Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
hej laski... a ja dzis rano na pogotowiu bylam i... mam angine 😞(( dostalam antybiotyk ale polozna radzi sprobowac homeopatia jak goraczki nie ma.... bo po augmentinie maly na bank zwracac bedzie.... i chyba sprobuje te homeopatyczne.... jak do poniedzialku nic sie nie zmieni to pojde do innego lekarza zweryfikowac ten antybiotyk...

Agami ale się porobiło 😞 próbuj z tą homeopatią... a przy braniu antybiotyku karmić można? szkoda takiemu maluchowi tych świnstw od małego ładować 🥴

niby ten mozna brac przy karmieniu ale polozna mowila ze meka dla dziecka... wiec probuje homeopatia.. trafilam na jakiegos obcokrajowca muhmeda czy jakos tak... i ogolnie zajrzal tylko w gardlo nawet nie osluchal i od razu aurmentin...a mi szkoda kuby.. myslalam ze mi powie jakie syropy albo tabletki do ssania moge.. a ten mnie antybiotykiem zastrzelil... pojde w poniedzialek do rodzinnej niech zobaczy... narazie poki mam 37.6 to karmie.. jak dojdzie do 38 wezme paracetamol i bede karmic i maz juz szuka homeopatii bo nie w kazdej aptece niestety jest ;/ ale polozna sporo tego mi zapisala i czytalam na necie opinie mam ze na angine daly rade sama homeopatia i szałwia do płukania... wiec bedziemy walczyc inaczej 😉
doriana biedluka.... ja tez tule malego twojego ... ile sie maluszek nacierpi... masakra 😞(((mam nadzieje ze to badania o ktorym piszesz bedzie bezpolesne i szybkie i szybko do domu wrocicie.. a rota masakra 😞((( trzymaj sie dzielna kobieto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
No moj malutki to juz ma pecha, po badaniu kupki okazało sie jeszcze, ze ma rotawitusa:-( Ciekawe co jeszcze sie dowiem... Przynajmniej wiadomo skad te wymioty i biegunka.
A w poniedziałek ma UCM i tez lekko nie bedzie:-/
Musze byc dzielna, oby sil mi wystarczylo...

Biedactwo, trzymajcie sie!!!! Podobno te rotawirusy to kazde dzieciatko nasze zalpie wczesniej czy pozniej, tylko jedne sa lagodne, ze ledwo zauwazalne objawy, a inne ciezsze, ze prowadza do odwodnienia. Ponoc kazda biegunka u niemowlat to rotawirus 😮
Takze Dorianna dobrze ze jestescie w szpitalu pod fachowa opieka, bo w domu bys sie stresowala na pewno!!! 3mam kciuki. Co to jest UCM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
hej laski... a ja dzis rano na pogotowiu bylam i... mam angine 😞(( dostalam antybiotyk ale polozna radzi sprobowac homeopatia jak goraczki nie ma.... bo po augmentinie maly na bank zwracac bedzie.... i chyba sprobuje te homeopatyczne.... jak do poniedzialku nic sie nie zmieni to pojde do innego lekarza zweryfikowac ten antybiotyk...

Agami ale się porobiło 😞 próbuj z tą homeopatią... a przy braniu antybiotyku karmić można? szkoda takiemu maluchowi tych świnstw od małego ładować 🥴


ja na zapalenie pecherza dostalam furagine, podobno jest bezpieczna. gdyby nie pomogla to dostane antybiotyk, tez podobno jakis bezpieczny. takze tak czy tak powiedzieli zemam w zadnym wypadku nie przerywac karmienia!!! 🙂
trzymaj sie Agami, zdrowka!!! nawet jak dostaniesz ten antybiotyk to nie martw sie, malemu nic nie bedzie!!

