Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja naskrobałam przedtem dłuższego posta a tu go wcięło widzę.... 😲 a teraz to.już nie mam sił.....

Kiedy Basia wraca.....????.już chyba wystarczy tego mocZenia 4 liter w tym ciepłym morzu 😜

Wcięło Beatę....Agami.....Coq....Ulka nie zagląda......no i gdzie się nasza Holi zapodziała....??? Nie wspominajac o reszcie.....



Wanilia dziś pewnie sił brakło.....ale jutro czekamy na relację .....z wizyty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉
Ja przed pracą mam wolne 2 minutki, więc kukam 😜
Chloe wooooow jaki brzuchol 🤪 i te różowe centki... normalnie widać, że mieszka tam dziewczynka 😉
Aniqa ale z Was superowe dziewczyny 🙂 no i te włosy... zabójcze 😉
Wanilia wizyta mam nadzieję satysfakcjonująca 🙂 A aparat dopiero 6-ty 😲, że po psie 😲... u nas jest dziecko, mama, aparat ... i dopiero tata 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Chloe pięęęękny brzuszek 🤪 🤪 pstrykaj wiecej fotek co bedziesz się miała czym córce chwalic bo jest czym 😘
Beata to chyba w PL jeszcze? a co do reszty to pewnie też na plażach siedzą w taką pogode, tylko u nas od 5 dni pada 😉
ale sie nie wyspałam dziś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Chloe Wy się streszczajcie z ta budową bo |Jagienka widze ma spore wymagania metrażowe 😁 Piękny brzuszek, ciekawe o co chodzi że ja się dopiero pozbyłam swojego a teraz jak widze brzuszki to z lekka zazdrością patrze 😉 Ale nie nie, moja kariera już zakończona 😎
Z wizyty jestem zadowolona ale napisze później, jak dzieci będą spały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane jestem już heheheh!!!!
Wczoraj przyszła pierwszy dzień do pracy nasza nowa pani kierownik no powiem wam pierwsze wrażenie ok!!!
Zobaczymy jak narazzie z pracą słabo postanowilam się wziąć za siebie zakładać karty!
Wanilka słodkie masz dzieciaki fajny avatar!!!! Mówisz że sama jechałaś na rehabilitację z dzieciakami podziwiam bo to kawał drogi z dwójką dzieci!!!
Marika hellol a ty jak tam się masz!!!
Agaaaa witam mówisz że komary odstraszone przez tatę to super!!!Zapytaj się co to było sama kupię!!!
Beatka sto lat spóźnione!!!
Aniqa słodka jak zwykle tA WASZA Kalinka i podobna do ciebie!!!!
Chloe butki dla Julka fajne!!!!Brzusio słodki już gabarytowo daje Jagienka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika generalnie jest tak że im większe miasto tym dłużej się czeka. My podlegamy pod urząd w malej gminie więc dostaliśmy pozwolenie bardzo szybko, chyba po 3 tygodniach.
Czyżbyś już miała pomysł na co wydać dodatkowe pieniądze? 😜
Holi to może nowa kierowniczka będzie na tyle fajna ze zdecydujesz się nie szukac innej pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do wczorajszej wizyty to lekarz powiedział że rączka nie wygląda źle a rehabilitantka która widziała Huberta ponad miesiąc temu twierdzi że jest poprawa, tzn paluszki trochę się naprostowały. Mnie też się tak wydaje ale dla pewności od jakiegoś czasu robię zdjęcia rączki raz w tygodniu żeby mieć porównanie. Wiemy juz jak zakładac tejpy chociaż nie jest to proste na takich małych paluszkach. Oplastrowała nam też brzuszek z powodu wystającego pępka i mamy ćwiczyć mięśnie brzuszka 🥴 Dziś już pierwszą 20minutową sesję mamy za sobą, oczywiście nie bez płączu. Opowiadałam trochę o zachowaniu Huberta, że nie cierpi nawału bodźców (do marketu nie da się z nim wejśc, przy gościach koszmar itp), uwielbia kołysanie i lulanie, lubi być ciasno opatulony do spania a najchętniej spałby u mamusi w ramionach i ona twierdzi ze tak zachowują się dzieci z niedojrzałym układem nerwowym - potrzebują więcej czasu na zaaklimatyzowanie się po drugiej stronie brzuszka a UN nie jest w stanie przerobić wszystkich informacji. Z czasem to mnie i tyle. A póki co trzeba jego potrzeby zaspokoić
Werka zachwycona gabinetem, mnóstwo zabawek, piłek, luster itd 🙂 Ale wyjazd z tą moją dwójką to naprawdę wyzwanie, zanim znalazłam ten ośrodek nabiegałam się jak dzika za Weroniką, oczywiście z Hubertem w nosidełku. Nie wyciągalam wózka bo myślalam że to blisko haha. I było blisko tylko ja dwa razy budynek obeszłam zanim to znalazłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Marika generalnie jest tak że im większe miasto tym dłużej się czeka. My podlegamy pod urząd w malej gminie więc dostaliśmy pozwolenie bardzo szybko, chyba po 3 tygodniach.
Czyżbyś już miała pomysł na co wydać dodatkowe pieniądze? 😜
Holi to może nowa kierowniczka będzie na tyle fajna ze zdecydujesz się nie szukac innej pracy?



haha aż tak dobrze to nie ma .... 😜ale tak ciągle decyzji nie możemy podjąc....a z tym Vatem to w koncu nie usłyszałam odpwoiedzi bo mozna odliczyc tylko to co się kupi w tym roku 2013 czy z nastepnych lat a wystarczy że się rozpocznie teraz budowę bo to chyba ostatni dzwonek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika - my czekalismy 3 miesiace bez tygodnia

a co do vatu to na infolini podatkowej mowia ze jak zaczenisz teraz to przez 5 lat kolejnych mozesz odpisywac to co kupisz przez nastepnych 5 lat.

dziekujemy za komplementy nt brzuszka!! 🙂)))

a ja jestem dzisiaj po dwoch kolejnych rozmowach z przedstawicielami kredytow hipotecznych i po wypelnieniu juz wniosku!! Dzisiaj po poludniu bedzie wstepna odpowiedz a za 2 tygodnie ostateczna!! ale nerwy!!!! 😉

wanilia - twarda jestes, juz sobie to wyobrazilam jak ganiam za julkiem z tym nosidelkiem, ojjj kondycha bedzie 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja
my bedziemy dopiero skladac pozwolenie na budowe za kilka m-cy, wiec nie wiem ile bedziemy czekac 😉
Kalinka zasnela. wiecie, jak ona sie przez ten tydzien osatni rozgadala?!!!!szok, oczywiscie po swojemu trajkota coraz wiecej, ale do repertuaru zrozumialego doszło: ciocia, pępek, pan - jak na nią to dużo 🙂
Chloe, sliczny brzuszek!!!! 🙂 który to miesiąć? szósty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...