Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
też wczoraj dostałam próbki z nestle mleczka i kaszki + kupony do rossmana rabatowe na gerberki, u nas pewnie wiedzą bo w szpitalu jak dają niebieskie paczki to się ankietę wypełnia (-jeśli się chce oczywiście) 😜


ja też wczoraj dostałam 😁

i ja i ja 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa gratuluje. Super, ze takie wiesci od lekarza przynioslas.
Byla juz inaugaracja? 🙂

jeszcze nie, bedzie jutro rano, bo dzisiaj bralam jeszcze wieksza dawke lekow, od jutra zmniejszam, a 10 maja odstawiam całkowicie 🙂

niezla ilosc postow nasz maly demonku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa gratuluje. Super, ze takie wiesci od lekarza przynioslas.
Byla juz inaugaracja? 🙂

jeszcze nie, bedzie jutro rano, bo dzisiaj bralam jeszcze wieksza dawke lekow, od jutra zmniejszam, a 10 maja odstawiam całkowicie 🙂


Super!Warto bylo utrzymywac laktacje 🙂

U mnie niestety Yasmine odmawia piersi 😞 Raz dziennie uda mi sie odciagnac. Chce jeszcze walczyc, chocbym miala jej odciagac, ale nie jest latwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa gratuluje. Super, ze takie wiesci od lekarza przynioslas.
Byla juz inaugaracja? 🙂

jeszcze nie, bedzie jutro rano, bo dzisiaj bralam jeszcze wieksza dawke lekow, od jutra zmniejszam, a 10 maja odstawiam całkowicie 🙂

niezla ilosc postow nasz maly demonku 😉

hahha, juz pisze nastepny, co by złego nie przyciagać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 😠
Mój małżon mnie wkurza 😠 już wolę jak śpi albo w pracy jest 😠 na szczęście po południu znika 😜


Nie wiem czy to dobrze swiadczy o zwiazku, ale mam tak samo 😎 😁

ech no tak źle to nie jest, ale jestem przyzwyczajona, że albo w pracy albo śpi po pracy, a nie panoszy się po chacie i zero zrozumienia, że na forum muszę kuknąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
My dzis caly dzien na dworze 🙂 Pogoda byla super 🙂 wyszlismy o 10:00 wrocilismy o 17:00. Maly zjadl dzis 200 ml zupki i zapchal to cyckiem 🤪
Ubaralam go w spodenki dlugie body z krotkim rekawem i bluzke z krotkim+czapka, ale bylo mu w tym za cieplo wiec wyladowal w body i spodniach+czapka 🙂 na to filtr 50 i cieszyl sie strasznie 🙂
aaagaaa super ze Maciek juz bez gipsu. wreszcie bedzie mogl szalec bardziej swobodnie
aniqa gratulacje zmiejszenia dawki. Uwazaj tylko na siebie jutro, bo jak Kalinka zobaczy cycka to ze szczescia jeszcze caly dzien bedzie go trzymac 🤪
coq pogoda juz niedlugo powinna sie u Ciebie zmienic. Przyjezdzaj szybko do Polski to ze sloneczka jeszcze skorzystasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa gratuluje. Super, ze takie wiesci od lekarza przynioslas.
Byla juz inaugaracja? 🙂

jeszcze nie, bedzie jutro rano, bo dzisiaj bralam jeszcze wieksza dawke lekow, od jutra zmniejszam, a 10 maja odstawiam całkowicie 🙂


Super!Warto bylo utrzymywac laktacje 🙂

U mnie niestety Yasmine odmawia piersi 😞 Raz dziennie uda mi sie odciagnac. Chce jeszcze walczyc, chocbym miala jej odciagac, ale nie jest latwo.

walcz!!! ja trzymałam 2 m-ce i mam nadzieje ze bylo warto. widzisz, kalinka po 2 miesiacach pamieta jak sie pije z piersi. mysle ze to zasługa tej butelki medeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane ciesze sie ze same dobre wiadomosci na forum.
Agami moze karmic
Aniqa tez ekstra i kalinka bedzie szczesliwa.
Agaaa super ze macius juz sie w gipsie meczyc nie musi
Basia dzieki za przepisy doszly. Florek ma niezly apetyt. Mama robi mu pyszne zupki
Co do kremu z filtrem ja uzywam ziaji 30 spv i jestem zadowolona
Maly nie ma na to uczulenia
Co do ubierania to moj maly jak lezy we wozku to nie ma czapki i byl
Dzis ubrany w dlugie body i krotkie spodenki.
A my dzis na grilu u tesciow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
biedna yasmine i coq 😘
bidulki 😉
co do kabaczka to nie wiem, ja planuje zacząć od jabłuszka potem marchewki a późnej po kolei 😎 kupiłam chyba wszystkie deserki gerebera od 4 miesiąca 😎- w końcu promocja była w rossmanie 🙂


