Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

    ZDRÓWKA I BUZIACZKI DLA LILY 😘 😘 😘
Nocka super dałam mleczko 210 tylko o 20 tej 🙂 🙂 O 24 stała w łóżeczku 😮ale dałam ciepła wodę i o dziwo zasnęła 🙂 Jak wstawałam do pracy to dałam jej na śpiku o 5 tej 120 mleczka i spała jak nigdy do 6,30 🤪


megan i aga a myślałam ,ze tylko Natalia wstaje o 5-6 🙂 Dziewczyny piszą ,że śpią do 8 😉 No to witajcie w klubie 😉 😉


tilii no to gratuluję ząbka 🙂 🙂 teraz beda wychodziły jeden po drugim 😉


gosiaczek ja tez nie przewijam w nocy 😉 Przedwczoraj jak dałam Natalii mleko o 20 ,23 i 3 😮 to o 5,30 obudziła się i była cała ubrudzona kupą 🤪wszędzie przeciekło 😉 A dziś jak dałam mleczko tylko na noc to spała az do 6,30 😉 Także to nie wina pampersów, po prostu tyle narobiła 😁


kasiu fajnie ,że o nas pamiętasz i supr ,ze macie się dobrze 😉


emiliaeem gratulacje dla małego 🙂


Kiniek gratulacje dla Maksia 🙂 i udanej komunii i pogody 😉


agapurka2 super minka Filipka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas w Pampersach też nie mamy mokrych poranków 🙃 A Mały pije bardzo dużo 🙂

Megan mój mąż się śmieje,że niezły ze mnie lekarz, tynkarz, akrobata...
Z wykształcenia polonista niby, ale bez polotu w tym kierunku ☺️ A praca- obsługa klienta w punkcie info 🙃 A gdzie? W sklepie budowlanym 😁 Reklamacje, faktury i inne duperszmity 🙃
Kiedyś wygryzę Tuska ze stołka, póki co przy Olku czasu nie mam 😉 😁

Olek padł i ja zmykam 🙂 Chciałam się pochwalić, iż mimo padania na ryjek znajduję siły na czytanie książek 🙂 Także lecę czekać na męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow Emiliaeem zazdroszczę czasu na czytanie książek, ja póki co go nie mam 😞 ale po obronie i jak skończę ten nieszczęsny kurs pedagogiczny to może 🙂 ale wtedy znów do pracy pójdę i jeszcze rozliczam firmę męża;( więc ciągle mi czasu brakuje 😠

maleńka padła o 21 prawie przy piersi, dałam jej smoczek po jedzonku, położyłam się obok i już zamykała oczka, czemu tak nie może być zawsze 😞

ciekawe jaka będzie noc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Mąż wyciągnął mnie na zakupy chyba myślałam że to zadośćuczyni jego występek 🤢 W każdym bądź razie nakupowałam sobie ciuszków a on płacił 😜 ale i tak mam do niego żal ☺️

Lenka wykończona padła jak mucha zjadła tylko 100ml wiec pewnie koło 23 będzie płacz 😉

Kiniek to czekamy na Ciebie 🙂

agapurka reakcja rewelacyjna moja też fajnie reaguje aż muszę ją nagrać 😜

emilia i McDa no nic narazie na noc zakładam je te pieluchy majtki i zobaczę bo dosyć mam prania prześcieradła i całej obsiusianej reszty 😮 emilia jej co ty dajesz Natalce że takie kupki robi to może Lence to dam ostatnio robi twarde i widzę że się męczy 🥴

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe emilia ja tak samo..jestem strategiem podatkowym architektem krajobrazu i kosmetologiem haha a zajmuje sie rozliczeniami kwartalnymi męża... to mozesz uczyć polskiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA kolejna zmiana, Maksior wstaje przy czym się da , rano na dzieńdoberek radośnie zmieniał strony łóżeczka 😮

Dziś mycie okien dachowych 🤢 jutro już Mamcia przyjeżdża, a w sb reszta watahy , od wt będę już z Wami z powrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie woda o 23 i 4 a o 5 mleczko spała do 8 😉 Pogoda fatalna pada i zimno 😠 Gdzie ta wiosna 🤔

Kiniek życzę ładnej pogody w niedzielę 😉

Pampersy majtki się sprawdzają nic nie wycieka a pampers tak pełny że zabić nim można 😁

Słoneczka życzę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka..u mnie średnio...Marcel wstał o dziwo o 6 pilnował go mąż ..i teściowa wparowała wstałam no i...pojechałam po niej troche..bo mnie wyprowadziła z równowagi ..i nawet powiedziałam ze jak ja mówię to ma mi nie przerywać!! 😮 nie wiem co sie ze mną dzieje ostatnio..jestem bardzo bezpośrednia...aha..w piątek mam rezonans głowy znów z SM :-( to tylko RM ale trzęse gaciami jak jasna cholera...no i moze mi nfz juz przydzielił interferon 🤢chociaz w cuda nie wierze....
zaczęłam jeść drożdże piwne znów..jadłam wcześniej i powiem wam że miałam tyle włosów na głowie ze masakra takie grube i cera rarytas...przeprwałam niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakby jakaś z was mogła wejść i przeczytać czy ten interferon działa ☺️? boje sie wchodzić na takie strony bo jak coś przeczytam to krzyyżem będę leżeć...boje sie ze nie zadziała i bede jak warzywo..strasznie sie tym martwię..no i łezka tak 2 razy dziennie mi spłynie...chce grać z synkiem w piłkę a nie na wózku.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
U nas cośsie chmurzy, chyba zaraz zacznie padać, a tak chciałam iśćna spacer 😞(
Megan NIE CZYTAJ NIC W NECIE PLEASE !!!
coś o tym wiem.
Można się tylko NIEPOTRZEBNIE nakręcić, zdołować . Ludzie piszą różne rzeczy, z reguły ci włąśnie co piszą w necie to opisują chyba najdrastyczniejsze przypadki. Nie ma sensu, choćby dla higieny psychicznej.