no sprawdzalam ulotke i pisze ze cos przenika do mleka ale mozna karmic normalnie przy antybiotyku ale narazie sprobuje mu tego oszczedzic... bo brzuch go bedzie bolal i zwracac bedzie a mi sie serce kroic bedzie ze przeze mnie.. wiec 5 dni sprobuje za rada poloznej homeopatii poki nie ma goraczki jak przyanginie do 40 to bede walczyc inaczej..
dziekuje dziewczyny za mile slowo... ehhhh tak sie boje.. oby to minelo....ja co roku 2 razy w roku mam angine... w ciazy udalo sie i nie bylam chora.. wiec teraz wrocilo 😞(( i migreny tez wrocily...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
witam was rano u nas nocka zleciała spoko!!! Mały budzi się częściej niż wcześniej!! Jakby mu jedzenia brakowało!!! Wczoraj nie było butelki i obudził się tak samo jak z butlą więc nie wiem od czego to zależy!!! Dziś jedziemy do znajomych ale boje się trochę wyjść bo taki mróz jest i nie wiem czy można!!! To tylko przejście z domu do autka???? Co sądzicie

u nas dzisiaj -5 i na spacerku bylismy godzinke, spoko, ladne sloneczko bylo. do minus 5 mozna spokojnie chodzic!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
chloe napisał(a):
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
hej laski... a ja dzis rano na pogotowiu bylam i... mam angine 😞(( dostalam antybiotyk ale polozna radzi sprobowac homeopatia jak goraczki nie ma.... bo po augmentinie maly na bank zwracac bedzie.... i chyba sprobuje te homeopatyczne.... jak do poniedzialku nic sie nie zmieni to pojde do innego lekarza zweryfikowac ten antybiotyk...

Agami ale się porobiło 😞 próbuj z tą homeopatią... a przy braniu antybiotyku karmić można? szkoda takiemu maluchowi tych świnstw od małego ładować 🥴


ja na zapalenie pecherza dostalam furagine, podobno jest bezpieczna. gdyby nie pomogla to dostane antybiotyk, tez podobno jakis bezpieczny. takze tak czy tak powiedzieli zemam w zadnym wypadku nie przerywac karmienia!!! 🙂
trzymaj sie Agami, zdrowka!!! nawet jak dostaniesz ten antybiotyk to nie martw sie, malemu nic nie bedzie!!

no sprawdzalam ulotke i pisze ze cos przenika do mleka ale mozna karmic normalnie przy antybiotyku ale narazie sprobuje mu tego oszczedzic... bo brzuch go bedzie bolal i zwracac bedzie a mi sie serce kroic bedzie ze przeze mnie.. wiec 5 dni sprobuje za rada poloznej homeopatii poki nie ma goraczki jak przyanginie do 40 to bede walczyc inaczej..
dziekuje dziewczyny za mile slowo... ehhhh tak sie boje.. oby to minelo....ja co roku 2 razy w roku mam angine... w ciazy udalo sie i nie bylam chora.. wiec teraz wrocilo 😞(( i migreny tez wrocily...

ja mam to samo z pecherzem - na czas ciazy spokoj i po porodzie zas...... 😞
widac lekarze wychodza z zalozenia ze antybiotyk to mniejsze zlo niz zaprzestanie karmienia piersia i sztuczne mleko!! to daje do myslenia... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
katja26 napisał(a):
Dziewczyny a tak odbiegając od tematu.( mam nadzieję że nie zdublowałam) Co z antykoncepcją?
Ja chciałam założyć sobie spiralę ale podobno po cesarce dopiero po 6miesiącach. Więc dostałam tabletki Azalię. Trochę się obawiam czy nie zacznę tyć

ja zdecydowałam się na tabletki które mogę brać spokojnie podczas karmienia... co do tycia to nie wiem jak to będzie bo prędzej też brałam tabletki i nie tyłam, chociaż chciałabym mieć tak z 5 kg więcej, bo przy małym to strasznie chudnę 😞 😞

