Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Ufffff jestem, przeżyłam 🙂
Wszystko ok, Kacha ładnie się zagoiła, dostałam receptę na tabsy,pobrał wymaz na cytologię 🙂
Nic mnie nie bolało,cieszę się, że mam już to za sobą.
W poczekalni była babka w ciąży z ogrooooomnym brzuchem, pomyślałam sobie "Boże jak dobrze, że ja jestem już po "...chociaż nie powiem-dziwnie było mi tam bez brzucha...
I zważyłam się-nadal ważę mniej niż przed ciażą o 6 kg 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂

A na 16 jedziemy na bioderka...

Poza tym mój Tomek ma wolne od dziś do niedzieli i oczywiście zdążyliśmy już się pokłócić....ach te chłopy...humor mam zje****ny i tyle 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

No i kończymy dziś 2 miesiące 🤪 🤪 🤪 🤪
Tak jak Laura Luizy i Machał Kasi 🙂 NAJLEPSZEGO BOBASKI 😘 😘 😘

Agatka!! nie kloccie sie!! korzystajcie ze mozecie byc oboje z corcia!!!
kochajcie sie!!
pogoddzie sie!!
nalegam!!
😎

DZISIAJ W NOCY SIE NA PEWNO POGODZĄ I TO JESZCZE JAK .....ZOBACZYSZ JAKA JUTRO BEDZIE SZCZESCILWA NASZA AGATKA..... 🤪 🤪 🤪[color=purple][/color]


heheehe na sexualne wybryki pozwolę sobie dopiero jak zacznę brać tabsy... 🙂na razie jeszcze boję się i bólu i nie daj Boże ciązy... 🤢
Jakoś o sexie myśleć nie mogę nadal...mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie ta trauma poporodowa 🤢 😮




lepiej sie przemóc bo zeby Ci chłop w bok nie poszedł 😜bo dałas mu tyle m-cy posuchy 🙂


Mam pewność, że nie pójdzie...ale szkoda mi go 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Póki co i tak na bank się nie skuszę przed zastosowaniem tabletek 🙂


jak Ci go szkoda to pomoz mu inaczej.. jest tyle sposobow 🙃


No inaczej mu pomagam, oczywiście ☺️ ☺️ 🤪 🤪 🤪
I to musi mu póki co wystarczyć 🙂


no to widzisz, tragedii nie ma 🤪 a o facetow trzeba dbac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Maga napisał(a):
tak w ogole to hej 😘
ale dzien.. manicure, pedicure zrobilam, prysznic, wlosy umyte herbatka w lapie, kremowka w buzi 🙃 zyc nie umierac 😎
Tosiu nam spal dzisiaj od 20 do 3 i od 3.40 do 7 🙂 🙃 wyspana, wypoczeta, wyrobiona 😁 ha

zostalo do ksiezulka tylko jechac po pozwolenie zrobienia chrztu w innej parafii 🤢 🤢 jak chcielismy na slub wziac to kazal nam z kasy wyskakiwac, bo jemu "slub odchodzi i pieniadze odchodza a on musi z czegos zyc" 😠 😠 ciekawe ile teraz zaspiewa, wtedy sie nie dalismy i klocilismy, ze co to ma byc w ogole 😁 ale teraz juz malo czasu zostalo hah 🤪
a jutro po nowy samochodzik 😎


o to jak i mój Tymon 😁 też tak się budził i usypiał heh
Boshe co za złodzieje 😠 po co Wam zgoda na chrzest w innej parafii 😮 ?? ja tam jadę po kasę do mojego i odmówić i chrzcimy u mojego w kościele i nie mam zamiaru pytać nikogo o zgodę 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Ufffff jestem, przeżyłam 🙂
Wszystko ok, Kacha ładnie się zagoiła, dostałam receptę na tabsy,pobrał wymaz na cytologię 🙂
Nic mnie nie bolało,cieszę się, że mam już to za sobą.
W poczekalni była babka w ciąży z ogrooooomnym brzuchem, pomyślałam sobie "Boże jak dobrze, że ja jestem już po "...chociaż nie powiem-dziwnie było mi tam bez brzucha...
I zważyłam się-nadal ważę mniej niż przed ciażą o 6 kg 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂

A na 16 jedziemy na bioderka...

