Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂

Mężula mam na urlopie,więc ciągle coś się dzieje i czasu brak 😉 Ale pamiętam Kochane o Was!

Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień 🥴 Na smęty mnie wzięło 🤢 I ogólnie jakaś taka rozbita się czuję 😞
Oluś będzie miał siostrzyczkę 🙃 U brata będzie córa 🙃

Co do faworyzowania dzieci, u męża brata jest taka sytuacja, ale dzieciaki są starsze (5 i 6 lat). Wszyscy zafascynowani młodszym Maćkiem, bo chłopczyk jest bardzo żywiołowy, starszy niestety żyje w jego cieniu 🥴 Ale efekty widać, sprawia wrażenie troszeczkę niedopieszczonego... A ja Go kocham z całego serducha, tym bardziej,że to męża chrześniak 🙂 I staram się dzielić uwagę po równo 🙂

Ja Olciowi nie daję nic do próbowania... Czekoladki i serniki w grę nie wchodzą 😁 A Mamuśka i Teściowa i tak się nie wtrącają, gdyż moje zdanie znają 😉

McDa a ja bym chciała,żeby ktoś zasugerował mi przejście na MM 😁 😉 U nas karmienie piersią jest bardzo rozpowszechnione i wręcz zalecane 🥴 Także nawet Teściowa obstaje za cycem ☺️

A na Sylwestra idziemy na bal do Otwocka, w końcu! Wczoraj kreację kupiłam,ale nie tą allegrową 🙂 Jutro mykam butów szukać.
Z Olciem zostanie moja Mama, także mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku...

Przepraszam,że nie zwracam się do każdej z osobna i napisałam tylko tak pobieżnie, ale bardzo źle się czuję ☺️ Wybaczcie...

Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ehh masakra sie dzis czuje

Dzien tak jak u was smetny glowa mnie boli i cos mi niedobrze i to juz od paru dni zmeczona jestem maly gdy przychodzi godz 17ta on jest placzliwy nie do zniesienia

Niestety moja mama pracje w ciagu dnia a w weekend znajduje sobie robote by nie siedziec na dupie wiec opieka odpada

Tedi26ja malemu daje to co od pocczatku czyli marchewka, ziemniaczek, miesko z kurczaczka, brukselka juz byla, pietruszka a z deserkow: jabluszko, sliwka, banan owoce lesne, jagody, brzoskwinia(tylko nie wiem czy na nia nie byl uczulony i dostal tylko 2 lyzeczki) morela hmm to wszystko z deserkow chyba do mleka 2 razy dziennie na sniadanie i przed spaniem mleko z 3 lyzeczkami kleiku kukurydzianego i to tyle zadnych kaszek nie daje choc w tabelce z bobovity pisze ze mozna dawac kaszki tylko te bezmleczne i jagurciki te dla dzieci ale ja wole tego nie dawac

asiuu nas nie byly robione zadne badania lekarka po prostu tak stwierdzila po tym jak po bebilon pepti znikly te suche czerwone placki na policzkach i powiedziala by nie zmieniac bo znow mu wyskoczy a plamki moj tez mial przez jakies 4 dni na nozkach i na udach takie kroski jak potowki ale potowka po 1 dniu znika a to nie zniklo a ze mialam masc co nam przepisala to posmarowalam i zniklo nio i wykluczylam oliwe z oliwek bo wtedy nic nowego nie dawalam oporcz do kapania oliwy z oliwek i stwierdzilam ze po tym bedzie mial uczulenie wiec przestalam

