Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze wyjasnilas ale ja zgubilam teraz linka hehehe, pozniej poszukam bo maluch wstal ,kurde wiedzialam,tatus poszedl sie do niej polozyc bo spi na naszym lozku, i oczywiscie zaczal glosno ziewac i ja obudzil 😁 to se pospal....
AnjaP milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Halo halo!!!

U Nas jak zwykle intensywna sobota
Niedawno wrocilismy z jysk-a, castoramy i brw - kupowalismy polki do kuchni - takie zwykle byleby cos dalo sie upchnac w tej kuchni tramwaju - takze jak juz beda to spokojnie moge myc porzadnie kuchnie po montazu zmywarki -no i okna musze pomyc w przyszlym tygodniu


Patryk zasnal a ja zaraz ide wlosy umyc i do calej reszty zajec

anjaP
- milego wypoczynku

MajaCh
- ech no tak cierpliwosci to teraz coraz wiecej by mi sie przydalo 😜 😜 😜
przeciez od 2010 dopiero 2 lata mijaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was dziewczynki :*:*:* buziaki dla Wszystkich dzieciaczków 🙂 🙂

Przepraszam, że Was tak zaniedbałam...ale praktycznie w ogóle nie przesiaduję przy komputerze (chyba, że w pracy). 😞

Niedługo to się pewnie zmieni 🙂) 🙂 ....niedawno dowiedziałam się, że będę po raz drugi mamusią 🙂

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku 🙂 🙂 🙂:* buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤪 🤪 🤪 Ania Wariacie 🙃 Gratulacje! 🙂 😘
Ale nie idź na brzuszek, zostań z nami, my jesteśmy już mamusiami doświadczonymi 😁 😉 Pomożemy przejść przez ciążę 🙂

Witajcie 🙂

U nas sobota leniwa, Olek znów gorączkuje... 🤨 Chyba zęby, bo żadnych objawów, oprócz białych plamek na dziąsłach w dwóch miejscach... 🥴
Troszkę marudzi.

Dzisiaj mam chęć na jakiś balet,ale wszystkich towarzyszy wymiotło,więc będziemy mulić z mężusiem i Olusiem w domu...

Wercia ja chyba naprawdę sklepię się dla Ciebie na robot do sprzątania, Ty za miotłą niedługo jaja zgubisz ☺️ 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

zacznę od gratulacji dla Anki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za miła niespodzianka!!! kurcze już druga, ciekawe która będzie kolejna (????) 🤪

Paulinka dziś grzeczna, spała raz godzinę, zasnęła przed chwilą, ciekawa jaka będzie noc, robimy test i śpimy w drugim pokoju gdzie jest łóżeczko turystyczne, chcemy sprawdzić czy na wczasach tak ładnie w nocy spała bo bardziej jej łóżeczko odpowiada czy klimat 🙂 mam nadzieję że łóżeczko 🙂 no i dziś w nocy wszystko wyszło, jak mnie mała wkręca, o 4 się budze, patrze a tu paulinka między nami to ja na męża kiedy ją tu przyniósł a on mi mówi że jak przyszedł do sypialni ok 24 to ona już ze mną spała... i nie wiem jak to się stało bo była w łóżeczku... a wypiłam pół szklanki redsa przed spaniem 🤪 chyba dobrze mi się spało 🙂 no i jak spała z nami to wyobraźcie sobie że nie musiała jeść, dopiero o 6, a tak zawsze herbatka przynajmniej raz i cyc, a teraz nie było trzeba, sprawdziła ręką czy jestem i spała dalej 🙂


jutro roczek chrześniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wskakuje jeszcze póki mam czas

Dzis pracowity dzien jak zwykle
Polki w kuchni zamontowane na szczescie takze od przyszlego tygodnia moge brac sie za mycie okien i porzadnie kuchnie wysprzatac
Oby tylko PAtryk dal mi okazje na to sprzatanie 🙃 🙃 🙃

