Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
ja tez musze kuopic choinke 🤪 podobno jak ja byłam mala to aby trzaskaly bombki było cacy cacy i klaps w bombke az dziw ze nie kaleczylam sie 🤪


my kupujemy taka malutka i tak w swieta do rodziny jedziemy duza choinke bedziemy mieli jak mala podrosnie wtedy razem stroic ja bedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej co do rotawirusow to ja wczoraj juz pisalam ze zaszczepilismy malego i zle zareagowal, lekarka byla zaskoczona i nie wiemy czy druga dawke dawac.
z drugiej strony wyglada na to ze maly jest wrazliwy na zoladkowe sprawy i jezeli zlapie rotawirusa to pewnie ciezko go bedzie przechodzil

dziewczyny ktore odciagaja, 🙂 trzymac sie ja sie przyzwyczailam i kupilam nowy laktator bo stary padl po 3 miesiacach medela swing i teraz to sama przyjemnosc w pol godziny mam 200 ml pewnie bede odciagac jeszcze 4 miesiace az wroce do pracy a moze i potem rano i wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮


własnie dosadziłam się do szarlotki i wrąbałam budełko ciastek z biedronki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮


własnie dosadziłam się do szarlotki i wrąbałam budełko ciastek z biedronki


ja jem za cała naszą trójkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮


własnie dosadziłam się do szarlotki i wrąbałam budełko ciastek z biedronki


ja jem za cała naszą trójkę 🙂


dobrze ze dominik nie ma uczulenia na czekolade bo bym chyba umarla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
dopiero nam sie zaczna uroki swiat 🤪


mija waga poki co stoi w miejscu a swieta tyle jedzenia bedzie przeraza mnie to heh bo oczy wszystko chca zjesc heh

a ja juz przezywam ze nie bede mogla zjesc pierogów z kapustą i grzybkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂
Nocka-standard....zasnęła o 20, pobudka o 24, o 3 i teraz....więc nie jest żle-ma swoje stałe pory ( codziennie tak się budzi tzn co noc ),ale hmmm jak Wy to robicie, że Wasze dzieci śpią prawie całe noce???? 🤢 🤢 🤢 🤢

Powiem Wam, że po mału zaczynam mieć dość tej monotonii 🤨 🤨 🤨 🤨.az mi glupio, bo kocham tą Małą Istotkę i uwielbiam spędzać z nią czas,ale chyba jakiś kryzys mnie dopada> Czuję się zmęczona tym wszystkim....Dzisiaj nawet Tomkowi powiedziałam, że mu zazdroszczę trochę, że może isć do pracy... ☺️ ☺️ ☺️
Szkoda gadać, mam nadzieję, że mi szybko minie 🙂
Kochana rozumiem Cie doskonale...mnie tez czasem to przytlacza wszystko,choc kocham Olinkę nad zycie i wszystko dla Niej ale....zazdroszcze tez mojemu,wolalabym miec najwiekszy dym w pracy chyba..jestem zmeczona psychicznie i padam czasem na ryj...wszystko na czas ,wszystko tak samo..rano pobudka ,wyszykowac Gwiazde doi szkoly,potem szybko prysznic,obiad pędem poki Ola pozwoli ...szykowanie sie do wyjscia po Kamile do szkoly ,zakupy,karmienie,laktator i lekcje ..jest hard core czasem...pranie,sprzatanie -(ogarnianie ,albo i nie ) ,prasowanie ,tak w kolo Macieja ,nawet niewiem kiedy jest juz 19ta i trzeba wykapac bąbla ..Jedyna atrakcja w moim zyciu to "Pierwsza milosc " kurde i "M jak milosc " ..kiedy laski moje juz spia mam te 5minut dla siebie (nie zawsze..) 😮 Dzien z zycia ...A zdarzaja sie dnie kiedy za wiele nie robie,a itak jestem padnieta 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...