Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂

Witam Was z nawalajacym gardlem 😠
Mala tez juz cos pokaszluje. No i nosek nadal zapchany wiec frida w ruchu.
I te krostki zaczynaja mnie wkurzac 😠Nic mlecznego nie ruszam od dwoch dni....

Kasia no co za dziad! 😠Mam nadzieje ze pieniazki odzyskasz. Aopinie mial pozytywne?
Dorianna az ciezko sobie wyobrazic co twoj synek przechodzi, ale mam nadzieje, ze lekarze mu pomoga. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DZIEŃDOBEREK!!! U NAS DESZCZOWO ,CIEMNO I POCHMURNIE...MAŁY ZASYPIA WŁASNIE ,I OD RANA NAWET SPOKOJNY JEST W PRZECIWIEŃSTWIE DO DNIA WCZORAJSZEGO 🤢 W NOCY ZNACZY JAK PO 1 USNĄŁ TO SPAŁ TAK 2 GODZ,ALE SPOKOJNIE.ULEWAŁ WCZORAJ,DŁAWIŁ SIE 4 RAZY TAK STRASZNIE ZE SINIAŁ ALE "URATOWALISMY GO" 😆 OGÓLNIE TO WNERWA MIAŁ JAKIEGOS WCZORAJ.[color=purple]AGAAA CIESZYMY SIE Z TOBĄ Z OKAZJI "KUPKI"[color=black]TEZ U NAS RADOCHA JAK MAŁY ROBI 🙂 BO KUPKI U NAS SA CO 3-4 DNI.NIE ROBI CODZIENNIE,ALE WIDAC TAK JUZ MA MÓJ SYN.[color=purple]NOVAM TY TO MASZ CODZIENNIE PRZEBOJE 🙂 ZERO SPOKOJU 🙂 OJJJ TA TWOJA SUNIA NIEDOBRA 🙂AHA I DZIEKUJE ZA PODTRZYMYWANIE NA DUCHU 🙂 BO NORMALNIE WARJUJE ZE ZMĘCZENIA.OD DNIA URODZENIA KAROLA ŚPIĘ MALUTKO I MÓJ SYST.NERWOWY SZWANKUJE Z POWODU ZMĘCZENIA -ALE NIE TYLKO JA TAK MAM 🙂 WIE ZE WIELE Z WAS MA GORZEJ BO MACIE JESZCZE STARSZE DZIECI KTÓRYMI TRZEBA SIE ZAJAĆ....WIĘC STARAM SIE MYSLEC POZYTYWNIE CHOC CZASEM MAM SERDECZNIE DOŚĆ 🙂 MIŁEJ NIEDZIELI DZIEWCZYNY I DO POTEM...[/color][/color][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu no to trochę sporo 🤢 Dlatego ja powyżej 120zł tylko za pobraniem 😎

Coq a gdzieś Ty się tak załatwiła heee 🤔 ???

Agami a jak Ty się czujesz 🙂 ???

Dorianna ja smoczek z Tommee Tippee zamieniłam na LOVI i szczerze powiem to jak nie chciał wcale tak teraz czasami uda mi się go zmusić do ssania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Kajtka właśnie kupka in progress 😎 😎 😎
Ale na szczęście o tej porze wersja light więc loozik 🤪 🤪 🤪

Aaagaa & Candys jak mój by tak miał nie zrobić ani jednej dziennie to by mu chyba dupencję z bólu i gardło z krzyku rozerwało, a mnie to by chyba do wariatkowa zamknęli 😮 😮 😮
Takie mam przeboje z tym srakaniem czasami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Ja tak z innej beczki: jak tam wyglada u was sytuacja ze smoczkami u maluszkow? Bo moj ma smoka z nuk i do niedawna mu pazowal, a teraz nie chce go wogole i woli mojego palca, chwile go possie i odrazu sie uspokaja, nie wiem co wymyslec, bo niedlugo bede musiala chyba obciac sobid palec hehe;-)
Jakie smoczki macie dla swoich pociech? I czy sa jakies takie podobne do ludzkiego palca? Zeby maly go polubil i dal mi spokoj.

ja mam smoczek Nuk i to jedyny, który mu "w miarę" pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry! 🙂

Witam Was z nawalajacym gardlem 😠
Mala tez juz cos pokaszluje. No i nosek nadal zapchany wiec frida w ruchu.
I te krostki zaczynaja mnie wkurzac 😠Nic mlecznego nie ruszam od dwoch dni....

Kasia no co za dziad! 😠Mam nadzieje ze pieniazki odzyskasz. Aopinie mial pozytywne?
o na kilka tysięcy miał tylko 1 negatywną, którą potem usunięto za porozumieniem stron... nie podejrzewałam jaki z niego dziad 😠
Dorianna az ciezko sobie wyobrazic co twoj synek przechodzi, ale mam nadzieje, ze lekarze mu pomoga. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Nova chyba zalatwilam sie zimna woda, bo non stop chce mi sie pic.

Ejjj a mi też się chce pić non stop 😮 😮 😮
Moja mama mówi, że to na mróz wróży 😜
Ale odpukać na razie nic mi się nie przypałętało 🤪
Chociaż ząbki mi się zaczynają sypać po ciąży 🤢
Już 2 bolą 🤢 Czekam na wypłatę i w lutym idę do sadysty dentysty 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coq życzę zdrówka 😘 a te krostki małej to może trądzik niemowlęcy, nagle się pojawia i sam znika...


A ile taki tradzik moze trzymac? 😞


nie wiem. naszemu wyszło ok 10dni temu i już w sumie się kończy. jutro jedziemy do innego lekarza żeby ocenił czy to na pewno ten trądzik czy co innego. ale niczym nie smaruje, buzię myją wodą przegotowaną i jest coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova z mrozem by sie u mnie zgadzalo, bo juz sie czai za gorami za lasami.
A pic trzeba, zeby w mleczarni bylo mleka pod dostatkiem.