Ja jak juz mowilam sylwka spedzamy razem bez malego ale to zadna filozofia ja przyjade polozyc malego spac i on bedzie spal do 7 rana a ja po malego przyjade kolo poludnia wiec duzo zajmowania sie nim nie ma

dobra ide nyny bo glowa peka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem u nas też karmienie piersią jest rozpowszechnione bardzo i zalecane, wszyscy wokoło karmią, jak kuzynka przestała w 8 miesięcu to cała rodzina w szoku że już nie karmi.... ale chodzi o to że teściowa nie karmiła to i ja przecież nie muszę 🙂 nie mogę być lepsza! za każdym razem słyszę: bo JA nie karmiłam i było dobrze..... i wszystko co robie obok małej to ona porównuje do tego co ona robiła z mężem moim, czyli 28 lat temu! masakra! bo on w dzień spał po 2-3 godziny a Paulinka po 30 minut, coś jest nie tak, nie może się przecież podać na moją rodzinę 🙂 bo jej synuś miał ząbek jak miał 6 miesięcy to i paulinka musi mieć, bo nie moge małej pozwolić na to, żeby wkładała rączki do buzi, bo ona dzieciom nie pozwalała... bo pierwsze co jej syn mówił to rrrrrrrr i dra (bez ń) to i Paulinka tak musi i cały czas chodzi za nią i powtarza: powiedz drrrrań! bo jej się wydaje że mój mąż już w wieku 5 miesięcy mówił wyraźnie rrrr! masakra! wiecznie słyszę bo ona robiła tak, a ja robię inaczej!
a jak małej wyszła na plamka na policzku to oczywiście nie może mieć na nic innego uczulenia tylko od razu skazę bo jej dzieci też miały... ale nie może tego zrozumieć że jak można mieć uczulenie na białko jak nie pije mleka z butelki i to jest niemożliwe (wg niej) że jak coś zjem to może ją uczulać i mi wmawia że tak nie jest... wrrr a to że jak zrezygnowałam calkowicie z białka to plamka zniknęła i przestała mała wymiotować to tylko zbieg okoliczności.... 🙂

dobra dosyć bo aż się zdenerwowałam 🙂 muszę ciśnienie sobie zmierzyć 🙂 hehe


a no i apropo tej plamki i niejedzenia przeze mnie nabiału- mala calkowicie przestała wymiotować! nie mogę się do tego przyzwyczaić że biorę ją na ręce i ona nie wymiotuje, że lezy na brzuszku i nie wychodzi jej serek 🙂 wszyscy się dziwią w rodzinie, bo każdy przyzwyczajony na pełno mokrych pieluch 🙂 w świeta moja rodzinka byla w szoku: kazdy niesamowite, Paulinka już nie wymiotuje 🙂 ahh bym ja wiedziała wcześniej że to może być uczulenie, dopiero jak plamka wyskoczyła, a ona po prostu nie trawiła nabiału i go zwracała 😞 biedactwo tak długo się męczyła a ja nie wpadłam na to... mam nadzieję że to faktycznie to a nie zbieg okoliczności 🙂 i już to całkowicie zaniknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

My już popakowani, Lenka śpi a ja odpoczywam bo od rana latanie.

mcDa moja coś wczoraj wyskoczyła o nóżkach "bo moje dzieci miały proste" a szwagra syn coś tam ma z nóżkami, mają iść do ortopedy...jenyy albo, że ja daje wodę przegotowaną do picia a ona dawała herbatki w tym miętową 🤪 itd....

Teraz się żegnam z Wami i wracam po nowym roku. Bo dziś już spadamy do teściów a jutro rano w góry, chociaż śniegu nie ma 😞
Buziaki i szczęśliwego Nowego Roku!

BUZIAKI DLA OSKARKA Z OKAZJI SKOŃCZENIA PÓŁ ROCZKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
u nas dziś nocka tragiczna, nie wiem co się małej stało ale spała od 19.30 do 00.30 i wyspana 😞 do 4 kołysałam a ona drzemki po 15-20 minut i pól godziny opowiadania, marudzenia i znów krótka drzemka, dałam jej o 1 i o 4 jeść, to spała od 4 do 7 i potem dopiero od 9 do 10 😞 i teraz śpi ale pewnie pół godziny i ze strasznym płaczem zasnęła, nawet na rękach strasznie płakała... zasnęła i jeszcze na spaniu popłakiwała 😞 mam nadzieję że to jednorazowe a nie znów jakiś skok 😞 a już tak fajnie było jak spala prawie całą noc 😞


