Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej Konstancja w domu katar i kaszel 🤔 kurde ręce mi opadają .. jutro pójdę z nią do lekarza może uda mi się ją wykurować do poniedziałku bo od dzisiaj już ma długi weekend ale się nachodziła 3 dni szał ostatnio były 2 dni.. szkoda gadac nie wiem czy to nie przez to że one kładą dzieci w ubraniach i jak wczoraj ją wziełam z łóżeczka miała na sobie rajstopy leginsy i skarpety antypoślizgowe krótki i długi rękaw 😮 jak można kłaść dzieci ubrane na cebule.. no jestem tak zła że nikt sobie nie wyobraża ja nie wiem jak ona wytrzymuje w żlobku do 11 na spanie jak od 9 mi śpi w domu 🤢 dopiero początek a mi już ręce opadają bo inaczej nazwać tego nie moge.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pamm - jak Wam obu tak zle z tym zlobkiem to to jest chyba bez sensu 😞 nie chce dawac tu rad, ale moze urlop wychowawczy bylby dla Was lepszy?
coq - mleko modyfikowane chyba do 2 roku sie daje, tak gdzies slyszalam, ale nie interesowalam sie bo my jeszcze nie zaczelismy go podawac.
wanilia - nie przesadz z tym sprzataniem, uwazaj na kosmite!! 🙂 a co do domku na wsi o w pelni sie zgadzam 🙂

a my wczoraj mielismy 3 rocznice slubu 🙂 i jak na zlosc umowily sie 3 wizyty domowe, takze maz wrocil po 22 do domu! a Julek o 23 postanowil ze spi z nami!!!! 😮 ale ta godzine mielsmy dl siebie, haha, bylo wino, czekolada i takie tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. 🙂
Chloe szczęściara z Ciebie - karmisz piersią 🙂
No i fajnie, ze jakoś uczciliście rocznice ślubu...wszystkiego dobrego!!!! 😘

Pammat faktycznie ze żłobkiem kiszka, skoro Konstancja na dobrą sprawę tam nie chodzi, a jak już to łapie infekcje. A może rozejrzyj się za innym jakimś. Niania nie wchodzi w grę, w razie gdybyś już szła do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe i takie tam? 😉 Pytałam już kiedyś ale nie odpowiedziałaś - do kiedy planujesz karmić? Bo jak przestaniesz to rozumiem że zaczynacie pracować nad Bobo? 🙃
Pammat do trzech razy sztuka...mam na myśli żłobek Jeśli po tej chorobie Konstancja znow bedzie na nie to może faktycznie lepiej poczekać? Nie wszystkie dzieci się nadają do żłobka, ja wiem że Werka na 100% źle by go zniosła....No ale trzymam kciuki bo wiem że w Waszym przypadku to kwestia powalczenia o niezależnośc mieszkaniową
Idę wyciskać Młodej sok z jabłek i marchewki 🙂 Nie porządziłyśmy na zewnątrz za długo bo się rozpadało 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek śpi, a ja mam chwilkę na spokojną kawkę 🙂

coq co do mleka Bebilon 4 - to jest mleko dla dzieci po ukończeniu drugiego roku życia. czyli, że też zalecane jest jeszcze dawać, wiadomo że nie tak często, ale na noc i rano... tak z doświadczenia znajomych wiem 😉

Wanilia aaa, zapomniałam Ci jeszcze wczoraj napisać, że parapetówa dla Was oczywiście będzie 🙂 🙂 🙂 jeśli tylko zechcecie przyjechać 🙂

Pam coś często Konsti łapią choróbska... i ja uważam tak jak dziewczyny, spróbuj jeszcze raz. ale jak i Ty źle to znosisz i mała to po co sobie samemu dowalać problemów...

