Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bry 😉
Tyłki z rana z córeczką wymoczyłyśmy w basenie na tarasie 😎 teraz Julka pomaszerowała z tatą do żłobka... zobaczymy jak będzie po ponad tygodniowej przerwie...
Beata woow jaki Sara ma plac zabaw 🤪 i kokardki widać, że przepyszne 😉 śliczna ta Twoja córcia... tak rzadko ją nam tu pokazujesz...
Basieńka w taką pogodę rower 😲... na mnie ten skwar tak działa, że nawet siły do siodełka bym nie miała doskoczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misio śpi na kocyku w cieniu a my na zmianę z m tylki moczymy w potoku 😜 dziś troszkę powiewa więc cieniu jest poprostu bosko 😉!!

Śliczna Sarka i placu zabaw można pozazdrościć pochwalić się proszę całością prac 🙂

Co do mowy to luzik wszystkie zaczną 😉 u nas też szału nie ma ale wogóle się póki co nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dawno mnie tu nie bylo ale nawet mi się nie chce tu wchodzic wszystko mi się wali mieszkanie nie jest nasze bo w openfinance polecieli w ch*ja zostawili nasz kredyt na bok koles poszedl na l4 i wygasla nam umowa notarialna i koles znalazl kogos innego kto mu daje 10 tys. Wiecej i teraz czekamy do 20 sierpnia bo nie wuadomo czy dostanie kredyt bo kawaler.. kurde szkoda gadac dzis pierwszy dzien urlopu a moje dziecko juz ma reke w gipsie bo biegła i upadła na rękę która miala otwarta i ma kość pękniętą i do 19 sierpnia gips i tak ją to nie rusza bo dalej robi gnoj ze szpitala wychodzilismy ze świeżym gipsem juz konsti skakala po kamieniach :o jest taka aparatka ze szok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łoooo matko, pammat - gips? 😮 😲 🤨 Dobrze przynajmniej że Konsti twardzielka się nie przejmuje. A z tym mieszkaniem to nie do końca rozumiem co się stało - wygasła Wam umowa przedwstępna i nie zdążyliście z kredytem? SZkoda...MAm nadzieję że sprawa zakończy się tak jak u mnie i jednak to Wy zamieszkacie w tym mieszkaniu 😘
Aaagaa Maciej łobuziak wymiata 🙂 A basen to ten ogrodowy? Bo wygląda na spory
Beata Sarah ma super z tym placem. Chociaz hodzenie na plac publiczny do innych dzieci też ma swój urok 🙂 Sarka jakie włoski ma długie, zazdrościmy 😉
I rzeczywiście prosimy zdjęcia częściej nam wstawiać 🙂
Meliska sokowirówka kupiona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata super zdjęcia Sary 🙂 i fajną huśtawkę ma 🙂

Wanilia tak, to basen ogrodowy i rzeczywiście dość spory, dzisiaj w jednym momencie byliśmy w nim ja, moja siostra, mój brat i mój tata i Maciek miał jeszcze gzie biegać 😁 bo on z tym kółkiem to biega po basenie 😁

Meliska no tego przedpołudniowego moczenia tyłeczków to zazdroszczę 🙂 ja tylko po południu się pomoczyłam trochę 🙂

Pammat ojejku, gips... współczuję. ale dobrze, że Konsti twardzielka mała 🙂
a z mieszkaniem to trzymam kciuki, żeby jednak wyszło na Wasze!

Marika super, że się wczasujecie 🙂

Basia u Was jak zwykle aktywny weekend 🙂 a co do roweru to ja nie pamiętam kiedy ostatnio jeździłam... ☺️

Coq też bym się nie przejmowała mówieniem. bo niektóre dzieci mówią dość wcześnie, a inne później. to normalne. a jak Jaśmina zacznie mówić w 3 językach to dopiero będzie bajka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):


Coq też bym się nie przejmowała mówieniem. bo niektóre dzieci mówią dość wcześnie, a inne później. to normalne. a jak Jaśmina zacznie mówić w 3 językach to dopiero będzie bajka 😁


Moja już mówi w przynajmniej trzech - tylko nie wiem jakich 😁 Ostatnio na topie guaka, guaka 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat łooo matko to trochę się Wam pokiełbasiło 😞 w takim razie pozostaje trzymać kciuki, aby kolo kredytu nie dostał 😜 A Konsti od ciotki wyściskaj... tylko na tą zagipsowaną rękę uważaj 😘
Agaa ten Twój łobuziak toż to taki blondasek, a ja zawsze miałam wrażenie , że Maciuś takie ciemniejsze ma włoski 😉 I ten basen... woow... muszę się wytłumaczyć... te tyłki rano to moczone były nie w basenie tylko w baseniku... takim tyci, tyci ☺️

wanilia napisał(a):

Meliska sokowirówka kupiona?

