Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aneczka ☺️ dziekuje 🙂
ja nie smaruje bo mu nic nie jest, skóre ma taka milutka fajna, tylko we wszystkich zgieciach alantanem.

na dobranoc w meskim wykonaniu było.. Przybyli ułani 😁
Rysio sie wybudza a juz myslałam ze sie obudził. no tak mu sie nie chce oczek otworzyc, tak mu szkoda 😁 jeszcze go pobujam. do wózka doczepiłam pasek od spodni 🙂 Rewelacja jak dla mnie 🙂 ułatwia zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
daniela napisał(a):
kornelka my juz po kąpieli Tosia niestety kolki dostała...masakra aż się w pół zginała... 😞 i nie wiem czy od szpinaku czy od surowego jabłka które zjadłam....
Foga co do brzoskwiń to mi położna mówiła że niby nie można ale ja sobie od czas do czasu ćwiartkę zjadałam a jogurt....jeśłi jest skaza to nie można ale Jagoda chyba skazy nie ma?? musiałabyś spróbować i zobaczyć jaka będzie reakcja.....
Justyna dzielna kobietka z Ciebie 😘
Paninka podsumowanie siostry.... 😁 Ty jesteś dobra 🙂 😁


daniela szpinak w szpitalu nam dawali, surowych jabłek nie ale te kolki to ona moze po prostu ma po ,,niczym" bo Ty taka ostrozna z jadłospisem, ze szok. no niech juz sie skoncza te ch...y 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja Lilke juz wykapalam...pogadala z dziadkiem przez telefon a teraz buja sie w lezaczku...a tak skubana sie kreci zeby w telewizor patrzec ze szok 🤪 🤪

ja jej niczym nie smaruje...jak u Kornelki skore ma milutka w dotyku...

a moja siostra na prawde malo wymagajaca jest...a jak ma jakas dobra odzywke do wlosow to juz wogole euforia ja ogarnia...na dodatek jest fryzjerka wiec caly dzien moze sie przegladac 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wyskocze na papiersoka...tak mi sie teskni za dymkiem...
ale maly nie spi a m na piwie
kornelka masz wiadomosc 🙂

paninka chyba za siostra nie przepadasz 😉
i tak pewnie jest madrzejsza od mojej bratowej,ta to ma mozg napedzany chomikiem chyba 😮
kiedys sie mnie zapytala "jak w tym roku wypada sylwester? jakos w grudniu chyba co nie?" 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa ten Twój syneczek rożniejak na drożdzach 🤪 🤪 🤪 🤪
Aniołku mówisz,że Twój K byłby ze mnie dumny....a mój m nie docenia chyba nawet tego,że dbam o dom...ale nie robię tego dla niego...mam po prostu schiz w szafie mogę mieć bałagan ale podłogi umyte muszą być i już choćby nie wiem co....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
i tak pewnie jest madrzejsza od mojej bratowej,ta to ma mozg napedzany chomikiem chyba 😮
kiedys sie mnie zapytala "jak w tym roku wypada sylwester? jakos w grudniu chyba co nie?" 😮 😮

justyna, nie obrażaj chomików 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
i tak pewnie jest madrzejsza od mojej bratowej,ta to ma mozg napedzany chomikiem chyba 😮
kiedys sie mnie zapytala "jak w tym roku wypada sylwester? jakos w grudniu chyba co nie?" 😮 😮

justyna, nie obrażaj chomików 😁


ten tekst o chomiku dobry 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
chyba wyskocze na papiersoka...tak mi sie teskni za dymkiem...
ale maly nie spi a m na piwie
kornelka masz wiadomosc 🙂

paninka chyba za siostra nie przepadasz 😉
i tak pewnie jest madrzejsza od mojej bratowej,ta to ma mozg napedzany chomikiem chyba 😮
kiedys sie mnie zapytala "jak w tym roku wypada sylwester? jakos w grudniu chyba co nie?" 😮 😮


lubie ja troche...w sumie to urocza jest...kiedys chciala zeby moj m. ja podwiozl a on mowi ze gazu w aucie nie ma...to mu chciala isc na gazowke i mu w butelce dostarczyc 🤪 bo przeciez w zapalniczce gaz jest w plynie 🤪 🤪
oj duzo moznq o niej opowiadac...
mysle ze dogadalyby sie z Twoja bratowa 😉
kornelka ode mnie tez masz wiadomosc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
i tak pewnie jest madrzejsza od mojej bratowej,ta to ma mozg napedzany chomikiem chyba 😮
kiedys sie mnie zapytala "jak w tym roku wypada sylwester? jakos w grudniu chyba co nie?" 😮 😮

justyna, nie obrażaj chomików 😁


no faktycznie zwracam honor wszystkim chomikom 😁 😁
wczoraj do niej dzwonilam bo chcialam sie zapytac czy nie wie do ktorej jest jeden sklep czynny,to wg jej filozofii do 17 bo pozniej przeciez robi sie ciemno! moj m to juz jej sluchac ne moze..tylko gada czego to ona w tipsach zrobic nie potrafi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oho widzę siostry na tapecie 🤪 🤪 🤪 ja też mam siostrę i to taką jakby zupełnie z innych rodziców była 😮 ma 26 lat i nic w domu nie zrobi 😲 ani nie sprząta (prawie) ani nie ugotuje a pranie to od wielkiego dzwonu - wszystko robi mama 😮 😮 😮
łącznie z zakupami ech...
Magda to miałaś niezłą przeprawę - dzielna kobieta z Ciebie - pogratulować ,klasnę Ci z podziwu 🙂
siehankowa 7145 fiu,fiu

