Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Oj widzę, że wszystko o czym piszecie, że dzieci takie płaczace, to mi się wydaje, że to etap rozwoju. Bo to znów jakieś hurtowe. Ryś zjadł o 17, poleżał, wykąpałam i z płaczem ale zasnął. Godzinę już śpi. Jeszcze jedno karmienie i pójdzie spac na noc ale o której to będzie nie wiem, bo ostatnio o 23 potrafi. Wtedy ja jeszcze to jeszcze tamto i spac i pierwszej idę a rano oczy ledwo widzą. Wczoraj np zasnął o 23 to ja szybciutko już nic nie robiłam tylko, plum plum i spac zadowolona a tu o 0.30 pobódka na jedzonko i powtórka o 5.30 Dobrej nocki Wam życzę 🙂
Dobranoc 🙂


Kornelka nie narzekaj, ja wstaję co 2 godziny 😞 a wczoraj nawet częściej, bo jak nie mały to pies łaził po pokoju, jak nie pies to osobisty chrapał. Więc dziś chodzę jak we mgle


lydzia ja nie narzekam, tylko czasem jest cięższy dzień, ale wiem, że to minie bo nic nie trwa wiecznie, nasze dzieci rosną i będzie nam coraz łatwiej tak więc głowa do góry, najważniejsze, żeby dzieci były zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Inez napisał(a):
A moje słonko właśnie wstało i dopiero będziemy kąpać.
Spisuję dziś cały jego dzień, taki jakby terminarz co o której robi. Może lepiej wtedy zobaczę co robię źle 🤔

Dobry pomysł Inez ale to nie tak, że Ty coś robisz zle, nic sobie nie zarzucaj. Zapisywanie pozwoli łatwiej wyciągnąc wnioski, Ja tak robię, pomogło mi duzo ale i tak nie potrafię wszystkiego odgadnąc 🙂 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
lydziaa, zdjęcia zajebiste - zazdroszcze 🤪

gdzie Wy te zdjęcia oglądacie?? 😮 🤔 🤢


na facebooku 🙂 Tatiana Kamińska- ma tam fotki z mojej sesji i innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja Was podczytuję dzisiaj ale nie daję rady pisać. Dzisiaj z Szymkiem byłam drugi raz u okulistki. Pobrała wymaz z okaz bo niestety ciągle ma te ropiejące oczko. Tzn. jak zapuszczam kropelki to mniej no ale przecież nie będę mu cały czas antybiotyku do oka wlewała. Dostaliśmy też skierowanie do Szpitala dziecięcego do Olsztyna na przetykanie kanalika łzawego. Pani doktor nas uprzedziła, że czeka się długo no ale aż tak... 🤢 😮 zadzwoniłam a w rejestracji babka do mnie, że zaprasza nas na 14 marca jaaaa pitole ich chyba pogieło z deka 😠 😞 😲 Ta służba zdrowia to o pomstę do nieba zasługuje. 😠 🥴
No wiec nie pozostaje nic innego jak prywatnie. ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
lydziaa, zdjęcia zajebiste - zazdroszcze 🤪

gdzie Wy te zdjęcia oglądacie?? 😮 🤔 🤢


na facebooku 🙂 Tatiana Kamińska- ma tam fotki z mojej sesji i innych 🙂


ehhh no tak myślałam, tylko ja swoją twarzo-książkę 🤪 usunęłam kiedyś tam 😠 i nie mogę zobaczyć. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja chyba od tego częstego stresu nie daje radę nakarmić piersią Szymka. Od 3 dni dokarmiam go wieczorem po kąpieli. Na razie jedno karmienie bo Szymek ładnie przybierał na wadze i nie domaga się więcej jak tylko po kąpieli. A ja wieczorem mam już miękkie cycki więc muszę podać mm. Tylko niestety chyba mu mleko nie pod pasowało bo od momentu jak mu zaczęłam dawać to ma bóle brzucha, pierdzi i dzisiaj zrobił zieloną kupę. Tak więc dzisiaj zmiana mleka, mam nadzieje, że będzie już ok. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka- do wstawania do małego już się przyzwyczaiłam, ale do psa i m brakuje mi cierpliwości

moj tez czasem chrapie tak ze Cie rozumiem. a jak spi i nie chrapie to wierci sie i mnie przygniata bo ciezki jak nie wiem i mi oddychac ciezko jak mnie reka przytuli. ale lydzia idzie zima a z osobistymi cieplej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem!
Kurcze Lydzia - no to jedziemy na tym samym wózku 🙂 Ja tez co 2 godziny wstaję, no chyba, że się Jagodzie przyśnie to czasami jest 3 (ale to rzadko ), m też charczy jak stary traktor, do tego stopnia, że Jagoda zaczęła się zrywać jak on się zaciągał, więc eksmitował się do salonu bo co chwila go uciszałam... A co do mm, to dała Jagodzie raz pół buteleczki Nan i wypiła i teraz nie wiem czy dokarmiać, czy nie.....

Inez - mam kocyki 🙂 Tylko jutro nie będę w mieście - wyślę w poniedziałek 🙂

Ide poleżeć w wannie, choć troszkę boję się, że jagoda może się obudzić na jedzenie, bo jadła przed kąpielą ok 18stej...a później zasnęła..choć dziś po południu zachowywała się podobnie jak większość z Waszych dzieciaczków, płakała, marudziła i pchała rączkę do buzi..okropnie się denerwowała, jak jej przytrzymywaliśmy by nie wkładała... do tego nie wiem czemu ale ślina leci jej z buzi strasznie, jakby w ogóle nie łykała 😮 😮 😮 Nie wiem o co chodzi....

Później się odezwę..
aaaaaa Lydzia - dzięki uprzejmości siostry zobaczyłam fotki na FB (ja swojego nie mam)...śliczne, cudnie, pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena ja Gabi umówiłam do ortopedy termin na.... 16.02 2012 😮 😮 masakra po co te składki się płaci...... 😠 😠 😠
Tosia usnęła na 30min i koniec spania, i cały czas pakuje rękę do buzi aż się krztusi 😮 😲

A to Nasza pierwsza kitka 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Madalena ja Gabi umówiłam do ortopedy termin na.... 16.02 2012 😮 😮 masakra po co te składki się płaci...... 😠 😠 😠
Tosia usnęła na 30min i koniec spania, i cały czas pakuje rękę do buzi aż się krztusi 😮 😲

A to Nasza pierwsza kitka 🤪 😁 😁 😁


Ale ona ma czuprynkę-super. Szymkowi włoski się strasznie przerzedziły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Doczytałam was.My już w domku,prąd mamy i jest cieplutko.A ja jestem na maksa zmeczona.Idę zaraz się kąpać i lulu.
Co do płaczu,to mój Filip miał tak w poniedziałek,spał i od razu ryk taki,że nie mogłam go uspokoić,nosiłam,dawałam pić,a on nadal płakał.Dziś jak bylismy u moich rodziców,to też był taki nie swój.I w nocy dzis co dwie godziny się budził 😞
lydzia zdjęcia cudowne,zazdroszczę 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...