasnęła przy butli o 20 tej a o 21 się obudziła 🤪 i tak do 22 z nią walczyłam o 22,20 butla 90 ml i poszła spać 😉 Wysmarowałam jej dziąsła DENTINOX N i chyba pomogło 😉 ale o 3 mała wstała i sobie gadała w łóżeczku 🙂lepsze to niż kręcenie i marudzenie 😉 rozkopała się i wzięłam ja do nas żeby się ugrzała pobawiła się naszymi twarzami około 4 dałam jej butle i spała do 7 🙂 teraz jest po butli i drzemie 🙂


Jakie macie dziurki w butlach do picia mleka i herbatki ?????????? Ja dziś wymieniłam do herbatki na 2 dziurki a do mleka na 3 dziurki i nawet szybciej wypiła mleczko 🙂 z ten z 1 dziurka chyba powiększę do kaszki CO WY NA TO 😉 I używam butelek z AVENTA

    gosiaczek jak kupisz ten expres to ja się wpraszam na kawe 😉
wrecia i anja gratuluję ząbka 🙂

    kinek zdrówka życzę i trzymam kciuki za Maksia całuski od Natalki 😘
Emilia jeżeli nie dostaniesz okresu w przeciągu 2 dni a nadal będziesz miała ten ból to proszę iść do lekarza 😉darka POWODZENIA DARKA ty masz tez butelkę z avent i chyba ten smoczek do kaszki http://allegro.pl/avent-silikonowe-smoczki-trojprzeplywowy-kaszka-i1934974529.html jak to działa to w trakcie się przekręca 🤔 butelka się nie odkręci ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZIEWCZYNY jeszcze takie pytanie jak mała mi się wczoraj przebudziła o 21 to troszkę poprykała i troszkę przy tym kupki zrobiła czy to może być od banana bo dałam jej o 16 🤔 ogólnie zauważyłam ,że mam takie nocki od kiedy daje marchewkę i banana i teraz się schizuje czy to od tego czy zbieg okoliczności , fakt jest taki że nie płacze i nie widzę żeby ja brzuch bolał bo się śmieje i gada jak pryka 😉 o rany żeby to był jednak skok i się już skończył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa, Wercia jeśli dobrze pamiętam to Ramonka go ma, tego konika, bo wklejała link z nim 🙂 więc do niej uderzajcie 🙂

My dziś nocka super, od 21 do 7:30 także naprawdę szpoko, ja się czuję może minimalnie lepiej, no zobaczymy co z tym choróbskiem będzie .
Dziś premiera mojego programu na TLC "Jestem w ciąży i ..." (i mam chorobę maniakalno depresyjna/ jestem wegetarianką/jestem bezdomna/mam zaburzenia żywienia) -choruje na takie programy ☺️ ☺️ ☺️

Dobra mykam się polenić , póki cisza i spokój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ja tylko na chwilę bo mała śpi a ja mam pranko do rozwieszenia 😉

McDa87 śliczny avatarek i widać że ładna i sympatyczna z ciebie dziewczyna 😜

emilia spokojnie na pewno to po bananku moja odkąd je marchewkę i banana to dziennie dwie kupki robi 🙂 a to że pryka to bardzo dobrze bo jak by dusiła to w sobie to by ja brzuszek bolał. A i oczywiście zapraszam na kawę czekam jeszcze czy przed świętami jakiejś promocji nie będzie na ten ekspres a kawa zwłaszcza latte macchiato pychotka bo byłam na promocji tego sprzętu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie

U nas noc bez rewelacji maly wczoraj zostawil wczoraj w butli bo zasnol i dzis obudzil sie o 6:45 dalam butle polozylam sie i ja zaslam a on po chwili tez i obudzilismy sie o 8

Emilia1tak ja mam te smoczki do butelek i tak do herbatki mam trojprzeplywowe bo 2-ek nie bylo w sklepie jak kupywalam to mam do herbatki a do mleka bo ja zageszczam mleko zageszczaczemi czesto sie ta dziurka mi tym zapychala wiec kupilam juz 4-ki ale powiem ci ze sa do dupy bo to tylko 4 maly dziurki i szybciej by lecialo z tych trojprzeplywowych ale maly daje rade wypic bo ona sa od 6+

