Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
oczywiście jak poszłam do dermatologa wczoraj to on sie spóźnił 20 min 🤔 wiara siedziała od 9 i na godzine ustaloną każdy przede mną 5 osób a mała z tata w aucie no więc sie pytam jedna mloda druga stara siedziała i mowie do nich czy mnie przepuszczą bo mam małe dziecko w aucie a siedzenie przede mna stał wózek na kólkach ale babcinki nie było i one do mnie że nie ma takiej możliwości żeby mnie przepuścić i ich to nie obchodzi że mam małe dziecko w aucie one też się spieszą to se myśle { kij wam w oko} przyszedł lekarz po chwili babciczka starsza właścicielka wózka i mówi teraz ja wchodze a ta młoda z tą starą że one pierwsze były to ja sie wkurzyłam i pytam je CZY JAK PANIE PRZYSZŁY STAŁ JUŻ TUTAJ WÓZEK TEJ PANI ? ONE 😮 yyy TAK a ja do nich : To proszę się nie wpychać bo ta pani ma pierwszeństwo zwłaszcza jak jest starsza ! one tak 🤔 i cisza
przebolałam te pare osob czekałam tylko 30min bo jakoś to szło
Ale zapisał mi maść którą musieli mi zrobić w aptece i czekałam na nią od wczoraj do dzisiaj i z recepta kosztowala mnie 7,50 a jakbym jej nie miała to zapłaciłabym 50 zł 22 maja idę znowu i zobaczy pan dermatolog czy są jakies efekty tych rozstępów czy to schodzi jeśli nie będziemy działać z czymś innym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pammat napisał(a):
oczywiście jak poszłam do dermatologa wczoraj to on sie spóźnił 20 min 🤔 wiara siedziała od 9 i na godzine ustaloną każdy przede mną 5 osób a mała z tata w aucie no więc sie pytam jedna mloda druga stara siedziała i mowie do nich czy mnie przepuszczą bo mam małe dziecko w aucie a siedzenie przede mna stał wózek na kólkach ale babcinki nie było i one do mnie że nie ma takiej możliwości żeby mnie przepuścić i ich to nie obchodzi że mam małe dziecko w aucie one też się spieszą to se myśle { kij wam w oko} przyszedł lekarz po chwili babciczka starsza właścicielka wózka i mówi teraz ja wchodze a ta młoda z tą starą że one pierwsze były to ja sie wkurzyłam i pytam je CZY JAK PANIE PRZYSZŁY STAŁ JUŻ TUTAJ WÓZEK TEJ PANI ? ONE 😮 yyy TAK a ja do nich : To proszę się nie wpychać bo ta pani ma pierwszeństwo zwłaszcza jak jest starsza ! one tak 🤔 i cisza
przebolałam te pare osob czekałam tylko 30min bo jakoś to szło
Ale zapisał mi maść którą musieli mi zrobić w aptece i czekałam na nią od wczoraj do dzisiaj i z recepta kosztowala mnie 7,50 a jakbym jej nie miała to zapłaciłabym 50 zł 22 maja idę znowu i zobaczy pan dermatolog czy są jakies efekty tych rozstępów czy to schodzi jeśli nie będziemy działać z czymś innym..


ok to czekam na efekty i jak cos to pomaszeruje po receptę, ale pewnie też sie zapisze do dermatologa to zobaczymy co mi da.... 😎 i porównamy ich wiedzę 😉
mam nadzieje ze znajdziemy sposób na to dziadostwo 😉jutro sie umawiam na wizyte 😉

