Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej Dziewczyny 🙂
wszystkiego naj dla solenizantów 🙂
u nas wszystko ok 🙂 czekam do piątku bo maja przyjechac moi rodzice na chrzciny, starasznie się cieszę bo mieszkaja b. daleko i rzadko się widzimy. a cieszę się tym bardziej, że babcia troszkę się zajmie wnusią a ja będę leniuchować 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mały głodomór się obudził 🤔 jak czytam, że Wasze dzieciaczki jedzą co 3 godziny to jestem w szoku 😮 Ala rano i wieczorem potrafi jeść co chwilę, bywa tak, że w ciągu godziny 100ml +100ml+60 ml a ja latam tylko i butle donosze 😲 no i nie wspomne o ściąganiu 🤨 dziś w nocy nastawiłam sobie budzik, żeby ściągnąć i go przespałam, obudziłam sie jak Mała zaczęła popłakiwać i po 7 godzinach od ostatniego ściągania udoiłam 340ml 😮 😮 😮 to lubię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dodam na pocieszenie dla tych co maja mało mleka, że są momenty, że walczę o laktacje bo jak mam kryzysy to leci 100ml z dwóch cycków 🤔 wtedy sie spinam i ratuje mleczarnię 😉 i normalnie jestem z siebie dumna, że juz ponad 2 miesiące jade na tym laktatorze i Młoda tylko moje dostaje 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszytskiego Naj dla Zuzki. 🙂 🙂 🙂....to mieliscie nie zapomniane chrzciny .....wszyscy musieli wiedziec ze Zuzka jest chrzczona .....super dziołcha .....a co niech wiedzą hi hi ....wiem ze teraz to mozna sie smiac ale w kosciele to na pewno nie było Wam do smiechu.....
JUtro moja Julcia 2 m-ce konczy ....jak ten czas szybko leci .....
Dorcia co do wody ja cały czas tak robie i nic sie nie dzieje ....
Dziekuje za gratulacje ...jestem taka podniecona ze az mi sie płakac chce ze szczescia .....ze w miare szybko jej poszło( od 24, a przed 8 juz była Hanka) i ze to niunka mojego kochanego braciszka ( jestesmy bardzo zwiazani ze soba, ja mam tylko jego , on ma tylko mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny a mam pytanie. pewneio juz bylyscie na usg stawow. powiedzcie mi czy wasze dzieci maja juz widoczna okostna czy jeszcze nie?


nic mi takiego nie powiedzieli 🤔 tylko tyle że jest wsio super ! choć z bioderkami ....

asia u nas facet tez mowi wszystko w porzadku- kontrola za nastepne 6 tyg. ! podobno ta okostna tworzy sie miedzy 2 tyg a 9 msc! i facet konczy robic usg dopiero w momencie kiedy dziecko juz ma okostna.wiec dzieci jest fuuul. dzis juz bylam na 2 usg i dalej uslyszalam- wszystkow porzadku- kontrola za 8 tyg:/

ja dzis robilam porzadki w kajetach szkolnych znalazlam o bioderkach ze pierwsze powinno byc w 3-6 tyg potem co 6 tyg jeszcze 2x ostatnie badanie jak dzieckoi zaczyna chodzic to bylo na ortopedii a na pediatrii mowili o 3 kontrolach.Okostna sie konczxy formowac jak dziecko siada.Do tego momentu najlatwiej o leczenie dziecka. Pozniej moze byc hardcore jak chce siadac lazic a tu niestety

ooo dzieki za info. bo myslalam ze tylko u nas w przychodni facet tak co 6tyg zaprasza na kontrole cyz juz jest okostna czy jeszcze nie.

no widzisz koleś kompetentny nas uczulali ze nie wszyscy aż tak czesto robią żeby nie dać się wygonić po 1, 2 kontrolach bo pozniej operacja u dziecka Asia nasza wie sama biudula przeszla.... 😘
no ja spadam moje dziecie spi dziś jak aniolek caly dzien a w nocy bedzie diabolo 😮

iza u Ciebie w przychodni tez tak dokladnie do tego podchodza jak u mnie? tez masz wizyty dopki okostnej nie bedzie widac?

ja mam wizyte teraz w grudniu jak skonczy 3mies. Niestety wszedzie kolejki ze szok obdzwonilam kilka przychodni terminy byly na grudzien az 😮 udalo mi sie znalesc jedna przychodnie gdzie zapisali na pierwsza wizyte na 5tydz zycia no wszedzie lipa duzo dzieci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
dodam na pocieszenie dla tych co maja mało mleka, że są momenty, że walczę o laktacje bo jak mam kryzysy to leci 100ml z dwóch cycków 🤔 wtedy sie spinam i ratuje mleczarnię 😉 i normalnie jestem z siebie dumna, że juz ponad 2 miesiące jade na tym laktatorze i Młoda tylko moje dostaje 😎 😎 😎 😎 😎

Agata jestem pelna podziwu 🤪 ja bym nie wyrobila mnie dobija jak moj na cycu wisi caly dzien a co dopiero odciagac i dawac szok 🤪
a twoi rodzice z Zamoscia jak dobrze pamietam???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata ja tez odciagam ale wiecej niz 180 na raz nie udalo mi sie nizele z tym 340
ale u mnie 5 godzin i budze sie sama bo piersi mnie bola i cala mokra jestem od mleka.