Poza tym mój Tomek ma wolne od dziś do niedzieli i oczywiście zdążyliśmy już się pokłócić....ach te chłopy...humor mam zje****ny i tyle 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

No i kończymy dziś 2 miesiące 🤪 🤪 🤪 🤪
Tak jak Laura Luizy i Machał Kasi 🙂 NAJLEPSZEGO BOBASKI 😘 😘 😘

Agatka!! nie kloccie sie!! korzystajcie ze mozecie byc oboje z corcia!!!
kochajcie sie!!
pogoddzie sie!!
nalegam!!
😎

DZISIAJ W NOCY SIE NA PEWNO POGODZĄ I TO JESZCZE JAK .....ZOBACZYSZ JAKA JUTRO BEDZIE SZCZESCILWA NASZA AGATKA..... 🤪 🤪 🤪[color=purple][/color]


heheehe na sexualne wybryki pozwolę sobie dopiero jak zacznę brać tabsy... 🙂na razie jeszcze boję się i bólu i nie daj Boże ciązy... 🤢
Jakoś o sexie myśleć nie mogę nadal...mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie ta trauma poporodowa 🤢 😮




lepiej sie przemóc bo zeby Ci chłop w bok nie poszedł 😜bo dałas mu tyle m-cy posuchy 🙂


Mam pewność, że nie pójdzie...ale szkoda mi go 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Póki co i tak na bank się nie skuszę przed zastosowaniem tabletek 🙂


jak Ci go szkoda to pomoz mu inaczej.. jest tyle sposobow 🙃


No inaczej mu pomagam, oczywiście ☺️ ☺️ 🤪 🤪 🤪
I to musi mu póki co wystarczyć 🙂


no to widzisz, tragedii nie ma 🤪 a o facetow trzeba dbac ☺️


to ja muszę mojego dopieścić bo mu do tych zalotów na dobre piórka opadną 😁 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
tak w ogole to hej 😘
ale dzien.. manicure, pedicure zrobilam, prysznic, wlosy umyte herbatka w lapie, kremowka w buzi 🙃 zyc nie umierac 😎
Tosiu nam spal dzisiaj od 20 do 3 i od 3.40 do 7 🙂 🙃 wyspana, wypoczeta, wyrobiona 😁 ha

zostalo do ksiezulka tylko jechac po pozwolenie zrobienia chrztu w innej parafii 🤢 🤢 jak chcielismy na slub wziac to kazal nam z kasy wyskakiwac, bo jemu "slub odchodzi i pieniadze odchodza a on musi z czegos zyc" 😠 😠 ciekawe ile teraz zaspiewa, wtedy sie nie dalismy i klocilismy, ze co to ma byc w ogole 😁 ale teraz juz malo czasu zostalo hah 🤪
a jutro po nowy samochodzik 😎


o to jak i mój Tymon 😁 też tak się budził i usypiał heh
Boshe co za złodzieje 😠 po co Wam zgoda na chrzest w innej parafii 😮 ?? ja tam jadę po kasę do mojego i odmówić i chrzcimy u mojego w kościele i nie mam zamiaru pytać nikogo o zgodę 😮 😠


hee jakbym wiedziala to by bylo wszystko fajnie 😁 ale w tym kosciele gdzie chcemy mowia, ze musi byc zgoda z tamtego, gdzie nalezymy 🤢 a w zyciu nie zrobie am, gdzie nalezymy 😁

to wymagania na ich STRONIE INTERNETOWEJ
akt urodzenia dziecka (odpis)
wyciąg z aktu ślubu kościelnego rodziców
dane o rodzicach chrzestnych (imiona, nazwiska)
zaświadczenia z parafii zamieszkania rodziców chrzestnych o praktykowaniu wiary (moj chrzestny chyba by nie dostal heh 😁 watpie zebym ja dostala :woohoo 🙂

