Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia Tak karmię i mam zamiar jak najdłużej, ale to głównie ze względu na kasę i przerwę w pracy 😉
Okresu też brak, ale to mi się akurat podoba 😉

Darka Oskarek cudnie śpiewa 😉 i widzę , że małe drapaczki też ciągle w ruchu jak u mojej 😉)

Pyrka juz wykąpana i humor jej się poprawił. Leży w łóżku i śpiewa, pewnie zaraz będzie spać. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tilii No ja też póki co to tylko jedna butelka od wczoraj na noc a tak reszta dnia i nocy cyc 🙂) tak jak pisałam chciałbym karmić gdzieś do roku, ale zobaczymy jak wyjdzie.
Tedit zdrówka, bądź silna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia1 ja dalam zwyklego danonka dla najmlodszych bylo napisane. Zuzi nic nie jest!!! 🤪 ale teraz pomyslalam,ze przeciez deserki bananowe z jogurtem jej wczesniej dawalam i nic jej nie bylo wiec chyba juz jest przyzwyczajona 😉
A co do bananka takiego swiezego to Zuzia dlugo kupki nie robila a jak robila to w malych ilosciach z czarnymi kropeczkami jakie sa w bananach wiec moze jeszcze sobie je odpusc 🙂 to,ze maz nie kupil to chyba znak byl 😉
wogole moja kolezanka urodzila synala poltora miesiaca przede mna i on juz wcina bulke z maslem!!!!!! no ale co kraj to obyczaj, ona mieszka w Czechach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh To ja podam lepszy przykład 🙂)moja teściowa jak synek miał 4 miesiące (a było to ponad 40 lat temu) 😜 to dostał zupkę pomidorowąi paróweczkę 🙂) 🤪jak to usłyszałam to płąkałm ze śmiechu a teściowa ze mną, ale mówi, że kiedyś tak było, nikt nie wiedział jak karmić, co podawac i kiedy więc każdy robił jak uważał
Aha a teraz chłop jak ta lala (brat mojego męża)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

Ja właśnie z siłowni wróciłam, i nawet zakupy zdążyłam zrobić, mąż wykąpał Lenkę, nakarmił i poszła spać 😁
W sobotę muszę koniecznie na solarium skoczyć 😎

Była u mnie dzisiaj siostra i mówi ze Lenka ma nowy trik bo tak buzie otwiera jak rybka a ja się śmieję bo wczoraj ją tak nauczyłam 🙃

tedit
nie mam pojęcia czy na pogotowiu pomogą ale zdrówka dla ciebie 😘

emilia no po prostu zazdroszczę moja teraz ma już tylko 3 drzemki po 30min albo i mniej 😞
emiliaeem to pospałaś mój obiecał że jutro pośpię a on Lenka się zajmie...zobaczymy 😉

McDa filmik super Paulinka urocza 😜 tobie tech niech sie spełnia i w ogóle wszystkim Wam dziewczyny niech marzenia sie spełnią 😜

Dziewczyny załamujecie mnie tym że dzieciaczki wam tak długo śpią w dzień a moja 30 min i sie budzi czasem nie wyspana i marudna wiec bujam on a ona zasnąć nie może i oczka przeciera 🥴

Tilii to nasze córcie sie zgrały z tym spaniem 🤢

darka ale z niego słodziak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja może masz racje z tym bananem bo pojechał znów na zakupy bo jutro wszystko pozamykane św mamy w Polsce i tez zapomniał o bananku 😉 kupił warzywka z indykiem.


gosiaczek ja naprawdę jestem w szoku ze Natalia śpi tak długo popołudniu 🤪 nawet 3 latki spia popołudniu po 3 godz także mogło by jej już tak zostać, szkoda że budzi się jeszcze na jedzenie raz w nocy 😜


darka super Oskar śpiewa i jest śliczny 🙂


Emilia gdzieś się podziała nie mów ze już śpisz 😁 😁


Natalia wykapana i śpi byle do rana 😉 A ja dokończę winko bo pije od 2 dni na raty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i w końcu nie poszłam na to pogotowie, doczytałam, ze jutro jest Dyżur Świąteczny więc bez problemu mnie przyjmą. Pije mleko z miodem i czosnkiem.

Lenka śpi, mam nadzieje, że nocka będzie normalna i obudzi się o 7.

Dałam jej dziś drugi raz pół żółtka i miała rzadką kupkę i wysypka na brzuszku jest także jajko na razie odpada.

Piszecie o nowych rzeczach u dzieciaczków, moja Saseta tak mlaska, że szok. I tak robi jakby gumę żuła hehe. Dzieci są przesłodkie.

darka
Oskarek boski!

emili polej tu tego winka, może mnie wyleczy 🙂

gosiaczek ja byłam przed sylwestrem na solarium, po 1,5 rocznej przerwie. Super grzeje w tyłek i relax jaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darka śpiewak operowy z Oskarka...emiliaeem tylko pozazdrościć :P moj mały dostał słoiczek z rybką i warzywami nareszcie jadł!!!! uwielbia to...aż się trzęsie jak mu daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂
Widzę, że eksperymenty z jedzonkiem wszystkie uskuteczniają 🙂
A parówki...mniam na razie jeszcze się nie odważyłam 😁...

