Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wercia już mam cie w ulubionych zdjecia super czekam na więcej 🙂 a mnie taki maluszek nie przeraża bo Lenka warzyła 2500g i miała 48cm długości 😉

MajaCh no właśnie karmię ja smoczkiem z małą dziurką żeby jadła wolno, i podczas karmienia nie płacze, leży w łóżeczku, pod materacem ma włożone ręczniki żeby głowa była wyżej i nie wiem czemu sie tak dzieję, jak zje biorę ją na odbicie i też sie jej odbija, albo potem zasypia albo leży i gaworzy sobie, jak już zaśnie to potrafi po 30 czy nawet 45 minutach tak jakby popłakiwać wiec znowu na odbicie i znowu sie odbija no ale juz to pisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
majaCh ja mam anginę a mąż jelitówkę. Ale już jest lepiej a Lenka dobrze się czuje i oby tak zostało.
Żółtko daje ugotowane. Rozcieram łyzeczką i mieszam z zupką.

wercia Twój maż powinien dostać ostre zje**! Dziecko to nie zabawka a Ty masz prawo do chwili dla siebie! Mój też mnie czasem wkurza ale spacery z Lenką uwielbia i wszystko przy niej robi, no tylko kup nie lubi ale to większość.

gosiaczek
buziaki dla Lenki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek w sumie Zuzia tez czasem pojekuje przez sen ale ja zostawiam zaraz spi twardo...hmmm nie myslalam,ze to moze tez przez gazy ...... 😮
No i tak STO LATEK DLA SOLENIZANTKI POLROCZKU!!! 🙂 i tak po kolei beda teraz maluchy konczyc 🙂 oby ten brzuszek dawal Ci spac skarbie 🙂:*

Tedit to ja chyba za jakis miesiac jej sam zoltko....a sama Lence gotujesz zupki czy sloiczki??? u mnie TYLKO sloiczki smakuja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny Lenka dziękuje za życzenia i przesyła buziaki 😘

Właśnie królewna leży w łóżeczku i wcina paluszki no i ostatnio tak głęboko je wkłada że wymiotuje 🤨

A tak w ogóle to chyba od dwóch dni jak leży na plecach to odpycha sie nóżkami i przemieszcza sie no i wszystko fajnie tylko muszę ja na pzrewijaku pilnować bo boję sie że główką uderzy w ścianę. Czy wasze niunie tez tak robią???

Tilii to moje gratulacje dla Sabinki ja nadal czekam 🤢

wercia wiec jak np. wejdziesz na Lenke to przy jej imieniu jest taka gwiazdka i ją naciskasz i tam ci już wyskoczy żeby dodać do ulubionych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio i maly padl jak zabity dzisiaj

Bo poszlam z moja mama i malym w odwiedzinki do ciotki ktora jest nasza sasiadka a ze maly mial swietny humor to i my poszalaly i byla degustacja nalewek(wlasnej roboty) i innych likierow i win swiata cud ze ja jeszcze doszlam te pare metrow z dziecxkiem do domu a maly byl tkai uradowany posadzilam go na mini fotel a jak sie ciszyl plul i w ogole smial sie to poszlysmy z tamtad o 19:30 szybko woda na mleko juz przy kapaniu bylo marudzenie i butla i padl nie odbilo mu sie nio coz trudno teraz spi jak zabity jutro znow dzien pelen wrazen bo znow obiadke u tesciow masakra;/

Wercia przy imieniu masz taka gwiazdke i jak na nia nacisniesz to masz do wyboru rozne opcje m.in dodaj do ulubionych aa i Wercia przypominam ci ze oskar tez byl malutki mimo ciazy donoszonej jeszcze pamietam te male nozki

Tili1234 ty jestes z okolic Poznania bo jak tka czytam nazywasz swoja mala Pyrka(a to ziemniak po poznansku) a moge wiedziec dokladnie jakie okolice bo ja mam tma rodzine w poznanskim chyba nastepna wizyta jaka im zloze to bedzie pogrzeb mojego wujka ehh wypluje lepiej to slowo(mlody facet 3 dzieci najmlodsze 6 lat a on ma czerniaka zlosliwego juz z przerzutami na mozg 😞)

Wszystkiego naj naj dla Lenki

Dzis kupywalam malemu obiadek bo jutro skoro jedziemy to nie bedzie mial gotowane wiec zje gotowe bo i moj sie przekonal do sloiczkow ale co zauwazylam ze juz obiadki sa z drobnymi kawalkami i dzis juz na miazge totalna nie miksowalam ze mial tak male kawaleczki marchewki ziemniaczka i mieska aa i byl obiadek z dodatkiem zoltka ale nie kupilam mu jeszcze poczekam ten miesiac