MCda a ta huśtawka akonkretnie ten misiu chyba nie jest za wysoki? mam wrażenie jakby sięgał dziecku do brody 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Nocka jak zwykle - teaz moje dzidi śpi..i zapewne z 1h pośpi - w dzień lepiej drzema niż w nocy.
Namówiłam dziś męża na ciuchowe zakupy bo wszystkie letnie ciuchy zostawiłam w Polsce bo mieliśmy byc w kwietniu i je zabrać a nie byliśmy!!!! 😮 😮
No nic odezwe sie później.
A... moje maleństwo mówi coś na kształt "maaamyy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny polećcie jakąś fajną zabawkę dla małej na teraz? może coś interaktywnego (ale nie za drogiego bo to bez sensu)
Myślałm o czymś do zabawy na podłodze, jak siedzi żeby mogła coś powciskać, coś zagrać itp. macie coś dla swoich dzieciaków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka gorsza, kilka pobudek ale odespałam teraz z Paulinką, zdrzemnęłam się pół godzinki, ona już godzinke śpi 🙂

Kasiu tu jest mój chrześniak w tej huśtawce, dwa miesiące młodszy od Paulinki i sporo mniejszy (niższy) http://oskaro.aguagu.pl/zdjecie/pokaz/246504/niemowlak
nie mam jeszcze zdj Paulinki w niej bo dopiero ją dostaniemy od brata, ale brat bardzo zadowolony z niej (kupił dla siebie i dla nas)
co do zabawki to nie wiem czy masz garnuszek na klocuszek, ale Paulinka lubi się nim bawić, ma jeszcze bębenek i autobus też bardzo lubi http://allegro.pl/autobus-szkolny-edukacyjny-dzwieki-ksiazeczka-i2319631091.html fajnie gra, ma dużo różnych melodii i jest edukacyjny 🙂

Megan nie czytaj nic w necie! moja kuzynka miała to teraz przyznane, nie pamiętam czy 2 czy 3 lata, ale właśnie jej się kończy i też czeka czy jej znów przyznają, w każdym razie gorzej na pewno nie jest, może ciut lepiej, ale ogólnie choroba stoi w miejscu, nie rozwija się dalej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia321 napisał(a):
Dzieki Mcda. Rzeczywiście ok a wydaje się taka wysoka.
Czemu nie moge zamieszczać zdjęc? zmieniłam nicka i teraz mi piszą , że jako nowy nie mogę zamieszczać linków? dziwne


dopisałam jeszcze do poprzedniego postu apropo zabawek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia może musisz mieć 20 postów i wtedy bez problemu zamieścisz zdjęcie choć nie wiem na 100 procent. Co do zabawek to fajne te co podała McDa chyba skuszę się na ten autobus moja ma kilka grających ale jak ma ochotę to bawi sie nimi dłużej a jak nie to chwile sie pobawi i już znudzona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

McDa
- hehe moj chyba dostanie w łeb patelnią - to apropo dnia ojca - tzn maz
a do swojego Taty moze na cmentarz uda mi sie isc...
- to tyle czarnego humoru

A teraz meldunek - wiec:
pomór
ja wymiotowałam, bol zoladka, glowy
potem Patryk wymiotowal

dostalismy skierowanie do szpitala gdyby jeszcze wymiotował ale na szczescie nie wymiotowal wiecej
za to wczoraj dostal goraczki - 38 i kupy rzadkie wiec znowu wyladowalismy u lekarza
dziś nadal kupy rzadkie i bardzo czesto, wpycham na sile w niego picie
akurat to co ma na biegunke to nie chce tego pic - nie dziwie sie - smak zgnitego banana
dzis dalam mu lek (który mialam dac w razie dalszej biegunki)

Jak na razie padam, maz wrocil z pogrzebu swojej babci - zrobil 800 km w ciagu doby
Dzis znowu praca i ma w nosie moje sms-y ze tu oszaleje za chwile

Na dodatek moja Mum zadzwonila ze tez wymiotuje
Patryk probuje zasnac - 4-ta godzine 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia no to się trzymajcie a z ta patelnią dobre 🙂) 🙂)

Już zamawiam ten autobus 🙂) myslę, że mała beedzie się nim bawić bo często sadzam ją na podłodze, ja np prasuję a ona się bawi, ma takie pudło z zabawkami i wtedy całe wiruje 🙂)
A jak się nie spodoba to my się pobawimy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...