Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka kochane!!!! Co do mleka bo przed chwilką pisane o nim!!!!
Ja karmię małego GERBEREM 3 i nie ma go praktycznie nigdzie mało co znika!!!! Chyba znajdę jakiś inny!!!
Bebiko ma podobny skład!!!!
Asiaaaa powiem ci że sliczne zdjęcia a ty faktycznie super młodziutko wyglądasz!!!!
Wanilka jaki słodki brzuszek masz!!!!!Huśtawkę też ma Eluś i dostał ją pod choinkę ale przez parę dni huśtał się a teraz nie chce huśtawka beee!!!!
Ja jeszcze godzinka i do domu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pisze z kom napisałam długi post i zniknął;(( więc tym razem w skrócie kubie się p pogorszyło więc jutro wiżyta domowa zamówiona katar kaszel zeby i do tego jeszcze uszka trze więc jak u sary u niego znowu na uszy poszło;(((
Fotki cudne:****
Napisałabym więcej ale idę spać póki książę spi bo nie wiadomo jak długo po czopku po spi a znowu po 4 godz snu do pracy pójdę;(((
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny 😘 😘 😘 z myślą o Was te zdjęcia 🙂 żeby nie było że obiecanki cacanki 😁 😁 dzieci znowu chorują a moja to teraz ma oczka zaropiałe strasznie jak wstaje a ostatnio na spacerze to taki wichur wiał ze pewnie ją zawiało 🥴 łażą teraz po tacie 😁 obydwie na nim siedzą 😁 idę się myć 🙂 baaaaaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale fotek Asia powrzucałas, jak ty kobito na to czas znalazłas? 😉
Zdrowka dla chorowitków 😘znowu sie plaga zaczyna. wogole ile ludzi ostatnio choruje!!!no masakra, wszyscy kichaja, smarkaja (ja od wczoraj rownież)
Kurde, odkad kalina pije mm, ile kasy na to idzie, no szok!!!dotychczas to nie byl moj problem, bo byl cyc, a teraz paczka 350g Nan pro starcza na 3-4 dni, a koszt to 18zł. Ile kasy przez ten rok zaoszczedzilam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Po pierwsze na dziś - wszystkie moje koncepcje apropos usypiania legły wczoraj w gruzach 😁 Dwie godziny jazdy były, próbowaliśmy wszystkiego na zmianę, w końcu Werka zasnęła na mnie na łóżku, zresztą pierwszy raz bo do tej pory nasze łóżko słuzyło tylko jako miejsce zabawy i nawet jak chciałam ją tak uśpić to nie było możliwości...Jak usneła przeniosłam ją do łóżeczka i śpi do teraz bez pobudek. No ale wczorajszy wieczor nas wykończył i sprawił że podjęlismy decyzję że bierzemy to mieszkanie które oglądałam 🤪 Facet zgodził się opuścić odstępne o 50 zł, niewiele ale moja żyłka negocjatorska dała jakis efekt więc jestem z siebie dumna 😉 Dziś zadzwonię do biura nieruchomości, mam nadzieję że mieszkanie nadal wolne i pechowo nikt się na nie wczoraj nie zdecydował 🤔 I wiecie co? Jakos sobie nie moge wyobrazić że Werka będzie miała swój pokój...Chyba zostaniemy przy wspólnej sypialni żeby się nie poczuła odrzucona jak będzie dzidziuś. No bo Młody wiadomo że z nami w pokoju będzie spał, nie zamierzam kilometrów po korytarzu w nocy wydeptywać 😜
Ulka Twoja Karolinka tak jak Milenka Asi kojarzy mi się z uśmiechem 🙂 A w butach nauczy się pewnie chdzić szybciej niż myślisz, to kwestia motywacji haha, zobaczy kiedyś pieska albo kotka i będziesz ją gonić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Noc masakra o 23 młody obudzil się z katarem i nie mógł za nic usunąć chciał iść spać a nie mógł leżeć bo katar utrudniał oddychanie usnal o 1 o 1.30 pobudka....i płacz po 2 oboje padliśmy.......
Teraz nie wiem czy iść do lekarza czy nie.....bo gorączki nie ma...czy odwoływać urodziny czy nie....porazka..... 🤢

Jak nie urok to sraczka.... 🤢
Podpowiedzcie co mogę na katar mu dac bo ostatnio miał jak miał 2,5 miesiąca i wtedy nie za wiele mogliśmy używać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Noc masakra o 23 młody obudzil się z katarem i nie mógł za nic usunąć chciał iść spać a nie mógł leżeć bo katar utrudniał oddychanie usnal o 1 o 1.30 pobudka....i płacz po 2 oboje padliśmy.......
Teraz nie wiem czy iść do lekarza czy nie.....bo gorączki nie ma...czy odwoływać urodziny czy nie....porazka..... 🤢

Jak nie urok to sraczka.... 🤢
Podpowiedzcie co mogę na katar mu dac bo ostatnio miał jak miał 2,5 miesiąca i wtedy nie za wiele mogliśmy używać....

Ja daję nasivin (krople) i pantherin (maść pod nosek), można też smarować plecki i klatkę piersiową maścią pulmex - podobno ułatwia odychanie. Ja przy samym katarku do lekarza bym nie szła a co do urodzinek to nie wiem co Ci poradzić.....może podejmiesz decyzję w ciągu dnia, zobaczysz jak Michas bedzie się czuł. Dużą imprezę robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Urodziny nie duże babciax2 dzidziux2 i chrzestny z żoną plus my czyli sami swoi 😉 chrzestna z dzieciakami i życzeniami 🙂 już była na weekendzie

Mały gile ma po pas...ale bawi się sam....łazi po całym mieszkaniu więc myślę że nie czuje się najgorzej... Gorączki nie mamy więc i lekarza narazie odpuszczam...

Narazie stwierdzam ze plan zostaje .....najwyżej torta będę jutro miała na obiad 😉 bo głównie to na dziś zaplanowałam salatki i resztę jutro.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...