łooo matko! a ja bym chciała 5 kg mniej mieć bo zostało mi jeszcze 6 z przed ciąży i mam dołek bo nie ma w czym chodzic...spodnie za małe że az musiałam kupić chociaz jedną parę bo do sklepu w dresie chodziłam ☺️licze na to ze wiosna przyjdzie,dłuższe spacery będą i jakoś samo zejdzie.a i do ginekologa się wybieram więc moze zaoferuje jakies tabsy na chudnięcie...kiedyś mi takie przepisała.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
katja26 napisał(a):
Dziewczyny a tak odbiegając od tematu.( mam nadzieję że nie zdublowałam) Co z antykoncepcją?
Ja chciałam założyć sobie spiralę ale podobno po cesarce dopiero po 6miesiącach. Więc dostałam tabletki Azalię. Trochę się obawiam czy nie zacznę tyć

ja zdecydowałam się na tabletki które mogę brać spokojnie podczas karmienia... co do tycia to nie wiem jak to będzie bo prędzej też brałam tabletki i nie tyłam, chociaż chciałabym mieć tak z 5 kg więcej, bo przy małym to strasznie chudnę 😞 😞

łooo matko! a ja bym chciała 5 kg mniej mieć bo zostało mi jeszcze 6 z przed ciąży i mam dołek bo nie ma w czym chodzic...spodnie za małe że az musiałam kupić chociaz jedną parę bo do sklepu w dresie chodziłam ☺️licze na to ze wiosna przyjdzie,dłuższe spacery będą i jakoś samo zejdzie.a i do ginekologa się wybieram więc moze zaoferuje jakies tabsy na chudnięcie...kiedyś mi takie przepisała.....

asia zeby karmic potrzebne jest nam te 5 kg nadwagi!!!
mnie zostalo jeszcze 10 sprzed ciazy wiec te 5 chcialabym schudnac, ale nie jakos drastycznie. powoli spokojnie, mysle ze do lata bedzie juz ok 🙂
ciuchy tez musialam nowe pokupowac, hehe. przynjamniej byl pretekst 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia fajny obrazek 🙂 i to rozerwane podwozie...strzępy!!
Holi jakbym musiała wyjść przy dużym mrozie to tak jak Doriana pisze - z pieluszką na buzi. u nas jest teraz -6 i chyba zostaniemy w domu... żeby mała nie spała to byśmy wyszły na chwile.
słyszałam dzisiaj w TV ze za tydzień moze byc nawet -30!!!!! a w ogóle takie minusowe temperatury mają się utrzymać przez 2 tyg.
Chloe potrzebne nam 5 kg nadwagi a dziewczyny juz zleciały nawet ponizej...czuje się mega aseksualna...pomijając glupiego Ł. który nawet nie był zachwycony moim kebabem co wczoraj na obiad zrobilam i powiedział że fortuny bym na kebabach nie zbiła.to ja się głupia starałam (ale nawet nie dla niego tylko dla samego zrobienia czegoś innego) a on taki podły... jak tu się czuć dobrze we własnej skórze??jak dla mnie kebab był zajebiaszczy i nawet moja Julcia ze smakiem zjadła więc po prostu chciał mi chyba przykrości sprawić i tyle...
Dorianna 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Kasiunia fajny obrazek 🙂 i to rozerwane podwozie...strzępy!!
Holi jakbym musiała wyjść przy dużym mrozie to tak jak Doriana pisze - z pieluszką na buzi. u nas jest teraz -6 i chyba zostaniemy w domu... żeby mała nie spała to byśmy wyszły na chwile.
słyszałam dzisiaj w TV ze za tydzień moze byc nawet -30!!!!! a w ogóle takie minusowe temperatury mają się utrzymać przez 2 tyg.
Chloe potrzebne nam 5 kg nadwagi a dziewczyny juz zleciały nawet ponizej...czuje się mega aseksualna...pomijając glupiego Ł. który nawet nie był zachwycony moim kebabem co wczoraj na obiad zrobilam i powiedział że fortuny bym na kebabach nie zbiła.to ja się głupia starałam (ale nawet nie dla niego tylko dla samego zrobienia czegoś innego) a on taki podły... jak tu się czuć dobrze we własnej skórze??jak dla mnie kebab był zajebiaszczy i nawet moja Julcia ze smakiem zjadła więc po prostu chciał mi chyba przykrości sprawić i tyle...
Dorianna 😘 😘 😘

