Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
WITAJCIECHLOE NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIESIĄCA 🙂U NAS KUPKI OD OSTANICH 2 TYG.SA TAK CO 5DNI,3 DNI,A OSTATNIO TYLKO SAME CYCE DAJE BEZ BUTLI W NOCY.TEZ ZASTANAWIAŁAM SIE CZY TO NORMALNE?ALE PEWNIE TAK.Z TYM JEDZENIEM MOJEGO SYNA TO ISTNY SZAŁ-TEJ NOCY CO GODZINE SIE BUDZIŁ 😮CYCKI MNIE JUZ TAK BOLA ŻE HEJ-NIE MAM POJĘCIA CZY GŁODNY CZY PO PROSTU MA WIĘKSZE ZAPOTRZEBOWANIE?TAK CZY INACZEJ JAK TO NAZWAŁA MARZENKA "NOC Z DUPY"....BO JAK TU MÓWIC O SPANIU JAK CO CHWILA GŁODNE 😮JAK UWAŻACIE,DAC MU BUTLĘ TEJ NOCY?BO TAK BYM CHCIAŁA POSPAĆ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe ja małą myje tylko mydełkiem a potem smaruje oliwką i nic innego, skórkę ma super i nic sie nie dzieje...tak samo z pupką,używałam różnych kremików i miała odparzenia w końcu wyleczyliśmy je zwykłą mąką kartoflaną a jak się wygoiło to teraz nie używam niczego,odstawiłąm wszystkie kremy i dopiero zaczne używac jak cos sie zacznie dziac ale już jakies 2 tygodnie nie stosuje niczego i jest super,tylko używam mokrych chusteczek i po kąpaniu oliwką ją tam też smaruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobiłam 🙂

to teraz się wypowiem:
- co do kup, to Maciek robi 5-6 kup dziennie, i często w nocy jeszcze też robi. dzisiaj w nocy zrobił 2, rano jedną a potem cały dzień niiiicccc... pierwszy raz tak jest. prężył się cały dzień co trochę, trochę bączków popuścił, a kupy nie ma.... 😮

- co do karmienia, to ja na noc daję Maćkowi butlę, bo moje mleko wyjada z dwóch cycków ok 18 i potem już po prostu po kąpaniu w moich cyckach nie ma nic mleka... ale ogólnie dajemy radę bez butelki oprócz tej na noc.

- ja mojego przepajam mimo, że karmię piersią. u nas w domu ciepło jest i jemu po prostu czasem chce się pić. a że ładnie przybiera na wadze, dzisiaj go ważyliśmy i waży 4950g 🙃 to uważam, że te herbatka koperkowa, którą pije nie zaburza jego odżywania. a pije dziennie ok 30ml herbatki (koperek albo rumianek) i 20ml wody przegotowanej z rozpuszczonym probiotykiem 🙂

- jutro jedziemy na założenie gipsu i czuję, że będziemy mieli tragiczny dzień. bo pewnie Maciuś zdążył się odzwyczaić przez te 4 dni od gipsu i będzie mu ciężko... biedaczek malutki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
moja gwiazda juz spi, po 5h szaleństwa odpadła mi na ramieniu - nawet nie odbiła 😮
Ja kąpie w emolium i jestem zadowolona, zwłaszcza że jest tańsze od oilatum, na allegro wychodzi 30zł z wysyłką 400ml. Dla porównania w aptece 46zł 😲
chloe nosisz Julka na leżąco? Ja ćwiczę z Weroniką pozycję na zabkę przodem do siebie, chyba nawet to lubi. Na leżąco mi nie wychodziło, doszłam do wniosku że może za długa jest już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane ASIA super miło wiedzieć że znasz to imię dobrze Eligiusz
Ja mówię do mojego syna Eluś, Feluś Elik Eligiuszek!!! Heheh
My już po kąpieli dałam radę sama!!!
Co do karmienia z butelki to wiem że powinno się dawać najpierw swoje mleko z cycków a potem dopoić butlą ale mój mały zje butle a potem po 15 min siedzi jeszcze na cyckach jak za dnia to tak samo wygląda i w naszym przypadku nie powinno to zaburzyć laktacji bo butelkę dostaje tylko raz i w nocy też cycy tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane 😘
Napiszę tylko, że ja wierna kosmetykom PENATEN jestem i młody ma skórę jak na bobasa przystało 🙂

A ja znowu w dupie czasowej 🤢
Czyżby Kajtek wiedział co go jutro czeka, że jazdy mi już dzisiaj robi 😮 😮 😮
Jutro szczepienie...echhh...stresa mam 🤢

Dobranoc mamusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Ja kilka dni bez neta 😠 jakiś nadajnik padł, ale wymienili na nowy i nawet forum idzie jak trzeba 🤪 bo ostatnio stale error był

A ja polecam Wam Balneum... na Allegro butla 500 ml kosztuje 40 zł, ale na kąpiel dodaje się tylko 5 ml, więc na 100 kąpieli starcza 🤪

My dziś na szczepieniach byliśmy 🤢 Julcia teraz niespokojna, popłakuje i praktycznie cały dzień na cycku... zobaczymy jak nocka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No u mnie z tym okresem to chyba pomylka, bo troche poplamilam czysta krwia, a teraz czysto i mam nadzieje, ze tak zostanie i jutro sie nierozkreci...

Kapie malego w oilatum (koreczek na wznienke), a dotego myje mydlem w plyni Johnsons babe 3w1. A co do glowki to tez zauwazylam, ze sie lekko sysuszyla i po kapieli smaruje oliwka, jak narazie jest oki:-)

NOVAM bedzie dobrze na szczepieniu, malego do cyca i dacie rade;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...