Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

100 lat dla Tosieńki 🙂
ehh, Justyna współczuje wam... moze faktycznie jest tak jak Kornelka mówi... a moze Norbercika cos boli? moze brzuszek? no sama nie wiem... albo może twoje mleko mu juz nie smakuje? moze "dodałaś" cos do swojego jadłospisu co zmieniło smak mleka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

siehankowa napisał(a):
100 lat dla Tosieńki 🙂
ehh, Justyna współczuje wam... moze faktycznie jest tak jak Kornelka mówi... a moze Norbercika cos boli? moze brzuszek? no sama nie wiem... albo może twoje mleko mu juz nie smakuje? moze "dodałaś" cos do swojego jadłospisu co zmieniło smak mleka?


siehankowa on od rodzenia butle dostaje 😉
wierce w tym internecie i szukam..
ze dziecko krzyczy,wygina sie,placze rzuca na butelke ale nie moze jesc
znalazalam jeden watek z forum,identycznie jak Norbi
i moga byc 3 powody:
1-dziecko moze miec obnizone napiecie miesniowe,Norbert tego nie ma bo pediatra sprawdzala i mowila przy szczepieniu,ma tylko ta jedna strone do lezenia upodobana ale poprostu mu tak wygodniej.I juz nawet z tym teraz problemu nie mamy bo teraz na drugiej stronie tez trzyma glowke.I to pewnie tez dzieki Twoim radom siehankowa 😘
2-katar,ma ale malutki,odciagam mu i zakrapiam sola fizjologiczna.Nawet mu juz nic nie leci przy odciaganiu
3-gazy,dziecko najpierw ladnie je i zaczyna krzyczec,bo po kilku minutach zaczynaja pracowac jelita i go boli.A on tak ma ze zaczyna plakac przy jedzeniu pusci baczka i uspokoi sie na chwile.I kolo sie zamyka bo ma juz jelitka zapchane gazami,boli i zaczyna lapczywie jesc.To znowu sie tego powietrza nalyka.Dzisiaj tak plakal przy jedzeniu ze wkoncu biedaczek mi usnal na recach.A w dzien jak nie jest glodny to tez go mecza te pierdziochy.
Musze Mariusza wyslac bo jakis specyfik do apteki,tylko nie zbyt mocny.Podobno woda koperkowa jest dobra ale mamy herbatke z Humany z koprem i kminkiem.A ja tez glupia malo mu tego dawalam ostatnio bo stwierdzilam ze jak mleka nie chce jesc to herbatki tez nie tknie.Wszystko sklada sie z calosc.W nocy go odbic to graniczy z cudem,bo spi tak ze nie sposob go na recach utrzymac.
Moze ten Infacol kupic?albo espumisan dla dzieci?Jak myslicie?
To ma jakis sens...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Wszystkiego naj dla Tosi 🙂

Aneczkare
ja mam ten krem oillan baby i u nas się sprawdza 🙂
Ciałka nie smaruję bo jest ładnie nawilżone ale buzię codziennie.
Wcześniej Maciuś miewał suchą skórę głównie na policzkach a teraz jest gładziutka.
Z tym, że u nas krostek nie było.

Foga jest też Sterimar Baby - ja taki używam.
On ma mniejszy dozownik i mniejsze dawki aplikuje.
Niuniu nawet nie piśnie przy zakrapianiu a staram się 2 razy dziennie 🙂

Justyna
u nas woda koperkowa wywoływała salwę bączków - myślę, że warto spróbować.
Jeszcze lepiej u nas działa sab simplex,
infacol zawiera tą samą substancję co ss tylko w mniejszej dawce,
ale nie stosowałam więc nie doradzę.
I masaże brzuszka przy delikatnym strumieniu suszarki 😉
Powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie a parafinę jak stosowałyście? Tak samo jak z oliwką?
Dziś kupiłam i muszę w końcu jakoś wygładzić główkę naszego Dzidka 🙂
Bo po oliwce jest chyba gorzej niż przed 🤢

Rano byłam na pobraniu krwi,
gin dał mi ostatnio skierowanie żeby zobaczyć jak tam mój powrót do formy 🙂
Potem zakupy...
A teraz Maciuś śpi, Mąż pojechał po opony zimówki
a ja zabieram się za delikatne kucharzenie bo potem mamy gości 🙂

Miłego dnia Wam życzymy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
100 LATEK DLA TOSIULKI 😉 😉 😉 😉 😘 😘 😘 😘
Foga twoje posty normalnie powalaja na kolana 🤪 🤪 🤪 🤪 Kurczak inwalida 😁 😁 😁 😁
Dziewczynki, powiedzcie mi jak Wam sie sprawdzaja te butelki anty kolkowe dr Browna??? Bo Oliwka dostała dzisiaj taka duuuużą 250 i zastanawiam się czy ona naprawde jest taka skuteczna 🥴
A nockę miałyśmy dzisiaj suuuper, tylko jedno budzenie a w dzień w sumie też dłużej mi spi i teraz tak dopiero zaczęłam się zastanawiać czy może znów podłapała jakąś infekcję 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
dzień dobry 🙂