postanowiłam zawalczyć o laktację moją,mam nadzieję że się uda 🤔 - wzięłam w obroty laktator i może doczekam efektu
dziecię moje wykąpane zasypia a ja spoglądam na Pazurę na polsacie 🤪 🤪 🤪

zatem mówię dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert znowu sie budzi 😞
zamowilam wczoraj butelke z aventu,moze ten nasz smoczek jest za maly dla niego i dlatego nie chce jesc?juz sama nie wiem,chwytam sie wszystkiego..
dzisiaj to juz mu tak na sile daje jesc bo wogole nie chce,rzuca sie na smoczek ciagnie z sekunde i placz.I zjada tak do 90 ale najczesciej 30-60 😞 jak zjadl o 12 90 ml to pozniej dopiero o 17 60ml,a teraz tylko 30 😞
odbijam go co troche bo mysle ze moze to przez to i znowu..ale ten soczek co teraz ma jest do 6miesiaca 🤨
pediatra go badal i wszystko w porzadku. Powiedzial ze niemowleta moga falowac i nie miec apetytu.Ale chyba powiedzial to zebym sie odczepila bo z taka mina "idzta juz stad" 😠
tylko ze to juz trwa z tydzien czasu i jest gorzej jescze...
dziewczyny karmiace mm a wy jakie macie smoczki w butelkach?anatomiczne czy baloniki?jakich firm? wasze aluchy nie maja takich problemow z jedzeniem?
😞 😞 😞 😞
ide m spodzien uprasowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 ja mam dr brown's od 0 do 3 miesiecy baloniki...moja Lilka jada 120-150 czasem zje 90 ale wtedy przerwa jest krotsza miedzy karmieniami...a sprawdzalas wage? czy czasem nie spada? moze skonsultuj sie z innym lekarzem bo jak dla mnie to chyba tez troche dziwne 🤔 moga nie miec apetytu ale chyba nie az tak dlugo 🤨 a mysle ze jakby byl godny to z kazdego smoczka przynajmniej probowałby jesc

moja tez cos steka przez sen...brzuszek ja pobolewa...na szczescie nie na tyle zeby ja obudzic ale przed baczkiem zaczyna plakac a jak pusci spi dalej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka Ty mi poprawiasz humor swoimi anegdotkami 😁 😁 😁
Justyna ja niestety nie pomogę kurcze szkoda mi Norberta pewnie się męczy biedaczek
A ja kaszkę na wodzie jem... i idę się wykąpać. Tosia śpi a Gabi Bajkę ogląda na 1nce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paninka nawet nie wiem do jakiego lekarza z tym isc..chyba wkoncu wybiore sie gdzies prywatnie,bo ja sie mecze a Norbert jeszcze bardziej.Tym bardziej ze to typ glodomora,ciezko bylo go przetrzymac 3 godziny a teraz? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
paninka nawet nie wiem do jakiego lekarza z tym isc..chyba wkoncu wybiore sie gdzies prywatnie,bo ja sie mecze a Norbert jeszcze bardziej.Tym bardziej ze to typ glodomora,ciezko bylo go przetrzymac 3 godziny a teraz? 😞


tym bardziej to dziwne! ja niedoswiadczona jestem ale wg mnie zastanawiajace to jest, chociaz moze niech marta albo madalenka sie wypowiedza... a innego pediatry nie ma u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po kapieli,mały zasnął i ja mam teraz chwilkę dla siebie 🙂
justyna ja mam butelki tommee tippe antykolkowe,ze smoczkiem o anatomicznym kształcie.Ja jestem bardzo zadowolona z tych butelek.Mój maluch tak jak już wcześniej pisałam,średnio zjada po 120 ml co ok trzy godziny.
A mnie martwi ta skóra tego mojego maluszka,krostki jakby po znikały,ale ma taką szorstką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takiej wsi 😠 w przychodni jest jeszcze jeden lekarz ale od wszystkiego.
nie wiem,nie wiem ,nie wiem... 😞
zobacze jak zareaguje na nowa btelke,teraz mamy smoczek anatomiczny

kornelka odpisalam 🙂

aneczkare a czym nawilzasz skore?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
justyna nawilżałam oliwką jonhsona i był ok,a od pewnego czasu Filip ma taką szorstka skórę i nie wiem co robić??


na szorstką skórę można zastosować maść cholesterolowa do kupienia w aptece lub jakiś emolient typu emolium krem specjalny on ma dużo mocznika i dobrze nawilża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
justyna nawilżałam oliwką jonhsona i był ok,a od pewnego czasu Filip ma taką szorstka skórę i nie wiem co robić??


mi polozna odradzala jonhsona 🤢 ze moze uczulic,ale wiesz jak to jest jedno dziecko moze uczulic a drugie nie..moze sprobuj oliatum,albo balneum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
justyna nawilżałam oliwką jonhsona i był ok,a od pewnego czasu Filip ma taką szorstka skórę i nie wiem co robić??


na szorstką skórę można zastosować maść cholesterolowa do kupienia w aptece lub jakiś emolient typu emolium krem specjalny on ma dużo mocznika i dobrze nawilża.


własnie zastanawiam sie czy nie kupic jutro oiilan baby-krem intensywnie nawilżający,stosowałyście to może??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...