to prawda ze trzeba walczyc, ja mialam juz dwa razy kryzys laktacyjny i dokarmialam raz dziennie ale potem odciagalam co 2 godziny i teraz mam wiecej niz maly potrzebuje

musze powiedziec ze to strasznie ciezka robota bo wczoraj w nocy maly zjadl o 2 do 3 ja potem do 4 odciagalam potem umylam butelki poszlam do toaltety i chcialam sie polozyc a on juz na kolejne karmienie sie obudzil.

tak wiec spie 4 godziny od 22 do 2 zazwyczaj i troche rano pospie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
agata82 napisał(a):
dodam na pocieszenie dla tych co maja mało mleka, że są momenty, że walczę o laktacje bo jak mam kryzysy to leci 100ml z dwóch cycków 🤔 wtedy sie spinam i ratuje mleczarnię 😉 i normalnie jestem z siebie dumna, że juz ponad 2 miesiące jade na tym laktatorze i Młoda tylko moje dostaje 😎 😎 😎 😎 😎

Agata jestem pelna podziwu 🤪 ja bym nie wyrobila mnie dobija jak moj na cycu wisi caly dzien a co dopiero odciagac i dawac szok 🤪
a twoi rodzice z Zamoscia jak dobrze pamietam???


tak z Zamościa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
LASKI MAM PYTANIE ODNOŚNIE SZCZEPIEŃ
Czy szczepiłyście w końcu na te rota ,czy nie...bo my jutro idziemy i nie wiem 🤢 🤢


ja szczepie na 5w1 i rota za tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
mały głodomór się obudził 🤔 jak czytam, że Wasze dzieciaczki jedzą co 3 godziny to jestem w szoku 😮 Ala rano i wieczorem potrafi jeść co chwilę, bywa tak, że w ciągu godziny 100ml +100ml+60 ml a ja latam tylko i butle donosze 😲 no i nie wspomne o ściąganiu 🤨 dziś w nocy nastawiłam sobie budzik, żeby ściągnąć i go przespałam, obudziłam sie jak Mała zaczęła popłakiwać i po 7 godzinach od ostatniego ściągania udoiłam 340ml 😮 😮 😮 to lubię 😁 😁

mi sie wydaje ze Twoja Alicja chyba za duzo je..a dopajasz ja miedzy karmieniami ? moja je 90 i za godzinke,półtorej daje jej cherbatke wiec do 3h mi smialo wytrzymuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka ja szczepiłam na rota i 5 w 1 🙂i Mati przeszedł szczepienie bezproblemowo 🙂skonczymy szczepic na rota i szczepimy na pneumokoki i to koniecznie bo na to lekarstwa nie ma!!!!!!!

b]Aga co do wody to gołym okiem nie zobaczysz tego co sie wytraca po powtórnym gotowaniu zobacz sobie nawet na niektórych mm jest napisane zeby powtórnie wody nie gotowac tylko przygotowac świerza 🙂mozna podgrzwac ale nie gotowac dwa razy!!!!

Agata 82 tez mi sie zdaje ze troszke przekarmiasz Alicje żołodek jej rozciagasz 🙂!!


dobra ubieram swojego szkraba i idziemy na spacerek i zakupy 🙂
buziaki do późzniej no i dzisiaj na 18.20 mamy usg bioderek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
letka82 napisał(a):
Walczę albo z zastojem albo z zapaleniem piersi... Temperatura pomimo 2 paracetamolów wieczorem i w nocy osiągała prawie 39 stopni. Na pogotowiu nic nie pomogli 😞 Idę dziś do swojego dżina - oby on mi pomógł a przynajmniej powiedział co to jest...


miałam to samo 2 paracetamole to mało na ta temp ja bralam po 2 ale co 4 h i temp spadła a miałam 40 stopni i jesli karmisz to nic wiecej nie dostaniesz na temp w sytuacji nefralgicznej mozesz wziasc Nurofen ale lepiej nie brac bo on sie przedostaje do mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Agata ja szczepiłam tylko podstawe i 3 ukłocia.....
Dorcia czyli kiedy zaszczepisz na pnemokoki .....przy ktorym szczepieniu ....

19 .12 mamy druga ostania dawke na rota wiec wychodzi ze jakos w styczniu musimy tyle odczekac bo jedna dawka kosztuje ok 300 zł a jest ich az 3 😮 😮wiec finansowo ciezko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka ja tez u gina nie bylam jeszcze 🤢 🤢 🤢

Apropos forum to wg mnie powinno byc tylko dla zarejestrowanych i po uzupelnieniu danych itp.....

Aga czarna -wygodniej z termosem jest, zawsze gotowe do podania
Najleszego dla Zuzi i Szymka
Agata jestes normalnie guru w dziedzinie karmienia odciaganym pokarmem - szacun

Moje dziecko zasypia nie wczesniej niz 24:00 a najczesciek ok 2;00 w nocy 🥴 🥴
dlugo tak nie pociagne chyba ze bede odsypiac w dzien zamikast spaceru ale szkoda mi 😞(





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Agatka ja tez u gina nie bylam jeszcze 🤢 🤢 🤢

Apropos forum to wg mnie powinno byc tylko dla zarejestrowanych i po uzupelnieniu danych itp.....

Aga czarna -wygodniej z termosem jest, zawsze gotowe do podania
Najleszego dla Zuzi i Szymka
Agata jestes normalnie guru w dziedzinie karmienia odciaganym pokarmem - szacun
no
Moje dziecko zasypia nie wczesniej niz 24:00 a najczesciek ok 2;00 w nocy 🥴 🥴
dlugo tak nie pociagne chyba ze bede odsypiac w dzien zamikast spaceru ale szkoda mi 😞(

ja tez dzialam z termosem,zasypiamy tez pozno, a w dzien nie spimy bo zajaczkujey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...