Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka to super z Twojej strony 🙂 ja mogłabym przyjechać 10:20 lub 11:20
Katja tak właśnie myślałam, że ciężko będzie mnie upchnąć... musiałabyś prowadzić autobus 😉

To proponuje 11:20 🙂 podam Ci moj numer telefonu to sie zgadamy, na ktorym peronie bedziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wow fajowo, że nas więcej będzie Meliska 🙂

Coq ajjj weź mi nawet nie przypominaj o kurierach wrrrr 😠
No ale ja też na fotkę chusty czekam 😉

Aaa właśnie Chloe weź na spotkanko tą chustę swoją 😉
A Basia chyba też taką ma tak ??? Czy coś źle zapamiętałam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi na ja mam nadzieję, że nie nawalę 🙂 a będę miała najdalej, poza Marzeną, która będzie w tamtych stronach 😉 ale małżon sam zaproponował, że się córcią zajmie... a jak braknie mleczka to można się przecież poratować modyfikowanym 😜
Basieńka szczegóły omówimy przed spotkaniem... dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
zazdroszczę Wam kochane tego spotkania...

też bym chciała, ale za daleko 😞

Aga ja też tak rano myślałam 😉 a teraz to takie realne...jadę 🤪


Meliska a Ty mieszkasz w Krapkowicach?

Tak... a skąd wiesz???


to "Kr-ce" mnie naprowadziło 🙂 byłam raz w Krapkowicach, moja siostra cioteczna ma stamtąd męża i teraz tam mieszka 🙂 w okolicach Lidla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
zazdroszczę Wam kochane tego spotkania...

też bym chciała, ale za daleko 😞

Aga ja też tak rano myślałam 😉 a teraz to takie realne...jadę 🤪


Meliska a Ty mieszkasz w Krapkowicach?

Tak... a skąd wiesz???


to "Kr-ce" mnie naprowadziło 🙂 byłam raz w Krapkowicach, moja siostra cioteczna ma stamtąd męża i teraz tam mieszka 🙂 w okolicach Lidla

O Aga to może to nawet jakaś moja sąsiadka 😉 bo ja też blisko Lidla mieszkam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
powiedzcie mi czy wy sobie sprzątacie mieszkanie chce wam się!!! Bo ja tak lekko tylko ogarniam za dnia raczej nie śpię bo w nocy się wysypiam!!! A co z gotowaniem obiadów??

ze sprzątaniem domu ogarniam, chociaż mam malutkie mieszkanie ale staram się by wyglądało jak na dom przystało 🙂 A co do obiadów to gotuje je mąż 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
Dziewczyny a tak odbiegając od tematu.( mam nadzieję że nie zdublowałam) Co z antykoncepcją?
Ja chciałam założyć sobie spiralę ale podobno po cesarce dopiero po 6miesiącach. Więc dostałam tabletki Azalię. Trochę się obawiam czy nie zacznę tyć

ja zdecydowałam się na tabletki które mogę brać spokojnie podczas karmienia... co do tycia to nie wiem jak to będzie bo prędzej też brałam tabletki i nie tyłam, chociaż chciałabym mieć tak z 5 kg więcej, bo przy małym to strasznie chudnę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
według mojej wagi Milena przy wyjściu ważyła 3.080 a teraz 4.300.więc zapaśnikiem nie jest.może powinnam sie zacząć martwić?? w pon szczepienie więc lekarz powie czy to dobrez czy moze jest niedokarmiona???? no ale je i śpi normalnie to chyba spoko nie??

jeśli sypia dobrze, jest spokojna to moim zdaniem wszystko jest ok 🙂 Wiadomo każde dziecko jest inne... więc spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KASIUNIAA chyba wolalabym nie byc "wielka" a miec zdrowe dziecko, ale chyba tak ma byc i po cos... mozr kiedys sie dowiem czemu nie maja lekkiego startu.

NOVAM to po co sie wogole zabezpieczasz jak nie masz stalego faceta, jak bedziesz miala to zaczniesz brac tabsy, a teraz zbedny wydatek;-)
A Kajtus to niezly wielkolod:-D
Sprawdzi mi ktos co o moim malenstwie pisza, 7 tydzien, 5,5kg, 61cm. Bo ja cos nie moge...

A teraz juz ide spac, bo w szpitalu pobudka o 6:-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
KASIUNIAA chyba wolalabym nie byc "wielka" a miec zdrowe dziecko, ale chyba tak ma byc i po cos... mozr kiedys sie dowiem czemu nie maja lekkiego startu.

NOVAM to po co sie wogole zabezpieczasz jak nie masz stalego faceta, jak bedziesz miala to zaczniesz brac tabsy, a teraz zbedny wydatek;-)
A Kajtus to niezly wielkolod:-D
Sprawdzi mi ktos co o moim malenstwie pisza, 7 tydzien, 5,5kg, 61cm. Bo ja cos nie moge...

A teraz juz ide spac, bo w szpitalu pobudka o 6:-/

Wedlug angielskiego przelicznika to 77,4 %
Polskie:
"Twoje dziecko jest wyższe, niż większość rówieśników i waży tyle, co większość z nich.
Waga: Około 75. centyla wagowego, wzrost: Między 90. a 97. centylem wzrostowym."

Wiec super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...