Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Pati- ty się nie zarzynaj z prasowaniem tylko odpocznij i kuruj się. Co Nadia będzie miała z chorej mamy. Zdrówka życzę
Moniq- no to klusia z Maryśki
Daniela- to się Tosia wywietrzy w tym piekarniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
jo aneczka tylko jak przyjdzie Ci wanienka to się nie przestrasz 🤪
ja na początku jak ja rozpakowałam byłam zawiedziona i niezadowolona bo inaczej ją sobie wyobrażałam, ale już po [ierwszej kąppieli mi [przeszło 🙂 i zmieniłam zdanie 🙂 a mój mąż jak ją zobaczył pierwzy raz to powiedział,że jak torba rumunów wygląda 😁 Dopiero po kilku kąpielach się oswoił i przyzwyczaił,a nawet pochwalił mnie za decyzję bo na prawde w łazience jest jak by jej nie było 🙂


Pati - za późno przyszło to ostrzeżenie 😉 Dziwnie plastikowa i mała jest ta wanienka. Mam nadzieję, że będzie tak jak napisałaś - w użytkowaniu okaże się super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja wróciłam, wszystko załatwiłam, no ale nie dojechałam do rossmanna, bo remont drogi jest i nie chciało mi sie jechać naokoło, obiadek robi sie w piekarniku, nie wiedziałam jak te ziemniaki pokroić i pokroiłam w talarki plus marchewka, papryka i pieczarki no i te cyce 🤪
A czy wasze dzidzie też nie lubią jakiś osób, tzn mój Wituś mało do kogo sie uśmiecha trzeba zasłużyc na jego uśmiech, ale jak ktos za dużo do niego gada to on patrzy ze spojrzeniem mówiącym: weź spadaj człowieku i sie nie ośmieszaj, a potem odwraca wzrok w drugą stronę, następnie jak ktoś dalej gada to ryk, az ten ktoś sie nie uciszy, a w ogóle to nie wiem czemu jest uczulony na moją mamę, jak tylko ją zobaczy to ryk, nie wiem co mam z tym zrobić, bo troche szkoda mi mojej mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milium moja Gabi tak miała na teściową, jak ona przyszła i tylko do niej gadać zaczynała to ta w ryk.....trwało to chyba z pół roku, później jej przeszło....i ja też nie wiem dlaczego akurat tak na teściową reagowała.....a u Tosi jeszcze nic takiego nie zaobserwowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Milium moja Gabi tak miała na teściową, jak ona przyszła i tylko do niej gadać zaczynała to ta w ryk.....trwało to chyba z pół roku, później jej przeszło....i ja też nie wiem dlaczego akurat tak na teściową reagowała.....a u Tosi jeszcze nic takiego nie zaobserwowałam

No na teściową to rozumiem 🤪 ale na moją mamę to tego nie mogę zrozumieć.
No to mam nadzieję że mu przejdzie czyli jakoś do 9 miesiąca ahhh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po spacerze. Trzeba był się po wietrzyć na lepsze spanie 🙂

Co do śmiania to nasz Julek też się śmieje do każdego 😜

Biorę się za sprzątanie w domu, czas ogarnąć, bo od rana nie umiem się za to zabrać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Rany moniczek Tosia ma już ponad 3 miesiące ale ten czas leci...
Ja już spadam, bo zaraz teściówka przyjezdza 😠


ano leci jak z bicza strzelił hehe...a niedawno do szkoły chodziłam 🙃 🙃 🙃 🤪
a ja do teściowej się dodzwonić nie mogę - ech jak potrzebna to jej nie ma 😞 i na wywiadówki nie pójdę - upiecze się gówniarzom 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...