Rola rodziców chrzestnych jest bardzo ważna. W razie śmierci, nieobecności lub zaniedbań religijnych ze strony rodziców naturalnych - rodzice chrzestni mają obowiązek zatroszczyć się o przekazanie wiary chrzestnym dzieciom. Mają się modlić za te dzieci, o to by rosły we wierze, czyli czyniły ją coraz bardziej swoją. NIKT JEDNAK NIE DA TEGO, CZEGO NIE MA. Wybierając na rodziców chrzestnych osoby żyjące niemoralnie, z dala od Boga, nie praktykujące, jako gwarantów wiary naszych dzieci w razie naszych niedociągnięć - wystawiamy dziecko na wielkie niebezpieczeństwo wzrastania w przekonaniu, że tak właśnie powinni żyć ludzie wierzący. Lepsi chrzestni ubodzy a żyjący Bogiem na co dzień, niż sypiący prezentami, a żyjący jak poganie. Inne rozwiązania mijają się z celem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
tak w ogole to hej 😘
ale dzien.. manicure, pedicure zrobilam, prysznic, wlosy umyte herbatka w lapie, kremowka w buzi 🙃 zyc nie umierac 😎
Tosiu nam spal dzisiaj od 20 do 3 i od 3.40 do 7 🙂 🙃 wyspana, wypoczeta, wyrobiona 😁 ha

zostalo do ksiezulka tylko jechac po pozwolenie zrobienia chrztu w innej parafii 🤢 🤢 jak chcielismy na slub wziac to kazal nam z kasy wyskakiwac, bo jemu "slub odchodzi i pieniadze odchodza a on musi z czegos zyc" 😠 😠 ciekawe ile teraz zaspiewa, wtedy sie nie dalismy i klocilismy, ze co to ma byc w ogole 😁 ale teraz juz malo czasu zostalo hah 🤪
a jutro po nowy samochodzik 😎


o to jak i mój Tymon 😁 też tak się budził i usypiał heh
Boshe co za złodzieje 😠 po co Wam zgoda na chrzest w innej parafii 😮 ?? ja tam jadę po kasę do mojego i odmówić i chrzcimy u mojego w kościele i nie mam zamiaru pytać nikogo o zgodę 😮 😠


hello a
mój spał od 23 do 7 rano i wstałam w totalnym szoku bo do wczoraj budził się co 3 h na karmienie i teraz znowu spi od 11 🙂
czy faktycznie potrzebujecie zgody księdza na udzielenie chrztu w innej parafii? my poszlismy do księdza prosić o chrzest w 1 dzień świąt Bożego Narodzenia w innej parafii niz ta do której nalezymy, w innym mieście i w innym województwie, jak go zapytałam czy potrzebuje zgodę od mojego księdza z parafii to powiedział że nie. Ślub brałam tez w zupełnie innej parafii ale do tego była wymagana licencja ale co do chrztu to mi powiedział ksiądz że nie ma takiej potrzeby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
tak w ogole to hej 😘
ale dzien.. manicure, pedicure zrobilam, prysznic, wlosy umyte herbatka w lapie, kremowka w buzi 🙃 zyc nie umierac 😎
Tosiu nam spal dzisiaj od 20 do 3 i od 3.40 do 7 🙂 🙃 wyspana, wypoczeta, wyrobiona 😁 ha

zostalo do ksiezulka tylko jechac po pozwolenie zrobienia chrztu w innej parafii 🤢 🤢 jak chcielismy na slub wziac to kazal nam z kasy wyskakiwac, bo jemu "slub odchodzi i pieniadze odchodza a on musi z czegos zyc" 😠 😠 ciekawe ile teraz zaspiewa, wtedy sie nie dalismy i klocilismy, ze co to ma byc w ogole 😁 ale teraz juz malo czasu zostalo hah 🤪
a jutro po nowy samochodzik 😎


o to jak i mój Tymon 😁 też tak się budził i usypiał heh
Boshe co za złodzieje 😠 po co Wam zgoda na chrzest w innej parafii 😮 ?? ja tam jadę po kasę do mojego i odmówić i chrzcimy u mojego w kościele i nie mam zamiaru pytać nikogo o zgodę 😮 😠


