Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie kochane 🙂

Weekend jak najbardziej udany 🙂 miałam śmieszną sytuacje pojechaliśmy ze znajomymi z Kielc do ich znajomych i ta znajoma miała taką samą tunikę jak ja ale się uśmiałyśmy 😁

wercia
oj to rzeczywiście nieprzyjemne zdarzenie i Patryk się nacierpiał buziaki od nas 😘 Co do bramki daliśmy 312zł ale dlatego że my mamy szerokie wejście do kuchni 110cm 🤢 jeszcze nie zamontowana mam nadzieję że jutro to nastąpi 😉

McDa i emilia już wiem co jest przyczyną tych słabych nocek na 100% zęby 😁 wyszła jej górna i dolna czwórka po prawej stronie 😜 ciekawe jak dzisiaj będzie spała.

anja śliczne zdjęcia 😉

agapurka
ale Filipek fajnie leżakuje pełen relax 😜

Tilii jej aż ciarki mnie przeszły jak to przeczytałam oby wujek wrócił do zdrowia 😘

A ja jutro idę z Lenką do lekarza zauważyłam że od dwóch dni jak idzie ma jeden bark niżej od drugiego mam nadzieję ze to nic poważnego albo rehabilitacja nas czeka 🥴 🤨

Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam jeśli tak to przepraszam ale zmęczenie mnie dopadło.

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Ruch niewielki, nie ma za wiele nadrabiania 🙃

Niedziela upłynęła nam spokojnie... Mąż miał służbę,więc wrócił dopiero po 18. My z Olusiem byliśmy na 5 km spacerku 🙃 O mało nogi nie weszły mi w tyłek ☺️ A wszystko przez chwilowy zastój w bieganiu 🙂
Poza tym nudy 🙃

Gosiaczek fajnie,że wypadzik udany 🙂 A co do sytuacji... Dobrze,że to nie wesele 😁 Moja Bratowa ostatnio była na zakupach w Wawie i kupiła sobie kurtałkę- nieświadomie bardzo podobna do mojej 🙂 Inna firma,ale krój ten sam,a żeby tego było mało, była też po jeansy... Wpada do domu i krzyczy ,,Fajne gacie sobie kupiłam!" i pokazuje... A ja zdziwko- znów identyczne jak moje 😁 Jak bliźniaczki 😉 Trochę niezręcznie się poczuła,ale widać,że zakupy nie były specjalnie zerżnięte 🙂

Tilii z tą nożową akcją to niezły dziki zachód 😮 Chociaż z racji zawodu męża niejednokrotnie słyszę o podobnych wydarzeniach 😮 🥴 Włos się jeży na głowie.

Miłego dzionka 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc .Nocka niespecjalna ale o 1 w nocy zamienilam sie z mezem i on wstawal a nerwa mial nie z tej ziemii ,niech wie co ja przezywam co noc i czemu chodze jak zywy trup za dnia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Nocka nawet ok jak zasnęła w samochodzie o 20 to przebudziła się jak ją wyjmowałam z samochodu a potem dopiero na mleczko o 1.30 i o 5.30 spała do 8 🙃 tam jeszcze między 1.30 a 5 postękiwała ale nawet nie wstawałam do niej 😉

