Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zatanczysz przystojniaku?! Wiem, ze mam osliniona lapke, ale chyba mi nie odmowisz? 😎 😎 😎 😎
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscn1603fo.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1157/dscn1603fo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😎[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
chloe napisał(a):
skad wy macie tyle czasu na forum ja sie pytam??? nie moge nadrobic co napisaleyscie z 2 dni, bo Julek juz sie nudzi i mi tu marudzi. Byl takim aniolkiem a tu normalnie nawet nie mam jak sie wysikac bo caly czas chce zeby sie nim zajmowac. spi tylko na spacerach... masakra. a jeszcze teraz maz po 10 h w pracy bo pracownica na urlopie 😮
i ciraz wczesniej wstaje, dzis 5.12 🤢 🤢 🤢 ale udalo mi sie go udobruchac u nas w lozku i pospal do 8 z cyckiem w buzi 😜 😉

my też co rano tak się ratujemy... zresztą moja za dnia tak nauczona, że przy cycku śpi ☺️ no i właśnie teraz mam czas na forum, bo się ruszyć nie mogę by cokolwiek robić... ino klikać 😜
a ja bez wkładek ani rusz 🤢 i ilości w cycach też nie mam powalających 🤢

u nas to samo.ciagle się martwię czy aby starczy a jak mała ssie jednego to leci z drugiego i jakbym tak nie przyciskała tego drugiego to nie starczyło by jej mleka.z Julką moją to pamiętam że mi przez wkładkę przelatywało!!pieluchę za każdym razem musiałam za stanik wepchnąć 🤢 a uśmiałam się z Twojego kefiru 😁 😁 😁 no śmiałam się wczoraj jak głupi do sera 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ja wiem ze muszę porządek w swoim życiu zrobić ale boję się tego ze z nim będzie jeszcze gorzej jak go zostawie...zejdzie całkiem na psy...ja będę musiała sobie sama poradzić,nie wiem jak jakby on pracę stracil...przerosło mnie to wszystko już dawno...
aga mój tata tez ma nadciśnienie w dodatku do tych płuc...lat ma 52.tak czy inaczej po takiej akcji Twój tato wybrać sie musi koniecznie na kontrol. pogoda u nas też w deche 🙂 Julia ma jutro 5 urodziny i zaprosiłam jej dzieci na te urodziny na sobotę,więc zapewne jutro nie będę miała czasu i przez cały weekend do Was zajrzeć...a w ndz dziadki przyjeżdzają więc przede mną kupa roboty!!tort olbrzymi kolorowy będzie 🙂 już mam barwniki do ciasta i do lukru więc zapewne po weekendzie się pochwalę wyrobami 🙂 wczoraj zakupy urodzinowe tez zrobiłam,bo mama została z dziewczynkami i wieczorem do supermarketu pojechałam z koleżanką.trochę mi się mózg odstresował 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć laski 😎
Masakra jakaś z tymi Waszymi postami 😜
Dwa dni i 50 stron 😮 😮 😮 !!!!!
Nie wyrabiam z Wami 😎
A ja już 4 dzień pokoje maluję...ręce mam już do podłogi powyciągane...ale dam radę 🙂

Pogoda u mnie booooska 😎 😎 😎
Zaraz robotę rzucam i idę się z pączkiem opalać 😜 😎
Miłego dzionka lasencje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny my juz po wizycie,
rehabilitacja 3x w tyg będzie ale pod względem neurologicznym podobno jest ok, za to duża asymetria i stąd te problemy ruchowe. Ale do wyprowadzenia więc się cieszę, więcej potem bo wsiadam w auto i jedziemy do lasu do koleżanki 🙂 Alez ze mnie ciśnienie zeszło.....


🙂 🙂 🙂

a co to ta asymetria???? 😮
bo moja przeciez tez ani mysli sie przewracac...chyba sie wybiore z nia znowu do tej rehabilitantki, bo własciwie mialysmy przyjsc na kontrol za jkais czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Zatanczysz przystojniaku?! Wiem, ze mam osliniona lapke, ale chyba mi nie odmowisz? 😎 😎 😎 😎
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscn1603fo.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1157/dscn1603fo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😎[/url]

