Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):

Wanilka mówisz że chciała byś kupić sobie lustrzankę może kiedyś!!!



Poki co sie nie porywam bo potrzebuję szybkiego aparatu do strzelania fotek na co dzień, kupiłabym lustrzankę to bym miała duży cięzki aparat z którego nie wyciągnełabym nawet połowy możliwości
A wczoraj mój tata porobił zdjęcia jak się z Werką na trawniku wygłupiałam. Jeszcze ich nie widziałam ale się cieszę bo nie widziałam że pstryka więc będą naturalnie, niepozowane 🙂

Przyłączam się do przywołania: Chloe!!??
Cherry tłumaczy się brakiem czasu bo tłumaczy (robi tłumaczenia). Ale to żadne wytłumaczenie 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):

Wanilia tez dzis Sarka bez pieluchy bedzie smigac. Podleje i nawiezie trawe 🙃
A ja okres dostalam rano.


Polecam jednak majteczki bo u nas po śmiganiu na golasa pisaku w pupie było tyle że na wysypanie piaskownicy by starczyło 😉
Idę obiad dziergać. Werka zasypia właśnie a Hubert śpi w wózku na dworze. Wczoraj tez tak ładnie spał w dzień i popołudniu a potem do 24 tańcowaliśmy 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi miłego wypoczywania 🙂
Beatka przesyłam moc ketonala 😘
Wanilia czekamy na fotki a co do majteczek to Majcia wiecznie w majtach biega ale z pampersem-też musimy odstawić go
u nas owoce idą jak woda -Maja wcina wszystkie jakie tylko dostanie, wczoraj zjadła całe pudełko malin a dziś zapodam jej czerwoną porzeczkę 🙂

coś mi śmierdzi w kuchni i za Chiny nie moge wyczaić co to 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Hej
mamy dzisiaj 10 rocznice z malzonem 😉 (spotykania sie, a nie slubu oczywiscie). szok normalnie
wszystko zapomnialam, co chcialam pisac, wybaczcie 😉


coś mocno podekstytowana jesteś 😁 czyżby jakaś niespodzianka od M. z tego tytułu???


hm, czy to mozna nazwac niespodzianka ...raczej nie...wczoraj pojechalismy na kolacje do takiego dworku stylizowanego na XVIII wiek. wnetrza piekne, ale ze mielismy za towarzysza Kaline, wiec romantyzmu za grosz tam nie bylo 😉
kurde zrobilam ciasto z truskawkami i mi śmietana nie zgestniala, chociaz smietanfix dodałam. cholercia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
hej... melduje sie... zyje... dzis zaczynamy urlop... w pn jedziemy na tydzien nad morze... dzis podpisalismy umowe kredytowa.... za tydzien notariusz i ruszamy z remontem,....

halo.A ja wam sie u rodziców żyje? 😉

Trochę ciężko bo na 60 mrtrach7 osób ale damy radę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ważne ze gdzieś pojechaliście na kolację no cóż Kalina miała atrakcję!!! hhehe
Wanilia no spoko że dzień fajny!!!!
Agami hejka fajnie że już umowa podpisana i że wczasy będą życzę miłego wypoczynku!!!
ja dziś się nudzę bo mąż ciągle na budowie i teraz tak będzie choć narazie spokój bo mały spi obiad się robi pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
A ja od dzisiaj się urlopuję 🤪... wieczorem postaram się nadrobić i być już na bieżąco 😎
Zaraz lecimy na działkę na obiadek... grill będzie... mniam 😉
Póki co na tarasie siedzimy i puzzle układamy... mama laptop... wiadomo 😎
A w ogóle Jula chora 😞... katar, kaszel... od czwartku do żłobka nie chodzi
Rita no pięknie dziewczyny 🙂 🙂 🙂 u nas też upalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wyplazowani. oj powiem wam, ze taki wyjazd nad morze z dzieckiem to jest harówka...niby niedaleko, ale cala torba podrozna spakowana, do tego parawan, namiot dla Kaliny, krzeslo...no masakra, jak wielbłądy . wiec padam na pyszczek dzisiaj. Kalina zachwycona woda, wyjsc nie chciala z wody.
Rita, zdjecie piekne. Ale jakos inaczej wygladasz, nie poznalabym Cie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...