Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lekarka przyjechała o 13 i to wirusówka dostałhomeopatie i straszna dietę i lekko odwodniony bo rano zabronila mi dawać wszystko co slodzone i dwa razy pytałam i mówiła.że woda herbata gorzka i rumianek wypił 20 ml więc mało i jak sama zobaczyła jak poluje to pozwoliła herbatę granulowana z apteki przygotowywać i dawać... Leki ja temp wymioty i biegunkę i w domudo pn.na zwolnieniu jestem z małym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Lekarka przyjechała o 13 i to wirusówka dostałhomeopatie i straszna dietę i lekko odwodniony bo rano zabronila mi dawać wszystko co slodzone i dwa razy pytałam i mówiła.że woda herbata gorzka i rumianek wypił 20 ml więc mało i jak sama zobaczyła jak poluje to pozwoliła herbatę granulowana z apteki przygotowywać i dawać... Leki ja temp wymioty i biegunkę i w domudo pn.na zwolnieniu jestem z małym

Dobrze ze w koncu sie pojawila lekarka. Zdrowka dla Kubusia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no jestem już 😁

zakupy udane 😁 dla siebie chustka na szyję za całe 7,99zł 😁 ale pięknaaaa 🙂

poza tym mam firankę do salonu nową, woal taki ecru 😁 i opiekunka Maćka mi obszyje i taśmę zrobi 😁 po niedzieli mi da 🙂 więc git 🙂 zasłonki obejrzałam, wydotykałam 😉 i teraz taniej zamówię takie same na Allegro 😜
oprócz tego spożywka kupiona, i nawet część rzeczy na święta już jakieś zapasy 😉

NovaM do fryzjerów to ja jestem anty 😉 bo częściej wychodzę niezadowolona, teraz też muszę iść, ale ze 2 tygodnie jeszcze poczekam 😉

Marika no niestety ja Ci nie pomogę, bo Maciek nie miał takich krostek...

Basieńka no jakiego powera masz widzę do sprzątania 😁 to tak na wiosnę 😁

aaa, w ogóle u mnie dzisiaj ładna pogoda, temperatura około zera, ale ładnie, bezwietrznie, nawet na chwilę słońce się pojawiło 😁 i pogoda plus zakupy i mam mnóstwo energii 🙃

Wanilia no to lipa z tymi pendrivami 🤨 a co do zębów Maćka to rzeczywiście tylko marudzenie było. nic poza tym... ale dzisiejsza noc to tragedia, obudził się ok 22 i tak płakał i się wyginał, że we dwoje nie mogliśmy dać sobie z nim rady... myśleliśmy, że może noga go boli, szynę zdjęliśmy, ale to nie to... i może to zęby... brzuszek raczej nic, bo ani nic nowego nie jadł wczoraj, ani problemów z kupką nie było... ale biedaczek tak strasznie się wypłakał 🤨
a za te podłogi codziennie to masz oklaska 😁

a co do systemu "na styk" jak też zawsze najefektywniej działam 🙂 i tak jak Wam kiedyś pisałam, więcej mam do zrobienia jak M w domu. a jak w pracy to jak Maciek uśnie, posprzątam kuchnię i siedzę i czekam, z reguły już umyta, wszędzie posprzątane 🙂 jak to się dzieje??? 😜

a wózek fajny, no i jak blisko to warto obejrzeć 🙂

Rita te monster to rzeczywiście ohyda, ale na topie. mojej koleżanki córka (8lat) jest wielką fanką. i strój na bal przebierańców kosztował ich 150zł 😮

Agami dla Kubusia zdrówka 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry aniqa

aaagaaa - julek tez nieraz tak nagle rpzebudzi sie w nocy i krzyczy i wygina, nie chce mleka, nie chce smoczka... jedyne co wtedy skutkuje to mocno go przytulic w lozku u nas, a jak i to nie pomogag to puszczamy mu jakas piesenke na telefonie na youtubie i sie wyluzowywyuje i zasypia od razu. ja mysle ze to moze jakis zly sen albo cos... ale drze sie jakby go ze skory obdzierali. nieraz przy tym pakuje palce do buzi to wtedy moze i zabki to dajemy Camilie...

agami - skad to wirusisko wstretne!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Agami najpierw zdrówka dla Kubusia i oby szybko przeszło i żeby do szpitala was nie musiało pognać oby kochani ale trzymam kciuki!!!
Marika ja nie wiem co na krosteczki ale może się przypocił albo chodził za długo w pampersie i trzeba posmarować albo mąką kartoflanką albo sudocrem!!!
Wanilia ekstra wózek fajnie jest pooglądać!!!
Chloe jak tam humorek lepszy???
U nas dziś snieg nasypal i wkurza mnie ta pogoda bo ciągle zimno!!!
W biedronce 14 będą fajne papcie dla dzieciaków za 11.99
Nova a ty jak tam oprócz tego że fryzjerka ci humor popsuła!!!
Ja właśnie zaraz pizzę będę jadła mój M zrobił pyszna mu wyszła i do tego piwko !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
śpi 😆