Ehh maly spi a za godzine musze zaprowadzic go do kuzynki na te 2-3h masakra ciekawe jak ona z nim wytrzma bo jej bartus to grzeczne dziecko ma 7 miesiecy a ani mysli o siadaniu a moj to juz by chcial siedziec

Lece babulki przygotowac papiery niezbedne bo nie przyznali mi adwokata z urzedu a nie bede na taka pierdole brala prywanego adwokata bo wybule 2000 zl dzieki bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Dziś kolejny dzień standardowy jak dla mnie - czyli dziecko, dom i firma + wystawianie na Allegro

Przed chwilą miałam małą załamkę - Patryk nie umiał zasnąć, wył jak szalony, rozbeczałam się oczywiście i wyliśmy razem.

W końcu nie wytrzymałam i wzięłam wózek z sieni - my trzymamy na sieni i to zamknięty bo miejsca mało w mieszkaniu a zamknięty bo oczywiście mogą ukraść + musi byc folia
przeciwdeszczowa na nim i karton w koszu bo sąsiedzi mają koty i te koty puszczają na tą sien i kurnaaa te koty w wózku siedziały albo w koszu.

I w ten sposób Rozbójnik zasnął a ja mam w 44 metrowym małym (cytujące mego teścia) mieszkanku wózek z brudnymi kółkami = więcej sprzątania znowu.
Mam ochraniacze na kółka ale na skrętne to one są fatalne niestety bo ciągle z nich schodzą...

emilia1
- ja na herbatki mam smoki nr 1 a na mleko 2-ki, czasem jak nie mam 2 na mleko to daje 1.

To na razie tyle


darka
- raz jeszcze powodzenia w sądzie, 3-maj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powitać 🙂

Oli spał od 21.30 do 6 rano 🤪 Zjadł szybciutko cysia i pociągnął komara aż do 9.40 🙂
I właśnie się przebudził z pierwszej godzinnej drzemki 🙂

Mój żołądek już lepiej, w dole brzucha też ciągnięcia nie czuję, a okresu jak nie było tak nie ma 🙂

Edytko dziękuję za pomoc 😘

Później się odezwę bo Sradniczek wzywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
u nas nocka lepsza, mam nadzieję, że wraca do normy i skok się kończy, pobudka o 3, 5 i o 8 🙂
dziś dałam pierwszą marchewkę z bobowity z paczki i chyba nie smakowała małej 🙂 nie wiem kiedy się nauczy jeść łyżeczką, najpierw wyciskała ją językiem a potem już otwierała buzię, ale językiem marchewkę całą wypluwała i strasznie się krzywiła 🙂 heeh zobaczymy jutro....

Gosiaczek dziękuję za komplement, aż się zaczerwieniłam 🙂 hehe

Darka powodzenia dziś i koniecznie napisz jak poszło!!

Emilia a jak Ci Natalka zasypia w leżaczku to masz załączone wibracje albo kołyszesz, czy sama zaśnie??

ja jestem w szoku, moja mała śpi już 40 minut!!! i zasnęła na kanapie bez większego marudzenia, przytuliłam się, pogłaskałam, trochę się podenerwowała i zasnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia moja też dzisiaj zasnęła w leżaczku ale ją od razu przeniosłam do łóżeczka, następnym razem zostawię ją w leżaczku i zobaczę czy pośpi dłużej niż 30min 😉 McDa u mnie jak mała zasypia w leżaczku (zdarzyło się to 3 razy to wibracje są włączone i smoczek w buzi a i dzisiaj oglądała bajkę w tv) 😜

darka powodzenia i daj znać 😉

McDa twoja jest na piersi wiec może niechętnie jeść zupki i deserki moja siostra tak miała z Natalką bo po prostu wolała cyca 😁 ale kto wie może po prostu musi się zrekontrować dodam ze moja nie ma problemu jeść łyżeczką bo zawsze dawałam jej bobotkik i jeszcze oblizywała łyżeczkę i po prostu się przyzwyczaiła 🙂

