Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Witam mamuśki 🙂
u nas nocka super 🙂 mały obudził się o 2:30 i po 5 gdyby nie to że jechaliśmy na badanie to spałby do 9 . U okulisty mały był najdzielniejszy jako jedyny nie płakał 😎 a przykładali mu wziernik do oka ja pewnie bym zaczeła ryczeć ☺️ a michał tylko postękał 🙂 teraz michaś śpi na balkonie a ja zabieram się do roboty 🤢
Foga strasznie mi przykro 😞
jola ja stosuje johnsons baby pakowane po 50 szt. koszt 16 zł. Wcześniej miałąm jakieś pakowane po 25 szt. i koszt koło 10 zł ale były gorsze bo miały dziwną falbankę która drażniła mi piersi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
jo-aneczka, sto lat dla 2-miesięcznej Hani 🤪


Siehankowa - dziękuję w imieniu bąbelka 🙂
Foga - właśnie przeczytałam - bardzo mi przykro, szczerze współczuję całej waszej rodzinie.
Jola - ja nie używam w ogóle wkładek laktacyjnych. Już kiedyś pisałam, że mleka mam dużo, ale tryska tylko na wyraźne życzenie małej Hani 😉 Jak czytam o waszych potopach to aż wierzyć mi się nie chce.
A wkładki mam sprzed 6 lat 😉 Chyba muszę się ich pozbyć bo raczej się już nie przydadzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Miałam was spytac jakich wkładek laktacyjnych używacie i w jakiej cenie>?

jola, ja mam z babyOno ... ale ceny nie pamiętam, bo kupowałam na all jeszcze w ciąży 😉 miałam tez z aventu i chyba z canpol (odziedziczyłam w spadku 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta, madalena, jo-aneczka, a czy wasze dzieciaczki też już tak strasznie się ślinią 😮


Tak, moja Hania to aż bańki ze śliny puszcza 😁 A na bródce od częstego ślinienia się wyszły jej chrostki.
Hanka ślini i mamla już wszystko co jest w zasięgu ust , więc myślę, że to dlatego ma taki ślinotok. Bo na ząbki to jeszcze za wcześnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, madalena, jo-aneczka, a czy wasze dzieciaczki też już tak strasznie się ślinią 😮


Tak, moja Hania to aż bańki ze śliny puszcza 😁 A na bródce od częstego ślinienia się wyszły jej chrostki.
Hanka ślini i mamla już wszystko co jest w zasięgu ust , więc myślę, że to dlatego ma taki ślinotok. Bo na ząbki to jeszcze za wcześnie 🙂

hehe, czyli to normalne 😉 no na ząbki to zdecydowanie za wcześnie 😉 a mój Ksawier też puszcza bańki i wszystko slini i memla 😁 a jak nie ma nic w pobliżu to wcina łapki i memla językiem jakby chciał ssać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek a możesz wkleić link jak to z Ziaji wygląda bo szukam na Allegro i nie mogę odszukać
Ja już posprzątałam ,powiesiłam 2prania, byłam z Tosią na zakupach. Teraz Tosia się wietrzy u nas przepiękna pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Miałam was spytac jakich wkładek laktacyjnych używacie i w jakiej cenie>?


Używałam Johnsona i z Bella. te z Bella jakoś mi nie podpasowały....a cena bella za 30szt 9,99 w intermarche widziałam a ja w aptece zapłąciłam 15 a Johnson 60szt chyba za 12 zl ale kupowałam na Allegro łącznie z innymi rzeczami więc mi się opłacało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my już po spacerku zimno uu nas strasznie i mgliście brrrr....
Jo-aneczka a tak liczyłam na tego łysego kota ha ha ha 🤪 🤪 🤪 masz oklaska na pocieszenie
No i buziaki dla Hani 😘 😘 😘
Aniołek nie martw się każde dziecko rozwija się inaczej w swoim własnym tempie, a jak czytałam o tym co dzieci w jakim okresie powinny zacząć wykonywać to wszędzie było napisane że dla wcześniaków to się nie sprawdza bo one trochę później to wszystko zaczynają robić, normalnie Oliwka miałaby przecież dopiero miesiąc więc nie ma się co martwić. A na zdjęciach widać że jest szczęśliwym dzieckiem a jakie ma iskierki w oczach, zobaczysz jeszcze przegoni nasze dzieciaczki jak przyjdzie pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas pierwsza bezsenna noc. Mały cały czas płakał i marudził. Zasnął o 6 po wcześniejszym jedzeniu, bujaniu, odbijaniu, użyciu suszarki, przebieraniu 3 razy, czkawce, masowaniu i jedzeniu po raz enty. Jak zasnął to wstał o 11 😮 A mój m. po godzinie spania poszedł do pracy.
Ja naprawdę nie wiem jak on to robi, ale jest taki kochany. Ja już zdenerwowana, zmęczona, ze łzami w oczach z kończącą się cierpliwością, a on bierze małego gada do niego, bawi się z nim normalnie jakby był środek dnia. Bardzo mi pomaga 🙂