Tedit to udanej zabawy, obyście wypoczęli!! 🙂

zdrówka dla Oskarka!!! oby rósł silny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG ale mialam do nadrabiania!!! 🤪
Wiec tak Emilia pytalas jak Zuzia po pomaranczach 😁 nic sie nie dzialo zadnych alergii, probowala tez arbuza possac ,pyyszny 😁 jak jej cos smakuje ona mi tak w oczy patrzy gleboko z wdziecznoscia hehehhe, probowala tez czekolady ale to doslownie polizala jezorkiem i zabralam, smakowalo bo sie dlugo oblizywala 😁 , iiii zupke pomidorowa wczoraj mialam i ona tak sledzila lyzke to dalam jej na palcu zeby poczula , nie smakowalo heheheh,

Wercia przykro z powodu straty ojca..nie wiem co czujesz wiec nie bede wymadrzac..a odnosnie mleka zanikalo mi 3-4 dni, przez pierwsze dwa dni musialam odsciagac bo bolaly piersi ,pozniej juz luz. Ale dlugo jeszcze po tym ich nie dotykalam,zeby nie bylo 😜 a romantyzm meza hehehe mowisz 6 lat....my 3 lata i romantyzm sie przypomina jak mu zrobie awanture,ze nie chce tak cale zycie przezyc z nim siedzacym przed tv 😁

Darka i napisz jak tescie? w porzadku sa? bo tylko napisalas,ze bylas i sie stresowalas :P a mama sie nie przejmuj, jestes dzielna i wystarczy zebys Ty to wiedziala bo to Ty decydujesz o swoim zyciu 🙂 AAAAA i STO LATEK DLA SYNALA z OKAZJI ukonczenia POL ROCZKU!!! :*

Gosiaczek oby z babcia juz bylo dobrze 🙂 a pisalas,ze prezent z UK nie dojechal ,kurde mam to samo tylko ze strony UK wyslalam paczke do Polski 12go i jeszcze nie doszla a miala byc po5 dniach takie maja opuznienia 🤨 szkoda bo liczylam,ze prezenty na swieta dojda....ale kurier sie zasmial,ze dojda napewno na Wielkanoc......cholera wykrakal chyba 😜

Emilia1 jak widze Natalke na tym zdjeciu na tych puzlach to i mi sie takich chce, zaraz bede szukac 🙂

Monia Sto latek dla Wiktorynki malutkiej na 5 miesiecy !!!! Ja ciagle nie ogarniam jak szybko ten czas leci....Zuza za chwile tez juz pol roku bedzie miala....

Asiula a tesciowa moze obawia sie,ze Wy faworyzujecie mlodsza core i dlatego tak dopieszcza starsza? tak pomyslalam....tesciowe maja poprzewracane w glowach MATRONY 😁
Powodzenia u dermatologa oby to nie bylo nic powaznego bo mnie ciarki przeszly jak napisalas ,ze lekarz pierwszy raz cos takiego widzi...

Tilli gratulacje kuzynki/kuzyna ,ktore przyjdzie na swiat w 2012 🙂 bardzo wspolczuje tej dziewczynie ,baaardzo az mi sie lzy zebraly i same niekontrolowanie polecialy to tak niewyobrazalne co czula.... 😞 oby los jej teraz odplacil z nawiazka i superzdrowiem dziecka i ich 🙂........a tesciowej coz - wspolczuje heheheh

Mcda lepiej pozno niz za pozno z tym nabialem ! 🙂 Uczymy sie siebie caly czas 🙂

Ramonka buziaki dla Blaneczki z okazji 6miesiecy!!