ps. pam jakby nie poprzestawiała ludzi to by nie była sobą 🤪 ale co racja to racja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
oczywiście jak poszłam do dermatologa wczoraj to on sie spóźnił 20 min 🤔 wiara siedziała od 9 i na godzine ustaloną każdy przede mną 5 osób a mała z tata w aucie no więc sie pytam jedna mloda druga stara siedziała i mowie do nich czy mnie przepuszczą bo mam małe dziecko w aucie a siedzenie przede mna stał wózek na kólkach ale babcinki nie było i one do mnie że nie ma takiej możliwości żeby mnie przepuścić i ich to nie obchodzi że mam małe dziecko w aucie one też się spieszą to se myśle { kij wam w oko} przyszedł lekarz po chwili babciczka starsza właścicielka wózka i mówi teraz ja wchodze a ta młoda z tą starą że one pierwsze były to ja sie wkurzyłam i pytam je CZY JAK PANIE PRZYSZŁY STAŁ JUŻ TUTAJ WÓZEK TEJ PANI ? ONE 😮 yyy TAK a ja do nich : To proszę się nie wpychać bo ta pani ma pierwszeństwo zwłaszcza jak jest starsza ! one tak 🤔 i cisza
przebolałam te pare osob czekałam tylko 30min bo jakoś to szło
Ale zapisał mi maść którą musieli mi zrobić w aptece i czekałam na nią od wczoraj do dzisiaj i z recepta kosztowala mnie 7,50 a jakbym jej nie miała to zapłaciłabym 50 zł 22 maja idę znowu i zobaczy pan dermatolog czy są jakies efekty tych rozstępów czy to schodzi jeśli nie będziemy działać z czymś innym..


ok to czekam na efekty i jak cos to pomaszeruje po receptę, ale pewnie też sie zapisze do dermatologa to zobaczymy co mi da.... 😎 i porównamy ich wiedzę 😉
mam nadzieje ze znajdziemy sposób na to dziadostwo 😉jutro sie umawiam na wizyte 😉

ps. pam jakby nie poprzestawiała ludzi to by nie była sobą 🤪 ale co racja to racja 🙂

dlaczego ja mam być miła dla kogoś jeżeli ktoś miły dla mnie nie jest a u niego w gabinecie spędziłam 5 minut 🙂 i nie umarłyby jakby poczekały chwile nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
oczywiście jak poszłam do dermatologa wczoraj to on sie spóźnił 20 min 🤔 wiara siedziała od 9 i na godzine ustaloną każdy przede mną 5 osób a mała z tata w aucie no więc sie pytam jedna mloda druga stara siedziała i mowie do nich czy mnie przepuszczą bo mam małe dziecko w aucie a siedzenie przede mna stał wózek na kólkach ale babcinki nie było i one do mnie że nie ma takiej możliwości żeby mnie przepuścić i ich to nie obchodzi że mam małe dziecko w aucie one też się spieszą to se myśle { kij wam w oko} przyszedł lekarz po chwili babciczka starsza właścicielka wózka i mówi teraz ja wchodze a ta młoda z tą starą że one pierwsze były to ja sie wkurzyłam i pytam je CZY JAK PANIE PRZYSZŁY STAŁ JUŻ TUTAJ WÓZEK TEJ PANI ? ONE 😮 yyy TAK a ja do nich : To proszę się nie wpychać bo ta pani ma pierwszeństwo zwłaszcza jak jest starsza ! one tak 🤔 i cisza
przebolałam te pare osob czekałam tylko 30min bo jakoś to szło
Ale zapisał mi maść którą musieli mi zrobić w aptece i czekałam na nią od wczoraj do dzisiaj i z recepta kosztowala mnie 7,50 a jakbym jej nie miała to zapłaciłabym 50 zł 22 maja idę znowu i zobaczy pan dermatolog czy są jakies efekty tych rozstępów czy to schodzi jeśli nie będziemy działać z czymś innym..


ok to czekam na efekty i jak cos to pomaszeruje po receptę, ale pewnie też sie zapisze do dermatologa to zobaczymy co mi da.... 😎 i porównamy ich wiedzę 😉
mam nadzieje ze znajdziemy sposób na to dziadostwo 😉jutro sie umawiam na wizyte 😉

ps. pam jakby nie poprzestawiała ludzi to by nie była sobą 🤪 ale co racja to racja 🙂

dlaczego ja mam być miła dla kogoś jeżeli ktoś miły dla mnie nie jest a u niego w gabinecie spędziłam 5 minut 🙂 i nie umarłyby jakby poczekały chwile nie 😉


no to ba!!!! 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobra ale się dzisiaj rozpisałam z wami dawno tyle nie napisałam 😜
meliska dam znać później co i jak po tych brwiach po za tym pokaże fotkę jak się zagoi 🙂
idę się na chwilę przytulić do misia bo o 23 muszę Konstancyjkę zatankować 😉
dobrej nocy dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a ja przed chwilą niałam niefajną sytuację w domu

tata się zdenerwował dość mocno, ja przechodziłam obok sypialni a nagle słyszę takie jakieś jęki, dźwięki. wbiegłam (mama była w łazience) a tam tata nie może powietrza złapać, wyglądał jakby odchodził... 😞 😞 😞 😞 😞

masakra, jak sobie pomyślę, to ryczę....