loo matko, to trzeba chodzic na te spacer poki sie da!! bo potem bedziemy siedzialy w domu jak kolki!!!
asia strasznie to przykre co piszesz o swoim mezu 😞 zlosliwy moze jest, moze mial zly humor??
moj jak cos zrobie to juz sie nauczyl ze chwalic trzeba bo jak nie to nie robie potem nic przez tydzien, hehe 😜
a co do czucia sie seksualna, to ja nie moge narzekac, maz mnie bardzo dowartosciowuje, na topie sa teraz moje cycki, bo jak zawsze byly male tak teraz C/D sie zrobily!! wiec to bardzo pocieszajace jest, chcociaz wiem ze pewnie nie wieczne. wiec ciesze sie poki znow nie zmaleja!! haha 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eh..ja sie nawet cyckami nie moge pochwalić bo mam perełki takie...ale mleko jest więc cycki są Milenki 🙂 przynajmniej mozesz ze 2 kg na cycki zrzucić 😉
a z tą temp to ja też w dobitnym szoku!!aż nie mogłam uwierzyć...taka zima słaba była a tu -30! w morde że.pies mi zginął tak nawiasem 😞 już z tydzień go nie ma 😞 a kota tata potrącił!! wrąbał mu sie przy samej bramie pod samochód!!łazi troche poturbowany ale żyje.żadnej rany nie ma.kości obejrzałam i cały.pewnie stuknął go tylko i jest obity...szkoda kota ale co za głupek!! wlazł pod samochód tak oo.pies też tak właził a jak na ulicę wybiegł to na obce samochody nie zwracał uwagi do tego stopnia ze samochody się zatrzymywały i trąbiły a ten dalej stał...moze tak sie jego żywot zakończył 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!

Ja mam dzis dzika radoche , bo Yasmine spala do 7 rano, zjadla i do 10 zjadla i do teraz. Nie wiem o ktorej usnela, ale juz tak na mocno chyba gdzeis miedzy 1 a 2. Pierwszy raz takie cudo!!! 🤪
No, ale ja tu sie ciesze, ale jak czytam wasze posty to i tak zazdraszczam, syn Kasiuni od 20 do 5? 🤪 Holi jak zawsze zadowolona 🙂 Nova tez zadowolona i nawet kupa o stalej porze byla 😮 - u mnie czegos takiego jak kupa o jakiejs porze nie ma 🤢
Nie wiem dlaczego, ale odnosze wrazenie, ze macie te dzieci albo juz poukladane, albo aniolki sie trafily niektorym.

Agami wspolczuje chorobska. Tez bym z homeopatia probowala. Posbadz sie jak najszybciej tego.
Dorianna jestes dzielna mamusia i masz mega dzielnego bobasa 🙂 Zdrowia dla niego!!!