A Sylwestra spedzamy w domku jak wiekszosc widze 🙂 No przeciez to pierwszy Sylwester mojej coreczki jak moglabym z nia nie byc 😁 Nie wiem kiedy teraz wejde wiec SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU< oby bylj eszcze lepszy niz ten mijajacy 😁 🤪!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka spałą od 19.30 do 8.30 ale tym razem o 5.30 musiałam dać mleczko i chyba wolę ja karmić w nocy to przynajmniej dłużej śpi 😉

tedit to spokojnej podróży i udanej zabawy 🙂 Wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok 😘 Tylko szkoda że śniegu nie ma 🤢 za to maja go aż nad to w Norwegi i maż chce tam jechać w lutym do znajomych ale ja nie bardzo nie lubię zimna 😮 hmm może za rok jak Lenka będzie większa 😉

Darka zdrówka dla Oskarka 😁

McDa no miejmy nadzieję ze to jednorazowy taki wyskok małej bo jak człowiek się rzyzwyczai do dobrego po potem mu ciężko 😉

[b0MajaCh u nas z tym prezentem z UK to trochę inna sytuacja, znajomi jechali do Polski samochodem i nie spakowali sie ze wszystkimi prezentami wiec te prezenty wziął kolega ale samochód mu się popsuł i nawet nie wyjechał z Anglii 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to kiszka Gosiaczek....obys dostala paczke nim Lenka urosnie bo skoro piszesz,ze to ubranka... 🙂
Ale u nas wietrznie przez te orkany na polnocy,a ja mieszkam w centrum Uk ,a co dopiero w Norwegii!!!!! Cala polnoc obrywa , nie tylko wyspy...tam dopiero musi byc zimno,ale za to sa zorze polarne... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja tak na chwilę pisze z tel i nie chce się rozpisywać bo boję się że znów Nie Wkleje 🙂 Natalia dziś 5 miesięcy 🙂 teraz robi 2 godz drzemkę 🙂 maja Puzle księżniczki naprawdę super 🙂 mcda a może jej ząbki idą 🙂 darka Zdrowka dla Oskara Już 6 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
U nas noc koszmarna. Mała zrobiła sobie przerwę około 3-godzinną (nie pierwszy raz zresztą) gaworzyła, pluła, wierciła się ....ja juz wątpię czy ona w ogóle zacznie przesypiać noce 😞( Zazdroszczę wam, budzicie się wyspane to i w dzień łatwiej znieść jakieś marudzenie a ja nie dość,że nie śpię w nocy to jeszcze teraz w dzień marudzi, nie śpi płacze. Nie wiem, może to zęby? nic mi się nie chce. o sylwestrze nawet nie myślę. Ma do nas przyjść siostra męża z mężem i może teściowie, ale jakoś kompletnie nie mam na to ochoty 😞( mój mąż też...woleliyśmy pobyc sami z dziewczynkami , ale już teraz za późno na zmiany.
mcDa u ciebie chyba podobna sytuacja ostatnio z nockami jak u mnie, tyle że u ciebie to jednorazowy wyskok a u mnie norma 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia fakt, Natalka ma juz 5 m-cy!! zdrówka dla niej i duzo cierpliwości dla Ciebie 😘 oby dalej była tak grzeczna!

Monia moze to ząbki, musimy być dzielne!moja też dziś strasznie marudna, śpi pół godziny i za godzine znów śpiąca a ledwo chodzę po nieprzespanej nocy 😞 a miałam dziś w planach się pouczyć, znów nic z tego, ciężka będzie ta sesja 😞 i jeszcze o 17 jedziemy do mojej kuzynki bo początkiem listopada urodziła Mikołajka i jeszcze tam nie byliśmy, a powiem szczerze że nie mam dziś ochoty, ale już się zapowiedzieliśmy więc nie zmieniamy planów 😞 a co do sylwestra to też Ci powiem że najchętniej bym się walnęła z mężem do łózka i przespała 🙂 na szczęście mój brat nie posiedzi za długo bo w Nowy Rok na 6 rano idzie do pracy więc luzik 🙂 inaczej bym chyba wykorkowała, w dzień nie mam najmniejszej szansy na odsypianie nocy jak mała śpi po pół godziny....


