Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja jestem taka szczęśliwa laski 🤪 🤪 🤪 moje dziecko 40 minut na macie sie bawiło ,później spało potem zabawa z mama , później 30 minut na huśtawce 🙂
szok -mając kolkę cały czas musiałam z nim byc problem był isc siku .....a teraz cud malina można zjeść śniadanie ubrać sie ..... pomalować przed wyjściem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Kurcze wiecie co, z jednej strony cieszę się że juz wiem co i jak z moja Weronisią a z drugiej smutno mi bo wiem że nie mam co wypatrywać przewrotów i inych postepów. Wszystko będzie opóźnione i wymuszone 😞

nie mysl tak.. u mojego Kuby tez bylo napiecie tez chowal w piasteczki kciuki i wyginal sie w rogalik i bylam u innego neurologa i powiedzial ze dzieciakom do 5-6 miesiaca w wiekszosci to samo mija i nie potrzebna jest metoda woidy tylko zwykle zabawy w podnoszenie przeturlanie itd... zobacz ja chodze z kuba raz w tygodniu i reszte sama godzine w domu z nim cwicze to samo co na rehabilitacji i kuba juz prosciutko lezy... piastki raczej juz powoli puszczone... jak sie wkurzy tylko i w kapaniu zaciszka a tak to ladnie sam chwyta i zaczal sie turlac na oki narazie rehabilitantka sie smieje ze robi to jak autobus przegubowy bo najpierw glowa dlugo nic i pupa ale dlugie dzieci tak robia.. a on dlugi jest... troszke samozaparcia cwiczen rehablitantki i twoich a za miesiac zobaczysz ogromne postepy.....na rehabilitacje z nami chodza blizniaczki wczesniaki i mialy mega napiecie i wklasnie ta metoda woidy poszla w ruch... i teraz sa super laski... z kuba pieknie cwicza;D naprawde wanilka glowa w gore... bedzie cie to kosztowalo troszke bo moj kuba na poczatku plakal strasznie jak ona go ukladala i przewracala, turlala, i podnosila za raczki ale po kilku spotkaniach sie zaczal do niej sumiechac a teraz wchodzi i od razu sie kielczy i zanim zdarze go do konca rozebrac to on juz z lusterkiem i rehgabiliotantka sie bawia;D naprawde nic strasznego my do czerwca podobno i bedziemy wolni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wam!!! My dziś spokojny ranek mały jeszcze spi i jak wstanie to cyc i na pole!!!!
Asiaa super ta twoja MILENK kochany uśmiech
WANILIA spokojnie nawet się nie obejrzysz a WERONIKA będzie już normalnie leżeći naraz wszystko zacznie szybko robić obracać się na brzuszek na plecki!!!!
AGAMI ekstra że możesz karmić KUBę super naprawdę to super musiało wyglądać jak mu dałaś cycka po 4 godzinach hehe
MELISKA OKLASK za streszczenie bajeranckie i jaka ta twoja JULECZKA spryciulka
CO DO nosidełka to ja mam w domu ale właśnie słyszałam opinie że złe jest i nie noszę małego a powiem wam że czasem mam ochotę wyskoczyć do sklepu i by się przydało
KASIAAA myślę że będzie wszystko z tobą ok kurdeee martwi mnie ta twoja waga !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😠
Mój małżon mnie wkurza 😠 już wolę jak śpi albo w pracy jest 😠 na szczęście po południu znika 😜

Wanilia poćwiczycie i będzie dobrze 🙂 fakt jest to widoczne, ale dlatego, że zwróciłaś nam na to uwagę, tak byśmy nie zauważyły na pewno

Asia Mili przepięknie się uśmiecha 😘 A o ząbkach Weroniki to myślę, że Kasiunia wie... w końcu były pierwsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/sam1338.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4736/sam1338.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Aniqa tak wygląda asymetria Weronisi, ona tak ciągle leży że lewa strona skrócona, nawet w leżaczku leży krzywo..

hej, ale mnie przestraszylas tym ,ze Weronka tez sie tak preży...ale fakt faktem nie lezy tak jak Weronika,zawsze prosto, a glówka tez jej lata w kaza strone, wiec sama nie wie. mimo wszystko chyba zadzwonie i sie jeszcze raz umowie do tego rehabilitanta. A teraz trzymajcie kciuki, ide do endokrynologa, ciekawe czy mi pozwoli karmic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Kurcze wiecie co, z jednej strony cieszę się że juz wiem co i jak z moja Weronisią a z drugiej smutno mi bo wiem że nie mam co wypatrywać przewrotów i inych postepów. Wszystko będzie opóźnione i wymuszone 😞

nie mysl tak.. u mojego Kuby tez bylo napiecie tez chowal w piasteczki kciuki i wyginal sie w rogalik i bylam u innego neurologa i powiedzial ze dzieciakom do 5-6 miesiaca w wiekszosci to samo mija i nie potrzebna jest metoda woidy tylko zwykle zabawy w podnoszenie przeturlanie itd... zobacz ja chodze z kuba raz w tygodniu i reszte sama godzine w domu z nim cwicze to samo co na rehabilitacji i kuba juz prosciutko lezy... piastki raczej juz powoli puszczone... jak sie wkurzy tylko i w kapaniu zaciszka a tak to ladnie sam chwyta i zaczal sie turlac na oki narazie rehabilitantka sie smieje ze robi to jak autobus przegubowy bo najpierw glowa dlugo nic i pupa ale dlugie dzieci tak robia.. a on dlugi jest... troszke samozaparcia cwiczen rehablitantki i twoich a za miesiac zobaczysz ogromne postepy.....na rehabilitacje z nami chodza blizniaczki wczesniaki i mialy mega napiecie i wklasnie ta metoda woidy poszla w ruch... i teraz sa super laski... z kuba pieknie cwicza;D naprawde wanilka glowa w gore... bedzie cie to kosztowalo troszke bo moj kuba na poczatku plakal strasznie jak ona go ukladala i przewracala, turlala, i podnosila za raczki ale po kilku spotkaniach sie zaczal do niej sumiechac a teraz wchodzi i od razu sie kielczy i zanim zdarze go do konca rozebrac to on juz z lusterkiem i rehgabiliotantka sie bawia;D naprawde nic strasznego my do czerwca podobno i bedziemy wolni 🙂