I kto pyta?... kierownik zamieszania 😜 Toż to tak mi w głowie namieszałaś, że doszczętnie zgłupłam 😉 Ceny zabójcze ☺️... ale nad jedną się zastanawiam... zelmer... ale trochę ponad mój budżet, więc decyzję nie tak łatwo podjąć 🥴 No chyba, że masz coś na oku co możesz polecić, bo może ja szukać nie umiem... zresztą ja do tej pory nawet nie wiedziałam, że coś takiego jak wyciskarka jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ile ja sie naczekalam,zeby mi sie zdjecia zaladowaly.
Beata zdecydowanie czesciej powinnas Sare tu wstawiac! Pyzolka mala jest 😁 I chyba ma twoja buzie. 🙂
Aga super zdjecia, szczegolnie to ostatnie mi sie podoba 😆 Ale z Macieja sie blondasek zrobil.

Pammat biedna twoja coreczka, ale mam nadzieje, ze gips bedzie dobrze znoscic. Swoja droga szybko sie w zyciu gipsu dorobila.
Z tym mieszkaniem to by szlag trafil 😠 Zycze Wam bardzo, aby sie dalo jeszcze sprawe na wasza korzysc obrocic!!! I zagladaj czesciej na forum! 🙂

Jasmina spi. Maz w pracy. A ja przed komputerem,ale dzis dopiero co zasiadlam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamm -Buziaki dla Konsti.Oby z mieszkaniem wyszlo.Trzymam kciuki!!
Dzieki za mile slowa dla Sarczini 🙂 Plac zabaw mamy bo w poblizu brak takiego bezpiecznego dla malych dzieci 😞 Ten z pewnoscia posluzy kilka lat 😉
Coq -Sarka ma oczy,czolo Grzeska a reszta moja 😜
Agaa super zdjecia Macka blondasek rosnie 🙂
U nas wlasnie po burzy jest. Jitro przyjezdza kolezanka z roczna coreczka.
Ciekawe czy Sarusia bedzie chciala sie z nia bawic,puki co strsze dzieci woli ale mam nadzieje ze bedzie fajnie.
A ja mialam dzis chwile dla siebie i zrobilam sobie zelowe paznokcie i mam z glowy na jakis czas.
Lece spac
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamm -Buziaki dla Konsti.Oby z mieszkaniem wyszlo.Trzymam kciuki!!
Dzieki za mile slowa dla Sarczini 🙂 Plac zabaw mamy bo w poblizu brak takiego bezpiecznego dla malych dzieci 😞 Ten z pewnoscia posluzy kilka lat 😉
Coq -Sarka ma oczy,czolo Grzeska a reszta moja 😜
Agaa super zdjecia Macka blondasek rosnie 🙂
U nas wlasnie po burzy jest. Jitro przyjezdza kolezanka z roczna coreczka.
Ciekawe czy Sarusia bedzie chciala sie z nia bawic,puki co strsze dzieci woli ale mam nadzieje ze bedzie fajnie.
A ja mialam dzis chwile dla siebie i zrobilam sobie zelowe paznokcie i mam z glowy na jakis czas.
Lece spac
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamm -Buziaki dla Konsti.Oby z mieszkaniem wyszlo.Trzymam kciuki!!
Dzieki za mile slowa dla Sarczini 🙂 Plac zabaw mamy bo w poblizu brak takiego bezpiecznego dla malych dzieci 😞 Ten z pewnoscia posluzy kilka lat 😉
Coq -Sarka ma oczy,czolo Grzeska a reszta moja 😜
Agaa super zdjecia Macka blondasek rosnie 🙂
U nas wlasnie po burzy jest. Jitro przyjezdza kolezanka z roczna coreczka.
Ciekawe czy Sarusia bedzie chciala sie z nia bawic,puki co strsze dzieci woli ale mam nadzieje ze bedzie fajnie.
A ja mialam dzis chwile dla siebie i zrobilam sobie zelowe paznokcie i mam z glowy na jakis czas.
Lece spac
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane my dziś mieliśmy o 1 w nocy pierwsze wymiotowanie naszego synka!!!Chyba się czymś przytruł biedak na szczęście dziś już rano nie wymiotował bo wczoraj to aż 4 razy!!!!
Beatka wasza mała słodka a jaka duża dziewczynka!!!
Agaaaa ale Maciejka fajny chłopczyk słodziak basen fakt ekstra wypaśny!!! Jaki on jest duży!!!
Basia ty to w ogóle się nie nudzisz ciągle coś robicie też bym tak chciała!!!!
Pammat głowa do góry z mieszkaniem sie uda i jeszcze sie bedziesz z tego smiała!!!Mała prze dobra tyle że akceptuje ten gips gorzej w upały!!!
Wanilia a ty jak tam się masz???
Meliska mówisz że padało u was a u nas dziś rano i super orzeźwienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry,
mieliśmy dziś jechać na zamek w Wenecji ciuchcią wąskotorową ale od rana deszcz....No nic, może następnym razem 🙂
Holi buziaki dla Elusia, mam nadzieję że już lepiej
Meliska drogi ten zelmer ale opinie ma niezłe. Czepiają się ludzie że sok gęsty a ja się zastanawiam w czym problem? 😜 Jak coś zdecydujesz to daj znać, ja już nic więcej nie poradzę, napisałam dlaczego nie lubię sokowirówki i tego się trzymam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
czasu na forum nie mam bo wiecznie młodzi przy kompie siedzą i jak wychacze 5 min na fb to jest super
Pamm ucałuj Konsti bardzo mocno 😘 jak zobaczyłam to zdjęcie na fb z rączką w gipsie to aż płakać mi sie chciało i poszłam Majcie wyściskać- biedna Konsti ale zuch dziewczynka że tak ładnie sobie radzi
Beatka super laleczka z Sarki i faktycznie mało jej na forum oj oj
no i Maciuś tym swoim uśmiechem powala
dla Elusia kochanego buziaczki- biedny taką ciężką nocke miał-oby już było dobrze 😘
widze sporo z Was się wczasuje-super 🙂 miłego wypoczynku wszystkim życze
ja w te wakacje mam pełną chate ludzi i to raczej u nas się wczasują ale zaraz po wakacjach jedziemy do PL i bierzemy sobie klucze od campingu moich rodziców nad jeziorem i się tam zrelaksujemy troszku