U mnie Gerbera nie ma. Ale ze mi z Nestle przyslali kupony rabatowe (nie wiem skad oni maja info, ze tam i tam jest niemowle 🤔 ) to kupuje ichniejsze. 🙃


coq ja też wczoraj dostałam te kupony rabatowe z nestle i powiem Ci, że fajna z tego sprawa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka że ile Florek zjadł tej zupki 😮to chyba musiałaś zrobić jakiś dobry barszczyk, bo ja też uwielbiam 😁

no tez sie zdziwilam ilościa 🙂 i jeszcze cyc na dokładke 🙂
ja daje kalinie zupy tyle, ile sie miesci w słoiczku po deserku i to zastepuje butle. nastepny posilek daje po 3 godzinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak tak czytam jak poubierane Wasze dzieciaki to dochodzę do wniosku, że chyba chciałam tą moją Julę zagotować 🤢 ... body długi rękaw i na to dresik + czapka 🤢 ale już zero kocyka i gondola całkowicie otwarta... przesadziłam ☺️

Chloe a jaki ten krem z musteli wzięłaś???, bo ja też mam zamiar zamówić i zastanawiam się nad tym sprayem SPF50, opakowanie ekonomiczniejsze i mogłabym lecieć z nią od stóp do głów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do lekarza, do którego miałam dziś iść to M.A.S.A.K.R.A.... 😠 😠 😠 😠 😠
Nie było już miejsc i mnie nie przyjęli mam się zarejestrować z jedno dniowym wyprzedzeniem..... To są normalnie jakieś kpiny.... wspomnę, że byłam w przechodni ok 12... 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do lekarza, do którego miałam dziś iść to M.A.S.A.K.R.A.... 😠 😠 😠 😠 😠
Nie było już miejsc i mnie nie przyjęli mam się zarejestrować z jedno dniowym wyprzedzeniem..... To są normalnie jakieś kpiny.... wspomnę, że byłam w przechodni ok 12... 😠 😠 😠 😠

POLSKA 🤢 ale umówiłaś się na jutro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do lekarza, do którego miałam dziś iść to M.A.S.A.K.R.A.... 😠 😠 😠 😠 😠
Nie było już miejsc i mnie nie przyjęli mam się zarejestrować z jedno dniowym wyprzedzeniem..... To są normalnie jakieś kpiny.... wspomnę, że byłam w przechodni ok 12... 😠 😠 😠 😠

POLSKA 🤢 ale umówiłaś się na jutro?

kuźwa jutro sobota... pewnie panie już długim weekendem żyją... ja ostatnio byłam o 16 i bez problemu zostałam przyjęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga w koncu Maciek sie doczekal 🙂 a ta szyne jak on akceptuje?


ta szyna to wygląda tak, że z takiej grubej skóry jest zrobiona łuska pod stopę, żeby ją prosto trzymała, i z jednej strony jest wypuszczona na kilkanaście centymetrów, trochę przed kolano. i to się zakłada, a potem obwiązuje się to bandażem elastycznym 🙂 a wracając do pytania, to Maciek akceptuje 🙂 ma lżejszą nogę niż w gipsie i co jakiś czas może pofikać bez tego. i w końcu normalne kąpiele 🤪 🤪 🤪 ale na pierwsze 3 noce mamy mu nie zakładać, ma się przyzwyczaić w dzień, bo doktor mówił, że może w nocy marudzić jakbyśmy mu od razu założyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka że ile Florek zjadł tej zupki 😮to chyba musiałaś zrobić jakiś dobry barszczyk, bo ja też uwielbiam 😁

Sama nie moglam w to uwierzyc. ugotowalam zupki wiecej zeby mial na kilka ni wyszlo mi jej jakies 800 ml wlalam do miseczki 200 ml i mialam nadzieje ze polowe zostawi, a ten nie zjadl wszystko i zaczol mi plakac wiec dalam mu cycka i potem zadowolony siedzial ze mna na dworze 🙂.
Zupka taka jakas dziwna 1 marchewka, 2 ziemniaki, pol pietruszki, 3 rozyczki brokula 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...