KarolciK napisał(a):
A tak w ogóle to dobrywieczorek 😉 Zabieram się za czytajki a potem może starczy sił na kolaboracik 😉


ooo, i Karolci nie starczyło sił na kolaboracik 😜

padł mi net;(
ale ubawiłam sie na dobranoc kołysankami jakie słyszą Wasze dzieci 😉
Ja na dobranoc dziewczynkom zawsze nuciłam moją ulubioną piosenkę na koniec dnia czyli: Jaki był ten dzień co darował co wziął... Zosia do dziś czasem prosi mamusiu zaśpiewaj coś na dobranoc. Jak była mniejsza to zawsze był wieczorny koncercik a w nim: Idzie niebo ciemną nocą, kotki dwa i Dorotka 😉
My ostatnio z Julą zaczełyśmy przy kąpieli Lenki Mydło wszystko umyje, Szczotka pasta, Kolorowe kredki, Domowe przedszkole uskuteczniać 😉

Ostatnio nocki mam coraz lepsze, ale zazdroszczę tym którym dane jest przesypiać całą noc. Mówicie że wasze dzieci się rozbijają i źle śpią po wojażach i gościach. U mnie z Leną jest wręcz przeciwnie. Jak ktoś nas odwiedzi albo zaliczymy my gdzieś jakieś odwiedziny to potem Lena spokojnie i długo śpi 😉

A dziś już ugotowałam rosołek i w planach jest pizza. Ale jadę z dziewczynkami na cmentarz umyć pomnik dziadków. Piękna pogoda to trzeba wykorzystać 😉

Miłego dnia!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżuniu a ja dostanę jakiejś palmy z ta wysypką......tak to paskudnie wygląda.....
Tosia dziękuję wszystkim za życzenia 🙂 😘 😘 teraz wietrzy sie na dworze...
Ja byłam na zakupach i myślałam ze ducha wyzionę, pełno aut, parkingi pełne, w sklepie do mięsa kolejki takie jakby co najmniej jutro jakieś święta miały być...... 😠
Zaraz idę powiesić pranie, no i obiad jakiś trzeba zrobić.....

Justyna a Ty ile płacisz za duży proszek dzidziuś? bo mnie dzisiaj cena powaliła......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dziś w nocy ''dyżur'' miał tata, więc mama się wyspała 😁
Teraz tatuś poszedł na spacerek z Tymkiem a ja zaczynak ogarniać mieszkanie bo burdel jak tralala 😮
mapa jak ten Twój Maciuś jest ślicznusi i jak fajnie patrzy do aparatu 😁

A to moje szczęście dzisiaj 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/zdjcie0063p.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7655/zdjcie0063p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwka STO LAT 🙂

Siehankowa a ja sobie tak pomyślałam, Ty pisałaś że zajadasz się szpinakiem...on ma dużo witamin ale zawiera też szkodliwe szczawiany możliwe żeby Kaswier miał od tego podwyższone te wyniki?? lekarzem nie jestem ale tak mi na myśl przyszło.....

U nas niestety pogorszenie wysypki....całe policzki są czerwone w plamach suche i szorstkie..... orientujecie się czy w pasztetowej jest bialko mleka krowiego?? bo zjadłam wczoraj i dziś łącznie ze 3kromki a ona taka wysypana a już wczoraj to było bledsze......ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
100 lat dla Tosieńki 🙂
ehh, Justyna współczuje wam... moze faktycznie jest tak jak Kornelka mówi... a moze Norbercika cos boli? moze brzuszek? no sama nie wiem... albo może twoje mleko mu juz nie smakuje? moze "dodałaś" cos do swojego jadłospisu co zmieniło smak mleka?


siehankowa on od rodzenia butle dostaje 😉

haha, ale gapa ze mnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Oliwka STO LAT 🙂

Siehankowa a ja sobie tak pomyślałam, Ty pisałaś że zajadasz się szpinakiem...on ma dużo witamin ale zawiera też szkodliwe szczawiany możliwe żeby Kaswier miał od tego podwyższone te wyniki?? lekarzem nie jestem ale tak mi na myśl przyszło.....