Poklocilam sie z moim - standard - o urlop, mowil ze wezmie we wrzesniu jeszcze bo i tak mielismy na wies pojechac zamknac sezon w zabzdziałej chałupce do ktorej jezdzimy 🙃
dzien w dzien go pytalam kiedy i kiedy wezmie to mnie zbywal i mowi ze wezmie we wrzesniu
a dzis jak go przycislam to w koncu wydusil ze nie wezmie bo jest robota - i na pewno nie wezmie
oczywiscie kasy z tego jak zwykle nie przyniesie wiekszej bo musi na wszystko inne isc
i co mnie wkurza - nie idzie od razu powiedziec tylko traktowac mnie jak glupi but 😞 😞 😞

Aniu - gratulujemy!!!

emiliaeem
- hehe no iRobot by sie przydal 😜 😜 😜

McDa
- daj koniecznie znac jak po nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Dzień zleciał nie wiem kiedy 🤢 Noc fatalna wcale nie zmrużyłam oka chyba co chwila wstawałam do Lenki tak źle to jeszcze nie było ale widać już wszystkie czwórki jak się pchają 😉

Byłam w firmie projektu nie złożyłam ale już sobie podrukowałam i po kserowałam bo sporo tego jutro czeka mnie składanie ale i tak nie wiem czy dam radę wszystko złożyć 🥴

Na 16 pojechaliśmy do mojej siostry chłopaki się napili a my latałyśmy za dzieciakami mnie migrena dopadła i myślałam ze umrę 😠 wróciliśmy po 21 i Lenka padła jak mucha oby ładnie spała 😉 a mąż mnie zaskoczył szwagier go namawiał do dalszego picia a mój odmówił 😮 bo jak to powiedział z dzieckiem jest i nie wypada się spić 😁

ania cholera ale niespodzianka 🤪 gratulujemy 😘 😘 😘 i zdrówka życzymy niech rośnie zdrowo w twoim brzuszku 🙂

McDa a to Paulinka mała spryciula 😁 napisz koniecznie jak spała 🙃

wercia no to mąż się nie popisał ja rozumiem że jak jest robota to super bo wtedy kasy wiecej ale jak piszesz że nie bedzie miał z tego wiekszej kasy to brak słów, jak tu się nie wkurzać 😠

Spokojnej i przespanej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nic ja znikam

Jako tako omowilam sprawe z mezem - taaa na poczatku pazdziernika ma wziac urlop - juz sie ciesze 😠 😠 😠 nie ma to jak urlop w pazdzierniku - juz raz przerabialismy to - ciemno i zimno 😞 😞 😞

Jestem ciekawa jaka bedzie noc - bo ostatnie dwie kolo 3 PAtryk sie budzi i super wyspany jest, musi dostac herbatke to jako tako usnie po jakiejs godzinie - a tak to placze i sie wierci

Gosiaczek
- brawo za postawe meza, prosze jaki odpowiedzialny facet
a co do migreny to oby szybko minela, mnie tez ostatnio czesto lapie

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


Nadrobiłam zaległości , ale niestety nie popiszę zbyt długo bo Natalia mi przeszkadza. Trzymałam ja na kolanach jak was czytałam i tak słodko machała i słała buziaczki do dzieciaczków 😁 🤪 🙂 Kochana moja 😉


Ania super ,że o nas pamiętasz i GRATULUJĘ 🙂


MONIA66... śliczne zdjęcia Wiktorii 🙂 o rany ty jeszcze nad morzem byłaś, kochana ty to masz werwę 😉 ładnie ci z brzuszkiem i nie mogę się doczekać jak zobaczę małego. Na pewno cie odwiedzę 🙂


Dla reszty dziewczyn ślę pozdrowienia i buziaczki od Natalii 🙂 wolne mam w środę to pewnie odezwę sie dopiero za 2 dni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zasplismy, miał być wyjaz o 8h30 a o tej dopiero jedną nogę z łóżka wystawilam, skawr już z rana, mąż z dziecmi podbil do sklepu po napoje i cruasanty na sniadanie, a ja karte czyscze z aparatu 8 giga juz zapelniane.
PRZyszli
koncze
tylko gratulacje dla Ani, zeby wszystko przebiegało ksiązkowo, no i może Martynka doczeka sie braciszka??? Pisz czasem jak tam sie czujecie i jak Martynka ,ona zawsze nasze dzieciaki wyprzedzała, pewnie wiecej juz potrafi?

miłej niedzieli
a ja mam nadzieje ze nie wyjedziemy na same korki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje Wam bardzo dziewczyny za miłe słowa 🙂

Nie zapomniałam o Was, czasem podglądam forum..tylko tego czasu tak jakoś ciągle mi brakuje. Od stycznia jak pójdę na chorobowe to pewnie będę już częściej do Was zaglądać. Miło mi, że Wy o mnie jeszcze nie zapomniałyście.