haha, jasminka wymiata 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po spacerku dziś upał mega mój mały nie miał czapki we wózku pod buda!!! za niedługo drugi spacerek!!!
COQ twoja mała słodziaka hehehe niezła jest
BASIA współczuje że ty do pracy w święto majowe
AGAMI trzymam kciuki za rezonans będzie ok
WANILIA cieszę się że wszystko do wyprowadzenia z małą WRONIKą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami - trzymaj sie na pewno bedzie dobrze, ja tez mialam rezonans kiedys na bole glowy i nic nie wyszlo - miwewalam migreny z ktorych wyroslam 🙂
wanilia- oby szybko przeszlo jak u Juliuszka
coq - kolejna mega fota!! 🙂
aaagaaa, meliska,agami, coq, basienka - dziekujemy za zyczenia!! 🙂))

my wlasnie wrocilismy ze spaceru 3 godzinnego w chuscie, po drodze mielismy nawet male przeijanko, ale zeszli pol Bedzina chyba - psy ledwo powlucza nogami 😁
a maly wietrzy pupe bo po dlugich spacerach w chuscie ma taka biedna odgnieciana zawsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje dziewczyny za komentarze i przepraszam, ze ja znowu zdjeciuje 😜 Ale tak mi sie to zdjecie skojarzylo z przystojniakiem, co mysli, ze wszystkie laski sa jego 😜

Tak Wam zazdroszcze pogody, tych dlugich spacerow. U mnie utrzymuje sie pogoda pochmurna, jest zimno i nieprzyjemnie 😞 tylko spac! Malzon cos wspominal, ze ma byc tak do polowy maja 🤢 ja chyba oszaleje!

Aga a na kurs to sie poszlo w koncu, czy sie nie chcialo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja za 47 minut ide do domku 🙂
Moj M ma 5 czerwca urodzinki, wiem ze jeszcze duzo czasu do tego dnia, ale ja juz zaczelam o tym myslec.
Wymyslilam ze upieke mu torta. Nawet na stronce internetowej widzialam fajny przepis mam nadzieje ze mi wyjdzie. Tort nazywa sie Red Velvet 🙂
Jako prezent kupie mu od siebie licznik do rowerka, a oprocz tego z naszego funduszu zakladowego zamowilam mu karte do empika za 300 zl. Mam nadzieje ze sie ucieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Ja za 47 minut ide do domku 🙂
Moj M ma 5 czerwca urodzinki, wiem ze jeszcze duzo czasu do tego dnia, ale ja juz zaczelam o tym myslec.
Wymyslilam ze upieke mu torta. Nawet na stronce internetowej widzialam fajny przepis mam nadzieje ze mi wyjdzie. Tort nazywa sie Red Velvet 🙂
Jako prezent kupie mu od siebie licznik do rowerka, a oprocz tego z naszego funduszu zakladowego zamowilam mu karte do empika za 300 zl. Mam nadzieje ze sie ucieszy 🙂

szalaejesz Basienka!!
moj na imieniny w poniedzialek dostal wiertare udarowoa ode mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dziekuje dziewczyny za komentarze i przepraszam, ze ja znowu zdjeciuje 😜 Ale tak mi sie to zdjecie skojarzylo z przystojniakiem, co mysli, ze wszystkie laski sa jego 😜

Tak Wam zazdroszcze pogody, tych dlugich spacerow. U mnie utrzymuje sie pogoda pochmurna, jest zimno i nieprzyjemnie 😞 tylko spac! Malzon cos wspominal, ze ma byc tak do polowy maja 🤢 ja chyba oszaleje!

Aga a na kurs to sie poszlo w koncu, czy sie nie chcialo?


nie chciało się 😉 chociaż nawet nie tyle co nie chciało, co wolałam iść z Maćkiem na spacer zamiast siedzieć w murach 😁 i chyba większość tak pomyślała, bo jak wracałam do domu spotkałam koleżankę z kursu i powiedziała, że dzisiaj tylko we 3 były 😜 a chodzi nas 12 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Ja za 47 minut ide do domku 🙂
Moj M ma 5 czerwca urodzinki, wiem ze jeszcze duzo czasu do tego dnia, ale ja juz zaczelam o tym myslec.
Wymyslilam ze upieke mu torta. Nawet na stronce internetowej widzialam fajny przepis mam nadzieje ze mi wyjdzie. Tort nazywa sie Red Velvet 🙂
Jako prezent kupie mu od siebie licznik do rowerka, a oprocz tego z naszego funduszu zakladowego zamowilam mu karte do empika za 300 zl. Mam nadzieje ze sie ucieszy 🙂