U nas nocki przespane...dzisiaj pobudka o 8:30, ale w ciągu dnia snu brak 🙂 Mała zasnęła o 20:00..uff po całym dniu dokazywania zasypia niemalże na pstryknięcie palcami 🙂 A ja odpoczywam nareszcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darka obejrzalam Oskarka i on jak maly szczeniaczek spiewa heheheh 🙂
Monia masz racje kiedys nie wiedzialy kobiety jak karmic i do tej pory zreszta kazda robi jak uwaza 🙂 ale bulki Zuzi nie dam jeszcze heheheh
Gosiaczek!! ja czesto pije Martini a kieliszkow sie jeszcze nie doczekalam 😞 chyba se sama w koncu kupie bo to jeden z moich ulubionych %...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuje,ze jutro Was doczytam bo widze,ze tu wiecej filmikow bylo itd.
Ktoras ma zawalone gardelko ropa??? tak tak woda z sola ohyyyyda nad ohyydami ale plukanka pomaga z dziada pradziada!!!! ja mialam zapalenie gardla z uchem i plukalam tym 2 dni i bylo znacznie lepiej,fakt tylko,ze odruch wymiotny moze byc 😜 ale polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tlii mam to samo, śpi po max pół godziny, nie zdążę za nic się zabrać a ona już wstaje 🙂 Pieron mały 🙂 dziś 3x30 minut

Monia321 u mnie też z okresem cisza 🙂 ale bratowa rodziła 21 września i już miała w święta pierwszy okres, karmi tylko cycem...

Darka słodko Oskrek śpiewa 🙂

MajaCh śliczny awatarek!! i nie kuście tym martini bo białe uwielbiam!!!!! to jedyny minus karmienia, bo chętnie bym się napiła, i szampan (tzn winko musujące) z martini też bardzo lubię, potrafiłam kiedyś całą butelkę wypić, tzn mąż kieliszek a ja resztę 🙂 hehe a teraz pewnie po pary łykach bym była pijana 🙂


EMilia nie wiem jak Natalcia ale Paulinka po bananku ze słoiczka robi baaardzo ciemne, praktycznie kupy i okropnie śmierdzą 😞 masakra, wytrzymać nie idzie i męczy się przy tym więc na razie też stopuję z bananem, dawałam 2 razy i za każdym razem to samo...

Gosiaczek ja z moją to samo, równe pół godziny, czasem nawet mniej i ona ledwo oczka otwiera to dźwiga głowe i chce wstawać, kładę ją w dół, kołysze, nic nie mówie a ona nawet nie śmie dalej spać a czasem tak jak mówisz, budzi się niedospana i marudna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko moc zdrówka, wody z solą za chiny bym nie wzięła do ust, ale szałwię jak najbardziej ,a też działa leczniczo i ściągająco ...podobno można jeszcze rozcieńczoną wodą utlenioną, ale jak moja supergruboskórna kumpela miała po tym zrzut z żołądka, to ja bym się wogóle nie podjęła(ale ja ot cykor lekowo-specyfikowy jestem 😉 )

Dareczko ale masz w domku gruchanie fajne ^^ u nas Maksior zaczął się drzeć no leży i wrzask na jednym tchu i się cieszy i znów i tak potrafi te kilkanaście minut a mi uszy usychają 🙃

Emiliaeem no zaczęłam czytać ile spałaś i sobie myślę "wow,nieźle Oli przysypia" a tu skucha i się okazało że synek na chodzie był ,mama komara wycięła 🙂 Maksior mi też dał dziś pospać bo od 20:30 do 9 ^^ a w dzień znów daję radę 2 razy dziennie śpi po 1,5-3 h jakoś więc jeszcze mam luz 🙂

MajaCh Suzi super wygląda i ten uśmiech ^^

Cieszę się też, że link pomógł ,ja poluję na kaszkę z suszoną śliwką i nigdzie tego dostać nie mogę, a pomogło by bo kurcze...zupka pomidorowa z ryżem była, deserek z malinami i z ryżem, kaszka ryżowa...a potem bobki jak królik robi ehh być może jak zaakceptuje jogurt naturalny to mu pomoże z wypróżnieniami i zrównoważy ten ryż .

