Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Chloe Pani sprzatająca? woow zazdroszcze
Marika tfu tfu-jeszcze nie czas na siostrzyczkę hehehe
Wanilia no jeszcze troche i wszystkie bedziemy wózeczki kupowac hihi
Wy tu kolacyjki robicie a ja z mała zasnęłam o 15 i obudził mnie adam buszujący o 18 w kuchni-obiad robił ☺️ ☺️ ☺️
zakupów dziewczyny też zazdroszcze-my to tylko w soboty na taki luxus sobie pozwalamy-juz nie moge sie doczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
.. a co do Pani sprzatajacej to podobno wiele kobiet tak ma ze jak Pani ma przyjść sprzatac to robią same błysk żeby wstydu przed Panią nie było hahahaha 🙃

ahaha, to raczej nie ja 😉 czuje ze bedzie przeciwnie: "aa za 3 dni przychodzi Pani od sprzatania to po co w ogole wrzucic brudne skarpety do kosza na pranie" - moj maz 😉 zreszta co tu mowic, juz teraz tak jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej... kuba goraczkuje ale rozwolninie i wymioty minel.. wybralismy nianie..mamy super kobiete z polecenia...mega kuba ja polubil...
super maja sie lala bawi.. kurteczki tez fajne... tez musze cos kupic.
nova ja pamietam o TYM ale sama rozumiesz postaram sie po niedzieli ok?
chloe jak sie czujesz jak malenstwo?
a ty wanilka jak?
meliska widze ze jula jak kuba uwielbia pranieeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zdrowka Kalinka - moze skoe konczy tlyko na katarku!!!
agami ja sie czuje bardzo dobrze oprocz tego ze mnie non stop mdli...malenstwo ma sie chyba dobrze, na wizyte ide 21.03.
to skad te wirusiska u was jak nianie macie?

no to juz wiem co myslec, dziecko wstalo wlasnie...wiec pewnie do 1 sie bedzie bujac teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanili współczuje-ja jeszcze nie zapomniałam tego okropnego bólu gardła a Ty w dodatku lekow nie możesz 😞
Dla Kalinki i Kubusia też zdrówka 😘 Maja od kilku dni ma katar ale poza tym nic-juz jej pewnie przechodzi bo kolor na żółty zmienił
Chloe a ja tak mam ze jak goście mają przyjechac to do 2 w nocy szafki w kuchni myje i przed Pania sprzatajaca tez bym pewnie tak robiła-hehe głupol ze mnie i robote kobiecie bym zabierała 😉
Majcia wykapana i mam nadzieje ze szybko zasnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane !!!!
Eluś od dziś też katar leje mu się z nosa i psika i do tego zaczął kaszleć jak Kalinka!!!
Zdrówka dla Kalinki Kubusia i Majci!!!!
Marika ja chce też wiosnę i Agaaa ja też chce wiosnę !!!
ja dziś poza domem cały dzień w pracy do 14 potem do babci do szpitala potem do koleżanki pooglądać ciuszki na sprzedaż na mojego małego i wybrałam super 14 sztuk za 137 zl bardzo ładne i praktycznie nie zniszczone!!!
Zima mnie denerwuje dziś mega zimno!!!
Marika ale pyszna kolacja dla męża !!!! MNIAM
Chloe mówisz że wizyta 21 to trzymam kciuki!!!
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema z rana 😎

Kajtoski odsypia jeszcze nockę ... no takie szaleństwo mi dzisiaj zapodał, że nie mam pytań 🤢

Melisko lekarz dzisiaj dopiero 🤨

Katarkowe maluchy niech szybciorem zdrowieją bo ponoć od następnego tygodnia znowu wiosna 😉 Zdrówka, zdrówka, zdrówka 😘 😘 😘 !!!!!

Chloe Julek niezłe godziny wybiera 😉 Dobrze, że na razie on jeden bo później trzeba czasowo dzieciaczki zgrywać żeby nie zwariować 😉
A pani do sprzątania - czemu nie, jeśli kogoś stać to jak najbardziej jestem za 🙂 !!!

U mnie masakra za oknem 🤢 Nie pada (jeszcze 🤨 ) ale wiatr jest taki, że po skosach głośno hula 🤢

Echhh czas skorzystać z tego, że maruderro jeszcze śpi i wypić w spokoju kawkę 😉


MIłego dzionka Wam wszystkim życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zasypało nas tragicznie.............do pracy dopiero dotarłam a mam na 7.30......a głupia miałam ochotę zostać w domu z małym.....
ale jednak mąż mnie namówił i mówił nie przesadzaj.....a że Michałka mieliśmy dziś zawieść do mojej mamy........to jeszcze pózniej M odśnieżał koło garażu z 15 minut.... 😮
to jak był problem by otworzyć garażu to z garazu też już miałam ochotę się wrócić z Michałkiem do domu.....i znowu ojjjj ja glupia....... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Eh dziewczyny czy jak wasze dzieci zabkowaly to też gorączkowaly tylko w nocy'?


Agami 😘 u nas była taki czas -nie pamiętam przy jakich ząbkach, że przez kilka dni Majcia nie kładła się spać na noc bez nurofenu, buziaki dla Kubusia i niech już mu przejdzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita ale masz czaderskie dwa golasy w avatarze 🤪

Agami mój też na noc się "rozpalał" i też Ibum tylko w grę wchodził 🥴

Dzisiejsza wizyta z małym stoi pod znakiem zapytania...no bo z czym mam iść jak nic na ciele nie ma 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...