Mnie sie pomysl bardzo podoba! Sama moglabym dostac takie prezenty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂

u nas (przykro mi że Ciebie omija COQ) pogoda piękna 🙂

chloe usciski dla Julka z okzaji 4 miecha 🙂 😘 😘

Aguś przypilcie tate z wizytą u lekarza, bo tak bywa że czasem mozna przebyć lekki zawał ale tzreba to sprawdzić 🙂

basienka
super prezent 😉

agami
powodzenia

no i wanilia super ze wszystko wyjaśnione 🙂 teraz tylko troche gimnastyki i bedzie GIT 😉

bamibina wymiata 😎

jak pominęłam kogoś to sorki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja za 47 minut ide do domku 🙂
Moj M ma 5 czerwca urodzinki, wiem ze jeszcze duzo czasu do tego dnia, ale ja juz zaczelam o tym myslec.
Wymyslilam ze upieke mu torta. Nawet na stronce internetowej widzialam fajny przepis mam nadzieje ze mi wyjdzie. Tort nazywa sie Red Velvet 🙂
Jako prezent kupie mu od siebie licznik do rowerka, a oprocz tego z naszego funduszu zakladowego zamowilam mu karte do empika za 300 zl. Mam nadzieje ze sie ucieszy 🙂

szalaejesz Basienka!!
moj na imieniny w poniedzialek dostal wiertare udarowoa ode mnie 😜

To dobrze ze on 🙂 Mojego Taty kolega kupil zonie wiertake udarowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja za 47 minut ide do domku 🙂
Moj M ma 5 czerwca urodzinki, wiem ze jeszcze duzo czasu do tego dnia, ale ja juz zaczelam o tym myslec.
Wymyslilam ze upieke mu torta. Nawet na stronce internetowej widzialam fajny przepis mam nadzieje ze mi wyjdzie. Tort nazywa sie Red Velvet 🙂
Jako prezent kupie mu od siebie licznik do rowerka, a oprocz tego z naszego funduszu zakladowego zamowilam mu karte do empika za 300 zl. Mam nadzieje ze sie ucieszy 🙂


Mnie sie pomysl bardzo podoba! Sama moglabym dostac takie prezenty 😜

hmm mozna cos pomyslec 🙂 a licznik do rowerka tez potrzebujesz? czy wolisz empik? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już w domku, mam nadzieje że zdążę chociaż Anice odpowiedzieć zanim mnie młoda zacznie wzywać 😜 Ja nawet o Was pomyślałam po tej dzisiejszej wizycie bo to Ty chyba pisalaś że Kalinka mostki robi>? Takie mostkowanie to podobno nie jest prawidłowy odruch..A jeśli chodzi o asymetrię to Weronika wyciaga jedną stronę ciałka a drugą skraca i faktycznie to widac jak się wie na co patrzeć. Postaram się zrobic foto. W dodatku zaciska te kciuki i rehabilitantka powiedziała ze nie wie czy na tym etapie nie będzie już trzeba jej czegoś na rączki założyć 😞 Na brzuszku mam jej póki co nie męczyć bo i tak nieprawidłowo leży. Mam masować paluszki i pokazała mi jak nosić Weronikę ale dosyć ciężko tak wytrzymać. Grunt że wreszcie wiem o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
My już w domku, mam nadzieje że zdążę chociaż Anice odpowiedzieć zanim mnie młoda zacznie wzywać 😜 Ja nawet o Was pomyślałam po tej dzisiejszej wizycie bo to Ty chyba pisalaś że Kalinka mostki robi>? Takie mostkowanie to podobno nie jest prawidłowy odruch..A jeśli chodzi o asymetrię to Weronika wyciaga jedną stronę ciałka a drugą skraca i faktycznie to widac jak się wie na co patrzeć. Postaram się zrobic foto. W dodatku zaciska te kciuki i rehabilitantka powiedziała ze nie wie czy na tym etapie nie będzie już trzeba jej czegoś na rączki założyć 😞 Na brzuszku mam jej póki co nie męczyć bo i tak nieprawidłowo leży. Mam masować paluszki i pokazała mi jak nosić Weronikę ale dosyć ciężko tak wytrzymać. Grunt że wreszcie wiem o co chodzi

dobrze ze poszliscie do tej rehabilitantki, lepiej pozno niz wcale!!!!
a te piastki to caly czas zaciska? bo do jakiegos czasu dziecko ma prawo, chyba do konca 3-go miesiaca, a potem coraz rzadziej, np w stresie albo jak sie czyms "zajara" jak to powiedzial nasz rehabilitant 😉 i np pierwsza neurolog jak ogladala Julka to on byl na maksa spiety i go duzo gorzej ocenila, a u drugiego neurologa Julek sie usmiechal i od razu raczki byly rozprostowane piastki 🙂 mostki tak samo w nerwach sa czasem. a asymetria u nas polegala na tym ze czasami Julek trzymal prawa raczke wyzej niz lewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...