Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

agapurka2 napisał(a):
dzieńdobry!

Tilli a miałaś bardzodługie włosy? Ja obecnie mam takie i geste i szlag mnie z nimi trafia - drażnią mnie, nie mam czasu ich układać ciągle kitka a mycie ich to masakra. chiałabym też ściąć - ściełaś tak radykalnie krótko?

co sądzicie o samoopalaczach? ja mam z garniera uzyłam dwa razy i mam ładny kolor, ale nie wiem czy to nie za sztucznie wygląda? moge dodatkowo skorzystać z solarium?

czy wasze maluchy tez sie tak pocą?
w czym śpią w te upalne dni? mój śpi tylko bodziakach bez rekawków przykryty oszewką od kołderki...




ja uzywałam samoopalacza firmy dax pianka..rewelacja jak dla mnie...i pozniej zaczelam jeszcze z solarium teraz chodze tak średnio raz w tyg na 8 min i jestem ładnie opalona :-)

też mam gęste długie włosy tylko ze ja ich skrócić nie mogę bo wygladalabym jak porazona prądem..ciągle spinam włosy i tyle 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny zobaczcie jaki śliczny kolor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ze mnie nie pasuje 😠 bo juz robiłam jaśniejsze i bylam taka bez wyrazu i kazdy mowil ze nie jest mi dobrze w jaśniejszych
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/82969105.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4223/82969105.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Babolki!!!

A cóż ja życzeń dla Lenusi naszej nie widzę...??? 🤪

Lenciu!!!



Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata...
Dla Ciebie ciepło słonecznego lata
Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie
Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie
Dla Ciebie kwiatki kolorowe
I marzenia deserowe...
Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza
Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza! 🙂

Żyjemy 🙂 Ledwie ciepiemy w tym skwarze,ale dajemy radę 😉
Moje wyniki są jak najbardziej w porządku,więc kamień spadł mi z serca ☺️ 🙂
Olek też szczęśliwy- na urodziny dostał chodzik 😮 W sumie do urodzin jeszcze trochę,ale Ci goście w terminie nie dobiją... Ja jestem przerażona, ale kilka razy pozwoliłam Mu posiedzieć... ☺️ Zasuwa jak szalony 🤪
Poza tym chlupie jajcofonki w baseniku 🙃 I bije się o zabawki z kumplem pół roczku starszym 😎

Muszę ciutkę nadrobić...

Megan kolor ładny,ale chyba do piwnych oczu... Ja mam niebieskie,więc odpada 😜 Pozostaję przy blondzie ☺️

Tilii pokaż fryz 🤪 Mnie mąż by zaszlachtował, gdybym odrobinkę krócej obcięła 😁 Wogóle jak obcinam końcówki to on siedzi fryzjerce nad głową i brzęczy,żeby nie za krótko 🙃 Evrybary to mój stary 🤪

A u nas dzisiaj dach zaczęli zbijać i z pokryciem się nie wyrobili, przykryli plandeką, a chmury burzowe tańczą z czterech stron 😮 Będzie ostro 🙂

Zmykam spać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do zyczen dla Lenki ,wszystkiego slodziutkiego malutka 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
a ten kolorek wlosow jak dla mnie za malo wyrazny......ja wole soczyste jesli juz kolorowe..
I nie spie juz , maluch za to tak!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdobry

Na wstepie wielkie buziaki dla księżniczki Lenci 😘 😘 😘 😘 😘 😘 rośnij zdrowow kochanie!!!

Za dwa tyg bede w Polsce i musze coś z tym kłakami zrobić...chciałabym miec taki kolor intensywnej czerwieni bo obecny jest baardzo ciemny jednak...Mam ciemne włosy - bede musiała je rozjaśnić u fryzjera? któras już to ma za sobą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka co to taka presja w tej Polsce ,ze tak sie szykujesz 🤪 pisalas ,ze na tesciowej chcesz zrobic wrazenie ale kluczem do sukcesu jest wspaniale sie czuc i wygladac dla siebie,tak codziennie.
Teraz opisze cos ale nie bierze tego do siebie bo to NIE O TOBIE,
wiele dziewczyn ,chlopakow zreszta tez , ktorzy wybieraja sie do Polski z Anglii ,szykuja sie na ten wyjazd jakby to inspekcja byla, czekaja nawet z malowaniem wlosow do kilku dni przed wyjazdem do Pl, to samo z cieciem, solarium grane miesiac przed, zeby wygladac jakby sie z wakacji przyjechalo...dla mnie to absurdalne jest bo tu ,znam ich z codziennego zycia i nie przywiazuja uwagi do tego jak wygladaja, przynajmniej nie tak bardzo.... zeby sie "pokazac" ,dla mnie to bez sensu 😮 juz nie wspomne o dietach - celem jest wyjazd do Polski . Puenta tego taka,jaka jest mentalnosc Polakow skoro wytworzyli taki temat..ze dla siebie nic sie nie robi..ja juz dawno przestalam myslec o tym,ze ktos mnie ocenia. Zawsze znajdzie sie taka osoba,ktorej cos nie bedzie pasowac. Mamy SWOJE zycie i my decydujemy co nas rusza ,a co nie.Duzo by pisac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka dziękuje za życzenia 😘 a ja nie mogę uwierzyć że ma już roczek 🤪

