Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
pammat napisał(a):
meliska napisał(a):
A i mam pytanie do dziewczyn, których dzieciaki kładą się wcześniej niż moja ( moja ok 21 ), bo na zewnątrz to jasno jeszcze jest, macie jakieś mocno zaciemniające rolety? bo my mamy takie materiałowe, które pełnego zaciemnienia nie dają i co one idą spać w takich jasnościach?? a co dzień będzie coraz dłużej jasno

Ja mam rolety beżowe i zasłaniam je do połowy mała kąpie sie o 18:30 chodzi spać o 19 i jest tak zmęczona że nie przeszkadza jej że nie jest ciemno bo ją trzymam od 15 te 3,5godz a dla niej to długo bo za każdym razem jak wstanie czy nawet jak w nocy śpi 10 godz to po 2 godz znowu idzie spać 🙂

Pam, ale Konsti się nie liczy, bo to przecież nasz największy śpioch jest 😁 po mamusi 😜
też mam coś koło beżu i po opuszczeniu ledwo taki półmrok dają... no nic mam nadzieję, że będzie zasypiać bez problemu, bo ona nauczona zasypiać w ciemnościach

i tu sie z toba zgadzam bo moja śpi po 9/10 godzin bez ani jednej pobudki w nocy 🤪!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do rolet, to my nie mamy i już tu nie będziemy zakładać bo przecież niedługo się wyprowadzimy. a Maćkowi chyba jasność zbytnio nie przeszkadza 🙂

Wanilia trzeba sobie dogadzać 😁 😁 😁

coq no jak słodko wygląda Yasminka, wycałowałabym mocno 🙂

Pammat ja jak w nocy karmię mojego Maćka, to też nie odbija, nie podnoszę go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska ja mam swoje paznokcie tez takie dlugie jak aga poza tym ja umiem robic tipsy zelowe i nakladac zel na paznokcie bo mam swoj sprzet i robie sobie sama i kolezanką 🙂
kupilam na gruponie ostatnio makijaż permanentny brwi metodą piórkową trzyma się to 3-5 lat ide teraz 23 maja nie bede musiala chodzic do kosmetyczki pare lat 🤪 kupiłam za 200 zł 61% zniżki normalnie to kosztuje 800 zł 🤪 więc jestem mega zadowolona będę miała piękne brwi na ślub 😎
idę się umyć z.w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
meliska ja mam swoje paznokcie tez takie dlugie jak aga poza tym ja umiem robic tipsy zelowe i nakladac zel na paznokcie bo mam swoj sprzet i robie sobie sama i kolezanką 🙂
kupilam na gruponie ostatnio makijaż permanentny brwi metodą piórkową trzyma się to 3-5 lat ide teraz 23 maja nie bede musiala chodzic do kosmetyczki pare lat 🤪 kupiłam za 200 zł 61% zniżki normalnie to kosztuje 800 zł 🤪 więc jestem mega zadowolona będę miała piękne brwi na ślub 😎
idę się umyć z.w

Pam no to zdaj relację później... też kiedyś o tym pomyślałam, ale cena odstraszała, a za 2 stówki to można się skusić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A i mam pytanie do dziewczyn, których dzieciaki kładą się wcześniej niż moja ( moja ok 21 ), bo na zewnątrz to jasno jeszcze jest, macie jakieś mocno zaciemniające rolety? bo my mamy takie materiałowe, które pełnego zaciemnienia nie dają i co one idą spać w takich jasnościach?? a co dzień będzie coraz dłużej jasno

ja mam bardzo ciemne rolety, bo drewniane i dosyc mocno zaciemniaja, ale ja i tak zostawiam ok. 10cm odsłoniete,żeby ja widziec. mojej to nie przeszkadza, ze jest jeszcze jasno, zasypia jak zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
A widziałyście pogodę... u mnie na sobotę 29'C zapowiadają 🤪 🤪 🤪


acha chyba w Meksyku nie dobijac mnie pogoda 😠 u mnie sie nie za^powiada! 🤨

Coq raz tu tylko był Meksyk... jak na porodówce byłam haha 😁


😁 😁 😁 wazne, ze personel przetrwal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Jestesmy tu!!! Nie spimy 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃
Nie slysze co mowia do mnie z telewizji, tyle Yasmine ma do powiedzenia. 🤔


widocznie za mało się nagadała w dzień 🙂 musiałaś jej buzię zamykać i mówić nie mogła 😜 😜 😜


Jej to sie na gatke najbardziej zbiera jak trzeba spac, albo jak malzon spi, ale to drugie akurat jest mi na reke 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny moja Konsta jadła dzisiaj zupke jarzynową była w 7 niebie 🤪
Aniqa1111 a bezpieczne jest to żebyś ją karmiła ? jesli będziesz brała dalej leki tylko w mniejszej dawce to tak czy tak przejdzie przez pokarm.. Ja bym nie karmiła nie chciałabym żeby moje dziecko dostawało w pokarmie tych lekarstw ale zrobisz jak uważasz..
coq nic nie zrobisz że nie mleko ci sie konczy tak to juz bywa inne w ogole nie karmią a my chociaż troche i z czystym sumieniem moge mowic ze karmilam ją 4 miesiace
guga guginka to mała terrorystka 😆
wanilia a pediatry pytałaś co masz zrobić jak zastąpić to twoje mleko wrazie W może ma jakiś sposób?
Idę spać dobranoc! 😘

Pam, narazie nie karmie wlasnie dlatego, ze mam za duza dawke lekow. od piatku jest szansa ze zmniejszy mi na dawke, która jest bezpieczna dla malej.

Wracam do tematu wiem że będziesz miała zmniejszoną dawką i mówisz że to bezpieczne dla małej ale czy na pewno ? to są leki w końcu a przez mleko przechodzi wiadomo czy warto żeby kalina dostawała to do swojego organizmu ? ..........

zawsze tak jest ze cos przejdzie, ale powiedz, które leki nie przechodza do mleka??? wszystkie! nawet jak dziewczyny brały antybiotyki, to lekarze pozwalali karmic. czesto korzysci z karmienia piersia są wieksze niż ryzyko przedostania leków do mleka. jeszcze na wizycie dokladnie wypytam, ale jak czytałam ulotke i w internecie, ta dawka do której bede miala najprawdopodobniej zmniejszona jest bezpieczna.

DOBRZE zrobisz jak zechcesz w końcu twoje dziecko i szanuje twoja decyzję chociaż moja decyzja byłaby na pewno inna .

skoro lekarze mowia, ze można, to chyba można, prawda? w końcu oni sa madrzejsi od nas w tym temacie

dobrze ale ze spokojem mam prawo do wypowiedzenia się chyba tak ?

każdy ma prawo sie wypowiedziec, ale nie wiesz jak ciezko jest dawac dziecku butle, jak sie ma pełne piersi mleka, a nie mozna ich jej dac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A i mam pytanie do dziewczyn, których dzieciaki kładą się wcześniej niż moja ( moja ok 21 ), bo na zewnątrz to jasno jeszcze jest, macie jakieś mocno zaciemniające rolety? bo my mamy takie materiałowe, które pełnego zaciemnienia nie dają i co one idą spać w takich jasnościach?? a co dzień będzie coraz dłużej jasno


u mnie nie ma wieczorem tego problemu bo mój młody po 19 pada na twarz i nie ważne jak jest na zew .... ja to go muszę do 19 przetrzymywać potem wietrzenie i ok 19.30 kapiel a potem już spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...