emiliaeem jej mąż do 18 w pracy w niedzielę podziwiam Cię moja siostra ma to samo no ale taka praca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamuśki , dawno mnie nie było ale duzo u nas sie działo 😉 urlop itp. poza tym tak mi dziwnie z doskoku opisywać jak dobrze nie jestem rozeznan co uwas , czasem podczytywała jak Wiktorynka drzemała ale szybko , szybko bo sprzątanie itd. U nas dobrze brzuszek mi rośnie , tydzień temu na usg OLiwierek wazył juz 1400 g w 28 tc , mam bóle brzuszka wiec muszę ograniczyć podnoszenie Nunki , siedzenie na podłodze skulona przy zabawie ale ogólnie może być. Dziś mam doła bo Wiktrorynka jest pierwszy raz w żłobku- ale tyko od 8-11.30 przed spaniem ją odbieram. Zobaczymy jak przeżyje dzisiejszy dzień to może od jutra juz do 14.30 będzie , zeby sie przyzwyczaić. Była zapisana i raz juz odmówiam ale jak wracaliśmy z Łeby to zadzwoniła pani dyrektor i powiedziała ,że albo teraz albo nie będzie dla niej miejsca nawet w 2013 roku a chciałam żeby przed przedszkolem poznała "takie instytucje" bo wtedy jej będzie łatwiej tak twierdzą koleżanki przedszkolanki -miałam do namysłu noc . Więc ze względu na te moje bóle brzuszka itd postanowiliśmy spróbować. Panie bardzo fajne , troskliwe i tak mnie zagadały , że z rana jak myślałam , że będę ryczeć tak sie zakręciłam i nie płakałam ani ja ani Nunka. Owszem jak szliśmy z mężęm i Nunka na rękach ( bo mamy żłobek za blokiem) to ukrywałam wzruszenie 😜. Cięzko mi bo od samego początku tylko ja i mąż po pracy się nią opiekujemy nawet mojej mamy nie dopuszczam bo się nie garnie , więc tylko razem cały czas byłyśmy a tu obce osoby ale musi byc dobrze 🤔
Pozdrwaiam was serdecznie i słodziaki buziaki dla waszych pociech 😁 , postaram się częściej zagladać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia a właśnie tak sobie myślałam o Was 🙂 Wczoraj chyba nawet 🙂
Fajnie,że wszystko pomyślnie się układa, ważne,że Bobaski zdrowo rosną 🙂 I podtrzymuję Gosiaczka! Aktualne zdjęcie Wiktorii prosimy 😜

Gosiaczek nie ma tragedii 🙂 Taka praca w weekend trafia się sporadycznie 😜 A mój Maż ma mnóstwo wolnego 🙂 Bo sporo godzin musi być pod telefonem, aczkolwiek na housie 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu kilka fotek reszta na aguagu

na podwórku u babci

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/dsc0039zr.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/25/dsc0039zr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

u teściów dobiera sie do drukarki

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/img0150ft.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9859/img0150ft.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

tak się bawi z Hanią

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/img0199yn.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7181/img0199yn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu ze mną w Sielpi

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/img0231pr.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7333/img0231pr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny

Ja tak na szybko bo PAtryk w koncu zasnal i ide ogarniac chalupe

Dzis juz zdarzyl cukiernice wywalic na podloge no i musze szklo pozbierac bo sie spieszylam i nioslam soczki w butelkach (o ja glupia 3 w jednej rece) i mi sie potlukl

Z rana przy oczku juz ok, siniaka brak, plaster ma nadal przyklejony ten sciagajacy i zostawimy go poki nie odpadnie

DO Żywca pojechalismy i bylo super, grill itp a Patryk sie najadl co na stole bylo i kupale tylko sadzil

Postaram sie nadrobic wieczorkiem a teraz znikam do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Oj ale ruch 😮

A my dzisiaj pojechałyśmy do mojej mamy troszkę babcia polatała za nią 😉 a wcześniej byłyśmy u lekarza i powiedziała że za miesiąc jak Lenka bedzie dobrze chodzić to może nie bedzie miała tego ramienia niżej a jak to się nie zmieni to wizyta u ortopedy nas czeka 🤢

wercia super że z Patryczka rana sie goi 😘

Lenka już śpi a ja idę montować z mężem bramkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!

weekend szybko zleciał, nawet nie wiem kiedy. w sobotę byliśmy we wrocku, w galerii handlowej bo pogoda nie napawała optymizmem. a niedziela, to poszłam do kościoła, obiad, goście i zleciało.

dziś kontrola u gina. ależ się ucieszyłam jak widziałam mojego doktorka, on również. nie uwierzycie jak mi się nogi trzęsły podczas badania no i wziernik mi wypadł stamtąd 🤪 masakra musiał mniejszy założyć. teraz czekam na wynik cytologii.

poza tym to nadal szukam pracy, mam nadzieję, ze ktoś w końcu zadzwoni. z mężem się pogodziłam, bo jak emilia piszę - szkoda czasu na kłótnie.