Aga u nas na twarzy chyba tez juz z dziesiec dni. Wykluczam uczulenie na jakis kosmetyk bo buzie myje tylko woda. Jej no bardzo sie obawiam alergii na cos 🤨 Mam 9 lutego pediatre i nie wiem czy czekac, bo poza tym, ze sa krostki na twarzy to malej nic nie jest. Nawet ze swoim katarkiem zachowuje sie jak zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coq a czy jak Mała robi się czerwona albo się złości to krostki są bardziej widoczne? a jak jest spokojna to nawet nie wszystkie są widoczne? Bo jeżeli tak - to to jest trądzik niemowlęcy.


To prawda sa mniej widoczne jak jest spokojna. Ale skora na brodce i pod nia jest cala jakby zaczerwieniona i chropowata, tak jakby mleko ja uczulalo zewnetrznie, bo brudzi sie nim podczas jedzenia.
Ech nie wiem, poczekam do wizyty u pediatry, a tymczasem mleko odstawiam moze cos to da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja juz nie wiem, jaki smoczek, bo wasze maluszki lubia nuka, a moze moj wogole nie chce, bo to sztuczne...

Moj maly chyba ma dzis troche gorszy dzien, boli go brzuszek i wymiotowal, ale juz jego kupka nie jest jak woda i zmienila kolor z zielonego na zolty:-)
A jutro maly ma to okropne badanie i juz zaczynam sie denerwowac:-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
agami napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
350zł...;/ ogólnie brak komentarza... facet twierdzi że wysłał poleconym... i że złożył skargę na poczcie... ile w tym prawdy to nie wiem.... pisałam do tych z allegro, ale czy to coś zmieni..!?

kASIU moj brat tez tak mial ale tam bylo 0 kontaktu.... zloz zawiadomienie do allegro poczekaj 2 tygodnie jak nic sie nie ruszy to skarga na policje. skoro wyslal poleconym to niech ci wysle dowod nadania i skan skargi z pieczatka wplywu na poczte... i powiadom go ze jesli sprawa nie zostanie zalatwiona w najblizszym czasie to o fakcie zostanie powiadomione allegro i policja... a swoja droga czemu nie bralas kuriera jak taka kwota?? tylko poczta polska;/ paczki z poczty gina;/

wiem głupia jestem;/ ale myslałam, że jak polecony do nie będzie problemu;/ Dziękuję za radę 😘 😘 mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić, bo facet ewidentnie robi mnie w ch*** 😠 😠

Kasiunia koniecznie zaloz w Allegro tzw "Spór" bez tego pisanie do allegro nic nie da , oni beda Cie zwodzic przez 3 meisiace a potem jak juz minie czas na zlozenie SPORU to Ci napisza ze musialas to zrobic. Do tego musi byc zlozona skarga na policji. Wtedy jak nic nie wskórasz u sprzedajacego to allegro odda Ci ta kase!!!!! Tylko koniecznie zaloz "Nowy Spor".
A sprzedajacy tak jak pisaly dziewczyny niech poda numer skargi. Na ustosunkowanie sie do skargi poczta ma 30 dni. Jesli rozstrzygnie ja pozytywnie, koles odzyska 80zl, wiec to i tak nie pokrywa kosztow. Pewnie napisze Ci ze niestety tylko tyle moze Ci oddac. Takze policja i spor allegro to podstawa!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie,
ja juz u rodziców od piatku ale zła jestem bo zaplanowałam sobie spacerki nad jeziorem a tu taki mróz i wiatr do tego...nie wiem czy uda nam się gdzieś ruszyć 🥴jechaliśmy tu 4,5h i mała przespała całą drogę 🤪 A myslałam że bedzie karmienie w samochodzie. Spowrotem postanowiłam odciągnąc mleko i zabrać w butelce bo jadę sama (M pojechał dzisiaj). Zatrzymam się gdzieś na stacji i poprosze o wrzatek - tak chyba łatwiej będzie niz cycami świecić 😉
ok, nadrobię zaległości jak dam radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
AGAMI ja tez juz mam mnóstwo ciuszkow za malych dla maluszka i jak wyjdziemy ze szpitala to musze wziąć sie za pranie tych na 68 cm, ale nie wszystkie sa za male wiec nie jest zle. Mam komu odkladac, bo szwagierka ma termin na czerwiec:-)))

już 68?? Moja wyrosła z 56 ale sporo tych 62 jeszcze za duzych. A wydaje mi się taka duża 😁
Smoczka też nuka mamy, TT okazał się do d...., jaos tak beznadziejnie wyprofilowany że nachodzi małej na nosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Ja tak z innej beczki: jak tam wyglada u was sytuacja ze smoczkami u maluszkow? Bo moj ma smoka z nuk i do niedawna mu pazowal, a teraz nie chce go wogole i woli mojego palca, chwile go possie i odrazu sie uspokaja, nie wiem co wymyslec, bo niedlugo bede musiala chyba obciac sobid palec hehe;-)
Jakie smoczki macie dla swoich pociech? I czy sa jakies takie podobne do ludzkiego palca? Zeby maly go polubil i dal mi spokoj.

haaaa.. a ja mam Nuk, Tommee Tippee, Avent, Lovi i żadnego nie chce 😜 ma ktoś jeszcze jakąś propozycję 🤔 najlepiej pasuje jej cycuś, więc czasami jak pies przywiązana przy niej siedzę 🤢 chociaż dziś jakaś mega wybredna... gardzi cycem i non stop się drze... nie wiem co jest grane... kolka?? czy może zapasowało jej picie z butelki, bo od kilku dni na noc dostaje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...