Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂

Ale ja dzisiaj rześka jestem 😉 🤪

moniczek
przyłączam się do kawki 😜


hihi............... no po dzisiejszej nocy urodzinowej m , wcale ci się nie dziwię 🤪 zaaplikowałaś sobie witaminę s i od razu masz wigor 🤪 🤪 🤪

wit. s najlepsza na wszystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂

Ale ja dzisiaj rześka jestem 😉 🤪

moniczek
przyłączam się do kawki 😜


hihi............... no po dzisiejszej nocy urodzinowej m , wcale ci się nie dziwię 🤪 zaaplikowałaś sobie witaminę s i od razu masz wigor 🤪 🤪 🤪


Nooo i nawet odważyłam się założyć takie cudackie wdzianko pończochowe z allegro zamówione 🤪 🤪 Mąż był zachwycony i oglądał je z wszystkich stron 😜 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jo-aneczka, pomysł z Ptysiem rewelacyjny 😘 popieram 🙂


zgadzam się......ale ile tam jeszcze jest tych biednych koni 🤢 🤢 🤢


i ja popieram piękny pomysł jo-aneczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂

Ale ja dzisiaj rześka jestem 😉 🤪

moniczek
przyłączam się do kawki 😜


hihi............... no po dzisiejszej nocy urodzinowej m , wcale ci się nie dziwię 🤪 zaaplikowałaś sobie witaminę s i od razu masz wigor 🤪 🤪 🤪


Nooo i nawet odważyłam się założyć takie cudackie wdzianko pończochowe z allegro zamówione 🤪 🤪 Mąż był zachwycony i oglądał je z wszystkich stron 😜 😜 ☺️


no to pochwal się... proszę o link do tego wdzianka.........

a u mnie nadal brak ochoty na fikołki... już sama nie wiem co mi jest 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂

Ale ja dzisiaj rześka jestem 😉 🤪

moniczek
przyłączam się do kawki 😜


hihi............... no po dzisiejszej nocy urodzinowej m , wcale ci się nie dziwię 🤪 zaaplikowałaś sobie witaminę s i od razu masz wigor 🤪 🤪 🤪


Nooo i nawet odważyłam się założyć takie cudackie wdzianko pończochowe z allegro zamówione 🤪 🤪 Mąż był zachwycony i oglądał je z wszystkich stron 😜 😜 ☺️


no to pochwal się... proszę o link do tego wdzianka.........

a u mnie nadal brak ochoty na fikołki... już sama nie wiem co mi jest 😮 😮 😮 😮


http://allegro.pl/sexy-bodystocking-panienski-rozmiar-uniwersalny-i1916320547.html
Foga jak nałożysz to coś 🤪 to gwarantuje Ci, że mąż już się o to postara, żeby wróciła Ci ochota na fikołki 😁 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wogole dzien dobry!!!!

lydzia mi mowili zeby sprawdzic jakosc pokarmu trzeba go odciagnac i zostawic na jakis czas...wtedy powinny warstwy sie pooddzielac...jedna tlusta a druga woda...i jak tej wody jest duzo to znaczy ze pokarm slaby...nie wiem czy to prawda bo nie sprawdzalam 😜

jo-aneczka ja tez popierasm akcje i wplace na konika 🙂 🙂

i tez zaczelam czytac tego bloga o laurze...straszne...ja wogole odkad lilka sie urodzila to jakies napady strachu mam...czasamim nie paralizuje jak sobie pomysle ze cos mogloby jej sie stac...po kilka razy w nocy wstaje i sprawdzam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim

Madzia wow zaszalałaś 🤪 🤪 m musiał być wniebowzięty 😉
Foga nie martw się nie jestes sama z fikołkami....
Tosia usnęła to idę prasować bo się nazbierało.....jejku jak ja tego nie lubię 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jasna dupa 🤪 🤪 🤪 🤪 ale szatka madalena. 😎 😎 😎 😎...... ja chyba jednak bym w tym nie wystąpiła ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ale gratuluję odwagi i pomysłowości 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
o jasna dupa 🤪 🤪 🤪 🤪 ale szatka madalena. 😎 😎 😎 😎...... ja chyba jednak bym w tym nie wystąpiła ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ale gratuluję odwagi i pomysłowości 😁 😁 😁


nooo jasna dupa też była heheh 🤪 🤪 a nawet dwie 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Foga napisał(a):
o jasna dupa 🤪 🤪 🤪 🤪 ale szatka madalena. 😎 😎 😎 😎...... ja chyba jednak bym w tym nie wystąpiła ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ale gratuluję odwagi i pomysłowości 😁 😁 😁


nooo jasna dupa też była heheh 🤪 🤪 a nawet dwie 🙂 😉


🤪 😁 😁 😁 no gdzie mozna sobie bardziej humor poprawic jak nie tu 😁 😁
szatka fiu fiu fiu ☺️ moze tez bym sobie sprawila? 😮 😁
jaki blog?albo nie,lepiej nie mowcie,mam tendencie do fiziowania na punkcie malego.Za bardzo sie o niego boje zeby to podsycac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
moniczek..mój m to bardzo chętnie do tych spraw, tylko jak widzi moje nastawienie to odpuszcza 😉