Ech, trochę mam żal do siebie za moje nastawienie że z tym napięciem wzmożonym to przesada jest - pamiętacie jak pisałam że neurolodzy przeginają i u każdego dzieciaczka coś znajdą? No to teraz mam....Mamusie leniuszków - przyjrzyjcie się swoim dzieciaczkom, spójrzcie czy nie leżą jak moja Nisia, czy nie chowają kciuków i nie napinaja się dziwnie....Bo na lekarzy pediatrów nie ma co liczyć 😠
Agami a na co dokladnie chodzicie? Bo my mamy chodzić na NDT Bobath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/sam1338.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4736/sam1338.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Aniqa tak wygląda asymetria Weronisi, ona tak ciągle leży że lewa strona skrócona, nawet w leżaczku leży krzywo..

hej, ale mnie przestraszylas tym ,ze Weronka tez sie tak preży...ale fakt faktem nie lezy tak jak Weronika,zawsze prosto, a glówka tez jej lata w kaza strone, wiec sama nie wie. mimo wszystko chyba zadzwonie i sie jeszcze raz umowie do tego rehabilitanta. A teraz trzymajcie kciuki, ide do endokrynologa, ciekawe czy mi pozwoli karmic...

Trzymam kciuki!!!! A do neurologa idź chociaz jak Kalinka prosto leży to dobry znak 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzień dobry 😠
Mój małżon mnie wkurza 😠 już wolę jak śpi albo w pracy jest 😠 na szczęście po południu znika 😜

Wanilia poćwiczycie i będzie dobrze 🙂 fakt jest to widoczne, ale dlatego, że zwróciłaś nam na to uwagę, tak byśmy nie zauważyły na pewno

Asia Mili przepięknie się uśmiecha 😘 A o ząbkach Weroniki to myślę, że Kasiunia wie... w końcu były pierwsze 🙂

Meliska a Ty wiesz że ja nalot na Ciebie szykuję? W drugiej polowie maja wracam do pracy i jak tylko będę w okolicy to dam znać żebyś zdązyła mleko do kawy ściągnąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 😠
Mój małżon mnie wkurza 😠 już wolę jak śpi albo w pracy jest 😠 na szczęście po południu znika 😜

Wanilia poćwiczycie i będzie dobrze 🙂 fakt jest to widoczne, ale dlatego, że zwróciłaś nam na to uwagę, tak byśmy nie zauważyły na pewno

Asia Mili przepięknie się uśmiecha 😘 A o ząbkach Weroniki to myślę, że Kasiunia wie... w końcu były pierwsze 🙂

Meliska a Ty wiesz że ja nalot na Ciebie szykuję? W drugiej polowie maja wracam do pracy i jak tylko będę w okolicy to dam znać żebyś zdązyła mleko do kawy ściągnąć 😜

no nareszcie 🤪 a mleczko spoko... mrozi się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 😠
Mój małżon mnie wkurza 😠 już wolę jak śpi albo w pracy jest 😠 na szczęście po południu znika 😜

Wanilia poćwiczycie i będzie dobrze 🙂 fakt jest to widoczne, ale dlatego, że zwróciłaś nam na to uwagę, tak byśmy nie zauważyły na pewno

Asia Mili przepięknie się uśmiecha 😘 A o ząbkach Weroniki to myślę, że Kasiunia wie... w końcu były pierwsze 🙂

Meliska a Ty wiesz że ja nalot na Ciebie szykuję? W drugiej polowie maja wracam do pracy i jak tylko będę w okolicy to dam znać żebyś zdązyła mleko do kawy ściągnąć 😜

no nareszcie 🤪 a mleczko spoko... mrozi się 😜


to będzie kawa naprawdę od serca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanila my mielismy miec woidy metode i ogolne cwiczenia rozwojowe nie wiem jak to sie nazywa.... zapytam magde na nastepnych zajeciach w srode... ale powiedzieli ze na wojde jest za duzy juz troszke i bedzie sie buntowac.. ogolnie jak wam kiedys pisalam robia to co niby nie mozna czyli probuja nastawic kube do siadu bo to podobno wymaga od dziecka symetrycznego trzymania ciala, ucza go obbrotow, podpierania wlasie na calych lapkach w gore nie na lokciach i rozciagaja i ogolnie mi sie to wydaje ze to taka jakby zabawa 😉 przy lusterku;p guga jeszcze na fitneschodzi wiec jej podpytaj co one maja 🙂
a my po 2 godzinnym spacerku z niania teraz 2 pralka prania sie pierze obiad sie robi a ja na forum jedna reka druga sprzatam a po obiadku idziemy do sklepu dzieciecego TOBI:P babcia dala kaske idziemy poszalec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...