dziewczyny czy Wasze dzieciaki zaczeły tez tak nagle opowiadac? bo mojej małej sie buzka nie zamyka, tak ładnie juz artykułuje ! tydzien temu nagle zaczęła opowiadać i coraz więcej! słodkie to jest, czasem jej mama nawet wyjdzie 😁oczywiście przypadkowo.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no w końcu dorwałam kompa 🙂 bo z tego telefonu to się nie chce pisać 😜


monia321 może u was tez ząbki idą 🙂 nie martw się doczekasz się nocek przespanych i ty 😉 Ja tez jakiś czas temu narzekałam ze coś się Natalii odwidziało a to był skok i teraz ładnie śpi od 21-7 z pobudka na jedzenie ok 2-4 🙂


tedi szerokiej drogi i szczęśliwego nowego roku 🙂


McDa no u mnie niestety Natalia jeszcze nie opowiada nawet z gaworzeniem jest ciężko jak nauczyła się jakiegoś yyyyyyyyyy to później aagggg a teraz jak piesek tak hehehe szepcze 🙂 no a jak płacze to wtedy gadanego ma nawet jej wychodzi ała ała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilia wszystkiego najlepszego dla Natalki 🙂)
dziewczyny ja mam takie może śmieszne pytanie, ale chodzi mi o karmienie butelką w nocy (tak na wszelki wypadek)...jak dajecie butelkę z mleczkiem to kiedy je przygotowujecie? jak dziecko sie obudzi to troche trwa zanim woda się zagotuje, potem studzenie? moja by sie rozbudziła juz totalnie o wyciu nie wspomnę. Może macie jakies złote metody? 🙂) pytam o to bo starszej córy nie karmiłam w nocy, tylko cycus ewentualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda Zuzia to juz gadaaaa i piszczy i spiewa i wogole wydaje miliony dzwiekow az uszy puchna....nawet w lozeczku przed drzemka gada do miskow! piszczy tam heh ale ona jest troszke starsza, przyjdzie czas, spokojnie. Za to nadal nie przewraca sie na brzuszek, czasem tylko i dalej nie wie co z reka zrobic. Juz zwatpilam czy wogole bedzie 🙂
Monia ja mam metode owszem. Gotuje wode wieczorem, zostawiac w czajniku. Zuzia budzi sie kolo2 czasem tylko kolo5 i wtedy ide i ta wode podgrzewam w czajniku. Tak oczywiscie nie za goraca akurat do picia i z tym robie mleko. Robie tak od kiedy wkurzylam sie na podgrzewacz. Nic jej nie bylo i nie jest. Bo woda przegotowana juz byla i jest podgrzewana. Polecam bo to sekundy ja trzymam reke na czajniku tylko zeby wyczuc zeby nie zagrzac ostro. A podgrzewacz byl przydatny jak Zuzia pila po 50 ml to podgrzewal w 2-3 minuty. Teraz 120 zanim podgrzeje to ona sie zakrzyczy, wiec poszedl w odstawke. Uwierz o niebo szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dlugo mnie nie bylo wpadłam na chwile marcel ma katar do tego zeby mu idą to jakaś masakra jest poprostu ma zel kropelki itd strasznie krzyczy prawie wcale nie spi....postaram sie wejsc wieczorem i popisac z wami
moj maly nie chce nic jesc tylko cyca nawet herbatkę odrzuca masakra....wprowadzam juz miesiąc a on ma minę jakby miał usta zasznurowane lekarka powiedziała ze to taka jego uroda i ciężko będzie ale powinnam wprowadzac juz cos bo jest duzy wagowo ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
Pod namową Emili wracam... 🙂 Sorki wielkie, że tak długo nie pisałam, ale po zmianie miejsca zamieszkania i ogarnięciu wszystkiego tyle naskrobałyście, że nie dałam rady nadrobić a moja mała w dzień nie sypia nic 🙂

Co się od tego czasu zmieniło?

