Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coq brawo za odwagę!!! ja to na samą myśl trzęsę gaciami.... znając życie będę zachowywała się jak typowa dziewica 😁


ech tez nie mialam sie ku temu 😁
ale stwierdzam, ze dobrze sie stalo, bo jakas inna atmosfera w domu zapanowala 😜 jakies cisninie bylo miedzy nami, o byle co do slowoczynow dochodzilo 😁 i chyba cisninie spadlo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq moja szkoła 🤪 a taka panika była 😁
odnośnie obrazka - u nas żadna pozycja bo ja śpie sama,Milenka w łóżeczku a Ł. na materacu u Julki i na wiosnę się wyprowadzać ma.Tyle po ponownym rozdziewiczaniu...
Nova jak już co było to tempo s p o w o l n i o n e wskazane.powolutku,dobrze jak jest poślizg 🤪 🤪 hihihi 🤪 a wiecie co mnie wnerwiało?? to ze cycków tykać nie wolno bo fontanna mleczna tryskać zaczyna...
Rubi witamy z powrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry dziewczyny..albo i nie... my po szczepionce... wzielismy w koncu te standardowe i juz zaluje 😞
mala strasznie placze,, teraz zasnela po czopku. ale mam nerwa, kazdy co innego mowi. juz chcialam ta 5w1 a polozna mi odradzala, a tu masz... i juz sama nie wiem, czy po 1 dawce tez by tak ciezko bylo? juz z nia plakalam godz temu 😞 boje sie co bedzie jak sie obudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coq brawo za odwagę!!! ja to na samą myśl trzęsę gaciami.... znając życie będę zachowywała się jak typowa dziewica 😁


ech tez nie mialam sie ku temu 😁
ale stwierdzam, ze dobrze sie stalo, bo jakas inna atmosfera w domu zapanowala 😜 jakies cisninie bylo miedzy nami, o byle co do slowoczynow dochodzilo 😁 i chyba cisninie spadlo 😁


coq u mnie też taka jakaś dziwna atmosfera... kłócimy się o byle co. czyli mówisz, że TO pomoże?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):

katja26 normalnie masakra w tym Sosnowcu jakaś z tym porwaniem ale ponoć ona to dziecko zostawiła przed sklepem 😮 nie oglądałam jeszcze wiadomości więc nie wiem 😜 ale ładny gnój..

ja czytalam ze ja ogluszyli i ze nic nie pamieta....
Coq - szacun!!!
nadia masakra te szczepienia, wspolczuje i wiem co czujesz!!!! ale ciesz sie ze juz po, przynajmniej wiesz ze Twoje dziecko nie dostalo zadnego wstrzasu anafilaktycznego!!!! a przed nami jeszcze wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Coq moja szkoła 🤪 a taka panika była 😁
odnośnie obrazka - u nas żadna pozycja bo ja śpie sama,Milenka w łóżeczku a Ł. na materacu u Julki i na wiosnę się wyprowadzać ma.Tyle po ponownym rozdziewiczaniu...
Nova jak już co było to tempo s p o w o l n i o n e wskazane.powolutku,dobrze jak jest poślizg 🤪 🤪 hihihi 🤪 a wiecie co mnie wnerwiało?? to ze cycków tykać nie wolno bo fontanna mleczna tryskać zaczyna...
Rubi witamy z powrotem 🙂

haha fontanna 😁 apropo niej to dziś miałam takie ciśnienie, że opryskałam całe łóżko, małego no i tatusia 😁 Tak się mleko nazbierało z całej nocy 😆 ale ja mam coś takiego, że jak mały zaczyna pić z jednego cycka, to z drugiego zaczyna automatycznie lecieć 😮 😁 w takiej sytuacji przydałoby się 2 dzieciątko 😁 Nawet ten mój się śmieje, że następnym razem strzelimy sobie bliźniaki 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
dziewczyny ktore sa juz po szczepionkach, jak to przezyliscie? plakaly tak mocno dzieciaczki? macie jakies sposoby na ulzenie im? teraz na reku mi spi ale budzi sie z placzem 😞

ja słyszałam, że dobrze żeby schłodzić okładami miejsce szczepienia... spróbuj może to coś da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc moj maly niespokojny az dzis zdecydowałam sie na wizyte u pediatry (chociaż sie strasznie bałam przychodni żeby nic nie złapał)
co do kolki narazie trudna sprawa ..... bo nie codzien ma ataki.....a poszłam tez dlatego bo jego oczka tez mi sie nie podobały ze jeszcze żółte sa ..... no i pani doktor powiedziała ze ma jeszcze żółtaczkę wiec mam mu dawać glukozę do picia a w pon na kontrole....

Nova dla ciebie 😘 😘 😘za kropelki

coq
brawo 🙂za powrot do pełni życia ja jeszcze muszę poczekać ale sie nie boje bo ja po cesarce wiec nie naruszona..... 🙃

rubi trojka dzieci ..... odemnie szacun..... 🙂ja ledwo daje rady z jednym 🙂

wasze uwagi co do szczepień mocno analizuje.... wiec dzielcie się uwagami 😘 😘
a teraz zmykamy do kąpieli......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
ja dzisiaj poszłam do apteki kupić szczepionkę na pneumokoki, na jutro mi przywiozą, koszt 279zł. plus za 5w1 - 120zł - pierwsze szczepienie we wtorek będzie nas kosztowało 399zł 🤢 🤢


Ceny sa zajbojcze. siostra moja na szczepienia synka wydala chyba okolo dwoch tysiakow.
Mam to szczescie, ze u mnie sa refundowane.
Ale tak czy siak mam mieszane uczucia co do szczepien, ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie nie szczepic... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
ja dzisiaj poszłam do apteki kupić szczepionkę na pneumokoki, na jutro mi przywiozą, koszt 279zł. plus za 5w1 - 120zł - pierwsze szczepienie we wtorek będzie nas kosztowało 399zł 🤢 🤢


Ceny sa zajbojcze. siostra moja na szczepienia synka wydala chyba okolo dwoch tysiakow.
Mam to szczescie, ze u mnie sa refundowane.
Ale tak czy siak mam mieszane uczucia co do szczepien, ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie nie szczepic... 🤢


no ja zastanawiałam się długo nad tym co wybrać. i daruje sobie rotawirusy. a pneumokoki nam zaleciła pediatra już teraz bo my z Maćkiem co tydzień jesteśmy w szpitalu, a gips zakładają obok rejestracji w szpitalu i tam przewijają się wszyscy którzy wchodzą do szpitala i do poradni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq i nova dziekuje bardzo za zyczenia 🙂) mialam gosci wiec caly dzien sie nie odzywalam ale juz jestem :P
NovaM ja tez sie na pampersy 3 czaje 🙂 bo w 2 juz mi sie 2 razy obciapal kupa po lopatki hehehe :P
szczepionki ... ehhh ja nie wiem co robic isc na 5w1 czy dalej brnac w stare szczepionki jak juz zaczelam 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...