I mam pytanko do podajze McDa albo Gosiaczka ktoras z was kupywala kaszke manna wieloowowoca z bobovity z glutenem moge wiedziec w jakim sklepie bo a auchanie zablokowane maja firme bobovite i tylko jest to co na polkach i nic wiecej nie ebdzie w najblizszym czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oszaleje plecy mi wysiadają 🙃 ząbkowanie jest okropne 🤢 Natalii chyba wyszedł ząb ma rankę i czuje kiełka ,dolna prawa jedynkę, ale tak dokładnie nie chce pokazać 🙂 🙂 🙂


gosiaczek zdrówka dla Lenki 😘


darka miłej wizyty u teściów 🙂 podobno kaszka manna wieloowocowa jest w biedronce

    Tilii12345 natalia tez odnalazła stópki ,zrobiłam focie później wkleję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh dziekuje za zyczenia dla syna , dziś mu robiłam tort i wkładałam tam banany dałam Natalii do polizania ale nie smakowało 😜 woli słoiczki 🙂
    obiadek z rybka kupiłam z gerbera 😉

a ja blender spaliłam 😞 😞 😞 😞 chyba go zatarłam jak robiłam zupkę z mięskiem i 70 zł poszło 😠


wercia ja już mam cie w ulubionych teraz musisz wejść na mnie i dodać do ulubionych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek moja Lenka jak na brzuszku leży to podnosi się na nogach - dupka do góry i nie na kolankach tylko stopkach. Poza tym opanowała do perfekcji przewracanie się z plecków na brzuszek i szaleje po podłodze. Nawet w leżaczku nie chce siedzieć.

majaCh ja gotowałam też sama ale jak lekarz powiedział, że mam nie dawać sama jak nie znam źródła to daje słoiczki ale muszę kupić troche ekologicznych i indyka. Bo kurczaka już jej nie dam, no chyba, że ze wsi.

darka
powodzonka jutro u teściów.

emilia 100 lat dla synka 😘 A ja dziś na noc dałam czopek vibulcon i posmarowałam dziąsełka bobodentem, zobaczymy jak dziś będzie spała.

Tili a gdzie studiujesz? Ja studiowałam na UAM 🙂

Mam pytanko: czy Wasze maluchy puszczają też "śmierdzące" bąki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem 🙂
napiszę już tylko tak ogólnie
wgrywam foty na agu, już pokapowałam jak Was pododawac

Patryk puszcza różne bąki, raz bardziej śmierdzące jak mniej...

Mojego chłopa nadal ni ma, zdarzyłam przygotowac, wykapac i nakarmic Rozbojnika, na szczęscie dosc sprawnie bo całosc 40 minut zajęla - lacznie z karmieniem a teraz uciekam bo wyje w wozku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia ja też martini ze spritem bo tak mi to smakuje ale spokojnie ja dwa kieliszki i basta 😁

emilia i ja z Lenką życzymy twojemu synkowi dużo zdrówka 😘

tedit moja czasem śmierdzące a czasem nie to tak jak z kupkami raz nic nie czuć i kupka jest wielkim zaskoczeniem 😉 No a moja jeszcze sie nie przewraca z plecków na brzuszek wiec czekam kiedy to nastąpi 🙃

no to dziewczyny zdrowie naszych pociech i mamuś które napić się nie mogą 😉

Zmykam do męża do łóżeczka obiecał mi masaż zresztą wczoraj też mi zrobił i nie powiem jak to się skończyło ☺️ Dobranoc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wklejam i wklejam, chłopa ni ma do tej pory
A dziewczyny sobie drinkują a ja nie mam co.... tzn mam całą flachę szampana i szkoda mi otwierac
Ciekawa jestem gdzie mój się szlaja, super na prawdę, on sobie wyszedł i robi co chce a ja z dzieckiem sobie mogę poszalec 😠 😠 😠

I tam widze na agu jest licznik kiedy byla fota zrobiona, matko Rozbójnik wychodził ze szpitala jak miał 24 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia ja bym focha przyciela jak stad do Warszawy!!!! co on sobie mysli tatus za dyche 😠
Gosiaczek Zuzia tez sie przemieszcza podskakuje dupka jak sprezynka 😁
A Tedit Ty o pruty pytalas 😁 ojjj puszcza zalezy co jje oczywiscie ,im bardziej solidnie tym bardziej sadzi smierdziele 😁
A wiecie co 😮 Ja to nie wiem ,nie mam sily na nia....chyba zjadla pajaka czy innego owada!!!! teraz po kapieli po kolacji chcialam ja przetrzymac ,zeby pozniej zasnela, wlaczylam bajeczki,pozniej teledyski ona bardzo lubi ,a sama robie kolaze ze zdjec do wywolania patrze nia nia bo sie bawila pieluszka , ( w lezaczku ciagle) a ona cala buzia w ciemne plamki przysuwam sie ,a tam kawalki nozek jakiegos owada i Bog wie co jeszcze!!! raczki tak samo w tych kawaleczkach.No i mam dziecko ,ktore nie czuje strachu heh, ja sie trzese na widok pajaka a ona je zjada 😁 tak bez smiechu to mam nadzieje,ze takie zywe bialko jej nie zaszkodzi,chociaz po tym juz wytrzaskala troche kupy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...