Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Spokojnych nocek dziewczyny , a maluszkom kolorowych senków 😘 😘 😘

No wlasnie, ja tez zycze! 🙂
A sama sie zwijam, bo jestem niezywa.

Ja też usypiam na siedząco... toż to dopiero 21 by była... też idę nynać... dobranoc 🙂

ja też padam, coś ta zmiana czasu i na mnie zadziałała... dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Rita napisał(a):

Aga jak długo synuś będzie nosił jeszcze gips?


teraz na tydzień, potem za tydzień w poniedziałek idziemy do szpitala, a we wtorek 4 kwietnia ma zabieg 😞 a potem 3 tygodnie gips bez przerwy. a potem się zobaczy, jak wszystko będzie dobrze, to tylko szyna zakładana na noc... a jak nie... ale na pewno będzie dobrze

Musi byc dobrze, trzymamy kciukasy 😘

Ja tez sie najbardziej balam narkozy u mojego malego, ale wszystko sie udalo i zaraz po wybudzeniu mnie zawolali i siedzialam z nim na sali wybudzen, a potem z powrotem na oddzial i zniosl to wszystko lepiej ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja z rana NAJPIĘKNIEJSZE 🤪 🤪 żadnej jeszcze nie ma więc zaległości nadrobiłam i streszczam;
Doriana mleko NAN-wkurzyłam się na nie okropnie!! kupiłam opakowanie i przy robieniu mleka znalazłam jakby zaschnięte kawałki!!!! ale kit.mówię sobie- trafiło się trudno.wygląda jak takie troche rozpuszczone mleko,które zaschło.następne opakowanie kupiłam i znowu to samo!! tylko kawałki były większe!! teraz kupilam GERBER bo raz małej już kupiłam i takich niespodzianek nie było.Julkę też karmiłam NAN i nie było tego.jestem na nich obrażona 😠 a z tym czasem to się udałaś 😁
Meliska zdjęcia ładne a jakie dziewczyny piękne 😁 😁 laska z Ciebie a ja taki pączur ☺️
Aniqa niestety z tym mlekiem się trochę pomęczysz.masuj sobie pod prysznicem piersi zeby Ci trochę poleciało,wtedy się trochę lepiej robi... dałaś małej jabłuszko 🙂 wiem jak to wygląda 😜 na początku to może nie ale później maluchy łapki do buzi wkładają i wszystko na około jest brudne 🤢 do tego jeszcze plują...ale śmieszne to karmienie 😁 miny bezcenne!! prosimy o zdjęcie 🙂
Rita jak na Majeczkę przystało z Guciem fruwa 😁 fajno 🙂 na szczęście znalazł się ten portfel,kamień z serca. z prawem jazdy do Polski przyjedziecie 🙂
AGA szkoda ze te zajęcia Ci nie wypaliły 😞 ja też bym z chęcią poszła bo strasznie mnie kręci od zawsze malowanie i w ogóle ta część artystyczna 🙂 ale mam ten sam problem - nie ma z kim dzieci zostawić 😞 a Maciejka da radę - toż to dziecię grudniowe nasze 😁 Dorianek i Maciejka to nasze gwiazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas rozmowy były przeprowadzane po raz wtóry z małżonkiem szanownym i tak wsiadłyśmy na niego z teściową że widziałam jak mu garb rośnie 🤪 nic go nie oszczędziłam.on na nas nie patrzył 😠 powiedział ze 2 zdania które od razu stłamsiłyśmy i tyle jego.zobaczymy co się będzie działo dalej.mam nadzieję że wreszcie pójdzie po rozum do głowy.oczywiście bunt zrobiłam i kanapek nie robię 😠 ale chyba już starczy...teraz trzeba mu pokazać jak jest dobrze kiedy jest non alcohol...nie wiem czy widziałyście ale jak wstałam jakies 1,5 godz temu to mróz był 😮 no szok. mam nadzieje że to tylko straszak był 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
heja z rana NAJPIĘKNIEJSZE 🤪 🤪 żadnej jeszcze nie ma więc zaległości nadrobiłam i streszczam;
Doriana mleko NAN-wkurzyłam się na nie okropnie!! kupiłam opakowanie i przy robieniu mleka znalazłam jakby zaschnięte kawałki!!!! ale kit.mówię sobie- trafiło się trudno.wygląda jak takie troche rozpuszczone mleko,które zaschło.następne opakowanie kupiłam i znowu to samo!! tylko kawałki były większe!! teraz kupilam GERBER bo raz małej już kupiłam i takich niespodzianek nie było.Julkę też karmiłam NAN i nie było tego.jestem na nich obrażona 😠 a z tym czasem to się udałaś 😁
Meliska zdjęcia ładne a jakie dziewczyny piękne 😁 😁 laska z Ciebie a ja taki pączur ☺️
Aniqa niestety z tym mlekiem się trochę pomęczysz.masuj sobie pod prysznicem piersi zeby Ci trochę poleciało,wtedy się trochę lepiej robi... dałaś małej jabłuszko 🙂 wiem jak to wygląda 😜 na początku to może nie ale później maluchy łapki do buzi wkładają i wszystko na około jest brudne 🤢 do tego jeszcze plują...ale śmieszne to karmienie 😁 miny bezcenne!! prosimy o zdjęcie 🙂
Rita jak na Majeczkę przystało z Guciem fruwa 😁 fajno 🙂 na szczęście znalazł się ten portfel,kamień z serca. z prawem jazdy do Polski przyjedziecie 🙂
AGA szkoda ze te zajęcia Ci nie wypaliły 😞 ja też bym z chęcią poszła bo strasznie mnie kręci od zawsze malowanie i w ogóle ta część artystyczna 🙂 ale mam ten sam problem - nie ma z kim dzieci zostawić 😞 a Maciejka da radę - toż to dziecię grudniowe nasze 😁 Dorianek i Maciejka to nasze gwiazdy 🙂