foga ja mialam identycznie jak Ty...ale wkoncu sie przelamalam i to nie dla siebie a dla m. wlasciwie...i powiem Ci ze warto bylo sie zmusic ☺️ ☺️ 🙃 🙃 teraz czekam tylko az mi sie okres skonczy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na chwilke 😉
Moniczek rowniez trzymamy kciuki 😘 😘 😘
Foga ochota wroci 😉
Diviana to widze ze tak samo mamy 🙂 Sama sobie sie dziwie. 😁
Ksawi jak zawsze cudacznie na zdjeciu 🙂

a te koniki...serce sie lamie.Jak ludzie moga byc tacy bezduszni.Na szczescie sa i tacy ktorzy chca pomoc 🙂
Kilka km ode mnie w zeszlym roku otworzyli stadnine.Mowie wam,pieknie jest.Tym bardziej ze tu same lasy,pola eh.. Moze uda mi sie tam do pracy zalapac(oczywiscie nie teraz) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie i dzidziusie 🙂
Jakoś malo mam czasu, ale jak tylko znajde chwile postaram się nadrobić choć widze ,że łatwo nie będzie drukujecie jak szalone 🙂
Mnie chyba zastój w piersi jednej złapał jeżeli to w ogóle możliwe...Nadi spała po szczepieniu a mni9e cyce puchły i zamiast ściągnąć to wiadomo wszystko było ważniejsze sprzątanie prasowanie i wszystko tylko nie odciągnięcie pokarmu...I teraz mnie boli prawa pierś 😞 Jest na ten ból jakiś sposób? Czy to możliwe że tylko jedną pierś mi dopadło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziea ubranko ufff................... 🙂
Ja niestety jakaś zajechana się czuję gruba i w ogóle jeszcze po tych anty tyje 😞 ZA ciąży 10 kg zostało i jakoś nie czuje sie dobrze 😞aj nie będę ględzic spadam zaraz na spacer potem się odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kobietki!
Za długo mnie nie było i nie nadrobię;/ Wybaczcie 😉

Pati jak najbardziej może być to jedna pierś. Tylko w jednej miałąś nadprodukcję i jakiś kanalik się zatkał. CO może pomóc? Ciepła kąpiel, masaż prysznicem, ciepły okład, masaż(do sutka - by przepchnąć)! Jak mnie kiedyś zatkało to siedziałam w wannie a potem m. odsysał i udało się a już groził mi stan zapalny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Cześć mamusie i dzidziusie 🙂
Jakoś malo mam czasu, ale jak tylko znajde chwile postaram się nadrobić choć widze ,że łatwo nie będzie drukujecie jak szalone 🙂
Mnie chyba zastój w piersi jednej złapał jeżeli to w ogóle możliwe...Nadi spała po szczepieniu a mni9e cyce puchły i zamiast ściągnąć to wiadomo wszystko było ważniejsze sprzątanie prasowanie i wszystko tylko nie odciągnięcie pokarmu...I teraz mnie boli prawa pierś 😞 Jest na ten ból jakiś sposób? Czy to możliwe że tylko jedną pierś mi dopadło?


Tak, to możliwe i nawet częściej dopada jedną z piersi. Najlepsze są okłady z potłuczonego liścia kapusty. Jeśli nie posiadasz to rób tak, że przed karmieniem okłady ciepłe a po karmieniu zimne. I jak najczęściej karm z tej piersi, oczywiście nie zapominając o drugiej piersi bo i tam ci się zrobi zastój. A jeśli nie daj Boże dostaniesz gorączki to weź paracetamol po karmieniu i wtedy gdzieś 2-3 godz. nie karm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magdalena ubrano super i bardzo odważne. Mój m. by chyba oszalał! Ale to jak figura mi się trochę poprawi!
Co do poprawiania figury to marzę by ktoś mnie zmobilizował! Czekam aż Lenka podrośnie bym mogła ją mamie zostawiać z jakąś kaszką i wtedy basen - koniecznie bo inaczej kręgosłup mi padnie znowu! Dyskopatia L-S nie idzie w parze z byciem mamą małego dziecka. A poza tym czuję się trochę klockowato. Mimo że chyba nie przytyłam to czuję się taka sztywna i ociężała!

Widzę że koleżanki uruchamiają domowe cukiernie 😉 Ja to uwielbiam i bardzo mnie relaksuje! A wczoraj dostałam poważną propozycję- zlecenie na tort do przedszkola na 30-40 w kształcie Kubusia Puchatka 😉 Mam nadzieję że podołam! Jak będzie czym to za tydzień się pochwalę!

Muszę się Wam pochwalić moim sukcesem - Lenka godzinkę temu sama(!!!!) zasnęła w łóżeczku! Niestety do tej pory zasypiała przy cycusiu i był spory problem z przełożeniem jej do łóżeczka! A ja z wygodnictwa wolałam dać jej cyca i mieć spokój. Teraz postanowiłam ćwiczyć swoją silną wolę!

Co do blogu o chorej dziewczynce to tak jak kilka z Was napisało - nie dla mnie. Ja po prostu nie mogę bo potem za bardzo we mnie to siedzi!

Co do koni to ostatnio moja siostra kupiła sobie psa. Wtedy mój mąż i tata zaczęli rozmowę o psie jakiego kupimy na działkę. Przeglądali zdjęcia w necie i mój tata nagle: O! Taki, byłby najlepszy! - pokazując zdjęcie konia! Więc im powiedziałam OK, ale sami koło niego chodzicie. Ja po prostu boję się koni! Jak miałam z 6 lat widziałam jak mój brat spadł z konia i od tamtej pory blokada.

miłego dnia!
A mój się zapowiada fajnie bo idę na kawę 😉 w miłym towarzystwie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...