Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Siema laski ....
Noc super od 22 do 6 ......
Co do mleka to tak jak piszesz Legins po Nan strsznie mi ulewa , ale dopiero durna matka przekonałam sie o tym jak sprobowalam bebiko .....nic A NIC , delikatnie tylko boczkiem jej sie uleje , a po Nanie az wymiotuje.....wiec konczymy Nan i zaczynamy bebiko....
MIłego dnia 🙂 🙂
Marta dodaj przepis na jezyki ..... 🙂 🙂 🙂
A co z Lui ??????w nocy spokoj , moze w koncu normalnie im sie udało zasnąc....


Haaaa no otóż to otóż to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Która to pisała o odstawieniu boboticu? Aga Asia ktos jeszcze....Kocham WAs

Posłuchałam się dla sprawdzenia...

bylismy posrani con sie stanie jak odstawimy Sab simplex
wkoncu dostawala go od 3 tygodnia do teraz non stop kazdego dnia do kazdego karmienia ze strachu o te koszmarne kolki

i co?? odstawilismy go wczoraj do zera , przez caly dzien nie dostala nic
i okazalo sie ze problemow z kupa zadnych, bąki lżejsze bez prężenia czerwienienia zarzynania, po prostu pryk pryk i już, toz to szok..... i kupy jak złoto
i nie bylo zadnej kolki
i nie bylo zadnych niepokojow

dziewczyny po prostu jak reka odjął
Corcia zasnela przed 23:00
karmionko o 3;00/ 6:00/10:00 troche sie pobawila i spi 🤪 🤪 🤪 🤪
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh
mam nadzieje ze to nie jest jednorazowy wybryk i ze to zadzialalo i juz tak zostanie
ale super!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
zdązyłam przed Lui oklaskac hi hi .....
a teraz idu na obiad do rodziców ....do pozniej kochane.... 🙂 🙂 🙂 🙂

noooooooo
wlasnie mialam pytac kto mnie tak zablokowal 😁 😁
no coz ja dzsis mam gosci o 17 z juz jestm ogarnieta to jeszscze zdaze potem wam strzelic po rubiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski ....
Noc super od 22 do 6 ......
Co do mleka to tak jak piszesz Legins po Nan strsznie mi ulewa , ale dopiero durna matka przekonałam sie o tym jak sprobowalam bebiko .....nic A NIC , delikatnie tylko boczkiem jej sie uleje , a po Nanie az wymiotuje.....wiec konczymy Nan i zaczynamy bebiko....
MIłego dnia 🙂 🙂
Marta dodaj przepis na jezyki ..... 🙂 🙂 🙂
A co z Lui ??????w nocy spokoj , moze w koncu normalnie im sie udało zasnąc....


Haaaa no otóż to otóż to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Która to pisała o odstawieniu boboticu? Aga Asia ktos jeszcze....Kocham WAs

Posłuchałam się dla sprawdzenia...

bylismy posrani con sie stanie jak odstawimy Sab simplex
wkoncu dostawala go od 3 tygodnia do teraz non stop kazdego dnia do kazdego karmienia ze strachu o te koszmarne kolki

i co?? odstawilismy go wczoraj do zera , przez caly dzien nie dostala nic
i okazalo sie ze problemow z kupa zadnych, bąki lżejsze bez prężenia czerwienienia zarzynania, po prostu pryk pryk i już, toz to szok..... i kupy jak złoto
i nie bylo zadnej kolki
i nie bylo zadnych niepokojow

dziewczyny po prostu jak reka odjął
Corcia zasnela przed 23:00
karmionko o 3;00/ 6:00/10:00 troche sie pobawila i spi 🤪 🤪 🤪 🤪
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh
mam nadzieje ze to nie jest jednorazowy wybryk i ze to zadzialalo i juz tak zostanie
ale super!!!!!!!!!!!!!!!

a ja mowiłam ze ten jebany bobotic to gówno , to działa od czasu do czasu , a nie codziennie ....moja mało to sie biedna nie zagazowała!!!!!! .....Ja pierdole tak sie obwiniałam za to , ze jestem głupia matka , Asik z Zg wyprobowała na sobie i mowiła ze to działa ( ona ma 28 lat , a co mowic o małym dziecku 2 miesicznym)
Trza dawac ja cos sie dzieje od czasu do czasu i połowe mniejsza dawke , a nie tyle kropelek co tam jest napisane.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poklaskałam komu się dało, i spadam 🙂

Co do boboticu, to my podajemy właściwie od początku profilaktycznie (bo kolki nire miałyśmy nigdy-ODPUKAĆ )...kolek nie ma nadal,są lekkie wzdęcia (ale pomaga masażyk i leżenie na brzuszku). Spróbowałam odstawić całkowicie,ale było fatalnie-bąki całkowicie się zatrzymały, brzuch jak balon i płacz straszny, ja tam jednak wolę jak te bąki wyłażą, przynajmniej wiem, że nic ją w brzuszku nie dusi. Więc nadal podajemy 4 razy dziennie po 8 kropli i ja sobie chwalę 🙂 Ale to tak jak ze wszystkim-jednym pomagają innym nie 🙂

LUI a Laura jest cudna 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka pisze z komy bo jestem u tesciow i mam pierwszy kryzys dietetyczny tutaj tyle smakolykow dajcie mi kopa w te 4 grube litery bo nie ma mnie kto wesprzec na trgo osobnika meza nie moge liczyc 😠

ani mi się waż tykać tych słodkości, po co tyle wyrzeczeń skoro teraz chcesz je zmarnować?! kopię w 4 litery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka pisze z komy bo jestem u tesciow i mam pierwszy kryzys dietetyczny tutaj tyle smakolykow dajcie mi kopa w te 4 grube litery bo nie ma mnie kto wesprzec na trgo osobnika meza nie moge liczyc 😠

a masz wirualnego kopa 🤪 nie po to odstawilaś Nadusię od cyca by matka teraz się opychać 😜 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Goście byli i poszli ufff, wszystko fajnie ale 10 osób to jak dla mnie to już za dużo, harmider straszny, szkoda mi małej byłoi chyba już wole ciszę i spokój.

A teraz mała na spacerku z tatusiem a ja dochodzę do siebie.

super że wszystko się udało 🙂


wszystko ok,ale już jestem pewna że chrzciny w lokalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...