Urodzinki się udały tylko pogoda była do dupy czyli duchota niesamowita 😠 a ja więcej czasu w kuchni spędziłam niż w pokoju no ale to są uroki robienia imprez w domu 😜 😉
Lenka zadowolona z prezentów dostała klocki drewniane, jeżdzik, bujaczek, garnuszek klocuszek i kasiurkę 😁 I ładnie wytrzymała bo do 21.30 a potem padła momentalnie 😉

megan kolor śliczny ja też kiedyś umieszczałam tu na forum dokładnie ten sam kolor 😁

emiliaeem
co do włosów mój jak się dowiedział że podetnę tak 3cm to stwierdzi że dużo i podcięłam zaledwie 2 😜 Super że wyniki masz dobre 🙃 a Oli do urodzin to uzbiera tych prezentów trochę 😜 😁

Miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czeeść Dziewczynki! 🙂

My już nawet po kościółku 🙃 Olek dzielnie zniósł mszę, jestem z Niego dumna 😉 😁

MajaCh myślę,że poniekąd masz może i rację, w dzisiejszych czasach głównie żyje się na pokaz, tym bardziej,że światem rządzi pieniądz 🙂 Takie mamy niestety realia... Ale nie mierzmy wszystkich jedną miarą, ja też lubię coś ze sobą zrobić, a motywację często gęsto wynajduję sobie wtedy, kiedy gdzieś mam wyjechać, kiedy mam wesele albo zjazd rodzinny.Na codzień albo brakuje czasu, albo pieniędzy 🙃
No i cierpię na obsesyjne odchudzanie 😮 Ale tak już mam psychę zrytą,że najlepszy psychiatra mi nie pomoże... ☺️

Agapurka aby uzyskać intensywną czerwień musisz jednak włosy rozjaśnić, chociażby o dwie tonacje. Na ciemniejszych ta czerwień jest jednak troszkę przygaszona i ciemniejsza 🙂
Tylko,że z blondu będzie nieźle ta czerwień płowiała 🙂 Więc nie wiem co gorsze dla Ciebie 🙂 Ciemniejszy odcień, czy wyprana czerwień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

przede wszystkim sto lat dla Lenusi!!! wszystkiego naj naj kochana, dużo buziaczków dla Ciebie!!!!!!!

nocka super, mała obudziła się dopiero o 5.30 na jedzonko a potem juz z nami spała do 8.50 i zaspaliśmy do kościoła na 9 🤪ale rano jak się obudziłam przed 5 to się nieźle wystraszyłam, bo nie widziałam małej w łóżeczku, w łóżku jej nie było więc wyskoczyłam jak nie wiem, a ona schowana za przybrnikiem na pampersy wiszącym na łóżeczku, na zwiniętej kołderce sobie spała 🤪 musiała nieźle wędrować w nocy 😁 ale mi cisnienie nieźle skoczyło, bo mąż spał na środku, tak gdzie mała śpi jak ją zabieramy nad ranem i już myslałam że ją zabrałam i zasnęłam tak mocno że nie pamiętam 🙂

wczoraj byliśmy u brata, on ma taki basen o średnicy 3 m i 1 m głęboki i kąpałam sie z małą, na początku trochę wystraszona była ale potem nie chciała wychodzić 🙂 a w domu to też cały czas w baseniku siedzi i nie chce wychodzić...

dziś pewnie znów będzie tylko raz spała bo zasnęła dopiero o 12.30!

