Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam Kochane w ostatnim dniu roku!!!

My w końcu jedziemy na Sylwa "naszym" autem - w końcu "umiesz liczyć, licz na siebie" 🙃
Planujemy wrocic po północy i damy sobie w gaz- hahaha 🤪 🤪 🤪 - tzn.w granicach rozsądku bo i tak jutro trzeba zajmować się i bawić z Rozbójnikiem 🙂


emiliaeem
- ale Oluś już wcina stópki, to ja muszę podawac mojemu księciuniowi bo
sam złapie sobie ale rzadko...
o to widzę że nocne szaleństwa z laktatorem miałaś - o Matko skąd ja to znam,
jak Patryk był naświetlany z powodu żółtaczki to co 2 h pobudka w nocy i ściąganie, donoszenie mu, bo co 3 h musiał jesc, gotowanie wody (czajnik na szpitalnym korytarzu...) żeby umyc i wyparzyc laktator i jak się kładłam to za 2 h znowu to samo


McDa
- ja też mam małe zawirowanie z tym glutenem, spróbuję tak jak Kiniek pisała
i są też słoiczki np. zupa z kaszką na której piszę że to już gluten ma...
Po Sylwie podam też tą kaszkę, którą podejrzewam o to plamy wieczorne na policzkach Rozbójnika żeby przetestowac...

A i dziewczyny u Nas ze stópkami to samo - tak jak pisałam - czyli księciuniowi podawać


majaaa
- wiadomo że z chodzikiem każda zrobi jak chce, ale mnóstwo opinii jest na nie,
jakbyś miala juz jakieś konkretne firmy produkujące zdrowe butki dla dzieci to napisz prosze
zdrowe butki to podstawa, chrzesnica od mojego męża ma 5 lat i okazalo sie że coś tam źle stawia stópki i butki specjalne nosi
tylko dziwie sie bo jej młodszy brat chodzi w butach po niej i tu popełniają błąd


A co mi tam wykorzystam to że chodzimy na rehabilitację i wypytam babeczki co i jak z tymi chodzikami i Wam napisze, w końcu ona sama ma 3 dzieci więc praktycznie też wie...

I na koniec mojego bredzenia gdybym już się miała nie pojawić życzę:

Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok!
Zdrowia dla Wszystkich!!
Siły, cierpliwości i wiary w siebie!!!
Przespanych nocy, lekkiego ząbkowania i grzecznych dzieciaczków!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzisiaj jestem wyspana. Sabina spała od 19.30 do 8.30 😉 z przerwą na mleko o 2 i 7.

Majaaa , McDa87 Mój Filip miał buty firmy MEMO, kupiłam je w aptece, ale chyba nie we wszystkich aptekach są. Można je kupić przez internet, ale wiadomo lepiej przymierzyć dziecku. Pierwsze kupiłam jak miał ok rok więc już chodził. Wizualnie nie są najpiękniejsze, ale to nie o to chodzi 😉
Uważam, że lepiej kupić (nawet małemu dziecku) takie buty niż potem walczyć z płaskostopiem lub jakimiś wadami postawy. Potem dziecko się tylko męczy.
Strona producenta -> http://www.memoinfo.pl/

Co do chodzika to używałam jak Filip był mały, ale w tym to się nie nauczył chodzić tylko odpychać 😉 Jedyny plus to, że miał zajęcie i miałam trochę czasu dla siebie. Teraz nie planuję chodzika, ale kto wie może jeszcze zmienię zdanie... Myślę że używany z rozsądkiem nie jest zły.

Gosiaczek zdjęcie super. Mała modelka :

emilia1 Mój ma 5 lat, a o glutenie dopiero teraz usłyszałam i bardzo się zdziwiłam co to jest 😉
Też dostawał wszystko i nic mu nie jest. Ale jak już wiem to będę robić co trzeba

Emilianem Olunio zalazł stópki i teraz sobie je myje 😉 Super 😜

To widzę, że Pyrka za bardzo się nie wyróżnia bo też nie umie złapać stópek. Jak jej przytrzymam to się bawi, ale jak nóżka ucieknie to koniec zabawy

Życzę Wam wszystkim szampańskiej zabawy dziś i szczęśliwego Nowego Roku!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,
ja dziś też jakaś nie wyspana, wstawałam kilka razy smoczek dać i przed 5 miałam nakarmić bo już smoczek nie pomagał 😞 i do tego mąż chrapał w nocy i ciągle mnie budził 🤨 ale nie uwierzycie jaki miałam sen!!!!!!!!!!!!!