Przyznam szczerze, że dla mnie to też niespodzianka..hehe..noo ale cóż .. teraz to pozostaje się tylko cieszyć. Trochę się boję tego wszystkiego .. Ale tak sobie myślę, że z jednym sobie poradziliśmy to i z drugim to może jakoś będzie.

Anja P Jeśli chodzi o Martynkę to hmm..z tego co tak czasem podczytam to chyba tak samo się rozwija jak Wasze dzieciątka.. Biega jak szatan..wszędzie jej pełno..wychodzi na łóżka, fotele, stoliki (na wszystko) i skacze. Mieszkamy koło sklepu więc każdego kto do niego idzie zaczepia..swoim słynnym "ej". Taki mały łobuz z niej.. jeśli będzie miała braciszka to dwa łobuzy będą nam w domu rosły..hehe.

Miłego wieczorku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Oj i po weekendzie a spędziłam go nad projektami ale już od 16 był czas dla rodziny 🙂 spotkaliśmy się też ze znajomymi 😉 wróciliśmy niedawno Lenka padła ze zmęczenia zaraz po karmieniu 🙂

ania jej jesteś już trzecią osobą której druga ciąża to niespodzianka 🙃 Teraz trzeba się cieszyć i dbać o siebie 😘

Maja no kolejny ząbek u Lenki kolejne dwie czwórki mamy 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!

wiem,że nie bywałam ostatnio ale mam małe problemy ze zdrowiem ostatnio..

odpisze po krótce:

Co do"myślenia" to tak - czasem sobie myśle o nim ale nie z taką intensywnością jak wcześniej.

Fifi ma 6 zębów 🙂 i czekam na dolne dwójeczki bo widać coś już tam powstaje 🙂

Skwar u nas jak nie wiem, z jednej strony chce chłodu ale jak jest chłodniej to chce ciepła...tak to jest...ciężko znaleźć złoty środek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry bardzo po weekendzie! 🙂

Wczoraj byliśmy na zakupkach w Warszawie, mieliśmy zahaczyć o Starówkę,ale czasu zabrakło... ☺️ Mimo wszystko wypad udany 🙂 Chciałam kupić jakąś grubszą kurtałkę dla Olka,ale jeszcze mało nowości i nic ciekawszego nie było... Coś może u nas wygrzebię,a kolejny wypad raczej już na zimę 🙃

Agapurka koniecznie zaglądaj częściej, na forum mamy posty,które leczą 😉 😁

Gosiaczek szacun dla męża 🙂 Dla nich rezygnacja z wypicia, to jak dla nas rezygnacja z zakupów 😁 😉 Brawo dla Małego Gryzonia za nowe ząbki! 🙃 U nas póki co białe plamy na górnych czwórach 😮

Zajrzę później,bo Olo tak jak Natalia terroryzuje mnie i laptopa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Ja jestem czytam Was ale nie miałam kiedy napisać, dwa pranka, prasowanko, pakowanie się zaczęło no i jutro muszę dokończyć 😉 a i projekty wreszcie złożone jutro do firmy zawożę 😜

emiliaeem super że zakupy udane a zakupy to taki złodziej czasu wiec nie dziwię się że na starówkę nie zdążyliście 😜

emilia no to się rozpisałaś 🙂

MajaCh ślicznie Zuzia tańczy ma poczucie rytmu 😁

Obejrzę Lekarzy i idę spać. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia sie wiecej rekoma natanczy i ramionkami tgo tak nie widac na filmikach 😁
My dzis wyspacerowane ladnie,resztki pogody lapiemy. Mala padla,ale mnie pogryzla wstreciocha dzis 😁 tata myslall,ze ja sciemniam to i jego w policzek ugryzla 😁
dobranoc!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...