Coś ja miałam pisać... 🤔

jo-aneczka dużo zdrówka i szczęścia dla Hani 😘

moniq nie ma od rana, może ona wygrała w totka i szaleje teraz? 😜

Foga bardzo Ci współczuję i Twojej rodzinie. Trzymaj się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dopiero teraz,
po wizycie teściowej jakoś nie moge sie pozbierać. Tak tylko przerzuciłąm to co napisałyście.
Fogawspółczuję! Nie załamuj się, żeby się to nie odbiło na Jagódce.
Aniołekgdzieś czytałam ,że dzieci które urodziły się przed terminem początkowo troszkę później robią niektóre rzeczy. Na pewno wkrótce to nadrobi. Najważniejsze żeby zdrowo rosła.

Co do diety w ciąży znalazłam coś takiego http://www.bebilon.pl/karmienie_piersia/dieta_w_trakcie_karmienia/menu_mamy_karmiacej ja pomału zaczynam wprowadzać różne rzeczy. Jadłam juz smażonego karpia i filet z indyka w panierce. Jakoś na Ani specjalnie sie to nie odbiło.

Uciekam, bo głodek się obudził.

Życzę miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapomniałam STO LAT dla Hanusi 🙂
Ja gotuję sobie pierogi. Gabi dzisiaj od razu po przedszkolu idzie do koleżanki, Tosia po nakarmieniu dalej lula chociaż stęka cały czas......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie kochane;-)
Weszłam tylko na chwilkę,żeby powiedzieć, że jesteśmy zdrowi i jakoś dajemy sobie radę ( bo jak Was znam to pewnie już się martwiłyście co z nam 😆 😆 😆i )
Franek na razie strasznie daje nam popalić 🤢 🤢noce są nawet spoko,ale w dzień prawie ciągle płacz ( przeraźliwy krzyk ) i noszenie ,kołysanie i bujanie na rękach dlatego nawet nie mam czasu do Was zajrzeć. Ba ... w domu bałagan,prania do prasowania góra rośnie,ale trudno,teraz najważniejszy Franek 🙂
Niestety jest kolkowy chłopak więc na razie jest ciężko,mam nadzieję ze z każdym tygodniem będzie lepiej 🙂Zaczęłam podawać leki na kolkę,najpierw Espumisan ( który nie pomógł ),potem Sab Simplex ( który mam wrażenie zaczął troszkę działać ) a od wczoraj rana za namową mojej lekarki zmieniłam na Infocol i mam jakby wrażenie że zaczyna coś się normować ,no zobaczymy.Teraz zasnął jakby na dłużej i miałam czas troszkę do Was zajrzeć;-)
Kochane trzymam za Was wszystkie kciuki i za wasze maleństwa i mam nadzieję że niebawem Franiowi troszkę się wszystko unormuje i będę miała więcej czasu żeby z Wami popisać.
Buziaki kochane;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 🙂

Foga bardzo Wam współczuję...

Jola ja wkładek laktacyjnych używam albo z Helen Harper (najczęściej)
albo tych firmowych Rossmana 🙂
I mam jedno opakowanie Tommee Tippee na odświętne wyjścia (te TT sa droższe ).

A ja mam pytania dwa 🙂

Kiedy trzeba najkorzystniej zrobić USG bioderek?
Bo termin mam na 19 października i boję się, że to za późno...
edit: ...już wyczytałam, że między 4 a 6 tygodniem...kurcze...

Jaki kombinezon na zimę polecacie?
Z jednym zamkiem czy dwoma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
daniela to jest ten
http://allegro.pl/ziajka-maslo-do-ciala-ujedrniaja-po-porodzie-ziaja-i1845408065.html


Dzięki 🙂a jak tam Norbi dzisiaj?? Tosia śpi cały czas ale stękała strasznie przez sen i czerwona na buźce się robiła. Jak wstanie to ją wezmę znowu na dwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
mapa na czym leży Maciuś? Takie to ładne kolorowe 🙂


Na prezencie od kolegów Taty z pracy 😉
http://www.ceneo.pl/7571004
Tylko na razie nic sobie z tego nie robi, bo wszystko jest pod nim
a pozycji na brzuszku nasz Niuniu nie znosi...
choć wciąż sukcesywnie próbujemy go tak kłaść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Inez napisał(a):
mapa na czym leży Maciuś? Takie to ładne kolorowe 🙂


Na prezencie od kolegów Taty z pracy 😉
http://www.ceneo.pl/7571004
Tylko na razie nic sobie z tego nie robi, bo wszystko jest pod nim
a pozycji na brzuszku nasz Niuniu nie znosi...
choć wciąż sukcesywnie próbujemy go tak kłaść 😉
Hehe mamy taką samą 🙂 🙂 🙂 Jeszcze po Majce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...