pokarmu to owszem ja chce sie pozbyc, ale jabluszko to dala Anika77 swojemu Rafałkowi, a nie ja Kalince 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My z moim M jeszcze w łóżku leżymy 😁 ale już wstaję i muszę się ogarnąć bo mała poszła spać a jak wstanie to idziemy na spacer 🙂 a na tą chwilę mama wygląda jak mietła 😜
meliska pięknie się prezentujecie dziewczyny 😎
Rita a ta twoja Majeczka na dodatek widzę że ma pościel do kompletu 😎 a wiesz że nasze dziewczyny w tym samym dniu się urodziły?
asiadudzika trzymam kciuki za bioderka Mili
aaagaaa zobaczysz Maciuś sobie poradzi z operacją jest silnym chłopcem !
MIŁEGO DNIA WPADNĘ PÓŹNIEJ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
ja tylko się przywitam i spadam bo mała zaraz sie obudzi... u nas też zimno jak diabli
Pamm pamiętam jak pojechałam do szpitala równy tydz przed porodem z przepowiadającymi a Ty do mnie ze nie mam się wcinać w kolejkę hehehe pamiętasz? więc Majcia chyba sobie wzieła do serducha i czekała na Konstancje 😉

..a co do przczółki Mai to ja bzika dostałam, już w domu czeka na nas paczka z allegro z witrażykiem i literkami na ściane, w kolejce już czekają zabawki do kąpieli ,bączek i pozytywka oczywiście wszystko w Maje 🤪 a widziałam też dywanik i buciki hehehe oszalałam ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!! 🙂

Wczoraj ze zmeczenia i z bolu calego ciala nie moglam usnac 😮 Wyspalam sie srednio, lepiej niz ostatnio. No ale Mala musiala sie troche pomeczyc w lozeczku, bo nie bylam w stanie do niej wstac wczesniej 🤢

My zaraz chyba tez na spacer spadamy, bo na pupie ostatnia pielucha 🤢 a moja gwiazda takie kupy ostatnio strzela, ze az sie boje. No, wlasnie dziewczyny jakie kupy robia wasze dzieci po modyfikowanym?! Jak kamrilam moim mlekiem, to prawie kazda pielucha byla zabrudzona, ale lekko, kolor musztarda, czasami zielonkawy. A teraz robi takie kupy, ze nam wycieka i srednio co drugi dzien jakies body jest okupczone 🤢 No i te kupy sa rzadkie dosc w porownaniu do tamtych.

