Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa moja zjada między 120-150, ale są dni kiedy zje 5 łyżeczek i do widzenia 🤔

A o herbatki pytam, bo myślałam, że może dajecie jakieś takie do "ogólnego użytku" ...nigdzie nie spotkałam jeszcze herbatek takich jak u nas z Hippa czy Bobovita 🥴 A chciałbym w nocy mleko czymś zastąpić, bo woda nie przechodzi. I generalnie jak się ze spaceru wróci to ostatnio obowiązkowo trzeba napić się czegoś ciepłego, a tu pozostaje mi mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa moja zjada między 120-150, ale są dni kiedy zje 5 łyżeczek i do widzenia 🤔

A o herbatki pytam, bo myślałam, że może dajecie jakieś takie do "ogólnego użytku" ...nigdzie nie spotkałam jeszcze herbatek takich jak u nas z Hippa czy Bobovita 🥴 A chciałbym w nocy mleko czymś zastąpić, bo woda nie przechodzi. I generalnie jak się ze spaceru wróci to ostatnio obowiązkowo trzeba napić się czegoś ciepłego, a tu pozostaje mi mleko.


Coq ja Ci napisałam że daję słabą herbatę z cytryna lub sokiem malinowym( jak akurat mamy od babci 😉) podstawą jest ta z bobovity ale zwykłą też pije tylko słabą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa moja zjada między 120-150, ale są dni kiedy zje 5 łyżeczek i do widzenia 🤔

A o herbatki pytam, bo myślałam, że może dajecie jakieś takie do "ogólnego użytku" ...nigdzie nie spotkałam jeszcze herbatek takich jak u nas z Hippa czy Bobovita 🥴 A chciałbym w nocy mleko czymś zastąpić, bo woda nie przechodzi. I generalnie jak się ze spaceru wróci to ostatnio obowiązkowo trzeba napić się czegoś ciepłego, a tu pozostaje mi mleko.


Coq ja Ci napisałam że daję słabą herbatę z cytryna lub sokiem malinowym( jak akurat mamy od babci 😉) podstawą jest ta z bobovity ale zwykłą też pije tylko słabą 😉

Wiem, wiem, że Ty pisałaś o zwykłej...a takie jakiś rumiankowe, lipowe...takie z torebek jak Herbapol robi można?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
witam witam 🙂

goście byli, z chłopcem w wieku naszych dzieciaków, tyle że z sierpnia 🙂 no i powiem Wam, że Maciek jakiś bardziej rozgarnięty, więcej gadał, no ale Seweryn chodzi, a Maciek nie 😜





Po mamusi 😉 😜


hihi 🙂

uciekam, bo muszę rozplanować menu na za tydzień 😁 robimy imprezę 30 urodziny męża połączone z parapetówką 🙂 no i ok 20 osób pewnie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane ja już po 40 u szwagra za długo sie posiedziec nie dalo bo maly juz byl zmeczony i zostal tylko moj M tam a ja małego uśpiłam i siedzę z Wami hehehe!!!!
Co do herbatek to ja daje małemu wode z sokami z dzikiej rozy malinowym i robie mu herbatki owocowe normalne z Tekane np tylko patrze na sklad jesli nie ma aspartamu i cukru tylko same wyciagi z owocow to mu parze i slodze 1 lyzeczka brazowego cukru!!!
Daje mu kawe zborzowa bo mozna ponoc!!!!
On uwielbia wszystko do picia co mu dam!!!!
Co do jedzenia to on nie bardzo zjada nawet 190 ml zupa musi mu mega smakowac a to rzadko sie zdarza dzis np zjadl caly kawalek dorsza filet on uwielbia ryby!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mysle Coq, że mozesz śmiało jej takie herbaty podawac. mysle, że one sa nawet lepsze od tych z Bobovity czy hippa, bo nie zawieraja cukru, a te, mimo ze dla dzieci to maja cukier i dekstroze i maltodekstryne (skład przeczytałam, a nie ze taka mądra jestem 😜 ) wiec mysle, że nawet zdrowiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
ja mysle Coq, że mozesz śmiało jej takie herbaty podawac. mysle, że one sa nawet lepsze od tych z Bobovity czy hippa, bo nie zawieraja cukru, a te, mimo ze dla dzieci to maja cukier i dekstroze i maltodekstryne (skład przeczytałam, a nie ze taka mądra jestem 😜 ) wiec mysle, że nawet zdrowiej


😁 😁 😁 😁
Tak się wlaśnie zastanawiałam czy te hippy cukier mają... Więc chyba faktycznie lepiej bardziej naturalne 🤔 bez cukru.
Marika tylko czy Wanilia daje lipę z torebek czy nie przypadkiem taką własnoręcznie zbieraną ?
Holi i twój Mały lubi zbożową? Dajesz samą czy z mlekiem, a może cukrem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
ja mysle Coq, że mozesz śmiało jej takie herbaty podawac. mysle, że one sa nawet lepsze od tych z Bobovity czy hippa, bo nie zawieraja cukru, a te, mimo ze dla dzieci to maja cukier i dekstroze i maltodekstryne (skład przeczytałam, a nie ze taka mądra jestem 😜 ) wiec mysle, że nawet zdrowiej


😁 😁 😁 😁
Tak się wlaśnie zastanawiałam czy te hippy cukier mają... Więc chyba faktycznie lepiej bardziej naturalne 🤔 bez cukru.
Marika tylko czy Wanilia daje lipę z torebek czy nie przypadkiem taką własnoręcznie zbieraną ?
Holi i twój Mały lubi zbożową? Dajesz samą czy z mlekiem, a może cukrem?


nie wiem..... 🤔ale nie słyszałam żeby biegała i sama kwiaty lipy zbierała 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co za dzien;( pokłóciłam się z mężem auto znowu się popsuło do tego zostawiłam młodego na 5 sek oodwróciłam się po ręcznik a młody leży głową w dol w brodziku q ciuchach;( on się mógł utopić;( wrZucił tam zabawkę i sięgał i wpadł;((((
Co za dzień;( dobrże ze już koniec ;(
Herbaty kuba z hip i zwykła z cytryna lub sokiem milionowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Co za dzien;( pokłóciłam się z mężem auto znowu się popsuło do tego zostawiłam młodego na 5 sek oodwróciłam się po ręcznik a młody leży głową w dol w brodziku q ciuchach;( on się mógł utopić;( wrZucił tam zabawkę i sięgał i wpadł;((((
Co za dzień;( dobrże ze już koniec ;(
Herbaty kuba z hip i zwykła z cytryna lub sokiem milionowym

Agami, a co to sok milionowy??? 😁 daj troche, daj.... 😉 😜
ale na szczescie matka czuwała i Kubusiowi nic sie nie stało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam Wam napisać - . dzisiaj trzymałam Maćka na rękach, w kuchni byliśmy, chwilę przed przyjazdem gości, na płycie gotowały się skrzydełka dla Maćka. no i staliśmy w dość znacznej odległości. i nagle on się przegiął, złapał za garnek i zrzucił na podłogę. a to już wrzątek był. mi się oparzyła stopa troszkę. a na szczęście nic na Maćka nie chlapnęło 😞... ale nie mogłam sobie darować. a stałam z nim dość daleko... 🤨


Agami grunt, że nic się nie stało. A z mężem się pogodzicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...