Lenka dokazuje, szaleje.umie też pić ze słomki, jak to słodko wygląda 🙂 kupiłam jej też pierwsze kapie, także śmiga w nich jak szalona, ale jeszcze sama nie chodzi.

gosiaczek Lenka mocno opuszcza ten bark? Kurdę ale to trzeba się najeździć po lekarzach...

anjaPśliczna Lila i widzę, ze też ma takie serdelki jak Lenuśka! jest co całować!

agapurka olej to! niech się odwalą od was! jejQ jak mnie to wkurza!

monia
jak super, ze zajrzałaś! zdrówka kochana! pogłaskaj maleństwo i buziaki dla wiktorynki!
mam pytanko, szczepicie na ospę wietrzną? bo my się zastanawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit jak chodzi to opuszcza to prawe ramię raz bardziej raz mniej ale jak stoi czy siedzi to ma prosto, lekarz stwierdziła że chodzi niestabilnie i jej tak wygodnie ale jak się to nie zmieni jak już nabierze wprawy w chodzeniu to do ortopedy bedzie trzeba iść 🥴
Hehe my też w sobotę w Kielcach byliśmy w Galerii bo padało ale niedzielę spędziliśmy juz na spacerku w Sielpi i wizycie u znajomych naszych znajomych z Kielc 😜
Trzymam kciuki żeby ktos zadzwonił w sprawie pracy no i super że pogodzeni jesteście 🙂

Bramka zamontowana ale Lenka się jutro zdziwi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
ja tylko na moment bo siedze w papierach, tworzę te cholerne rozkłady zajęć, wymagania edukacyjne i inne pierdoły, jutro pierwszy dzień zajęć, mam stresa jak nie wiem, już wypiłam melisę, jeszcze rano muszę 🙂 i na pierwszy rzut mam od 9.20 do 15.40, ale 2 godz okienka.. jutro akurat to okienko mi się przyda 🙂
paulinka podobno ciągle mnie woła i była dzis marudna, dopiero jak wróciłam to była weselsza 🙂 i cały czas za mną chodziła i się przytulała, kochana mała tęskni a ja też 😞

jeszcze mam wyrzuty że jak wrócę to mało czasu jej poświęcam, bo zaraz na lapka i do książek 😞 ale jeszcze tydzień mam nadzieję, a potem już będzie lepiej, tylko lekcje do przygotowania 🙂

trzymajcie kciuki jutro za mnie 🙂

Monia super że jesteś jeszcze tutaj i choć czasem poczytujesz 🙂 no i niech Oliwierek rośnie zdrowo!!!! i do żłóbka się przyzwyczaicie, ja mówię a sama się martwię że małą zostawiam, choć z teściową i moją ciocią na zmianę 🙂 ale to tylko matki zrozumią 🙂

Gosiaczek super zdjęcia, Lenka cudna jak zawsze!!

Wercia fajnie, że wypad się udał, i że oczko się goi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu wchodze a jakie piekne zdjecia Lenki mnie witaja 🙂
lurde dziewczyny ale sie dzis narobilam! szok malowanie itd . ciesze sie ,ze juz wieczor 🙂 i ciacho upieklam i gosci mialam a wczesniej bylismy w mezem w kawiarni nowej swietnej 🙂 i spacerek zaliczony.
Co ja sie zbieram to zapominam .Pisalam Wam ,ze mam spirale. Wiec tak 4 dni temu dostalam okres, poplamilam kilka godzin i juz.....czuje,ze to okres ale bezkrwawy jest zupelnie. Wczoraj jeszcze kilka plamek i dalej nic. To chyba efektowne,bo w ulotce czytalam,ze do roku zaniknie ,a ja mam ja z pol roku wiec dziala 😉
to tak dla wiadomosci :P
McDa nie ma co sie stresowac szkola, a malutkiej wspolczuje .....mnie tez za jakis czas rozlaka czeka ale jeszcze nie teraz i nie che o tym myslec poki co.
Monia super,ze chlopak 🙂 i ze zdrowy i Ty zdrowa 🙂
spadam spac bo jeszcze cos do poczytania mam...
dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kobitki 🙂