Aga no nivby fajnie, ze malzon z nami sie wybral, ale plany byly wieksze. Caly tydzien jest poza domem, wraca wieczorem, to od weekendu czegos oczekuje, a nie kumple i odsypianie tygodnia 🤔 No ale porozmawialam sobie z nim i lysle, ze bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!!! 🙂

Wczoraj ze zmeczenia i z bolu calego ciala nie moglam usnac 😮 Wyspalam sie srednio, lepiej niz ostatnio. No ale Mala musiala sie troche pomeczyc w lozeczku, bo nie bylam w stanie do niej wstac wczesniej 🤢

My zaraz chyba tez na spacer spadamy, bo na pupie ostatnia pielucha 🤢 a moja gwiazda takie kupy ostatnio strzela, ze az sie boje. No, wlasnie dziewczyny jakie kupy robia wasze dzieci po modyfikowanym?! Jak kamrilam moim mlekiem, to prawie kazda pielucha byla zabrudzona, ale lekko, kolor musztarda, czasami zielonkawy. A teraz robi takie kupy, ze nam wycieka i srednio co drugi dzien jakies body jest okupczone 🤢 No i te kupy sa rzadkie dosc w porownaniu do tamtych.

Aga no nivby fajnie, ze malzon z nami sie wybral, ale plany byly wieksze. Caly tydzien jest poza domem, wraca wieczorem, to od weekendu czegos oczekuje, a nie kumple i odsypianie tygodnia 🤔 No ale porozmawialam sobie z nim i lysle, ze bedzie ok.

u nas po modyfikowanym tez sa inne kupy. po moim byly dosyc rzadkie, kolor musztardy, troche grudek mleka. a na sztucznym to sa bardzo geste, bez grudek, kolor jasno zolty i mega smierdzace 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale się wkurzyłam. Poszłam na te bioderka a tam pozamykane na cztery spusty. Stoimy pod drzwiami ja i jeszcze jedna mama aż w końcu przyszłą babka z recepcji i mówi że doktor musiał wyjechać i dziś nie przyjmuje. termin przesunięty na 16go kwietnia 😠 😠 😠
aaagaaa szkoda że z kursem nie wyszło ale jeszcze coś dla siebie znajdziesz żeby w domu nie zdziczeć 😉 A operacja z pewnością się uda 🙂
meliska widzę że też masz gdzie spacerować, zdjęcia świetne 🤪 przypomniało mi się jak pisałas jeszcze na brzuszku że Cię przeraża Twoje odbicie w szybach sklepowych a teraz taka laska szczuplutka z Ciebie że się znów możesz przeglądać 🙂
Rita widzę że imie dla Majeczki nieprzypadkowe - taka z niej pszczóła śliczna 🙂
Asiadudzika dobrze ze tym razem miałaś wsparcie w rozmowie z mężem i że rodzina przestałą udawać że nie ma problemu. Cały czas trzymam kciuki za Was.
A teraz, zgodnie z zapowiedzią muszę się przyznać do czegoś. Zdjęcia które wstawiałam nie przedstawiają mojej prawdziewj córy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
......................
moja prawdziwa córa wygląda tak:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/dsc7843.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/8971/dsc7843.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
I to jest prawdziwe oblicze Weronisi, nawet gil z nosa wystaje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
......................
moja prawdziwa córa wygląda tak:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/dsc7843.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/8971/dsc7843.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
I to jest prawdziwe oblicze Weronisi, nawet gil z nosa wystaje 🤪

urocza;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...