A u nas otworzyli Smyka pojadę i zobaczę może z tego powodu będą jakieś promocje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dziś jadę na zakupy do C&A bo mam kupon rabatowy na 30% 🙂 ciekawe czy kupie coś dla siebie, czy wszystko dla małej 🙂 hehe i też zajrzę do smyka, może będą jakieś przeceny 🙂 i u nas w carrefourze są 4 słoiczki z bobowity po 7,56, czyli jeden wychodzi za 1,89 opłaca się?? bo ja nie kupowałam jeszcze i nie wiem po ile stoją....to są setki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka! Dawno tu nie zaglądałam...... 😞 Ale Wasze pociechy podrosły!!! 😁
Moja Natusia rośnie jak na drożdżach dosłownie, waży już 7 kg. Nadal karmię ją piersią, ma apetyt ten mój mały pasibrzuszek 🙂 Już niedługo planuję rozszerzyć jej dietkę i podawać pierwsze warzywa z Hippa, ale wyczytałam, że najlepiej dla maluszka jest przez pierwsze 6 miesięcy życia podawać tylko mleko - wówczas minimalizujemy ryzyko alergii, a mój mąż jest alergikiem.
Ogólnie to wszystko u nas ok, mała jest zdrowa, mamy tylko jeden problem -bioderka. Na usg okazało się, że Nati ma początki dysplazji stawu biodrowego na obu nóżkach i od tamtej pory jeździmy co miesiąc do ortopedy. Póki co obyło się bez ortezy, ale nadal trzeba robić szerokie pieluchowanie i dużo kłaść na brzuszku (czego moja mała nie lubi, i jasno daje to do zrozumienia...). Mam nadzieję, że wkrótce wszystko się poprawi 🤔. Czy któraś z Was miała podobne problemy ze swoją córcią (bo podobno u dziewczynek dysplazja występuje znacznie częściej)?
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
McDa87, 1,89 zł za słoiczek 130 g to dobra cena. Udanych zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz po rozprawie ktora trwala zaledwie 20 min sedzia przeczytal to o co ja wniosilam spytala sie czy to podtrzymuje i zapytala sie tego dupka czy zgadza sie a on ze nie zgadza sie i ze chce pelnych praw, chce by oskar mial jego naziwsko i on moze dac 200 zl alimentow przy kwocie jaka onz arabia czyli 1800 zl po porstu smieszne a co ja za 200 zl kupie pampersy i mleko a gdzie reszta teraz musimy malego kapac w seri oilatum a same wiecie glupi plyn 500 ml kosztuje ponad 60 zl mydelko z tego tez 23 zl krem i boje sie ze i lekarka mi zmieni tne bebilon na nutramigen ktory ponoc jest drozszy i wiec ja sie juz z nim nie bede bawic pojde do prywatnego adwokata niech z niego sciagnie ile wlezie chocby te 400 zl aaa i jeszcze sedzia nakazala badania zrobic DNA dostane wezwanie i bede musiala jechac do katowic z dzieckiem i beda mu pobierac z krwi i to z zyly juz widze jego placz bo u niego jest problem ze znalezieniem zyly albo mu peknie albo nie leci krew takie cyrki byly w szpitalu

uff trzeba troche ochlonac i kupilam malemu kaszke SINLAC i powiem wam ze malemu smakuje i teraz spi bo u kuzynki byl bardzo grzeczny pospal ale chwile bo halas tam byl nio ale jestem z niego dumna ze za mamusia nie plakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedi26 u nas to nie schodzi to typowa skaza wielkie plamy suche poczerwienione w obwodach ide poniedzieli do lekarza na szczepienie i chyba by mi zmienila mleko bo to nic nie skutkuje robia mu sie wieksze juz ma cale posladki i dolna czesc plecow takimi plackami z nozek to ladnie schodzi bo to byly male plamki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek moja córunia dla odmiany zasnęła w łóżeczku spi już od 2 godz ,a za ściana mam nowych sąsiadów i wiercą , a ja to nie rusza 🤪 a przeważnie spi w leżaczku i jej nie przekładam , daj znać ile pośpi Lenka 😉


dziś Natalia nauczyła się jeść łyżeczka nie zdążyłam nabierać a ona buzię otwierała 😉 🙂


McDa87 super że u ciebie nocka lepiej ja mam nadzieje że nasz skok tez szybko się skończy 😉 Natalie bujam nogą w leżaczku a jak zaśnie to przestaję, z wibracja nawet 3 godz potrafi spać , ale widzisz teraz śpi w łóżeczku od 15,20 🙂 więc nie ma reguły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...