Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jeśli moje dziecko ma się zachowywać tak tylko dlatego, że sypie śnieg to ja dziękuję 😮

Świeciło słońce już miałyśmy zbierać się na spacer, a tu ciemno się zrobiło tyle chmur, wstaję a tam pada śnieg...no no no, nie sądziłam, że go zobaczę w tym roku.


no to biegnijcie lepić bałwana 😉

to nasz prezent od forumowiczek z Polski trochę śniegu dla emigrantek 😉 Coq, Beata 😉 😎
tylko nie wiem jak u Rity 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
u mnie sypie na maksiora.... 😮 😮 😮

ale, ale aleeeee pięknie jest 🤪 szkoda że w pracy siedzę 🤔


u mnie nie dość że mnóstwoooo śniegu to jeszcze od rana sypie 🙂 teraz trochę mniej, więc jak Maciek wstanie to na sanki uderzamy, bo do sklepu i tak trzeba się wybrać i do urzędu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Wreszcie nadrobila 🙂
Coq WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. DUZO ZDROWKA SZCZESCIA I POMYSLNOSCI. CIERPLIWOSCI I SPELNIENIA MARZEN 🙂
Wanila dziekuje za pozdrowienia dla Meza 🙂
Aga gratulacje numerku domu 🙂
Aniqa ja tez sie cieszez ze chodze do pracy. Moj maly z opisu jest jak Twoja corka. Do tego stopnia ze podchodzi do dekodera wyciaga raczke i chwyta karte. odwraca sie kiwa glowa i mowi ze nie poczym ja wyciaga i przynosi Nam... Podobno najwiecej cierpliwosci ma sie do swoich wnuczat, wiec jeszcze wszystko przed Nami 🙂

Ej tam, Werka robi to samo - mnie to za bardzo nie rusza, w sensie nie denerwuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Coq dzięki... 😉

Aga 92 wow!!! U nas króluje 80 😉

Kąpiel....bo zrzut w pieluszce już czuć w całym domu... 🤢 😮


U nas też 80...no i 74 nadal 😜 😜 92 to kosmos dla nas 😁
My też się wybieramy do łazienki 🙂

Witam w klubie my tez dalej 74 🙂


Do klubu chyba jeszcze Karolinka i Milenka mogą się zapisać 🙃

Za życzenia dziękuję 🙂

Jednak moj syn ma dobrze. Urodzin sie w szpitalu gdzie przez caly okres pobytu nasz byl jedynym chlopakiem a teraz tez jest jedyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam po długiej rozłące 🙂 dzisiaj do mnie koleżanka z technikum wieczorem przyjeżdża a nie widziałyśmy się więcej niż przed ciążą z Milenką.czyli conajmniej 2 lata.więc ciasto czekoladowe zrobione,ciasteczka owsiane się pieką i pulpety się gotują na jutrzejszy obiad 🙂
Rita na pogrzebie byłam koło Ciechanowa.
a było tak zimnoooooo 😲 😲 😲 umarzłam jak nie wiem i do tej pory kaszle że aż mi gardło rozrywa i odrywa mi się wszystko.w kościele zimno,na cmentarzu wygwizd i jeszcze śnieg sypał cały czas 😮
podczytałam Was dzisiaj ale nie mam czasu (standardowo ostatnio) i donoszę iż moje dziecko w 74 chodzi 🙂 no i 80 zaczynam wyciągać i niektóre zaniżone 86 też dobre 🙂 bo Milenka to w długość idzie a nie w szerokość 😁
no i Madzia moja o 22 dopiero pociagiem przyjedzie po pracy...późno no ale cóż.nie popijemy zbytnio bo sąsiedzi nie mogą i ja muszę jutro Julę zawieźć do przedszkola i ich córę.co wiąże się z tym że będę musiała o 5;30 wstać i zawieźć Ł. na pociąg...znowu się nie wyśpie...ale zaraz zaraz!!! moje dziecko wstało dzisiaj o 9 rano bez żadnej pobudki na jedzenie!!!! aż sie budziłam w nocy i sprawdzałam ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulkaceny masakryczne sa wszedzie. Powiem Ci, ze ja wiele uzywanych rzeczy kupuje. Ubranka dla Sary kupuje na marktplaats.nl , albo dostaje od sasiadow, zabawki tez dostalam a wiele na urodzinki i swieta dostala. Pamietam 5 lat temu mozna bylo zaplacic 50e za kosz zakupow a teraz szkoda slow. Tyle, ze tu sie inaczej liczy ten pieniadz. Pamietam jak w poszlam na zakupy w Toruniu i w Polo markecie sie zdziwilam, bo nic nie kupilam a zaplacilam od groma 😮
A promocje to w necie wyszukuje i kupuje on line, bo w sklepach jest drozej. Sypie snieg caly czas u nas tak poza tym. Odsniezalam chyba pol godziny a za 2 h znowu pojde 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
muszę się pochwalić - od 1 marca zaczynam pracę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

chcieli, żebym przyszła od 1 lutego, no ale nie mamy jeszcze nikogo do Maćka...


Gratuluję Aga!! Co będziesz robić? 🙂

A do mojego męża się nikt nie odzywa 🤨


będę pracować w banku 🙂 na razie jeszcze nie wiem dokładnie na jakim stanowisku, wszystko okaże się wkrótce 🙂

cieszę się bardzo 🙂 mąż też idzie do pracy prawdopodobnie od początku lutego. no i wszystko zaczyna się układać 🙂 🙂 🙂

co prawda moja pensja prawie w całości będzie szła na opiekunkę, ale to nic...

kredyt na dom na razie będą nam spłacać moi rodzice. powiedzieli, że dopóki nie staniemy dobrze na nogi to będą spłacać nam raty 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...