A u nas rozchulal sie chyba katar 😞 Od wczoraj tancuje z frida i z sola fiz. Do tego czasami Mala zakaszle.
Poza tym pada i nici ze spaceru! 😠
Zaden kurier jeszcze nie dotarl 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq u mnie też nie radocha ze spaniem.jak prześpi 3 godziny to sie ciesze.czasami 3 czasami 2 czasami co godzinę na jedzenie i jak budzę się o ósmej rano na karmienie to już się nie kładę,wiem że nie ma sensu bo godzinka albo nie cała i znowu bufet 😞 wczoraj jak wstała ok 14 tak tańcowała do kąpieli ok 20.z jakimiś 3 drzemkami po 10-15min.a w nocy co 3 co 2 godziny znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
COQ spokojnie mała sobie ułoży pory spania a zwłaszcza w nocy!!! Daj jej jeszcze trochę czasu!!
Ja na polku byłam i mały był opatulony bardzo i pieluszkę też miał!!!
Za niedługo jedziemy do koleżanki na kawkę a mały sobie smacznie śpi!!! ja się z nim przespałam bo jakoś taka zmęczona byłam!!! Teraz szukam na allegro śpiworków do wózka!!! Macie śpiworki we wózkach??? jeśli tak to gdzie kupowałyście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
COQ spokojnie mała sobie ułoży pory spania a zwłaszcza w nocy!!! Daj jej jeszcze trochę czasu!!
Ja na polku byłam i mały był opatulony bardzo i pieluszkę też miał!!!
Za niedługo jedziemy do koleżanki na kawkę a mały sobie smacznie śpi!!! ja się z nim przespałam bo jakoś taka zmęczona byłam!!! Teraz szukam na allegro śpiworków do wózka!!! Macie śpiworki we wózkach??? jeśli tak to gdzie kupowałyście

ja dostałam spiworek pod choinke :P tzn Kubus dostał 🙂 mam taki tylko jendonkolowory szary ale doslownie taki sam kroj jak ten allegro rodzice kupili na allegro. super sie sprawdza w gondoli, m,ozna pozniej do spacerowki albo fotelika i ma przedlozke taka ze pozniej jak dzieciaczek juz w butach smiga to ta czesc na buty jest bez welny wiec mozna osobno wyprac jak w spacerowce bedzie i uspaskudzi i do spacerowki tez pasuje bo ma otwory na pasy 🙂) polecam.. mega cieply ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześc mamuśki 😘
Agami zdrówka życzę
Dorianna trzymamy kciuki za Was obyście jak najszybciej wrócili do domku no i buziaki dla maluszka 😘
u nas noc supwer za to dzień fatalny: wczoraj przyjechała moja sis na ferie ma 12 lat i dużo mi pomaga tak że cieszyłam sie że chciała przyjechac
wczoraj cały wieczór szwagra dziewczyna wymiotowała,mieszkają piętro niżej ,a dzisiaj od rana moja siostra gorączkuje i wymiotowała,leży teraz w łóżku a ja ją obserwuje, jak bedzie gorzej to rodzice ją zabiorą. nie wiem czy to wirus bo wczoraj wieczorem po smażonych pierogach zaczeło ją bolec więc czekam co sie bedzie dalej dzialo bo moze zatruta, ale do tego Majka zwymiotowała po godzinie mleko ,raz tylko po poprzednim karmieniu i nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy cos zlego sie dzieje echhh tak ze latam od jednej do drugiej mierze im temperatury i czekam Bóg wie na co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejjj dopiero się doczytałam 😮
Dorianna Wy to macie przejścia już na starcie 😞 Jedyne co mogę napisać to -> wirtualnie ściskam, tulę i całuję 😘
Agami jeśli o gorączkę chodzi to nie wiem czy pamiętasz ale jak Kajtek miał chyba z tydzień to miałam nawet 39 stopni i karmiłam go, a po wieczornym karmieniu brałam paracetamol na noc i żadnych zmian u małego nie zauważyłam 🤔
Obyś szybciorem wyzdrowiała 😘
Asia kota wyszarp ode mnie za karę za jego brak ogarnięcia na podwórku 😜 ...a psiak...hmm...oby się okazało, że nie wraca bo za suką jakąś poleciał 😉
Holi ja mam śpiwór w wózku taki z polarem w środku 🙂 ...na allegro kupiłam za niecałe 40zł bez metki ale nieużywany, a później okazało się, że taki sam w sklepie ok 100 kosztuje 🤪
Coq Yasmine Twoja to twardzielka hihi, a Ty musisz jej pokazać, że też nieugięta mamusia jesteś 😜 A co do kurierów to współczuję lalka bo wiem jakie to wqrw**jące jak się czegoś tak bardzo doczekać nie możesz, a do tego jeszcze weekend wypada grrrr 😠

