Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

witajcie kobietki- my po weekendzie u rodziców 🙂

Dziewczyny nie wiem czy młody nie ma azs- robi mu się dziadostwo za uszkiem i pod szyjką :/ miała któraś z was z tym do czynienia?

siehankowa prześlesz mi tą książkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
ojojojoj ale tu dzisiaj cisza.......no nic to ja też uciekam nie będę pisała sama ze sobą 😁 😁
marzy mi się taka nocka jaką Ty Kornelka miałaś......

[color=green]Śpijcie dobrze[/color]


Ja Ci jej z całego serca życzę 😘 😘 😘
Tylko kto mnie czyta 🤢 Rysiek niekąpany i nienakarmiony 🤢 bo se śpi w najlepsze..... Czekam i czekam,na forum nikogo to się walnęłam na warsztat z nadzieją na kąpiel dziecka a tu na forum się wszystkie rzuciły 😉 🙃 .........na chwileczkę..... 🙃 No ale skoro śpicie to kolorowych snów Wam życzę 😘 Ja się wykąpie w takim razie jak Ryśku śpi. Tylko papmerka zmienic mu muszę i ciekawa jestem czy się nie obudzi 😮 Wątpię 🙂
Aaaaa...upiekłam jabłecznik Fogi 🙂 🙂 I wspomnienia powróciły 🙂 🙂 Pyszny jest jak ch.... 🙂Foga zaklaskam Ci jeszcze raz za ten jabłecznik 😘
DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa, wysyła się 🙂
co do azs, Ksawier jak miał wysypke, to robiło mu się takie suche za uszkami, na buzce krostki były takie jasne a w koło czerwone... jak ograniczyłam nabiał, to poschodziło, ale od kilku dni zaczełam jesc normalnie i znów coś zaczyna wysypywac mu buzke 🤢 ale u nas nikt nie stwiewrdził azs, doktorowa mówiła ze to po prostu przedawkowanie nabiału...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja byłam na obiedzie u teściowej 😠
miętoliła mi moje dziecko 🤔
Wituniu wykąpany, nakarmiony i śpi- sukces pomarudził pomarudził i zasnął bez płaczu sam 🤪coraz lepiej mu to idzie 🤪
Kornelka zazdroszcze Ci tych nocy oj zazdroszcze, ja najdłuższą przerwę na sen to mam 5 godzin, bo głodomorek budzi sie na karmienie, jego żołądek trawi w tempie ekspresowym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
ja na chwilkę
w domu szpital 😞
z Tośką 3 godziny na pogotowiu spędziłam 😞 znowu wirusa jakiegoś podłapała i kaszle okrutnie
jestem padnięta jak mops ech...
jutro Was doczytam
dobrej nocki


Jejku Moniczek dużo zdrówka dla Tosieńki i Bartusia i wszystkich schorowanych w domu, trzymam kciuki za Ciebie, ale Ty dzielna kobietka jesteś!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja od wczoraj, podobnie jak Marta mam chwilowy spadek formy.. jagoda marudna jakaś jest źle śpi a mnie wczoraj zaczęło łamać w kościach grypowo...ech.. wzięłam gorącą kąpiel i chciała wyleżeć to choróbsko ale niestety Jagoda co chwila się budziła a od 4 rano nie spała w ogóle i płakała... już nie wiem co jej jest... jak czytam jak długo wasze dzieci śpią to aż mi się płakac chce... Nie wiem dlaczego mojej maleństwo takie niespokojne.........w ogóle cos jej sie rozregulowało..zawsze po kąpaniu usypiała i do 20.00 było wszysko z usypianiem zamknięte a teraz parę razy sie wybudza zanim zaśnie. Dzis wieczorem sie rozplakała aż w końcu wzięłam ją do nas do salonu i siedziałam z nią na kolanach dopóki nie usnęła.. teraz jest już w łóżku ale znowu zaczyna się kręcić...ajjjjjj

Ogólnie dziś nad ranem nakarmiłam ją, (choć z bólami, bo coś jedząc zaczyna sie denerwowac i płacze) i zaniosłam do m a sama.......rozpłakałam się... byłam tak zmęczona i jeszcze to przeziębienie i ból głowy, że nie umiałam się wziąść w garść........

Nie mam pojęcia co się dzieje.. chyba nie potrafię własnego dziecka ułożyć... Mała uspokaja się na rękach.... a te mnie już bolą i na dodatek bardzo zaniepokoiło mnie jej "mielenie " językiem... nie wiem czemu ale cały czas go wysuwa albo mieli niem w buźce.. czy wasze dzieci też tak robią?????