miałyśmy spotkanie integracyjne z forum 🙂 tzn wszystkie przyjechałyście do mnie, było ciepło bo siedzieliśmy na dworze i grilowałyśmy a tatusiowie jeździli z wózkami 🙂 fajne to było, ale ubawiłyśmy się nieźle... powiem Wam że fajnie ze jest nk i fb bo przynajmniej wiedziałam że to Wy 🙂 i oczywiście całą impreze rozkręcała Emiliaeem z Olusiem 🙂 ale było super, wszystkie się upiły, nawet karmiące piersią 🙂 a potem w jednym pokoju ześmy karmiły 🙂 hehe
fajnie by było kiedyś się tak spotkać, zapraszam do mnie, mieszkam w górach, niedaleko Wisły więc jest co robić 🙂


Tilii dzięki za link z butami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa super sen 🙂) zaproszenie na spotkanie przyjmuję 🙂)a wiesz, że mam rodzinę w Bierach? to chyba niedaleko od ciebie, brat mojego męża tam mieszka

Kochane, wszystkim Wam z całego serca życzę wspaniałego Nowego Roku, szampańskiego Sylwestra i zdrowych dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Wercia ja jeżdzę do Katowic do szkoły to godzinkę, a świętochłowice obok 🙂 mąż tam często jeździ to może Cie zabrać 🙂

Monia Biery niedaleko Bielska? to rzut beretem 🙂 od mojej miejscowości 5,5km 🙂

to już 4 jesteśmy 🙂 bo myslę że Majaaa by też wpadła 🙂 hehe zgłaszać się reszta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

W Nowy Rok 🙂 impreza się udała choć poszłam spać o 3 a Lenka się obudziła o 6 wiec nie pospałam 😠 ale mąż się dzisiaj małą zajmuje 😜

McDa ja mam do Ciebie 300km ale i tak się piszę mój mąż uwielbia jeździć w długie trasy samochodem wiec ta jest dla niego krótka 😜 a takie spotkanko było by fajne 😁

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w Nowym Roku!!!

Ja średnio wyspana.
Pojechaliśmy w końcu swoim autem, oczywiście z Rozbójnikiem 🤪

Marudził trochę na początku, potem go trochę bawili "goście" - czyli nasi ekipowi znajomi i był zadowolony a później ok 21 niby zachciało mu sie spac...
daliśmy go do wózka ale nie zasnął wiec buch z powrotem do pokoju gdzie była impreza
Ok 23 dobiliśmy go butlą i poległ w wózku w osobnym pokoju gdzie muza prawie nie dochodziłą

Północ minęła spokojnie = czyli spał

Zbieraliśmy sie ok 2 w nocy bo kur......cze wleźli mu do tego pokoju w parę osób i zaczęli muzę zgrywac - ludzie to nie umieją się zachowac bo gadac zaczęli głośno i się przetwierac = co chwilę dochodziła do niego głośna muzyka i się obudził, na szczęście nie płakał to go ubraliśmy i wróciliśmy do domu
Auto jeszcze zamarzło - a dokładniej zamek wiec musiałam się wracac z Robójnikiem do domu żeby nie zmarzł jak Tata będzie zamek otwierał
W domu nie chciał zasnc - jeszcze butlę dostał ( juz chyba ze 3 miechy nie jadł w nocy)

Poległ ok 4
Wstał ok 8
I dziś juz normalny tryb swój prowadzi
Kościół zaliczony i częśc spacerku

Heheh -My to jesteśmy źli Rodzice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam mamusie!! 🙂
Ja padlam po 1wszej ,a do 12 ledwo dotrzymywalam popijajac energy drinki!!!!! jakis wstret alkoholowy mam, po 12 wypilam2 lampki szampana, i baaardzo bolal mnie zoladek prawie cala noc, krople i te sprawy, to chyba starosc 😁 tak Nowy Rok rozpoczelam w komitywie z szuflada z lekami 🙃 dzis juz lepiej, chodze z kata w kat i przysypiam 🙂
Jeszcze raz wszystkiego naj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia jacy źli rodzice, chyba kochający no a niektórym brak wyobraźni 🤔 Lenka wczoraj od 15 nie spała i o 19.30 padła nawet ją petardy nie obudziły za to siostrzenica wytrzymała do 23 i nie zobaczyła petard.
Jej mała śpi to i ja idę się położyć no ostatni raz rozbiłam sylwestra w domu nie dość że długo siedzieliśmy to jeszcze posprzątać musiałam bo mąż się nie nadawał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam w NOWY ROK 🙂


