Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a ja dzisiaj byłam z Maćkiem na dwóch spacerach, a pomiędzy spacerami Maciek był z moją mamą, a ja pojechałam na zakupy, i kupiłam sobie 2 pary butów ☺️ musiałam 😉 no i obkupiłam Maćka w bluzki z krótkim rękawkiem, polóweczki, krótkie spodenki 😁


i ktoś tu na męża nadawał że oszczędzać nie umie 😜 😜 😜

ale ja wiem buty......rozumiem ze musiałaś 🙂 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dziewczyny jak tak czytam jak poubierane Wasze dzieciaki to dochodzę do wniosku, że chyba chciałam tą moją Julę zagotować 🤢 ... body długi rękaw i na to dresik + czapka 🤢 ale już zero kocyka i gondola całkowicie otwarta... przesadziłam ☺️

Chloe a jaki ten krem z musteli wzięłaś???, bo ja też mam zamiar zamówić i zastanawiam się nad tym sprayem SPF50, opakowanie ekonomiczniejsze i mogłabym lecieć z nią od stóp do głów

dla niemowlat koniecznie z filtrami mineralnymi :mustela bebe krem mineralny
spray ma filtr chemiczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do lekarza, do którego miałam dziś iść to M.A.S.A.K.R.A.... 😠 😠 😠 😠 😠
Nie było już miejsc i mnie nie przyjęli mam się zarejestrować z jedno dniowym wyprzedzeniem..... To są normalnie jakieś kpiny.... wspomnę, że byłam w przechodni ok 12... 😠 😠 😠 😠

POLSKA 🤢 ale umówiłaś się na jutro?

w soboty, żaden z lekarzy w tej głupiej przechodni nie przyjmuje...... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja dzisiaj byłam z Maćkiem na dwóch spacerach, a pomiędzy spacerami Maciek był z moją mamą, a ja pojechałam na zakupy, i kupiłam sobie 2 pary butów ☺️ musiałam 😉 no i obkupiłam Maćka w bluzki z krótkim rękawkiem, polóweczki, krótkie spodenki 😁


i ktoś tu na męża nadawał że oszczędzać nie umie 😜 😜 😜

ale ja wiem buty......rozumiem ze musiałaś 🙂 😉 😉


ja nie mam nic przeciwko, żeby mąż sobie kupował buty, ciuchy etc 😁 serio! po prostu on wydaje na coś czego nie ma i co tak naprawdę nie jest mu potrzebne

a co do butów to 2 pary po 70zl 😁 a kupiłam dwie, bo za naprawę telefonu męża zapłaciłam ostatnio 134złote więc ja wydałam tyle na buty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja dzisiaj byłam z Maćkiem na dwóch spacerach, a pomiędzy spacerami Maciek był z moją mamą, a ja pojechałam na zakupy, i kupiłam sobie 2 pary butów ☺️ musiałam 😉 no i obkupiłam Maćka w bluzki z krótkim rękawkiem, polóweczki, krótkie spodenki 😁


i ktoś tu na męża nadawał że oszczędzać nie umie 😜 😜 😜

ale ja wiem buty......rozumiem ze musiałaś 🙂 😉 😉


ja nie mam nic przeciwko, żeby mąż sobie kupował buty, ciuchy etc 😁 serio! po prostu on wydaje na coś czego nie ma i co tak naprawdę nie jest mu potrzebne

a co do butów to 2 pary po 70zl 😁 a kupiłam dwie, bo za naprawę telefonu męża zapłaciłam ostatnio 134złote więc ja wydałam tyle na buty 🙂


dobre!!! 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do lekarza, do którego miałam dziś iść to M.A.S.A.K.R.A.... 😠 😠 😠 😠 😠
Nie było już miejsc i mnie nie przyjęli mam się zarejestrować z jedno dniowym wyprzedzeniem..... To są normalnie jakieś kpiny.... wspomnę, że byłam w przechodni ok 12... 😠 😠 😠 😠

POLSKA 🤢 ale umówiłaś się na jutro?