Mała waży 8,5 kg i według niektórych pediatrów ma nadwagę 😞 Przyczyną jest zagęszczacz, który dodaję do mleka, aby mała nie ulewała...obecnie powoli zmniejszam ilość tego specyfiku i walczę...zmieniając ubranka parę razy dziennie 🙂

Mała śmieje się na głos, czasami jak się rozbryka potrafi tak pół godziny non stop...

Wozimy się już w spacerówce, bo gondola przestała księżniczce pasować...

Mamy małe problemy z siadaniem...Mała wymyśliła sposób, że nóżki do góry, plecki też, ale na boczek to nie łaska...i takim sposobem kołyska przez pół dnia a siadu brak...tylko się udaje jak ją wsadzą do spacerów ty z pozycji półleżącej siada i łapie się za nóżki...

Interesuje ją już wszystko...i uwielbia telefon komórkowy 🙂 Nie da pogadać, bo wyrywa komórkę z ręki...

Obserwuję wsze dzieciaczki na FB i super wszystkie się zmieniają 🙂

Buziaki dla Was kochane i dla dzieciaczków :*

Wszystkiego naj naj naj dla Natalki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majaaa no w końcu się odważyłaś i zawitałaś na forum 🙂 🙂 🙂witaj i zaglądaj częściej 🙂


monia321 ja mam gorącą wodę w termosie a zimną w dzbanku 🙂 Natalia nie zdąży zapłakać a już ma mleczko 🙂


Maja znalazłaś puzle księżniczki 🙂 http://allegro.pl/trefl-puzzle-piankowe-puzzlopianka-ksiez-podlogowe-i2009444259.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh podobno ubranka na roczek 😉

emilia wszystkiego dobrego dla Natalki i buziaki od Lenki 😘

McDa moja już tak nawija od paru tygodni już miałam ją nagrać ale zawsze zapominam 😉

monia321 ja mam przegotowaną wodę zimną w garnuszku a gorącą w termosie i tylko mieszam i już gotowa butla 😜

megan zdrówka dla Marcela i cierpliwości dla ciebie 😉

majaaa gratuluje postępów Michaliny, a moja też na razie jeszcze nie siada tylko główkę dźwiga, a waga rzeczywiście spora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia321 Ja zawsze w ciągu dnia nalewam do wyparzonych butelek po 90 ml przegotowanej wody...jak przychodzi pora karmienia to puszczam czajnik z niewielką ilością wody a w tym czasie jak się zagotuje do butelki z 90 ml chłodnej wody wsypuję miarki mleka i dolewam 30 ml wrzątku i mieszam 🙂 Taki mój patent...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 nie daj się nikomu !!!
Ja odkąd przeprowadziłam się do Wisły ( od 3 miesięcy ) ani jedna ani druga babcia nie odwiedziła wnuczki...niby tłumaczą się dużą odległością z Katowic ( 100 km ) i kiedy teraz przyjechały na wigilię do nas i zaczęły coś marudzić, że niby coś źle robię grzecznie odpowiedziałam: sama wychowuję córkę! Jak zachorowałam, żadna mama nie przyjechała mi pomóc przy małej, 6 grudnia był pierwszy mikołaj, żadna nie przyjechała do małej, od 3 miesięcy nie byłam nigdzie, bo żadna nie została z małą...więc tylko ja decyduję o moim dziecku i już !
Nie wiem jak u Ciebie czy teściowa Ci coś pomaga, ale ja jestem zdana sama na siebie i dlatego nikomu nie pozwalam na " dobre rady " i " co powinnam a czego nie " 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Dzis postanowilismy z Adim ze pojedziemy do rodzicow i wkoncu z nimi porozmawiamy bo nie chcemy zwady i zeby byly miedzy nami spory chcemy byc normlana rodzina a wiec pogadalismy i chyba jest wszystko wporzadku mama powiedziala ze jesli nie bedziemy dawac rade utrzymac sie sami mozemy sie przeprowadzic do domu na gorze sa 2 pokoje wolne i moj stary tez jest nieruszony bo ja zabralam tylko rzeczy najpotrzebniejsze

