Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bry 😉
Nadszedł ten dzień... oboje z M mamy na tą samą zmianę do pracy 😲 niestety nie udało się pozamieniać. Do Julki przyjedzie babcia... ech co byśmy bez tych babć zrobiły 😉 Najgorsze, że moja mama za 2 tygodnie wyjeżdża na 2 m-ce do mojej sis... co to będzie 😞 Mama moja schorowana kobita, na cały dzień zostawiać jej dziecko to dla niej zbyt duże obciążenie, ale z opieki na godzinkę lub dwie często się korzystało 😉
Aniqa to po kim Kalinka taka delikatna... po mamusi? 😜 Julka to raczej twardzielka... niejednego chłopca by zawstydziła 😉
Miłego dnia dziewczyny 🙂... czy jest takie miejsce w Polsce gdzie nie pada????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Bry 😉
Nadszedł ten dzień... oboje z M mamy na tą samą zmianę do pracy 😲 niestety nie udało się pozamieniać. Do Julki przyjedzie babcia... ech co byśmy bez tych babć zrobiły 😉 Najgorsze, że moja mama za 2 tygodnie wyjeżdża na 2 m-ce do mojej sis... co to będzie 😞 Mama moja schorowana kobita, na cały dzień zostawiać jej dziecko to dla niej zbyt duże obciążenie, ale z opieki na godzinkę lub dwie często się korzystało 😉
Aniqa to po kim Kalinka taka delikatna... po mamusi? 😜 Julka to raczej twardzielka... niejednego chłopca by zawstydziła 😉
Miłego dnia dziewczyny 🙂... czy jest takie miejsce w Polsce gdzie nie pada????



tfu tfu u mnie słońce świeci chmurki wedrują po niebie ale słońce wygrywa 😜 no i błękit nieba widzę 😎 od wczorajszej burzy nie pada 😜 😜

Meliska pieknie sobie z M radzicie bez żadnej stałej opiekunki 😘 ale Twój tata chyba tak na godzinkę lub dwie to też może z małą zostać.....dogadują sie chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
marika321 napisał(a):
ma któraś sprawdzony przepis na BROWNIE ??? bo w necie pełno ...a mąż mi kręci dziurę w brzuchu że zjadłby....

Brownie

no nie macie litości dla biednej matki karmiącej 🥴 😜

Meliska u mnie nie pada 🙂

e tam wanilia, to juz duzy chlop, ja juz malagi wsuwalam!! 😉))

meliska - niezle,pierwszy raz a oboje pracujecie!!!

u nas leje, aleod jutra ma byc ladnie... zobaczymy 🙂

a w czwartekprzyjezdza moja tesciowa i bardzo sie ciesze!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
marika321 napisał(a):
ma któraś sprawdzony przepis na BROWNIE ??? bo w necie pełno ...a mąż mi kręci dziurę w brzuchu że zjadłby....

Brownie

no nie macie litości dla biednej matki karmiącej 🥴 😜

Meliska u mnie nie pada 🙂

e tam wanilia, to juz duzy chlop, ja juz malagi wsuwalam!! 😉))

meliska - niezle,pierwszy raz a oboje pracujecie!!!

u nas leje, aleod jutra ma byc ladnie... zobaczymy 🙂

a w czwartekprzyjezdza moja tesciowa i bardzo sie ciesze!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja tez sie nie oszczedzalam 😉 Jak po wigilii nie mial kolki to jadlam wszystko juz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilysmy ze spaceru i Jasmina padla, ale wymeczyla sie na placu zabaw.
U mnie dzis niby niebo cale w chmurach, a caly czas oczy mrozylam jak szlam tak slonce przebija, generalnie jest kocil, bardzo cieplo i duszno.

Ja browni robilam raz, w zeszle wakacje w domu, troche suche mi wyszlo, ale jedna z moich siostr sie w nim rozsmakowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
własnie wróciłam od dentysty, pysk mega znieczulony, ale w końcu wszystko wyleczone!!!! po 1,5 roku!!!! 😮 kurde, ale troche mnie dentystka wkurzyla, bo mowila, ze mam jeden zab do zrobienia ostatni, a podczas leczenia stwierdzila, ze jeszcze szostka ma skruszona plombe i ja zrobi od nowa - ale nic mi nie powiedziala, ze zrobi mi tez drugi zab, tylko na końcu zaspiewala mi 250zł 😠 🤢 wkurzylam sie, bo nawet nie spytala, czy mam ze soba tyle kasy
bylismy u fotograla, ja pier****20 minut - zrobionych ok. 30 ujec i żadne nie nadajace sie 🤢 Kalina ciagle patrzala gdzie indziej, do tego ciagle miala otwarta buźke. babka juz tracila cierpliwośc 😉 ale w końcu cos wybralismy, wstawilabym , ale musze najpierw zeskanowac, a nie wiem czy mi sie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej -u nas brak czasu ,nadrobie zaległości jak tylko znajde chwilę dla siebie
mamacia pojechała to sama zostałam z dzieckiem,psem,obiadami i porządkami - jest spoko tylko na neta czasu brak
pies już przesypia całe noce ale w dzień co godzine chce na dwór a Maja za nim lata i się drze " do buda!!!!" teraz ma ten okres co wszystko gryzie i musze się wykazać cierpliwością i to dużą teraz hehe mam nadz że mu to szybko minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to Holi gratulacje 🙂 jeśli można spytać na jak długo go wzięliście???

Aniqa czekam na fote 🙃 🙃

Coq zapomniałam rozbawił mnie ten Twoj 🙂 że od razu tłumaczył.... 🙂 bał się co onim gadacie heheeee faceci 😉 🙂

Rita dla Ciebie cierpliwości 🙂 bo do psiaka będzie potrzebna 😉 no i Maja jak zwykle wymiata z mową...

