Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wpadłam sobie was poczytać ale słysze że sobie nie posiedze-od 2 godzin mała daje nam taki koncert że juz nie wiem co robić-nigdy tak sie nie zachowywała echhh no nic spokojnej nocy dziewczyny 😘

To biedulki, a moze cos jej dolega, daj jej pracetamol w czopku, czasami pomaga, a nie szkodzi jak nic nie pomoze, bywa, ze dziecko cos boli...
Obyscie za za dlugo nie meczyli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Ulka napisał(a):

dzieki wanilia, wydaje mi sie ze moje dziecko jest ładne ahaha, ale nie wiem bo dla kazdej mamy własne dziecko jest najpiekniejsze!

haha, ja tez się czasem zastanawiam czy jestem obiektywna w swoich zachwytach nad Weroniką 😉 pewnie nie ale co mi tam 😜

tak nas natura stworzyła, żebysmy sie w swoich maleństwach zakochiwali...j sie nie potrafie napatrzec na Kalinke, wydaje mi sie taka cudowna, taka idealna...i własnie tak jest 🙂

ej no co Wy... moja jest najpiękniejsza 😁 ja czasem już jestem taka padnięta, że ledwo żyję, ale jak koło niej stanę to mogę tak patrzeć godzinami 🙂

Bo te nasze dzieci najpiękniejsze i najkochańsze są jak śpią 😁
Chyba się Bambina obudziła bo coq wsysło 😜
Ja też się wymeldowuję bo M za chwilkę będzie, dobranoc 🙂


Zgadza sie obudzila sie o 20:15 🙂 Bomba nie? Kapiel zaliczona i siedzimy. No juz niby spala, ale teraz przemawia w ozeczku 🙃 a mamy 23:20 🙃
Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Rita napisał(a):
wpadłam sobie was poczytać ale słysze że sobie nie posiedze-od 2 godzin mała daje nam taki koncert że juz nie wiem co robić-nigdy tak sie nie zachowywała echhh no nic spokojnej nocy dziewczyny 😘

To biedulki, a moze cos jej dolega, daj jej pracetamol w czopku, czasami pomaga, a nie szkodzi jak nic nie pomoze, bywa, ze dziecko cos boli...
Obyscie za za dlugo nie meczyli 😘

chyba ją brzuszek bolał-mówie chyba bo nie zwijała się ani nic,poprostu cały czas płakała,brzuszek miała miękki ale raz zwymiotowała,potem jej dałam herbatke tylko no i z pół godz temu zasnęła.jeszcze czasami się wierci więc posiedze troche przy niej i jak bedzie ok to też sie położe. dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj tez wrócil dzisiaj z zakupow z trzema paczkami durexów 😁 toż my tego przez rok nie zużyjemy 😁 😁



a co to durex? ja nie pamiętam sexu w gumce.... a teraz to w ogóle zapomniałam co to sex. mąż chyba jest z deczka obrażony na mnie za tą cała aferę i mało się odzywa.ale też brak alko na niego działa.a czy Wy w ogóle macie jakąś taką straszną potrzebę?? bo ja się tak zastanawiam czy aby na pewno ze mną wszystko dobrze bo mi się nadzwyczajniej w świecie NIE CHCE... do tego zamiast schudnąć to ja jeszcze przytyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dorianna trzymamy kciuki za Was w takim razie, żeby zadnych nieprzyjemnych zaleceń nie było 😘

ja też mocno 3mam 🙂

I spadam do mężusia mego, bo mi przed chwilą z tekstem wypalił: czy ja cię kiedyś odzyskam, te baby mi ciebie zabrały... no aż mi się go żal zrobiło 😜 😜 😜
Więc życzę wszystkim dobrych nocek 😘

mój jak siedze przy kompie to patrzy na mnie jakbym mu ciastko zjadła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
http://allegro.pl/wiosna-lato-dla-modnisi-zajrzyj-i2231604515.html dziewczyny luknijcie.potrzebuje ciuchów dla Julki i myślę że całkiem ładne a oferta zależy jak się będzie rozwijać...

dzien dobry
no Asia obserwuj obserwuj bo fajne 🙂
moj krolewicz sie popsul i juz tak ladnie nie spi bez przerwy.. tewraz idzie spac o 22 budzi sie kolo 24 czasem na cyca czasem 3 minuty pogada i idzie spac dalej ale za to budzi sie na jedzenie w nocy... raz o 2 raz o 3 pozniej o 5 i o 7 wiec juz nie spi dlugo ciagiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
http://allegro.pl/wiosna-lato-dla-modnisi-zajrzyj-i2231604515.html dziewczyny luknijcie.potrzebuje ciuchów dla Julki i myślę że całkiem ładne a oferta zależy jak się będzie rozwijać...