U nas niestety pogorszenie wysypki....całe policzki są czerwone w plamach suche i szorstkie..... orientujecie się czy w pasztetowej jest bialko mleka krowiego?? bo zjadłam wczoraj i dziś łącznie ze 3kromki a ona taka wysypana a już wczoraj to było bledsze......ech....

wydaje mi się, że w pasztetowej jest, ale pewności nie mam 😉
co do szpinaku, hmm... w sumie dość dawno go już nie jadłam... ehhh, sama nie wiem... ale ja jednak mam nadzieje, ze to wina tej "jelitówki"...bo czytałam, że tak często się zdarza , a pózniej wraca wszystko do normy... nawet ta kardiolog tak mi wczoraj mówiła... w każdym razie ja jestem dobrej myśli i modle się, żeby we wtorek moje przeczucia potwierdziły sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat Oliwka
Ja sobie bardzo chwalę butelkę dr, brown. Uwazam że lepszej nie ma.
Justyna z tego co piszesz wygląda jakby to ból brzuszka był powodem. Myślę,że dobrze by było jednak zmienic butelkę i dac mu ten lek, polski odpowiednik ss i zobaczysz. Po mojemu to lepiej nie wprowadzac wielu zmian na raz, żeby się nie pogubic.
Daniela ja to już pomyślałam czy nie byłoby lepiej przejśc na mm. Z tego co piszesz wynika, według mnie, że jednak pasztetowa zaszkodziła. No masz prawdziwą zagadkę w największym wykonaniu. Całe forum się zastanawia i nie możemy skutecznie podpowiedziec mimo szczerych chęci. Może jednak warto spróbowac, zobaczyc czy bedzie poprawa. Myślę i piszę i już głupieję od domysłów. Nie powinno byc problemu a jest 😞
Może zaglądnę jeszcze, jak dam radę, ale jakby nie, to miłego weekendu wszystkim życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelka wielkie wielkie wielki dzieki 😘 😘
i wogole wam wszystkim dziekuje 😘
od rana faszeruje go ta herbatka z koprem przed kazdym karmieniem.I ida baczki co chwile ale nie ktore sa bolesne.Dobra wiadomosc to taka ze juz drugie karmienie bardzo ladnie zjadl,ostatnio nawet 120 bez placzu.Przy tym jak udawalo mu sie zjesc tylko 60 to euforia 🙂
jestem dobrej mysli 🙂 tylko zasypiac mu trudno,oby sie wszystko unormowalo.
Jejku jak dobrze ze was mam... 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
daniela zabij mnie a nie pamietam ile placilismy 😮 ja go kupowalam w cerfurze,nie wiem czy to duze opakowanie,tam jest 3 kg 🤔
Wszystkiego naj dla Oliwci 😘 Siehankowa ona juz nie jet taka filigranowa bo prawie 5 kg wazy 😁 noo chyba ze ja z Ksawierem porownujesz 😁 😁
dziewczny co z Marta-lion? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane Mamy i coraz większe już Maluszki 🤪 🤪 🤪
już kompletnie wypadłam z rytmu cóż sie u Was dzieje... ale nie dam chyba rady nadrobic - bagatela 386 stron... 🤔 😮
Mam nadzieje ze wszystko w porzadku i Malenstwa chowają sie w zdrowiu i w dobrym humorku 😎
u nas wszystko w porzadku - Julcia ładnie przybiera na wadze (jak wiążę jej czapeczkę to nie wiem pod która brodą robić kokardkę, pod pierwszą czy pod 2-gą 🙂) rozsyła uśmiechy na prawo i lewo, kolki jakby mineły (a moze ustabilizowal się już jej układ pokarmowy:silly 🙂 także dajemy radę nie ma co!! 🙂
jedyne co mnie martwi to taki czerwony krwiaczek nad oczkiem ktory pojawil sie w polowie miesiąca (po porodzie go nie miala) i wydaje mi sie coraz wiekszy... wiecie cos na ten temat...
Całuski 🙂))))))))))))))))) Kochane moje Mamy i małe Żuczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
Wszystkiego naj dla Oliwci 😘 Siehankowa ona juz nie jet taka filigranowa bo prawie 5 kg wazy 😁 noo chyba ze ja z Ksawierem porownujesz 😁 😁

Justynka, ostatnio widziałam się z Aniołkiem i Oliwką w ośrodku zdrowia, i kurcze, wierz mi, że mimo tych 5 kg to Oliwka to filigranowa dziewczynka 😉 jest taką słodką kruszynką 🙂 no nie mogłam się naopatrzec na nią 🤪 no ale może faktycznie ja mam "inny" punkt widzenia, bo przy Ksawierze to wiekszośc dzieciaczków mi sie malutka wydaje 😁 ostatnio w osrodku podchodzi do mnie babka i mówi: "ooo, jaki sliczny chłopczyk, to ile juz ma ? pewnie z pół roku? " 🤪 jak jej powiedziałam, że nie całe 3 miesiące, to popatrzyła na mnie jak na wariatke 😮 😁

k8, witaj i zaglądaj częściej 🙂 a ta czerwona plamka pod oczkiem, to moze naczyniaczek? znamiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...