A ktos pytal oto gdzie bede pracowac chyba werciaa wiec narazie na kasie w auchan w chorzowie i to jeszcze na 2-4h dziennie bo na kasach mozna manewrowac godzinami bym miala jak zalatwic z adrianem opieke i bysmy tez sie nie mijali i tez cos czasu spedzali ze soba

majaaaaswietnie ze wkoncu zdecydowalas sie odezwac nio Michalinka waga imponujaca ale duze te nasze dzieciaczki po 7-8 kg nie martw sie moj tez sie nie przewraca w ogole troche sie wlasnie martwie ze te jego 8,8kg jest tego przyczyna ale jak na moj gust on jest dlugi bo ma ponad 74 cm tylko nozki ma ubite po mamusi tylko ze mama ma teraz ubite a nie jak mialam tyle co on teraz nio ale to chlop przeciez nie bedzie wygladal jak rodzyneczek 🙂

Ja mam wode przegotowana w termosie i zostawiam go lekko otwarty te aluminiowe maja takie dziwne zamykanie i tylko to mam otwarte i mi przez noc ostygnie do temp odpowiedniej do picia a w dzien jesli mam od razu przegotowana i musze podac mu za godzne to wlewam do butelki tyle ile maly wypija i zostawiam i przez godzine ostygnie mi wsam raz do picia nie bedzie za zimna z tym termosem to ktoras na forum mi podpowiedziala

i dziekujemy za zyczenia dla Oskarka ja na smierc dzis zapomnialam a za 8 min oskarek skonczy 6 miesiecy:* jak ten czas leci do dzis pamietam

Aaa i ktos tez pytal o obiad u przyszlych tesciow nio nie bylo tak zle tylko troche dziwnie ciesze sie ze go zaakceptowali przynajmniej oskar bedzie mial 2 dziadkow bo tamci sie nim chyba w zyciu nie zainteresuja i jakos mnie to nie smuci w ogole od tamtje rodziny wole trzymac sie zdala mam juz swoje zycie a Oskar jest kochany jak wlasny syn i wnuk

Buziaczki tez dla Natalki z okazji 5 miesiecy sle spiacy juz oskarek hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem!!!

Dzień przeleciał jako tako, migrena od rana...

Dzisiaj byli u Nas mój kuzyn ze swoją Mamą - czyli moją ciotką, Patryk dostał w prezencie - miśka z koniczynką(symbol jego patrona akurat),
ciuszki, takiego robala - zagłówek - fajny i kasę i jeszcze prezencik był zapakowany w fajna torebkę plastikową to akurat będziemy mieli do wożenia w niej zabawek 🙂

Aha i jak przyjechali to Chrupcio spał w wózku i ciotka od razu "A to on nie ma poduszki" - nie ma i na razie nie będzie miał, ani w wózku ani w łóżeczku
( w łóżeczku jest pod prześcieradłem tylko poduszka klin)

asiula
- dziękujemy za życzenia z okazji rocznicy poznania się 🙂
super śpi Weronisia to Rozbójnik idzie spac ok 23 - wcześniej nie da rady go położyc zeby zasnal

[color=purple]emilia1 - wszystkiego najsuperowszego dla Natalki[color=purple][/color][/color]
super się ma Twój mąż, u mojego "sezon" wiecznie

tedit
- super,nie ma to jak Sylwester w górach, udanego wyjazdu!