Mój też 😉 chyba najbardziej zdyscyplinowani 🙂 i widzę że chyba czas na jedną drzemkę bo pada w 1 minutę 😉 a jak ma dwie to idzie spać po ,20 i kręci się 15 minut...


no chyba tak 🙂

a u nas nadal dwie drzemki, po godzinie każda. z reguły śpi 9.30-10.30 i potem 15-16, wiadomo jakieś pół godziny plus minus... no i o 19 już do kąpieli bo zmęczony 🙂
a jak śpi raz to tak max do 15 i potem już jest przetrzymywanie, bo maruda chce spać po 18.

więc ja wolę dwie drzemki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój też jeszcze łazi po chacie 😉

Młodemu dzisiaj jakaś wysypka wyskoczyła 😮 W sumie nie wiem co to jest bo to nie są krostki tylko takie ślady ma na całym ciele jak po pokrzywie czyli białe w środku i czerwone dookoła 😮
Najdziwniejsze jest to, że te plamki się "przemieszczają" 🤔 Bo co chwilę zaatakowane ma inne części ciała 😮
Dałam mu wapno i nic nie pomaga 🤢
Jak mu do jutra nie przejdzie to jedziemy do lekarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no maja to hardkor- w tygodniu ma tak ze 3 dni bez drzemki a jak ma drzemkę to jedną godzinną no góra 2 godzinki

Nova kurcze dziwna sprawa z tymi plamkami 🤨 jak mu nie miną to faktycznie lepiej wybadac co to 🥴
Majcia układa z klocków "DOMM" a my musimy siedzieć cicho bo obok " LALA Pii" (śpi) rozebrana i chyba umyta bo cała się klei od soku chyba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami,
buziaki dla Kubusia, mam nadzieje ze goraczki juz nie ma i ze mu lepiej 😘
Nova, dziwne!!! 🤔 pierwszy raz slysze o czyms takim... bylaś u p-ga dzisiaj? lepiej dzisiaj?
U nas juz na stałe jedna drzenka, miedzy 12 a 15, max 1,5 h, a z reguły słaba godzina...więc Marika, doceniaj, że Michałek taki spioch 🙂
Wanilia, wózek bardzo fajny, ładny design i cena bardzo przystepna. a wózka po Weronice nie masz?
cos jeszcze chcialam i zapomnialam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
no maja to hardkor- w tygodniu ma tak ze 3 dni bez drzemki a jak ma drzemkę to jedną godzinną no góra 2 godzinki

Nova kurcze dziwna sprawa z tymi plamkami 🤨 jak mu nie miną to faktycznie lepiej wybadac co to 🥴
Majcia układa z klocków "DOMM" a my musimy siedzieć cicho bo obok " LALA Pii" (śpi) rozebrana i chyba umyta bo cała się klei od soku chyba 😮


Boshh, ale maja nas zawstydza z tym gadaniem...my ciagle jestesmy na etapie mama, baba, dada, beee i dzidzi. moje dziecko chyba w rozwoj ruchu uderzylo a nie mowy 😉 tata nie powiedziala jeszcze nigdy, malzon ja ccodziennie maltretuje "a powiedz tata", a Mala na zlośc ciagle tylko powtarza mama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
no maja to hardkor- w tygodniu ma tak ze 3 dni bez drzemki a jak ma drzemkę to jedną godzinną no góra 2 godzinki

Nova kurcze dziwna sprawa z tymi plamkami 🤨 jak mu nie miną to faktycznie lepiej wybadac co to 🥴
Majcia układa z klocków "DOMM" a my musimy siedzieć cicho bo obok " LALA Pii" (śpi) rozebrana i chyba umyta bo cała się klei od soku chyba 😮


Boshh, ale maja nas zawstydza z tym gadaniem...my ciagle jestesmy na etapie mama, baba, dada, beee i dzidzi. moje dziecko chyba w rozwoj ruchu uderzylo a nie mowy 😉 tata nie powiedziala jeszcze nigdy, malzon ja ccodziennie maltretuje "a powiedz tata", a Mala na zlośc ciagle tylko powtarza mama 😁


u nas też szału nie ma z mówieniem 😉
mama,tata,"ty,ty,ty"-z grożeniem paluszkiem 😜,baba,dada, tak ,niee, "AM", beee..!,bam, bęcccs 😉 i of course "BRRRR" 😜 i to chyba wszystko...... 🤔 oo było jeszcze daj...ale ostatnio tego nawet nie mówi.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa spotkanko w każdą środę więc dopiero jutro kolejne pranie mózgu mam 😉

Młody też z mową jest na bakier...ale najważniejsze potrafi - jak coś chce to powtarza uparcie "daś" 🙃 ...no a tak poza tym to "po swojemu" bardzo dużo 😉

Ola bardzo szybko wszystko "robiła", a młody to jej totalne przeciwieństwo więc już przestałam porównywać i cudów oczekiwać 🙂

Właśnie zasnął...i na mnie też pora 🙂 Oby to cholerstwo mu odpuściło do jutra bo jedna alergiczka mi w domu wystarczy 🤨

Dobrej nocki wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...