Nocka druga z kolei cała przespana 😉 Zasnęła juz o 19 tej i spała az do 6,20 🤪 Cos koło 3 sie kręciła , ale spała dalej , o 4 dałam mleczko 😉


gosiaczek u Natalii tez pokazały sie 2 zeby i nocki juz przespane 😉


monia666 witaj kochana i zagladaj częściej 😉 Wklej nowe zdjęcie Wiktorii 🙂 I gratuluje chłopaka 😘


Maja moja koleżanka tez ma spirale juz drugą i okres tez ma co miesiąc, słabszy ale okres 4-5 dni :dry


Natalia jest taka nie dobra wszystko rzuca 😠 dam jej picie a ona napije sie i jebs na podłoge i tak robi ze wszystkim nie moge jej przepowiedziec ,że tak nie wolno. A jak juz podnosze głos to ona wali ręka w stół 😮 I na spacerze robi to samo, pokazuje jej gdzie ma stac kubek , a ona go wyrzuca wrrrrr ja zła a jej to frajde sprawia 😠 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Emilia1 musicie to przezyc to nowa umiejetnosc hehehe mi mala robi sceny w marketach tak sie wydziera jakby ja ze skory obdzierali a wiesz czemu? bo chce chodzic albo na4rech jak sie zmeczy i chce sciagac produkty z polek........
nocka chyba niezla nie wiem dokladnie bo spalam jak zabita,meza zagonilam znow i tylko na butle sie obudzila .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka gorsza chyba zęby się odezwały 😉 Choć spała do 8.45 😁 Pogoda śliczna umówiłam się z koleżanką i idziemy z dziećmi na plac zabaw ale to dopiero koło 15 🙂

McDa daj znać jak tam pierwszy dzień w pracy 🙂 Oj słodkie to co piszesz że Paulinka tak tęskni 🙂

emilia moja też nie odda mi tylko wyrzuca czy to picie czy bułka bach na ziemię i nie mogę jej przetłumaczyć żeby oddawała mi albo chociaż stawiał czy kładła 🤢

Maja
no no to charakterek ma Zuzia moja też się złości ale nie aż tak no ale każde dziecko jest inne ta Hania znajomych z Kielc to straszna krzykaczka cały czas krzyczy o wszystko i na wszystko 😮 😁

Miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powitać 🙃

Aleksandro zasypia, więc mam chwilkę 🙂
U nas nocki chyba już wszystkie takie same 🙂 Mały pada o 21, natomiast wstaje o 7 rano, czasem z poślizgiem 🙂 Boże, jak sobie polecę pamięcią wstecz do poprzedniego roku, aż mnie ciary przechodzą 😮 Cyc co 2 godziny, o rany 🤪 Dobrze,że póki co ten okres za mną ☺️ 🙃

Emilciu to chyba taki etap rzucania przedmiotów 😁 Olek również tak kulturalnie odstawia kubek 🙂 Ale to akurat jestem jeszcze w stanie przełknąć, gorzej ze zmianą pieluchy 🤢 Szał ciał- ewidentnie! 😠 no i niestety bije po twarzy... Aż mi wstyd za Niego momentami. A najgorsze jest to,że ludzie biorą Go za starsze dziecko niż jest ☺️ Wczoraj np.kupowałam buty i ekspedientka zaczęła Go zaczepiać, Olek oczywiście bajer w ruch- koci łapci, buziaczki, tego śmego... A kobitka pyta ile ma lat, pewnie ze dwa 🤪 A tu klops- rok i miesiąc i nie chodzi 😁 Aż ludzie w sklepie się dziwili,że taki duży 🙃

MajaCh nie wiem czy coś przeoczyłam, albo nie doczytałam, ale rozjaśnij mi umysł- te remonty to efekt przeprowadzki w inne miejsce? Jestem zakręcona jak baranie jajo,więc wybacz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochane!