Zdecydowaliśmy się jednak spędzić Sylwestra u męża siostry, a to dlatego że u nas w bloku sami młodzi i się bałam hałasu 😉 było całkiem milo tylko strasznie niewyspana byłam , Natalia padła już o 19 ale niestety na 30 min później wybiła sie ze snu i zasneło koło 23 😮 o 24 przebudziła sie na jedzenie 😮 , ja ledwo wytrzymałam do północy a później nie mogłam zasnąć chyba dlatego że mała spała z nami w łóżku do 3 🤢 jak ja przełożyłam do wózka to dopiero zasnęłam a mała obudziła mnie juz o 6,30 😁 przed południem wróciliśmy do domku i odsypiałam razem z nią no i mężulek pozwoli mi pospał 🙂


McDa87 super ten twój sen ja niestety mam szmal drogi do ciebie 🙂


wercia no zajefajnych masz tych znajomych hehehehhe ja bym sie wściekła jak by mi mala obudzili całe szczęście że Patryczek sie nie wybił ze snu i nie płakał 🙂


gosiaczek nie zazdroszczę sprzątania bo imprezie 😉


Natalii ida zęby widac juz takie dwie góreczki i strasznie marudzi ,ślina leci okropnie syn nazywa to " ślinotok ", strasznie marudna i piaski gryzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit - witaj


emilia1- ech no właśnie niektórzy bezmyślni, nie dośc że cały salon do imprezowania i kupa muzy to się wpakują tam gdzie dziecko śpi 😠
no a awantury nie zrobisz bo Ci powiedzą że nie jesteśmy u siebie i mogliśmy dziecko zostawic a nie pchac się z Nim na imprezę Sylwestrową...
z resztą i tak po północy chcieliśmy wracac więc była to dodatkowa mobilizacja żeby już wychodzic
Może jakby Mały się porządnie rozryczał toby wtedy się "przestaszyli"
Ale szczerze to mam dosc takich "imprez" jak na razie, jednak widzę, że mamy teraz inne priorytety i patrzymy żeby Patryk miał jak najlepiej 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pisze z tel więc wolę pisać na raty gdyby mi Nie Wkleilo 🙂 witaj tedi i Monia66 🙂 chyba jeśl jakiś problem z dostaniem sie na forum napisala do mnie megan że Probuje od 3 dni i Nie może 🙂 moja Natalia dziś pierwszy raz zasnela już o 19 tej i spi 🙂 ja sie wyspala w dzień a teraz będę z nudów tv oglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też ledwo do 12 wytrzymałam 😉 Mała obudziła się już przed 24 a potem o 2 i ok. 6 😮 😮 😮. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk...Na szczęście rano tatuś zajął się dzieckiem więc odespałam 🙂

wercia82 Współczucie. Znam to. Znajomi którzy nie mają dzieci traktują nas jak kosmitów. Więc ostatnio wolę zostać w domu niż się wkurzać.

emilia1 Trzymam kciuki żeby „akcja ząbki” odbyła się bezboleśnie i bezstresowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ostatnio naczytałam się, że same gotujecie dzieciom obiadki i stwierdziłam że nie będę gorsza. Ugotowałam małej marchewkę z ziemniakiem i odrobiną pietruszki. Wszystko pięknie zmiksowałam Według mnie smakuje tak jak ta ze słoiczka, ale.... Pyrka pluła dalej niż widziała... Wszystko znowu w kropeczki 😉 Ja nie wiem co to jest, że ze słoika je aż jej się uszy trzęsą i ma mało a jak ja ugotuję to prycha...
Chyba kiepska ze mnie kucharka 😮 😮 😮 😮



i pooklaskuję Was, a co! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mordeczki moje!!! 😘 😘 😘

Dziewczyny, ale był bal!!! 🤪 Na 6 rano zlądowaliśmy do domu ☺️
Wyszalałam się jak czubek 🙃 Aż mnie zakwasy dopadły 🙃
A dzisiaj cały dzień odsypiamy 😮 Ale było warto 😁 Jutro pokażę Wam fotkik jak Mamuśka taniała 😁
Dzisiaj jeszcze nocujemy u rodziców,ale jutro nadrobię Was z nawiązką 🙂

McDa że niby ja rozkręciłam... ☺️ 🙂 Jak zapraszasz to się wbijamy 😁 I to serio serio... Samochód mamy, a w Wasze strony i tak się wybieramy 🙂 Może rzeczywiście zorganizujmy takie spotkanie, jestem za!!!

Zmykam uspać Olka i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...