Chloe dużo miłości na kolejne lata 😘 no to mieliście dla siebie godzinę, dobrze że ją wykorzystaliście w pełni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helllo 🙂
zagniotłam właśnie ciasto na szarlotkę 😁 jabłka musze doprawić i będzie ciacho.wiem że u mnie to nic nadzwyczajnego ale czuję się w obowiązku powiadomienia i zarażania Was chęcią pichcenia 😜 wiecie z tym zderzakiem to jak zwykle tata mój paniki narobił 😮 poszłam patrzę- no faktycznie oderwany po całości ale się trzyma z jednej strony więc tu go pyk,tam walnęłam i na 4pyk jest zrobiony 😁 walnęłam żeby sprawdzić czy się trzyma i się tzrymał wiec po co ta panika się pytam??!! 😎 Ł. przyjechał,obejrzał i nie widział różnicy 😎 majster ze mnie 🙃
Wanilia pytałaś o Mamadoe.był we wtorek.materdeniu 🤢 wył całe przedpołudnie 😲 już poddoroślał trochę i całkiem nas zapomniał....widać było że czuje się obco i teskni za mamą...szkoda mi go było i miałam moment ze nie wiedziałam co robić wiec dużo tego płaczącego przedpołudnia spedził w wózku wożony bo tylko tak nie płakał (nawet na rękach marudził -a dziwne co?).po jakimś czasie dałam mu butle (próbowałam już wcześniej ale odmawiał kategorycznie) i troche sposobem poruszałam mu nią w buzi i załapał.zjadł mleko i już lepiej było.po prostu taki był obrażony ze nic ode mnie nie chciał...później już posiedział,pośmiał się,coś tam zjadł,pospał z godzinkę ze 2 razy no i tatuś dopiero przyjechał po niego o 18;15!!!! a przywieźli go o 7;15!!!!! cholera no. 😠 i weź tu człowieku zajmij sie tym małym 5 dni w tyg???no?? nie dałabym rady bo ja przy ich dwójce nic nie mogę zrobić. na siku nawet nie miałam czasu jak on taki marudny był. przeciez nie dam mu płakać i drzeć sie w niebogłosy...teraz ma być w połowie listopada na 4dni.dobre te pieniądze ale moje zdrowie na tym cierpi 😞 niestety w inny sposób nie mam możliwości zarobienia.jak czytam o Waszych aspiracjach,pracy,powrocie do pracy...ja chyba zawsze będe niańką albo sprzątaczką (kuźwa ale to kijowo zabrzmiało...) na razie to czuje się jak w dupie jak chodzi o temat pracy.no nic.zobaczymy co będzie później.teraz mam etat mamy i kury domowej 😁 cieszę się tym że moge patrzeć jak rosną moje dzieci i to jest ten plus o którym czasami zapominam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa, i historia do mleka - Maciek ma kuzyna, który urodził się 10 stycznia, czyli jest 3 tygodnie młodszy od Maćka. Ma na imię Kamil. Kamil ma brata, który w lipcu skończył 2 lata, i Ewka (mama chłopaków) dawała od jakiegoś czasu to samo Kamilowi do jedzenia co i Wojtkowi 🤢 nawet schabowego mu dała (a zębów jeszcze nie ma, więc ja nie wiem jak to przeżuł) tylko zdjęła panierkę 😮 no i Kamil teraz nie chce pić mleka w ogóle. wypija tylko na noc. i ona nie próbuje mu dawać bo uważa, że lepiej żeby jadł normalnie. próbowałam jej ostatnio tłumaczyć, ale to tak jak grochem o ścianę... a dziecko robi się mega pulpet.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia - planowo 1,5 roku a pewnie wyjdzie ze 2 lata, bo maly po prostu to lubi a ja nie umiem mu odmowic. o dziwo jak jestem w pracy (jak wlasnie teraz) a Julek jest z tata to nie teskni za cyckiem , uspia sam itd... nie wiem tez czy tyle wytrzymam z czekaniem na bobo, mysle ze jak juz bede go karmic tylko na noc to sprobujemy, moze lato/jesien 2013 🙂) Twoje drugie bobo bedzie mialo juz 3 miesiace 🤪
coq - po chwilowych problemach z gryzieniem - tak nadal karmie mojego malego terroryste 😉