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedi nici z picia winka 😞 Zadzwonił sąsiad do drzwi i ja obudził 🙃 i zasnęła dopiero po 23 a i tak obudziła sie na jedzenie o swojej godz 3 😉 otyle dobrze że spała nie do 6,30 tylko do 8,30 😉 daj znać jak po lekarzu 😉

kinga ty to z nas wszystkich masz najlepiej bo nocka cała przespana a i w dzień tnie komara 😉 a deserek śliwka suszona nie pomoże na zatwardzenie 😉


Mcda ja daje banana ze słoiczka i banana z innymi owocami ze słoiczka i jest wszystko ok 😉 Nie dałam jeszcze takiego surowego , ale Maja na razie odradza 😉 Natalia to może wszystko jeść 🤪 głodomór mały 😜


gosiaczek ja tez pije Martini białe ze spritem butelkę z mężem już 3 dzień ale kieliszków do martini nie widziałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

nocka taka, że o 3 musiałam przebierać Klopsika bo tak się kręciła, że pampek jej się zsunął. Ale do 8 spała.

Byłam rano w szpitalu no i angina. Mam Dumox. Dziś dzień leniuchowania, nawet obiad zamawiamy. A mąż weźmie Lenkę do teściów na 2h a ja pośpię 🙂

Buziaki dla Was i miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was :*

U nas nocka rewelacja zreszta sami polozylismy sie cos bylo po 22bo bylismy zmeczeni znow zreszta klotnia z moimi rodzicami ahh ehh zreszta nie wazne

Dzis jak moj tata robil sniadanie maly siedzial w wozku i widzial jak kroi bulke to mnie zawolal bym dala mu chrupka a on nie chcial chrupka tylko caly czas patrzyl sie na bulke i wkoncu ja dostal sucha bulke bez masla bo mu masla nie wolno i wiecie jak wcinal a jaki ryk jak mu zabral ta bulke 🙂

Teraz spi mam chwile spokoju

Co do owockow my malmu dajemy wszystko nawet dalam mu banana surowego i nic mu nie bylo

Aaa mam do was pytanko jak zrobic pomidorowa?bo chyba jest od 6 miecha czy lepiej kupic sloiczek i dac na sprubowanie i jak z makaronem juz moga nasze dzieciaczki jesc?/bo nie ukrywam przydalo by sie mu cos nowego gluten poszedl jak splatka na zoltko jeszcze odczekam 1,5 miesiaca i u nas jogurciki niestety chyba nie wolno zreszta zaraz zobacze jak wyglada tabelka z bobovity

Aaa w filmiku nio tak u nas raczki i wyciaganie ich do wszelakich przedmiotow to codziennosc maly po chwili zorientowal sie ze jest krecony i nie wyrazal dalej zgody na autoryzacje ale coz jest niepelnoletni wiec decyduja za niego rodzice. Ja juz sie boje jak zacznie chodzic bo bedzie "z drogi sledzie bo Oskar jedzie" wszystko co napotka na swoje drodze bedzie na podlodze 🙂(zrymowalo sie)

Tedi jeszcze raz zdrowka wiem co to angina ja w dziecinstwie tylko na to chorowalam plus do tego 40 stopni goraczki masakra wiec zdrowka dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny...
Mała dzisiaj zafundowała mi pobudkę o 8 rano i dokazuje 😁

Kiniek to powiem Ci, że masz ZŁOTE dziecko 🙂 Ostatnio koleżanka mnie nastraszyła, że dziecko, żeby prawidłowo się rozwijać powinno spać ( niby jak śpi to rośnie ) i sugerowała abym małą na siłę próbowała usypiać w ciągu dnia...ale łatwo się mówi trudniej wykonać...czasami jak jest trochę marudna to wkładam ją do kojca i ucina sobie małą drzemkę ( 15 min ) ale nie śpi.
Michalina jak zaśnie zawsze wypluje smoka...wtedy mogę robić z nią wszystko i się nie obudzi...jak jest na smoku to tylko drzemie...czasami jak położy się o 20:00 to do 22:00 jest jeszcze na smoku...i musimy czekać z przeniesieniem jej do łóżeczka na górze 😁

Katar trwał tylko 2 dni na szczęście wczoraj mała już była wesoła...W sumie to tyle co jej pomogłam to pieluchę tetrową nasączałam inhalolem , żeby się niby lepiej oddychało i na drugi dzień kataru brak. Poprzedni trwał dłużej i teraz nie wiem czy po prostu była mniej chora czy to jej rzeczywiście pomogło ...

Moja na leżąco nie interesuje się swoimi stópkami...ale za to jak siądzie to tylko patrzy, żeby ściągnąć sobie skarpetki...super zdjęcie Paulinki McDa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jeszcze nigdy nie przespała całej nocy, nawet pół nocy 🙂) teraz już nawet nie przenoszę jej do łóżeczka i śpi ze mną (wiem mega bląd) ale jak się wierci w nocy to tylko daję cyca i jest mi po prostu wygodniej. Obiecałam sobie, że po pierwszym dziecu już tego nie zrobię i co?...dalej to samo 🙂)ale lubię z nią spać
a swoją drogą jak to jest, że jedne dzieciaki położone śpią całą noc a inne, jak moja, wiercą się co chwila, przebudzają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...