No to walnęłam posta...........

aaaaaaaaaaa dziękuję za oklaski 😘 😘

siehankowa - ja też proszę o książkę... maila zaraz wyślę na sieprnióweczkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia.... to za uszkami z nieprzyjemnym zapachem to po prostu mleko, które małemu się ulewa ....moja Jagoda miała to samo, teraz bardziej dokładnie i mydełkiem przy każdej kąpieli jej to czyszczę i nie ma anie zapachu ani krostek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
P.S. Magda nie podmienili Ci dziecka? 😉 Taki ładny.....

kornelka, szymek od urodzenia był ładny 🙂 mamusia ładna to i synuś też 🙂


☺️ ☺️ ☺️ ☺️ No ja w wannie siedzę i myślę co ja napisałam ☺️ ☺️ ☺️
Az mi wstyd. Ja chciałam napisac że taki ładny jak dziewczynka i tylko pomyślałam i nie napisałam bo się do tej wanny spieszyłam bo osobisty gadał i gadał że mi woda wystygnie. Magda przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Lydzia.... to za uszkami z nieprzyjemnym zapachem to po prostu mleko, które małemu się ulewa ....moja Jagoda miała to samo, teraz bardziej dokładnie i mydełkiem przy każdej kąpieli jej to czyszczę i nie ma anie zapachu ani krostek...


Ja też przegapiłam jak był malutki że za uszami dokładniej muszę to robic i miał taką zaległą chyba warstwe i już się domyśliłąm że dokładniej trzeba myc.
Moniczek też się masz z tymi chorobami. Zdrówka Wam życzę i buziaki przesyłam 😘 😘
milium ja sama nie wiem czemu tak Rysio śpi. W sumie to córka jak miała 3 tyg przestałam wstawac w nocy. Spała od 22 czy 23 do 5-6 rano. Rysiulek mnie przetrzymał bo bite 2 miesiące wstawałam. Sam jakoś tak wyregulował sobie ten sen 🙂
Foga mój też językiem miele i jak tak robi a nie płacze to wiem że mi czas daje bo chce jeśc. Jak czytam o Jagodzie to mam wrażenie że ona się nie najada ale pewności nie mam. Czy Ty karmisz piersią? bo nie pamiętam. Jeśli tak to to wiercenie może byś spowodowane tym, że Jagodka chce szybko się nałykac a mleko tak szybko nie leci i się złości albo jeśli mm to tak jak w przypadku Justyny może trzeba zmienic butelkę. Coś ewidentnie jej przeszkadza. Ułożenie rytmu dnia dziecku proste nie jest ale i do osiągnięcia i głupoty gadasz jak piszesz, że nie potrafisz. To po prostu trwa i nie dzieje się z dnia na dzień. Mój śpi w nocy ale i tak wiem że jeszcze będzie się budził, niby rytm jakiś już mamy ale tylko dlatego że karmie mm i zapisuję ile zjada i o której. Inaczej bym zgłupiała już dawno bo przy piersi był koszmar. 2 godz ssał i głodny był...i ja też bo nie miałam kiedy ugotowac a jak zaczełam to biegiem wszystko i byle jak byle by było. Wiec nie obwiniaj się o jakieś nieumiejętności. Zmęczona jesteś ale to minie. Jeszcze do tego języka wrócę. Też jest tak, że się nim Rysio jakby bawi, właśnie wysuwa i chowa, to się śmieję że żmijkę robi albo robi jakby ssał. Też nie wiem do końca o co z tym chodzi ale jak zaczyna przy tym mieleniu kwękac to znaczy że chce jeśc. I jak łapki clamie to też chce jeśc. Wczoraj wieczorem tak głośno cmokał, aż mi się go szkoda zrobiło i dorobiłam 30 mleka i zjadł ile zjadł czyli 220 w sumie na noc. Jak je regularnie zrobił się spokojniejszy a ja wiem że żyję i nie jestem taka zmęczona. Może jakoś Ci pomogłam choc ja doświadczona nie jestem. Życzę Ci uśmiechu kochana bo to super sprawa i Twojej borówce także 🙂 Jutro inne mamy złemu zaradzą, zobaczysz 🙂 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

My już nie śpimy od 6,00... Jagoda marudzi i teraz na rękach przysypia.....
Kornelka dzięki 😘 ja karmię piersią ale mała przybiera na wadze i dr powiedział, że nie trzeba jej dokarmiać.. juz sama nie wiem co robić 🤢
Miłego dnia, choć u mnie ponuro strasznie i wiatr okropny wieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry!
moniczek trzymam kciuki za zdrwóko Twoich maluchów!