Misio właśnie padł więc maszeruje ogarnąć kuchnię.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Bry 🙂
Ja tylko sie witam.Jutro nadrobie,bo nie mam sily. Grypa nnie dopadla:/
Sarusia co chwila podchodzi,przyklada czolo do mojego i pyta"co sie dzieji"?
Ide sie myc i spac. Dobranoc


😮 😮 😮 no nie mow,ze ona takie pytanie zadaje????? spadłam z kanapy, choc leze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Do buda? Co się dzieje?????? A moja tylko daaaaaaaaaaaaaa daaaaaaaaaaa daaaaaaa 🤔
Beata zdrówka życzę, Holi kredytu gratuluję, Aniqa na zdjęcie czekam 🙂
A ja byłam dziś dwa razy na rowerze 🤪 Raz z Werką i drugi raz przed chwila - z psem 🙂 Normalnie szał 😁 🙃

rozpusta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie sie poklocilam z malzonem o nasz "przyszly niedoszły" wyjazd na wakacje. generalnie szukamy teraz pary do wyjazdu (bo mial jechac szwagier z rodzina, ale oni zmienili plany - udezaja w inny kierunek). No i moja kumpela, która ma roczna corke, mowi, ze chetnie , tylko bez dzieci...no i teraz nie wiem, szczerze, ja bym chetnie na kilka dni bez Kaliny pojechala, ale mój to normalnie wpadl w szal - ze co my wymyslamy, ze jak bez dzieci, ze niby gdzie ona zostanie, z kim, ze nagle nasza niania jest zła i nieodpowiedzialna ( 😮 no takie cuda zaczal wygadywac!przeciez my jestesmy zadowoleni z niani). Wiec on mi wyjezdza, ze jego kumpel z dziewczyna tez sa chetni, ale dzieci nie maja. No to mówie, ze jak niby wtedy? ze moze ja o 20 bede szla do pokoju klasc kaline spac i juz nie wychodzic, a on bedzie sobie łaził wieczorami z nimi... no kumacie????tak to sobie wymyslil cwaniak. no wiec powiedzialam ze w takim ukladzie ja nigdzie nie jade. i finito, temat skonczony , nigdzie nie jedziemy 😠 to jest bez sensu , oburzyl sie jak powiedzialam, ze bez dziecka, a z drugiej strony chce sie zachowoywac jakby dziecka nie mial i wychodzic wieczorami, a ja jak glupia sama w pokoju. nigdy w zyciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 😁

jaki tu ruch dzisiaj 😁 a u nas burza była jak wróciłam z pracy, więc laptop wyłączony był. a potem lało i lało, a nam się nie chciało siedzieć w domu i pojechaliśmy do niani Maćka, bo na czereśnie mieliśmy ochotę, a ona ma 🙂 i całe popołudnie u niej, wróciliśmy było chwilę przed 20...

telewizor już jest 🙂 i uchwyt do zawieszenia też już zamówiony

Meliska i tak długo wytrwaliście bez tej samej zmiany 🙂

Beata zdrówka 😘

Marika ja jeszcze takich ciastek nie robiłam 🙂 ale napędziłaś mi smaka. może bliżej weekendu coś wymyślę 🙂

Aniqa oj za taki wyjazd to i ja bym podziękowała, bo albo się wyjeżdża z kimś z dzieckiem i wtedy to inne myślenie jest w niektórych sprawach, albo bez dziecka. no a tu ewidentnie mąż Twój chce Cię wieczorami przymknąć w pokoju, żeby samemu się bawić z kumplem. nie daj się w to wrobić kochana!!!

Asia no dentyści niestety drogi gips.... i to się też Aniqi tyczy... tylko Coqq możemy zazdrościć, bo ma dobrego stomatologa bezpłatnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pitole............. 😮
Kurde czym te emigrantki dzieci karmią???? 😮 😮 🙃 🙃 🙃
gały wychodzą jakie teksty Sara z Mają puszczają.....

Aniqa hahaaaa my jeśli pojedziemy to z dwoma parkami bez dzieci 🙂ale spoko laski za to niańczą Misia 😉 a to dla mnie nie jest problem bo po klubach chodzić nie zamierzam......a to nowe związki naszych kumpli to pewnie w sypialniach się kisić jak już będą 😉 hahaaaa
No ale powiem szczerze że za.nic bez młodego bym nie pojechała.....jeszcze nigdy nie spędziłam nocy bez niego zawsze my też śpimy u rodziców jak gdzieś wychodzimy......poprostu nie potrafię go na noc oddać......choć.jak gdzieś idziemy to teściowa zawsze tak proponuje.....pewnie przesadzam.....ale tak mam że nie potrafię...... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leze i kwicze 😜
Aniqa faceci sa cwani jak cholera.Nie daj sie,tez bym sie zagotowala 😠
Ale przychodzi nauczka za cwaniactwo. W sobote wyciagnelam ze skrzynki mandat dla mojego szanownego malzonka i nie wkurzyla mnie kwota czy sam mandat,ale data i miejsce,gdzie mu fote machneli. Tego dnia wracal z rannej zmiany i mi kit wcisnal,ze korek jest i droga zamknieta i musi objazdem jechac,wiec uwierzylam. A okazalo sie,ze gowno prawda pojechal sobie do Eindhoven do media markt i jakiegos kringlopu. Gdyby nie mandat to do dzis bym w korek wierzyla!!! Pokaralo go 😜
Sarah sporo mowi a "co sie dzieji" to ulubione zdanie,liczy tez:szesc,dwa,trzy,cztery,siedem(kolejnosc dowolna),czesc baba (jak z mama na skajpie gadam)
Ciocia,daj jesc,mis,koci. Sporo na prawde.
Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...