zaczęłam krzyczeć, wzięłam telefon zaczęłam dzwonić po pogotowie i się uspokoiło,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja się pozalewałam własnym mlekiem 😮 tak sobie zajebiście przykleiłam wkładkę 😠 i teraz z jednego cyca ściągam, a z drugiego mi się leje, a ja w kompa zaglądam i zadowolona 😜 znaczy się byłam 😜 muszę się jeszcze przebrać, bo jak małżon wróci rano to powie, że zajeżdżam kefirem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny a ja przed chwilą niałam niefajną sytuację w domu

tata się zdenerwował dość mocno, ja przechodziłam obok sypialni a nagle słyszę takie jakieś jęki, dźwięki. wbiegłam (mama była w łazience) a tam tata nie może powietrza złapać, wyglądał jakby odchodził... 😞 😞 😞 😞 😞

masakra, jak sobie pomyślę, to ryczę....

zaczęłam krzyczeć, wzięłam telefon zaczęłam dzwonić po pogotowie i się uspokoiło,,,

😲Aguś, ale już wszystko jest ok tak... zaglądajcie na niego w nocy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny a ja przed chwilą niałam niefajną sytuację w domu

tata się zdenerwował dość mocno, ja przechodziłam obok sypialni a nagle słyszę takie jakieś jęki, dźwięki. wbiegłam (mama była w łazience) a tam tata nie może powietrza złapać, wyglądał jakby odchodził... 😞 😞 😞 😞 😞

masakra, jak sobie pomyślę, to ryczę....

zaczęłam krzyczeć, wzięłam telefon zaczęłam dzwonić po pogotowie i się uspokoiło,,,