lydziaLilka wczoraj tez miała czerwone za uszkiem i niezbyt ladnie to pachniało...jak dla mnie to bylo odparzenie sudocremem posmarowałam i sie polepszylo...mysle ze mleczko jej sie ulalo i nie zauwazylam i to od tego ☺️ ☺️

foga Lilka tez macha jezykiem ale jak gaworzy...probuje rozne dzwieki wydawac i wtedy na wszystkie strony tym jezykiem kombinuje

daniela jakbys blizej mieszkala to chetnie pomoglabym Ci z prasowaniem...w zamian za zmywaneie garów 😉 😉 😉

justyna to moja tesciowa wkladala Lilce grzechotke do raczki i zaciskala paluszki twierdzac ze ona sama sobie wziela 🤪 🤪

a u nas nocka ok...lilka usnela o 22 spala do 5 i zjadla i nadal spi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂

lydziaa, dotarła do ciebie książka? bo wysyłałam 2 razy , niby wiadomośc wysłana, ale po chwili dostaje maila z wp, ze wiadomość nie może byc dostarczona 🤔

moniczek, zdrówka dla twoich małych "szkodników" 😉

foga, a tobie dużo siły i cierpliwości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
oj nocka minęła a ja mam "ciężkie" oczy 🤔
dzieci jeszcze śpią to mogę zajrzeć , wczoraj nie miałam czasu to mi jakoś źle bez Was 😜 do tego stopnia że myśląc rano o koleżankach z forum wierszyk napisałam 😉

"Jest takie fajne forum
co od dość dawna znam,
tu grono jest kobitek
najwspanialszych mam.

Jest radość i są smutki,
jest uśmiech,czasem płacz
lecz w takim miłym gronie
niestraszna żadna rzecz.

Tu możesz na Nas liczyć
jak w banku pomoc masz
i nic już nie jest trudne
na pewno radę dasz.

Więc siedzę przy ekranie
piję kawę z filiżanki
i pozdrawiam Was serdecznie
moje drogie koleżanki "

ot taki wyraz wdzięczności że Was mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
dzień dobry
oj nocka minęła a ja mam "ciężkie" oczy 🤔
dzieci jeszcze śpią to mogę zajrzeć , wczoraj nie miałam czasu to mi jakoś źle bez Was 😜 do tego stopnia że myśląc rano o koleżankach z forum wierszyk napisałam 😉

"Jest takie fajne forum
co od dość dawna znam,
tu grono jest kobitek
najwspanialszych mam.

Jest radość i są smutki,
jest uśmiech,czasem płacz
lecz w takim miłym gronie
niestraszna żadna rzecz.

Tu możesz na Nas liczyć
jak w banku pomoc masz
i nic już nie jest trudne
na pewno radę dasz.

Więc siedzę przy ekranie
piję kawę z filiżanki
i pozdrawiam Was serdecznie
moje drogie koleżanki "

ot taki wyraz wdzięczności że Was mam...


🤪 🤪 🤪 brawa sie należa...na stojaco 🤪 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek u nas nocka nawet ładna. Tosia zjadła po 7 a później pobudka o 24, po 3 i przed 6 no i od przed 6 zaczęły się pierdziochy

Foga jak czytam twego posta to mi się wydaje że Jagódkę boli brzusio, że pierdnąć nie może...mojej niuni tez zdarza się tak niespokojnie jeść cyca, je, je za chwilę się wygina, płacze....ale jak pierdnie to jak ręką odjął.... i zaczyna ładnie jeść. Może spróbuj jej podawać herbatkę koperkową albo sama jedz np.kminek lub pij koper, jedz gotowane jabłka tylko to trochę czasu trzeba zanim zacznie działać. I zdrówka i sił Ci zyczę 🙂 😘 😘
Co do mielenia językiem moja tez tak wystawia i robi taki dziubek fajowy 🙂 nie martw się wszystkie dzieci tak mają
Moniczek dużo dużo zdrówka dla Was 😘 😘 jeju te choroby nas wykończą 😞 zauważyłam że u mojej Tosi katar się wzmógł a już była poprawa.....
Lydziaa jeśli tam jest czerwone to zasypuj mąką ziemniaczaną bo możliwe że się odparzyło...a co do zapachu to poprostu lepiej trzeba szorować i nie martw się ja też mam ten problem pod szyjką bo tam ciężko straszni się dostać....
Paninka no już wolę myc gary niż stać przy żelazku.......... 😉

Ojjj się rozpisałam ahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...