Asiu ciuszki zupełnie nie w moim stylu więc ja bym pewnie nie kupiła tego zestawu ale myslę że Julce będą się podobać a przecież o to chodzi 🙂 Ciekawe kiedy moja Weronika się zbuntuje i stwierdzi że ma w d...e mój gust i chce chodzić w błyszczących, różowych ciuszkach 🤪 bo dziewczynki podobno mają taki etap ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
http://allegro.pl/wiosna-lato-dla-modnisi-zajrzyj-i2231604515.html dziewczyny luknijcie.potrzebuje ciuchów dla Julki i myślę że całkiem ładne a oferta zależy jak się będzie rozwijać...

Asiu ciuszki zupełnie nie w moim stylu więc ja bym pewnie nie kupiła tego zestawu ale myslę że Julce będą się podobać a przecież o to chodzi 🙂 Ciekawe kiedy moja Weronika się zbuntuje i stwierdzi że ma w d...e mój gust i chce chodzić w błyszczących, różowych ciuszkach 🤪 bo dziewczynki podobno mają taki etap ha 😁


wanilka no ja mam nadzieje ze moje dziecko sie naprawi bo sie popsulo;p bateryjki ma kiepskie widac...
no ja patrzac na te ciuchy to widze wlasnie moja kuzynke ... ma 8 lat i uwielbia blyszcząc o rozowo sie ubierac... najlepiej jak doda;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!

Yasmine zasnela chyba wczoraj okolo polnocy. Oj dzis jej nie pozwole na takie figlowanie. W dodatku zaplanowalam sobie na 20:35 ogladanie dokumentu w tele a ona sie budzi!!

Teraz niby wstalysmy, ale dalam jej butelke, je i spi. Kurde mialam malo pokarmu tej nocy, czulam to, wiec juz sie rana doczekac nie moglam, zeby jej dac pozadny posilek.

Mam ochote sobie dzis pokur*owc 😠 Codziennie o 6 laska na gorze mnie budzi. Nie wiem jaka ona ma podloge, ale kazdy jej krok jest swietnie slyszalny u nas, nie mowiac o skladaniu lozka, czy o tysiacach rzeczy, ktore jej upadaja, albo o chodzeniu w obcasach. Czesto jest tez tak wieczorem, jak Mala juz spi...

A o 7 obudzilo mnie kap, kap, kap... Z gory od owej sasiadki kapie nam woda czasami w kuchni!!! Oczywiscie maz juz dzwonil do wlasciciela jak bylam w szpitalu, ten przyjechal, obejrzal, powiedzial, ze sie tym zajmie, po czym zaczal sie czepiac fajek meza 😮 Od poczatku byl z tym problem, bo on pali przy drzawiach wejsciowych, czyli zaraz i przy naszych, ma popielniczke, nie brudzi. Ale, ze od poczatku nam sie nie uklada z nowym wlascicielem, to oczywiscie zostal oskarzony o rzucanie petow na schody 🙃 Jak powiedzial, ze to dziewczyna z gory, to napadl na niego, ze nie ma zwalac na innych mieszkancow 🤢 ...Boze spraw nam rychla przeprowadzke!
Asia ja rowniez czasami aseksualna jestem, ale to wtedy kiedy zmeczenie mnie pozera. Byla u nas taka przerwa, a dodtaku, jakies chmury nad nami wisialy, ze zaczelam sie zastanawiac nad sesnsem brania pigulek. No, ale czasami jest rorywkowo, wiec skoncze te trzy listki, a w maju gumki, albo abstynencja, a potem uciekam do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Pierwsza 😁 Włączyłam kompa bo słucham radia w necie więc sie przy okazji melduję i życzę miłego dnia 🙂
ps. u nas pierwsza od jakieoś czasu spokojna nocka z jednym karmieniem, jupppi 🤪


Ja tez tak mam. Tylko, ze ja wyboru nie mam jak chce suchac polskiego radia. A ostatnio cos zmienili, tzn. dokladnie w grudniu i od tej pory cizko sie slucha, bo non stop sie wylacza 🤢
U mnie Trojka oczywiscie.

Eh klade sie jeszcze, bo Yasmine spi.
Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...