nie pamiętam co jeszcze miałam napisac 🤢

i jeszcze jedno wczoraj kuzynka moja urodziła chłopczyka a przedwczoraj jej siostra też chłopczyka a ich trzecia siostra urodzi dziewczynkę we wrześniu tak że rodzinka nam się expresem o 3 dzisdziusie powieksza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siedze przy komputerze, przychodzi Jasmina i mowi "tadam", patrze, a tam stopki pokolorowane na zielono dlugopisem. Uwielbia robic tatuaze, raz nawet w dlugim rekawie musialam wyjsc, bo cale ramie w zieleni 😎

Moje dzicko ma ataki zlosci, zeby bylo ciekawiej na spacerach.
To, ze siada na chodniku i siedzi mnie nie rusza, spoko mozemy sobie odpoczac.
Ale kiedy jej sie schodzi z chodnika na ulice to mna trzesie. A sprowadzenie jej na chodnik konczy sie wrzaskiem i ucieczka. 🤔 Wczoraj tak sie zdenerwowala, ze az wozek musiala sobie ugryzc 🤢 Niekapek tez polecial na ulice, bo sie do niej pochylialam, bo jakos dziwnie w ozku siedziala i myslalam, ze usnela.
Chodzaca wscieklizna jak jej cos zabronic na spacerze 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Siedze przy komputerze, przychodzi Jasmina i mowi "tadam", patrze, a tam stopki pokolorowane na zielono dlugopisem. Uwielbia robic tatuaze, raz nawet w dlugim rekawie musialam wyjsc, bo cale ramie w zieleni 😎

Moje dzicko ma ataki zlosci, zeby bylo ciekawiej na spacerach.
To, ze siada na chodniku i siedzi mnie nie rusza, spoko mozemy sobie odpoczac.
Ale kiedy jej sie schodzi z chodnika na ulice to mna trzesie. A sprowadzenie jej na chodnik konczy sie wrzaskiem i ucieczka. 🤔 Wczoraj tak sie zdenerwowala, ze az wozek musiala sobie ugryzc 🤢 Niekapek tez polecial na ulice, bo sie do niej pochylialam, bo jakos dziwnie w ozku siedziala i myslalam, ze usnela.
Chodzaca wscieklizna jak jej cos zabronic na spacerze 😮

Floro tez sie tak buntuje. Tylko u niego nie ma znaczenia czy w domu czy nie. Jak sie w domu buntuje to idzie do kata a jak na dworze to wrzeszczace dziecko wkladam do wozka i z takim ide. Ale na spacerze bardzo zadko mu sie zdazac buntowac bo wie ze to nic mu nie daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...