U mnie mróz ponad -10 ale z małym na zakupy szybkie wylecieć musiałam...na szczęście samochodem bo na spacer to bym się nawet do sklepu nie wybrała 🤨 Ten mój długi nos by mi chyba zamarzł 😜
Jedziemy dzisiaj na pierwszą imprezkę rodzinną z Kajtulinem 🙂 Pewnie będzie z rąk do rąk przekazywany ten mój pączuś 🤪 Chyba muszę wszystkie śliniaki z szuflady wziąć bo może się z niego wylewać po tych rodzinnych pieszczotach 🙂

Buziaki dziewczyny no i miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
cześc mamuśki 😘
Agami zdrówka życzę
Dorianna trzymamy kciuki za Was obyście jak najszybciej wrócili do domku no i buziaki dla maluszka 😘
u nas noc supwer za to dzień fatalny: wczoraj przyjechała moja sis na ferie ma 12 lat i dużo mi pomaga tak że cieszyłam sie że chciała przyjechac
wczoraj cały wieczór szwagra dziewczyna wymiotowała,mieszkają piętro niżej ,a dzisiaj od rana moja siostra gorączkuje i wymiotowała,leży teraz w łóżku a ja ją obserwuje, jak bedzie gorzej to rodzice ją zabiorą. nie wiem czy to wirus bo wczoraj wieczorem po smażonych pierogach zaczeło ją bolec więc czekam co sie bedzie dalej dzialo bo moze zatruta, ale do tego Majka zwymiotowała po godzinie mleko ,raz tylko po poprzednim karmieniu i nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy cos zlego sie dzieje echhh tak ze latam od jednej do drugiej mierze im temperatury i czekam Bóg wie na co...


Spokojnie Rita...na razie nie ma co panikować 😉
U mnie Ola ostatnio gorączkowała do 39 stopni i mega katar miała i do małego podchodziła...już myślałam, że mam już pozamiatane bo mały załapie...ale okazało się, że Oli przeszło po kilku dniach, a młody zdrowy jak rybka 🙂
Nie zawsze maluchy muszą wszystko łapać, a Ty obserwuj spokojnie bo z tego co piszesz to na chwilę obecną nic się nie dzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
...tak Was czytam o tych spacerkach a ja jeszcze z moją nie wychodziłam, tylko tyle żeby z domu do samochodu, jakoś boje sie wychodzic z nią w taką pogode..a moze powinnam???

A werandujesz chociaż ???
Nie wiem jaka temperatura teraz tam u Ciebie ale jak do -5 stopni to wychodź...a jak taka nieufna pogodzie jesteś to chociaż ubierz ciepło jak na dwór i otwórz szeroko okno w pokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
ja to zawsze taka panikara byłam 🤨 mojej siostry dziewczynki 6 i 4 lata do dzisiaj sprowadzam ze schodów jak je same piętro wyżej do mamy puszcza hehe


Heh a może Ty się o siebie boisz Rita 😜
No bo mała opatulona, a Ty szczypiorku nasz możesz w te mrozy zamarznąć na dworze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry wszystkim 🙂

Nova dziekuje za kropelki 😘 😘 😘 doszły 🙂

ja ogólnie w słynnej d... czasowej i jeszcze z nosa mi sie leje i padam na twarz.... mały dzis od rana drzemki po 10-15 min wszystko rozumiem ale juz 16 ..... czas na jakąś dłuższą drzemke..... ...



dorianna katja no i agaa zdrówka maleństwom i wam życzę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...