Gosiaczek
- ok, co z Babcią doczytałam, dużo zdrówka oczywiście jej życzę
I widzę że musimy sobie ręce podać co do naszych mężów, u Nas też nawet na tym swoim wyproszony urlopie ciągle telefony bo przecież tyle osób nie wie że on jest na urlopie... 🙃

emiliaeem, McDa - wy nasze kochane Matki karmiące 🙂
u Nas nagonki nie ma, a szczerze to karmienie butlą jest dla mnie wygodniejsze, nawet odciaganym mlekiem bo mogli mnie wyręczyc mąż albo Mum,
i nie nalatuję tutaj na Mamy karmiące ale ja jakos nie wierzę np. w większą odporność dzieci karmionych piersią, Patryk sie zaraża właśnie od tych karmionych cycem, w ogóle to jest teraz nagonka na karmienie piersią, te artykuły po gazetach - misz masz - na jednej str.
"cudowne karmienie piersią" na następnej "butla nie taka zła" ech

McDa
- oj to miałaś z tym wymiotowaniem Paulinki, wyobrażam sobie te stosy pieluch, nasz nie wymiotuje a pieluchy idą ze 3 na dzień
co do gaworzenia to Rozbójnik przedtem sobie gadał - "ege" i "halo" i takie tam ale teraz odkąd idą mu zęby to woli grzebac w buziolu niż gadac
ale za to wziął sie za piszczenie
[color=blue]
darka - wszystkiego najsuperowszego dla Oskarka!!! [color=blue][/color][/color]
gratuluję raz jeszcze pracy, a to chyba w Auchanie w Katowicach będziesz pracować co? bo z tego co się orientuję to w Chorzowie nie ma Auchana
hehe może Cie kiedyś tam zobaczę bo czasem wpadamy tam na zakupy


MajaCh - nowe smaczki widzę wprowadzasz
a co do podgrzewacza to nawet nie kupiłam, był w szpitalu ale mnie wkurzał


monia321
- przygotownie butli - wcześniej sobie gotuję wodę na zapas, a że Rozbójnik już dużo zajada to i tak nie zdąrza się zestarzec,
butla -> wlewam wodę->wsypuję mliko i daję - i w nocy też tak robiłam
czasem jak woda była mocno zimna to butla do gara z ciepła wodą szła

matko jak sobie przypomnę te noce ala "zombie" - wiem napiszę jak zła matka ale masakra, PAtryk musiał jesc co 3 h, ja robiłam mieszanki, odciągałam mleko jeszcze w nocy - jak kładłam się spac to za 2 h musiałam się zaś budzic a w szpitalu drugim jak miał NUtramigen to lazilam do kuchni co 2 h w nocy żeby tą wodę gotowac, studzic i potem dawac, w miedzyczasie cyce pompowałam i wylewalam to mleko


megan85- witaj, zaglądaj do Nas częściej, dużo zdrówka dla Marcelka!

majaaaa
- jesteś w końcu, 😜
co do siadania to spokojnie, poczekaj chwilę i na pewno córcia opanuje sobie to powolutku
Rozbójnik też uwielbia -> komórki-> piloty -> aparaty foto

Aaaa jeszcze jakoś wyjście na Sylwa mnie nie cieszy, zwłaszcza że się wahaliśmy czy iśc czy nie, moja dobra koleżanka mi jeszcze "nakolorowała", że nie ma problemu żebyśmy z nimi jechali oraz wracali, bo ona jest w ciąży i nie będzie pic ani siedziec długo więc z dzieckiem spokojnie sobie bysmy wrocili tak po polnocy na przyklad
a tymczasem jak przychodzi do umawiania się to nagle się okazuje ze ona znajac męża nie będzie mogła go wyciągnac, że mąż musi się pobawic bo intensywnie remontowal mieszkanie, na moj zart że płacz Rozbójnika skutecznie skłoni jej męża do zbierania się to hasła że nie będą uzależniac swojego wyjscia od naszego dziecka, i jeszcze ze musza sie wybawic przed narodzinami swojego dziecka = czyli zupełny odwrót = dziękuję, damy sobie radę sami, albo nie pojedziemy bo przecież nasze dziecko mogłoby przeszkadzac w dobrej zabawie, np swoim płaczem 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...