Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej hej 🙂

Meliska, novaM, Asia i jak kogoś nie wymieniłam to bardzo przepraszam - bardzo Wam dziękuję za wsparcie , jesteście kochane 😘 😘 😘

witamy z powrotem z gipsem. ale nie było tak źle, Maciek krzyczał a nie płakał i nie dlatego że go coś bolało tylko ze złości 😉 pokrzyczał sobie chwilę a potem postanowił, że ma wszystko gdzieś i usnął sobie. 😎 oni dalej mu gips zakładali a on sobie spał 🙃 olał nas wszytskich 😜

potem byliśmy w dwóch sklepach, a Maciek w samochodzie śpi więc w sumie cały czas spał 😁

Agami u nas pojawiła się sucha skóra na głowie i coś białego się odrywa... a wcześniej smarowaliśmy na noc główkę oliwką, a potem pani doktor powiedziała, żeby już nie używać. bo wyszły mu na główce krostki od oliwki. więc teraz to ja już sama nie wiem co mam robić...

Dorianna z całego serca życzę Wam wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrówkaaaaa 😘 😘 😘 Ty silna i dzielna kobieta jesteś i dasz sobie radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi ja nawet nie pomyślałam o usuwaniu konta... u mnie się sprząta normalnie jak zwykle i obiady obowiązkowo.może jakby Julci nie było to bym się tak bardzo nie starała ale przeciez musimy cos jeść 🙂 czasami mnie nachodzi brak weny w gotowaniu i szlak mnie trafia że muszę ciagle o tym myśleć - co dzisiaj na obiad?? - dzisiaj wymyśliłam kebaba po domowemu 🙂 zrobiłam dwa sosiki- jeden czosnkowy a drugi na bazie koncentratu (Ł. lubi bardzo koncentrat i czasami zamiast ketchupu używa) oczywiście ostry.taka dobra żona jestem a on tak nie docenia.sumienie mam czyste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi myśl intensywnie co do spotkania 😉
A co do obiadów to właśnie zapiekankę robię ze szpinakiem 🤪
I też tak jak Ty ogarnianko na co dzień, a raz w tygodniu np. odkurzanie 😉

Asica a Ty tutaj buszujesz a na gg pusto 🤢
Dzisiaj Ty niedostępna taka jesteś 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
powiedzcie mi czy wy sobie sprzątacie mieszkanie chce wam się!!! Bo ja tak lekko tylko ogarniam za dnia raczej nie śpię bo w nocy się wysypiam!!! A co z gotowaniem obiadów??

Ja z mezem sprzatam mieszkanie w Sobote, a tak w ciagu tygodnia ogarniam co nieco 🙂 Co do obiadow to stare przyzwyczajenia jednak biora gore i gotuje obiad na tydzien, tzn. zupe i jakies mieso. Nigdy nie wiem czy bede miala w ciagu dnia czas na ugotowanie czegos nowego. Z Florkiem nigdy nic nie wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
NovaM napisał(a):
katja26 napisał(a):

Novam czy jest już termin spotkania ustalony?


8 luty godz. 11:00 ??
Katja to Ty pisałaś, że masz duży bagażnik 😉 ???

tak ja 🙂
mnie pasuje i data i godzina 🙂


Heh na szczęście mamy swoje komóreczki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja sprzątam w piątek zawsze. Właśnie chata błyszczy 🙂 Gotuje obiady codziennie. Czasami jak mam chwilę to i poprasuję, ale przeważnie to robi teściowa 🙂 Staram się jak najwięcej robić bo jednak bardzo mnie odciąża w opiece nad małą. Bo tylko wraca z pracy i ja mam trochę czasu dla siebie, zresztą jak chcemy gdzieś wyjść z mężem to albo moja mama się zajmie albo teściowa. Także babcie są nie ocenione. Nawet mój tata zostaje z małą co nie zdarzało mu się ze mną, ale podobno wnuki kocha się bardziej 🙂
Holtera mam na 24 godziny podłączonego i muszę pilnować żeby mała nie pozrywała elektrod jak to zrobię nie mam pojęcia. Mogłam naciskać żeby mnie zostawili na oddziale na te 24h ale nie chcę fundować małej takiego stresa. Holtera nam zlecili żeby wykluczyć zaburzenia rytmu serca bo póki co przestały się pojawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
to ja was podziwiam bo ja nie mam ochoty na gotowanie no muszę się zmuszać!!! Dziś zrobiłam rybkę i ziemniaczki ale to wszystko robię w pospiechu bo boję się że mały się obudzi albo coś!!! hehehe

Ja malego mam zazwyczaj w lezaczku i jak ide gdzies to zwykle biore go z soba (kuchnia, toaleta itp.) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
Dziewczyny ja sprzątam w piątek zawsze. Właśnie chata błyszczy 🙂 Gotuje obiady codziennie. Czasami jak mam chwilę to i poprasuję, ale przeważnie to robi teściowa 🙂 Staram się jak najwięcej robić bo jednak bardzo mnie odciąża w opiece nad małą. Bo tylko wraca z pracy i ja mam trochę czasu dla siebie, zresztą jak chcemy gdzieś wyjść z mężem to albo moja mama się zajmie albo teściowa. Także babcie są nie ocenione. Nawet mój tata zostaje z małą co nie zdarzało mu się ze mną, ale podobno wnuki kocha się bardziej 🙂
Holtera mam na 24 godziny podłączonego i muszę pilnować żeby mała nie pozrywała elektrod jak to zrobię nie mam pojęcia. Mogłam naciskać żeby mnie zostawili na oddziale na te 24h ale nie chcę fundować małej takiego stresa. Holtera nam zlecili żeby wykluczyć zaburzenia rytmu serca bo póki co przestały się pojawiać.

dasz rade 🙂 jak na 24 godziny to nie tak dlugo 🙂 Wykluczy sie zaburzenia serca i bedzie po sprawie 🙂 Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HOLI ja tam nie usuwam konta na brzuszku, bo mi szkoda, a moze sie jeszcze przyda...;-)

KATJA trzymaj sie poradzicie sobie to tylko doba i trzymam kciuki zeby wszystkobglo oki:-)

A moj maly ma juz chyba z piata kroplówkę, sama sie juz gubie...

Dzieki wszystkim za wsparcie:-D jestescie kochane:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe no to jeszcze coś dorzucę 😜

...a ja mam czas nawet się codziennie pomalować hahaha 😎 😎 😎

A wracając do szczepienia dzisiejszego to Kajtek trochę niespokojny albo to moja wmówa jest 🤢
Ale na pewno częściej niż zwykle wisi przy cycku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Hehe no to jeszcze coś dorzucę 😜

...a ja mam czas nawet się codziennie pomalować hahaha 😎 😎 😎

A wracając do szczepienia dzisiejszego to Kajtek trochę niespokojny albo to moja wmówa jest 🤢
Ale na pewno częściej niż zwykle wisi przy cycku 🙃

Moj sie tez tak zachowywal. Na szczescie po dwoch dniach przeszlo mu 🙂 wczoraj w sumie spal ok 10 godzin przez cala dobe. Za to dzis to odsypia 🙂
Trzymam kciuki zeby wszystko poszlo gladko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Dziewczyny przypomnijcie ile Wasze maluchy ważyły przy szczepieniu bo mam wrażenie, że mój z wagą 6,1 kg jest najnormalniej grubiutki 🤨

Moj chudzitki w porownaniu do Twojego 4210 🙂 Ale lekarz powiedzial ze bardzo dobrze nabiera wagi bo w 6 tygodni z 3040 wzroslo do 4210 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...