Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej ja usiadłam do kompa teściów stacjonarnego to jest mojego męża stary komputer co dostał na komunie wiec ho ho i ma aktualnie żółty ekran 🙃 i co jakiś czas się zawiesza i muszę robić reset ale spoko daje rade haha
my cały dzien w domu dzisiaj caly czas pada w sumię to juz od wczoraj nigdzie nie bylysmy 🤢
agami współczuje problemów z autem ja jak miałam stary samochod moj pierwszy do nauki jazdy core A którą kupiłam za 350 zł ze sprzętem wartm 600 zł bo koles potrzebowal na ruletke to tez mialam wiecznie problemy ale to bylo 4 lata temu i tez stawalam na srodku drogi.. biedna !
wanilia nie ma to jak usg u weterynarza 🙃 a kiedy teraz masz wizyte u ginekologa?
aaagaaa widziałam te zabawki za 100 zł troche za wysoka ta cena..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
To? Czyli proszę mi tu link wstawić 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=RQRAt124AH0 ☺️


Słyszałam też to dziś w radiu 🙂 Spodobało mi się, bo ja ten zakątek świata bardzo lubię...nawet prawie bałkanistykę i filologię słowiańską studiowałam 🙂

Beata zdrówka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uszka się witają 🤪 ale sie narobiłam 😲 wcale ich dużo nie było ale roboty jak nie wiem.a nie wspomniałam że robiłam je pierwszy raz 😁 i to sama z Milenką na karku! a mała dzisiaj na nogawce cały dzień mi wisiała 😮 ja nie wiem czy jej 9 ząb nie idzie...jak wczoraj mi sie nic nie chciało tak dzisiaj poodkurzane,podłogi pomyte i obiad zrobiony 😁 jeszcze pranie powieszone no i te uszka 🙂 jestem zadowolona 😁 jutro robię biszkopt do ciasta dla babci na ndz.w sob na Andrzeja do teścia a w ndz do babci ,bo jest msza za mojego dziadka i siostrę cioteczną.
Milka już śpi,Jula u siebie i ja też lecę leżeć z dala od mojego męża 🤔 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia wcale się nie obrażam 😉 ja też wolę tradycyjne torty bez udziwnień, ale wiem, że tort w kształcie samochodu na pewno Maćkowi się spodoba. z tej cukierni jadłam wiele tortów, i właśnie o różnych kształtach, bo w rodzinie na każde urodziny dzieciaków tam zamawiają, i na prawdę wszystkie fajnie wyglądały i przy tym bardzo dobrze smakowały 🙂
a co do opłatka ze zdjęciem, to dla mnie to jest totalne przegięcie... bo jak można kroić własne dziecko 🤢 brat męża kupił taki w zeszłym roku i w trakcie urodzin jak przyszło do krojenia tortu, to mieli wielki problem z wbiciem noża obydwoje 🥴

Coq no to niedobrze, że nie śpi... a spała już coś czy w ogóle nie?

Pam wiem, że można taniej kupić tego pieska, w tesco za 90zł. po prostu piszę jaka jest przebitka w zwykłych sklepach z zabawkami...

Beata zdrówka 😘

Asia oj Ty kuchareczko nasza 🙂 a czemuż to z dala od męża idziesz się położyć? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga wstała dziś około 9 i drzemkę miała od 15.20 gdzieś do 16.30...do tej pory biega. 🙃
Nie wiem co się stało, przecież jeszcze niedawno Wanilia pisała, że mi zazdrości, ze dziecko mi tak szybko chodzi spać. 🤢
A do tego tortu ze zdjęciem, to ja nawet nie pomyślałam, ze faktycznie później może być problem z krojeniem 🤔
Ja z resztą tylko torty bezowe akceptuję jak już pisałam, bo biszkopt to dla mnie suche niesmaczne ciasto 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Waniliaa co do opłatka ze zdjęciem, to dla mnie to jest totalne przegięcie... bo jak można kroić własne dziecko 🤢 brat męża kupił taki w zeszłym roku i w trakcie urodzin jak przyszło do krojenia tortu, to mieli wielki problem z wbiciem noża obydwoje 🥴

To się chyba zdejmuje przed krojeniem taki opłatek??? Pieke pierwszy biszkopt dopiero, Werka oczywiście poszalała wieczorem 😉
Coq a oglądałas flm Transylwania może? Tam to jest muza 🤪 I generalnie klimat filmu - rewelacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Waniliaa co do opłatka ze zdjęciem, to dla mnie to jest totalne przegięcie... bo jak można kroić własne dziecko 🤢 brat męża kupił taki w zeszłym roku i w trakcie urodzin jak przyszło do krojenia tortu, to mieli wielki problem z wbiciem noża obydwoje 🥴

To się chyba zdejmuje przed krojeniem taki opłatek??? Pieke pierwszy biszkopt dopiero, Werka oczywiście poszalała wieczorem 😉


no tam u nich to się nie dało zdjąć. bo to przyległo wszystko, a poza tym opłatek jest jadalny.
no ja się nie znam na tym, ale według mnie się nie zdejmuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Waniliaa co do opłatka ze zdjęciem, to dla mnie to jest totalne przegięcie... bo jak można kroić własne dziecko 🤢 brat męża kupił taki w zeszłym roku i w trakcie urodzin jak przyszło do krojenia tortu, to mieli wielki problem z wbiciem noża obydwoje 🥴

To się chyba zdejmuje przed krojeniem taki opłatek??? Pieke pierwszy biszkopt dopiero, Werka oczywiście poszalała wieczorem 😉
Coq a oglądałas flm Transylwania może? Tam to jest muza 🤪 I generalnie klimat filmu - rewelacja.



Chyba nie widziałam 🤔 Ale dzięki za podsunięcie tytułu, poszukam i obejrzę sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry! Jula wymiotuje mi od 6 rano!!! 🤢 🤢 biedactwo...a nie dość że ta się meczy a ja z nią to Milena jak się obudziła po 6 tak ma w nosie spanie.Jula przydrzemała a ja jak potłuczona.kawusię sobie zapodałam więc mam nadzieję dać radę 😉 oby Milenki nie wzięło...a imieniny jutrzejsze teścia chyba w domu spędzę z dziewuszkami...no nic.oby przestała się męczyć. aga spać daleko od męża bo po 1.mam jeszcze okres 😠 2.jeszcze troche jestem na niego sfochowana 3.on i tak się do mnie nie dotyka i gra mi to na gulu jak nie wiem co!!! 😠 😠 coś z beczki snów moich; śnił mi sie blondyn i taki był przystojny!! 😁 ja pikole!!zacznę zdradzać męża przez sen 😁 😁 wiedziałam że mam męża ale byłam taka podekscytowana,ciagle gdzieś koło siebie przechodziliśmy,patrzył sie na mnie tak ooo matko jak kiedyś mąż na mnie patrzył...i zaczęłam sobie myśleć (w tym śnie) że w sumie jak mąż tylko śpi obok mnie to jak go będe zdradzać to przecież tak jakby trochę zamiast niego ten mój blondyn 😁 😁 😁 no czad mówie Wam a ten blondasek mmmmm zawsze lubiłam blondynów a mój czarny 😁 😁
a czemu Wam te biszkopty opadły??a jak robicie?? ja najpierw ubijam białka na sztywno,dodaje cukier,miksuje,dodaje żóltka po trochu i sypkie produkty i mieszam łyżką wtedy jest nadal puszyste ciasto.mogłyscie otworzyć za wcześnie i mogło opaść.ja już nie pamiętam kiedy mi opadł biszkopt...a temp może za niska??ja piekę w 180'C.moze mąki za mało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...