aa Megankolor włosów piękny!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh w wiekszej czesci sie z tobą zgadzam. Co do teściowej to ona ma o mnie mniemanie że ja leniwa jestem, nie umiem zadbać o siebie. 🥴..Wiele dni zastanawiałam sie czy iść na siłownie ale potrzebowałam dobrego pretekstu..teraz go mam i uczeszczam niemal codziennie. w miare uczeszczania pojawiły sie dodatkowe atuty jak te że fifi nie jest juz taki dla mnie cieżki i plecy mnie tak nie bolą. Solarium - rzadko chodziłam i chodze (starzenie skóry, kasa"/),ale faktem jest że z opaloną skóra wygląda sie młodziej - samoopalacz z braku czasu i kasy 😉 Tak i oficjalnie sie do tego przyznaje - chce sie pokazać - że tu gdzie jestem jest mi dobrze i staram se korzystac z wszelkich fajnych aspektów mojego miejsca zamieszkania, że dałam rade,że warto było pocierpieć. Z włosami czekam do pl b tu jeszcze jezykowo słabo i nie wytłumacze co chce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka palam do Ciebie MILOSCIA wrecz za szczerosc 🙂 teraz to rozumiem, bariere jezykowa znam.To bardzo krempuje rece. Ja nadal sie ucze ale ide na leb na szyje jak cos mam robic . Przyznam ,ze zazdroszcze motywacji do silowni,ja jestem leniwa pod wzgledem cwiczen. JESTEM jak nie wiem co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh i ja z Tobą podziwiam Agapurkę, też nie umiem się zmotywować do ćwiczeń, ale jakbym miała teściowej udowodnić coś to na pewno bym się zmogła! 🙂 🤪 na razie kupiliśmy fotelik na rower i chcemy z mężem się zabrać za siebie i zacząć jeździć ale już 4 dzień odkładamy to bo ciągle coś wyskoczy... no i ta budowa nas pochłania;( a ja jeszcze muszę się zacząć przygotowywać na lekce bo do września coraz bliżej a głupio by było jakby mnie uczeń o coś zapytał a ja bym nie wiedziała 🤪

mała dziś pobiła własny rekord, spała dziś raz 45 minut!!! teraz padła... boję się jaka będzie noc bo chodzi spać średnio po 21, przed 22 więc dziś baaardzo szybko poszła ale była mega zmęczona... oby to tylko nie była drzemka teraz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[color=red]STO LAT STO LAT DLA LENKI 😘 😘 😘 😘


[/color] U nas wszystko ok, dzis bylismy na basenie i Natalia pluskała sie w brodziku . chodzi juz sama po dworze , za rękę nie chce 😠 i dzis dałam pierwszy raz mleko bebiko 3. nauczyłam ja wołać JAREK , tak ma na imię mój mąż 😜 i woła JA-JA 😁 W DOMU TO ISTNY ROJBER, biega po całym mieszkaniu wyciąga wszystko z szuflad, chce sama wchodzić do brodzika, krzyczy jak jej czegoś nie dam np pilota do tv . Nocki takie sobie niby spi aczkolwiek tak około 24 już się kręci to daje mleko bo po herbatce długo nie pośpi. potrafi z 3 razy sie przebudzić, ale w domu gorąco nie mam czy oddychać . doczytałam ,że wasze dziewczyny też rządzą w domu to może taki wiek hehehhe i nocki tez u was różne , może skok rozwojowy 🤔 😉


McDa87 JESZCZE RAZ GRATULUJE pani mgr 🙂


anjaP hehe to musiała śmiesznie Ania wyglądać. Natalia tez potrafi sama się rozebrać i najchętniej wszystko by ubierała , ostatnio zakładała na głowę syna gacie hehehe


gosiaczek bo ja zawsze dotrzymuje słowa :P 😉 , piękne to zdjęcie 🙂


Maju widzę ,że Zuzia tez pokazuje nerwy hehehe super fotka


wercia no to fajnie ,że Patryczek zdrowieje 😘 😘 😘


emiliaeem jak tam na budowie , praca wre 😉


aguparka moja Natakia też się złości jak Filipek , tylko jeszcze potrafi te piąstki sobie gryźć 😲 😮 no i zazdroszczę przypływu gotówki, tu w PL niczego nie dają 😠


tilii pokaż się w krótkich włosach. Ja tez byłam u fryzjera podciąć i pocieniować. O rany , ale płacze Sabinka. Ja chyba jedyna nie mam zdjęcia jak Natalia sie złości lub płacze 🤔


    megan85 ciekawe jaki to kolor i jaka farba 🤔

Mam już dość pisania 😜 przeczytałam was 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka już śpi, my prawie cały dzień na dworze ale w cieniu bo w słońcu nie idzie wytrzymać 🤢
Ważyłam Lenkę 9700g na liczniku 😜