U nas nocki też juch chyba takie same od 20:30 - 7.00 śpi.

Widzę, że mamy to samo. Jeb na podłogę bo co będę kładła 🤪 Krzyk a jakże, ja mi mama czegoś zabroni to pokrzyczę, niech wiedzą jak zła jest...hehe mam nadzieje, że to minie ale na razie taki etap chyba. No i z pieluchą tak jak u emilieeemm
🤪

My po spacerku, Lenka śpi, ogórkowa się gotuje. Właśnie opędzlowałam Góralka i mich mi się cieszy 🤪

majaCh pochwal się później co zdziałaliscie 🙂

McDa a ja Ci zazdroszczę, że masz pracę. Daj znać jak pierwszy dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my tez po spacerze i po drzemce 🙂 oj jak mnie to cieszy ,ze to wszystkie dzieciaczki takie kulturalne 😜 i odkładają wszystko gdzie popadnie 😉 Co do spacerów w markecie to tez jest wrzask i wychodzenie z wózka 🤢 a pózniej idzie w drugą stronę i tez wszystko by ściągała z półek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem cała 🙂

padam z nóg, a jeszcze muszę lekcje na jutro przygotować 😞 ale dam radę 🙂

a więc w skrócie: technikum ok i pierwsza lekcja z nimi była, myślałam że będzie dużo gorzej, że będę bardziej się stresowała, ale melisa pomogła 🙂 dziewczyny w porządku i 3 godz z nimi przeleciały, ale potem była zawodówka, druga klasa, to MASAKRA! ja nie wiem jak można wychować tak dziecko! te dziewczyny nie mają za grosz kultury! rzucają w siebie papierkami, nogi kładą na ławkę, wyciągają z torby słuchawki i zdziwione że kazałam im je natychmiast schować, po 5 minutach lekcji już pytania: prosze pani możemy już iść??, jeden chłopak i ciągle komentarze typu: a ma pani męża? i takie bzdury, połowa pisze, połowa ma to gdzieś, stwierdzili że oni nie muszą zdawać egzaminu, że w zeszłym roku u nas wszyscy zdali czyli musiał być banalny i nie trzeba się uczyć, a poza tym nikt nie chce być sprzedawcą i na nic im ten egzamin, no i 2 godziny argumentowałam im dlaczego mają pisać i słuchać i się uczyć 🤪 ale potem zaczęli pisać ładnie 🙂 więc nie będzie mi łatwo doprowadzić ich do ładu, zobaczymy, jutro mam z nimi 3 godziny pod rząd, już się denerwuję 🥴


co do humorków dzieciaczków, Paula ma to samo, a ostatnio to jakiś horror, jak nie pozwolę na coś to pisk jak nie wiem co i potem wrzask, rzuca się itd, o spacerze mogę marzyć, chyba że ona pcha wózek... jedynie przy kurach, psie i kocie jest grzeczna 🙂 ale dziś podobno ciągle na drzwi pokazywała i mama mama 🙂 kochana 🙂

Tedit czekam na zdjęcia Lenki! musi pięknie wyglądać i silna dziewczyna jak nie płakała!

Emiliaeem Paulina też uwielbia bić wszystkich po twarzy i myśli że to zabawka, mowie nie wolno, to jeszcze bardziej, chwycę jej rękę to się cieszy, myśli że fajna zabawa... jak ignoruję, to uderzy ze dwa razy i przestaje....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...