😲Aguś, ale już wszystko jest ok tak... zaglądajcie na niego w nocy 🥴


no już wszystko jest ok. ale... masakra po prsotu, zaparzyłam mu teraz melisy... żeby sie trochę uspokoił... i leży przy otwartym oknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga sytuacja niebezpieczna 😞 mój tata ma POCHP - przewlekła obturacyjna choroba płuc. właśnie skończył brać sterydy i znowu jest gorzej...jak je bierze to czuje się w miarę dobrze a kiedyś jak był ten czas bez sterydów wybrali się z mamą do babci i nie doszli bo tato stanął i nie mógł oddychać a już byli tak blisko...mąż mój złapał taki mały inhalator taty i pojechał szybko.tata wciągnął kilka razy i doszedł do babci.jakby tak sam gdzieś był to ja nie wiem.teraz wie że musi inhalator nosić ze sobą. dobrze by było zeby Twój tata wybrał się do lekarza jutro a czy on jest chory na coś?
agami te przecieraki to ja chyba kiedyś pisałam ale przypomnę.trze sie ziemniaki surowe jak na placki.dodaje jajko,startą cebulę,mąkę ziemniaczaną i pszeną.robi się takie gęste ciasto a potem łyżką wrzuca je na gotującą wodę. do tego skwareczki z cebulką i pycha.to takie stare jedzenie,którego mnie babcia nauczyła 🙂
powiem Wam jak się historia dzisiaj potoczyła...otóż wrócił Ł.o 15;00 zalany prawie że w trupa i rower go prowadził.szlak mnie trafił od razu i znów dostał w papę z liścia.jeszcze zanim przekroczył próg furtki.nie za ciekawie sie to dalej toczyło...teraz to ja głupia już jestem i chyba zacznę wierzyć w to co mówi,ze to moja wina bo przecież ' to Twoja wina bo zabrałaś mi kluczyki'.wiem ze to nie prawda ale to współuzależnienie i ciągle podświadomie się obwiniam...oddałam mu klucze teraz wieczorem jak przetrzeźwiał i powiedziałam zeby sobie jechał gdzie chce jutro jak bedzie trzeźwy...byle z dala od nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
moja mała jeszcze spi a ja już nie mogę bo sie denerwuję spotkaniem z rehabilitantką 🤔
Asia ja nie wiem czy Ty jeszcze widzisz szanse na poprawę sytuacji ale jest chyba coraz gorzej. Zastanów się czy nie spakować męża póki jeszcze ma pracę bo potem bedziesz miała wyrzuty sumienia że bezrobotnego na bruk wywalasz. A pracodawca się z nim wcześniej czy później pożegna jak on takie numery robi. Ściskam Cię mocno i pamiętaj _ TO NIE TWOJA WINA! Ale pomyśl, skoro Ty bedąc dorosła wkręcasz sobie poczucie winy to co będą czuły dziewczynki jak będą starsze?
Aaagaaa chyba musicie wysłać tatę na dodatkowe badania...mam nadzieję ze noc minęła spokojnie
Aniqa jestem niezmiennie zaskoczona przewrotnościa losu w kwestii karmieia. Ja chcialam przestać karmić po pół roku jakoś a wczoraj mi lekarka powieziała że jak mała nie zaakceptuje nutramigenu to w zasadzie nie mam wyjścia 😮 I będę skazana na dłuuugie karmienie wbrew swojej woli. Będę całe lato z pełnymi cyckami pracowała a nie mam warunków żeny ściągać mleko w pracy - no chyba że w aucie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry..
ulka moj tez nie chcial butli... i okazalo sie ze winny jest avent i jego smoki;D kupilam babyono on ma smoka ja smoczek nuka czyli szerszy bardziej splaszczony i od razu herbatke zaciagnal.. pozniej maraton 7 rodzajow mleka przyjelo sie bebiki i juz jest ok;D
co do mlek dlamalergikow to faktycznie nie dobre ja kupilam enfamil ar kiedys to antyrefluksowe mleko i bylo paskudne...mam tez w domu zaghęszczacz do mleka nutrition no i to powoduje ze dziecko niby mniej ulewa... no ale dalam 3 razy zakonczylo sie goraczka nie wiem czy zbierznosc przypadkow czy po tym ale juz nie daje....
a co do pogody meliska gdzie mieszkasz bo u mnie tez ma byc 29;p zachod polski?
eh ja mam dzis ten rezonans i tak sie boje ze uslysze ze cos tam jest 😞(((( wczoraj plakalam wieczorem jak maz usnal...bo tak sie boje by nie wyszly jakies guzy tetniaki itd... wiem wiem wkrecam sobie i wogole ale ja sie poprstu boje.....
co do karmienia pioersia ja bym aniqa zrobila jak ty.... jak by pozwolili to bym karmila... sama ide na rezonans i tydzien sie kontrast utyrzymuje ale pod 48 niby mozna karmic i bede karmic.... moja porzyjaciolka ta co urodzila ma pokarm a nie chce karmic bo ja boli jak mlody uczy sie ciagnac... i dla mnie to niezrozumiale ze woli butle... jej wybor ale ja o mleko walczylam i ciagle co kryzys walcze....i butelka to kara... nie moge sobie tych 2 dni z butla wyobrazic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny a ja przed chwilą niałam niefajną sytuację w domu

tata się zdenerwował dość mocno, ja przechodziłam obok sypialni a nagle słyszę takie jakieś jęki, dźwięki. wbiegłam (mama była w łazience) a tam tata nie może powietrza złapać, wyglądał jakby odchodził... 😞 😞 😞 😞 😞

masakra, jak sobie pomyślę, to ryczę....

zaczęłam krzyczeć, wzięłam telefon zaczęłam dzwonić po pogotowie i się uspokoiło,,,

😲Aguś, ale już wszystko jest ok tak... zaglądajcie na niego w nocy 🥴

agus wspolczuje, jak to przeczytalam to az mi lzy stanely w oczach. ja tez bardzo za moim tata jestem, jest zreszta w podobnym wieku i tez sie nieraz martwie jak mowi ze go cos kluje czy cos... ale takiej sytuacji jeszcze nie mialam, wspolczuje, niech pojdzie do kardiologia, przynajmniej bedziecie spokojnie spac!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...