hello a
mój spał od 23 do 7 rano i wstałam w totalnym szoku bo do wczoraj budził się co 3 h na karmienie i teraz znowu spi od 11 🙂
czy faktycznie potrzebujecie zgody księdza na udzielenie chrztu w innej parafii? my poszlismy do księdza prosić o chrzest w 1 dzień świąt Bożego Narodzenia w innej parafii niz ta do której nalezymy, w innym mieście i w innym województwie, jak go zapytałam czy potrzebuje zgodę od mojego księdza z parafii to powiedział że nie. Ślub brałam tez w zupełnie innej parafii ale do tego była wymagana licencja ale co do chrztu to mi powiedział ksiądz że nie ma takiej potrzeby 🙂


potrzebujemy- juz to przerabialismy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka moja tez robi co 2 dni ale teraz znow ma zaparcia..
asiulka a jak bralam slub w innej parafii to ksiadz nowy powiedzial ze dlaczego ja nie chce u niego zabrac i ze on nie wie czy mi da bo on to mnie w kosciele nie widzi na mszy.. a moja mama sie tlumaczyla ze ja chodz egdzie indzije do kosciola a pozniej pomyslala dopieor ze jak on moze mnie widziec na mszy jak on mnie na oczy nigdy nie widzial 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
moja Hania sie odparzyła za uszkiem 😞 moge jej smarować sudocremem?


moj tez ma za uszkiem ja oliwkuje

a to nie podrażni bardziej skóry? ma bardzo zaczerwienione

sudo ci gorzej podrazni naoliwkuj


ale sudo jest na odparzenia a oliwka nie moim zdaniem oliwka pogorszy sprawe ale to tylko moje skromne zdanie 🙂

no to chyba kazda z nas stosuje metoe prob i bledow ja do tej pory tylek tylko oliwkowalAM BO SUDO tylko pogarszal sprawe prawie w oczach sie paskudzily pachwinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kurwa z tymi wiertarkami iech koncza robic ten blok i wypierdalają
siedze 3 tydzien w ciemni za roletami i zaslonami przy sztucznym swietle nawet w majtach nie mmoge do kuchni pojsc zrobic mleka wrrrrrrr
pierdola sie z tym tak dlugio a jeszcze tynkowanie a jeszcze malowanie a jeszcze sprzatnie ja pierdziu!!!
i halas i wogole wynnoooocha 😞(

ja piedole a obok mnie zaczeli mieszkanie wykanczac 😠 napiedala wiertarka
pospalo dziecko no tak jakby mi w salonie wiercil nie wiem ile to potrwa 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
moj maz rzucil palenie ze mna w ciazy
w drugiej ciazy.....


ja rzucilam calkiem , maz popalae-fajka od lutego i jakos sobie radzi tylko przy porodzie i chorobie malutkiej palil prawdziwe...

a teraz do piwka to i ja jego e-faja pociagam ☺️ ☺️ ☺️



moj ograniczył palenie a ponoc ma rzucic całkiem ale kiedy to nikt nie wie a napewno on!!!!!!!!!!
ja sie przyznam ze ostatnio byla moja sis i wziełam od niej dwa machy i myślałm z emi klaie rozsadzi i do tego ten kapec w gebie bleee juz sie z fajek wyleczyłam 🙂

brawo 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
moja Hania sie odparzyła za uszkiem 😞 moge jej smarować sudocremem?


moj tez ma za uszkiem ja oliwkuje

a to nie podrażni bardziej skóry? ma bardzo zaczerwienione

sudo ci gorzej podrazni naoliwkuj


ale sudo jest na odparzenia a oliwka nie moim zdaniem oliwka pogorszy sprawe ale to tylko moje skromne zdanie 🙂

no to chyba kazda z nas stosuje metoe prob i bledow ja do tej pory tylek tylko oliwkowalAM BO SUDO tylko pogarszal sprawe prawie w oczach sie paskudzily pachwinki


hej 🙂
powiem Ci, że sudocrem ostatnio się popsuł, coraz więcej mam na niego narzeka, Michał też go nie toleruje, od razu robi mu się czerwony tyłek.
Spróbuj posmarować za uszkiem maścia dermopanten - u nas sie sprawdziła, łagodzi podraznienia i chroni przed wilgocią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...