PS - dziekujemy za zyczniea ☺️
PPS - dzis mam imieniny 🙂)) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak czytam o Waszych aspiracjach,pracy,powrocie do pracy...ja chyba zawsze będe niańką albo sprzątaczką (kuźwa ale to kijowo zabrzmiało...) na razie to czuje się jak w dupie jak chodzi o temat pracy.no nic.zobaczymy co będzie później.teraz mam etat mamy i kury domowej 😁 cieszę się tym że moge patrzeć jak rosną moje dzieci i to jest ten plus o którym czasami zapominam...


asia nie sprzataczka czy nianka ale przed wszystkim MAMA!!! 😘 😘 😘 a to najpiekniejszy zawod swiata (kurde pisze to ta co siedzi wlasnie w robocie 😉 ) ale i tak uwazam bycie mama to najpiekniejsze co spotkalo mnie w zyciu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daria wszystkiego najlepszego w dniu imienin 🙂
Asia a Ty nie pękaj, ja to bym chciała być taką wspaniałą kurą domową jak Ty 🙃 Nawet naprawa zderzaka Ci niestraszna 😁 A do emerytury Ci jeszcze daleko więc i do pracy zdąrzysz wrócić 😘
Aaagaa no to super, ja tam się na parapetówę szykuję, mam nadzieję że Meliska też da się namówić to razem przyjedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🙂zdrówka,szczęścia jeszcze więcej i domku na prerii 🙂 😘 😘 😘
z tą sprzątaczką i niańką chodziło mi o to,że moje poprzednie prace na tym polegały... sprzątałam u ludzi w domach a później z braku możliwości i zbiegu okoliczności zostałam nianią na 11 godzin dziennie i tak przez rok.sprzątanie trwało ze 3 lata.ja żadnej pracy sie nie boję ale nie chcę już do tego wracać 😞 sprzątanie u kogoś to niewdzieczna praca bo się wraca do siebie a człowiekowi się chce rzygać i często w domu jest po prostu pieprznik non stop...(o braku siły nie wspomnę).mam nadzieję że coś mi zatrybi w głowie i jakiś plan doskonały wymyślę 🙃 no a mamą też jestem 🙂 niedoskonałą ale jestem i też uważam że to najpiękniejsze chwile w moim życiu!
szarlotka się piecze a ja lecę zaraz do przedszkola zdjecia dzieciom porobić o obiecałam Pani.czuje sie dzisiaj fatalnie 🤢 łeb mi rozsadza a ciśnienie mam w porządku 😮 pogoda do luftu jednym słowem... idę bo mnie czas goni.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe wszystkiego naj naj!!!!!!!

Aga no ja też już m zapowiedzialam ze wybieram się na parapetówe bo się tyle orobilysmy przy budowie tego domu 😉 😉 😉 że musimy to uczcić 😉 ale to byłby cudny obrazek tak przynajmniej z 10 dzieciaków 😉 😉 😉 razem ale czy dałoby się to zorganizować.....?????? Ile km od kielc???? I na południe czy na północ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Chloe wszystkiego naj naj!!!!!!!

Aga no ja też już m zapowiedzialam ze wybieram się na parapetówe bo się tyle orobilysmy przy budowie tego domu 😉 😉 😉 że musimy to uczcić 😉 ale to byłby cudny obrazek tak przynajmniej z 10 dzieciaków 😉 😉 😉 razem ale czy dałoby się to zorganizować.....?????? Ile km od kielc???? I na południe czy na północ?????


od Kielc na południe. Do Rzeszowa mamy 140km niecałe 🙂 także nie jest daleko 🙂

Solec-Zdrój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ja mam 250 km 😮 Tak więc musisz się Aaagaa spieszyć bo w trzecim trymestrze to już mnie na takie podróże cięzko będzie namówić 😜


ale Ty masz autostradę aż za Kraków 🙂 a potem z Krakowa godzina jazdy 🙂

wiem, bo kilka razy zdarzyło mi się jechać, moja siostra cioteczna mieszka teraz w mieście Meliski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...