Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Ja się muszę pochwalić że weszłam w najmniejsze jeansy jakie mam 🤪 ale brzusio jeszcze trochę mi został 😞
Moniq ja nie wiem czy moja dużo siusia czy nie...w nocy już wcale jej nie zmieniam pampera ale rano zsikany jest mocno a w dzień zmieniam jej częściej tak co 3godz mimo tego że czasami zsikany mocno nie jest, a z kupką u nas dziwnie się porobiło bo jest co kilka dni ale wtedy taka że hohohoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):

Karolcia powiedz mi czy operowanie lukrem plastycznym jest trudne? Juz kiedyś chciałam się tym pobawić ale jakoś mnie przeraziło. A i pytanie gdzie kupujesz? Bo ja się zastanawiałam nad allegro, ale nie mam sprawdzonego sprzedawcy.


Już mówię 😉 Lukier kupuję w tortownia.pl To strona nie tylko sklepowa ale też pełna porad i galerii użytkowników skąd można czerpać inspirację 😉 Lukrem bawię się już ponad trzy lata i cały czas się czegoś uczę 😉 Nie jest to trudne, ale wymaga cierpliwości i trochę doświadczenia, więc trzeba ćwiczyć i bawić się 😉 Tortownia organizuje też szkolenia - są fantastyczne, ale niestety nie na moją kieszeń (300-400 zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion dziękuję za wyczerpującą odpowiedź 😘
Oczywiście oklask dla Ciebie 😉

moniq Maciuś dużo siusia, ale ja w ogóle jestem rekordzistką zużycia pieluch 🙃
A tak poważnie często po karmieniu jest kupa-przewijam
i już po 15 minutach zabawy czuję, że pampersik wypełniony siuśkami.
A nie dopajam niczym.


Daniela
gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po odwiedzinach u chrzestnej Szymka. Mały miał dziś ciężki spanie- wczoraj tyle pospał, że dziś musiał chyba zaległości w zabawie nadrobić. M. się śmiał, że Szymon ma już 3 m-ce i jest dorosły więc nie musi tyle spać 🙂
To i ja się pochwalę- kupiłam ogrodniczki ze sztruksu (ocieplane) za 1 zł i 3 pajace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Lydziaa oj ja też bym słodycze jadła i jadła....ale się powstrzymuję ze względu na Tosiowy brzusio


przeraża mnie to bo nigdy nie miałam takiej fazy na słodkie i miałam nadzieję, że po ciąży mi przejdzie, a tu nic z tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj zazdroszczę Ci Daniela tej możliwości 🙂 Ja w najszersze swoje nie wchodzę więc po domu w dresach chodzę a na wyjścia kupiłam jedną parę spodni 🙂
Moniq Rysio sika różnie, czasem za 3 godz jest prawie suchy a innym razem mokry jakby z wody wyjęty. I tak w ogóle to nie wiem czy dobrzezrobiłam bo nie wiedziałam, że w domu jest prawie cała paczka pampersów 3 i kupiłam następną i coś mi się wydaje, że zanim ją zużyję, już będą pampersy za małe 😮 No ale zobaczymy, może jeszcze nie wyrośnie z trójek 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Kornelka- jakoś go upchniesz do tych trójek 🙂 a do ilu kg one są, bo ja opakowanie wyrzuciłam?


Pampersy 3 są do 9 kilo. Kornelka- czy twój Rysiu jest taki duży??? Bo coś mi się wydaje, że jednak ma sporo zapasu w nich. A może myślisz o 2-kach, one są do 6 kg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka- jakoś go upchniesz do tych trójek 🙂 a do ilu kg one są, bo ja opakowanie wyrzuciłam?

3jki do 9ciu kilo


o to Mimon jeszcze w nich polata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny 🙂
Troszkę was doczytałam.Piękne te wasze maluszki na fotkach 🙂My dziś byliśmy na długim spacerku bo pogoda dopisała 🙂
A tak w ogóle to u nas nie za ciekawie,jutro będę dzwoniła do lekarza i próbowała sie umówić na wizytę.Filip ma znowu to uczulenie.W piatek wyszło mu na nóżce,a dziś juz na buźce.I to pojawia się i znika 🤨Ja nie wiem od czego to wychodzi 😞Jest pewnie na coś uczulony,tylko nie wiem na co.Zastrzyki nie pomogły.
I w ogóle w nocy ostatnio cos mu się poprzestawało i zmieniły mu sie godziny karmienia.Dziś w nocy sie budził i w dzień tez był taki marudny.Ale temperatury nie miał.
Oki,dziewczyny,idę się wykapać i troche poprzytulać do męża 😆
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Nocka bardzo dobra ,poranne karmienie o 7, troszkę Tosia pogadała i idzie znowu w kime....
Ja robię pranko a później muszę do sklepu po coś do czyszczenia mebli bo czas się za jakieś porządki wziąć......i kurcze nie wiem co na obiad....a Wy co dzisiaj macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
dzień dobry 😉
daniela, ja dziś robie ziemniaczki , z piersią z kurczaka zapiekaną w piekarniku - a dla m. z dodatkiem pieczarek, cebulki i zapieczona serem - mniaaam pierś w serowym płaszczyku 🙂 i do tego surówka z jabłka i marchewki 😉 szybko i smacznie 😎
O Siehankowa taki smak 😜 A ja nie jem żółtego sera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...