Widzę że piszecie o ludziach wracających do Polski ja mam znajomych w Anglii Irlandii i Norwegii jedni chwalą się kaską inni nie ale mi to nie przeszkadza ciężko na tą kasę pracują wiec niech sobie zaszaleją. Jedna moja koleżanka to jak przyjeżdża do Polski to pierwsze co wizyta u fryzjera, kosmetyczki i zakupy no ale wiem że w domu jej się nie przelewało to teraz sobie odbija.

McDa no to widzę że nocka lepsza u mnie przez upały nie zbyt dobrze ale daję radę 😉

emilia widzę że nas nadrobiłaś 🙂 no i Natalka dokazuje prawdziwe tornado masz w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek prawda tez jest taka ,ze polscy fachowcy chocby fryzjer - moim zdaniem sa dokladniejsi 🙂 wiec moze to tez to. Ja znam wielu,ktorzy do dentysty do Polski lataja, mi sie poszczescilo bo mam tu Polaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór... 🙂

My niedawno wróciliśmy z grilla od kuzynki, namawiała mnie na kielicha,ale po ostatnim przepiciu nawet kieliszka do ust przyłożyć nie mogłam 😮 🤪 Może i lepiej, ból istnienia mnie nie dopadnie 😉

Emilciu nie obibokuj się 😜 Zaglądaj regularnie 🙂 Natalka ładnie Tatusia woła 😁
A mój Olek od dwóch dni chyba bardzo świadomie używa poznanych słów...
Jak tylko mąż wyjrzy gdzieś zza winkla, od razu się drze ,,tata!",a dzisiaj rano weszłam do pokoju, Olek otworzył oczka i spokojnie powiedział ,,MAMA!" 🙃 Aż mi się łzy zakręciły 🙂
No i na chrzestną woła DODA 🙂 Na ptaszki KAKA, na pieska NANA, na chodzik BRUMBRUM 😁 No i jeszcze CIOCIA troszkę zaciągnięte i JAJO 🙂

Agapurka bo teściowe to najlepsza motywacja 😁 Moja nic nie brzęczy ostatnimi czasy,więc chyba mogę przytyć 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Agapurka palam do Ciebie MILOSCIA wrecz za szczerosc 🙂 teraz to rozumiem, bariere jezykowa znam.To bardzo krempuje rece. Ja nadal sie ucze ale ide na leb na szyje jak cos mam robic . Przyznam ,ze zazdroszcze motywacji do silowni,ja jestem leniwa pod wzgledem cwiczen. JESTEM jak nie wiem co 🙂


mówię co myśle - gdy człowiek jest nie sczery to po co rozmawiać? bajdurzyć można sobie w wyobraźni 😁 😁...dziękuje za miłość 😁 😁...liczę,że to nie sarkazm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa...Jest jakaś mama zwolenniczka tatuaży?
co do dentysty to tu też są polscy ale dosyć daleko...ale po urlopie ide do dentysty - to jedno z zadań do wykonania- wyleczyć ząbki, popracować nad cerą - kocham wyznaczanie sobie celów...mam 25 lat - kiedy zadbać o siebie jeśli nie teraz co mamuśki? w końu mam dwóch mężczyzn u boku 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka super tylko pobudka na mleczko o 4 i spała do 7 🙂

agapurka pewnie ja uważam że każda kobieta powinna o siebie dbać 🙂 co do tatuażu ja kiedyś chciałam sobie zrobić ale jakoś tak wyszło że go w końcu nie zrobiłam i teraz mi już przeszło 😉 bardzo mi się podoba tatuaż na lędźwiach 😜

Miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas po nocnej burzy znów upał 😎 Kapitalnie! 🙃 Moczymy kwoki w basenie 😉 😜

Agapurka ja choruję na tatooo wokół kostki i na stopie... ☺️ Tylko jest mały prablem 🥴 Paniczny strach...

Olo śpi,więc mknę jeszcze coś ogarnąć, póki chwila spokoju panuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...