w soboty, żaden z lekarzy w tej głupiej przechodni nie przyjmuje...... 🤢


wiem że się wnerwiłaś ale musisz sie wybrać po weekendzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja dzisiaj byłam z Maćkiem na dwóch spacerach, a pomiędzy spacerami Maciek był z moją mamą, a ja pojechałam na zakupy, i kupiłam sobie 2 pary butów ☺️ musiałam 😉 no i obkupiłam Maćka w bluzki z krótkim rękawkiem, polóweczki, krótkie spodenki 😁


i ktoś tu na męża nadawał że oszczędzać nie umie 😜 😜 😜

ale ja wiem buty......rozumiem ze musiałaś 🙂 😉 😉


ja nie mam nic przeciwko, żeby mąż sobie kupował buty, ciuchy etc 😁 serio! po prostu on wydaje na coś czego nie ma i co tak naprawdę nie jest mu potrzebne

a co do butów to 2 pary po 70zl 😁 a kupiłam dwie, bo za naprawę telefonu męża zapłaciłam ostatnio 134złote więc ja wydałam tyle na buty 🙂


dobre!!! 😉 😉 😉


ale Maciuniek to dzisiaj nadostawał nowych ciuszków 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja dzisiaj byłam z Maćkiem na dwóch spacerach, a pomiędzy spacerami Maciek był z moją mamą, a ja pojechałam na zakupy, i kupiłam sobie 2 pary butów ☺️ musiałam 😉 no i obkupiłam Maćka w bluzki z krótkim rękawkiem, polóweczki, krótkie spodenki 😁


i ktoś tu na męża nadawał że oszczędzać nie umie 😜 😜 😜

ale ja wiem buty......rozumiem ze musiałaś 🙂 😉 😉


ja nie mam nic przeciwko, żeby mąż sobie kupował buty, ciuchy etc 😁 serio! po prostu on wydaje na coś czego nie ma i co tak naprawdę nie jest mu potrzebne

a co do butów to 2 pary po 70zl 😁 a kupiłam dwie, bo za naprawę telefonu męża zapłaciłam ostatnio 134złote więc ja wydałam tyle na buty 🙂


dobre!!! 😉 😉 😉


ale Maciuniek to dzisiaj nadostawał nowych ciuszków 😁 😁 😁


Maciusiowi to się poprostu należały 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
a u nas wracając dziś od teściów ok 19 mały walnął sobie drzemkę w aucie.... i tak o to dopiero poszedł spać 😮 😮

ciekawe czy z tej okazji dłużej pośpi 🤔?


U mnie norma, Yasmine dopiero usypia.
A jak 18 mialysmy przygotowywac kapiel to padla jak kawka i spala godzine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa gratuluje. Super, ze takie wiesci od lekarza przynioslas.
Byla juz inaugaracja? 🙂

jeszcze nie, bedzie jutro rano, bo dzisiaj bralam jeszcze wieksza dawke lekow, od jutra zmniejszam, a 10 maja odstawiam całkowicie 🙂


Super!Warto bylo utrzymywac laktacje 🙂

U mnie niestety Yasmine odmawia piersi 😞 Raz dziennie uda mi sie odciagnac. Chce jeszcze walczyc, chocbym miala jej odciagac, ale nie jest latwo.

walcz!!! ja trzymałam 2 m-ce i mam nadzieje ze bylo warto. widzisz, kalinka po 2 miesiacach pamieta jak sie pije z piersi. mysle ze to zasługa tej butelki medeli


Aniqa ja raczej na karmienie piersia nie mam juz szans 😞 jedynie na odciaganie mleka.
Niestety dopoki Mala miala geste mlekoto jadla bez problemu z piersi a jak kupilam rzadkie to jej sie odwidzialo. A ja mam butelke z Aventu wiec latwo leci.
Ciesze sie twoim szczesciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aga w koncu Maciek sie doczekal 🙂 a ta szyne jak on akceptuje?


ta szyna to wygląda tak, że z takiej grubej skóry jest zrobiona łuska pod stopę, żeby ją prosto trzymała, i z jednej strony jest wypuszczona na kilkanaście centymetrów, trochę przed kolano. i to się zakłada, a potem obwiązuje się to bandażem elastycznym 🙂 a wracając do pytania, to Maciek akceptuje 🙂 ma lżejszą nogę niż w gipsie i co jakiś czas może pofikać bez tego. i w końcu normalne kąpiele 🤪 🤪 🤪 ale na pierwsze 3 noce mamy mu nie zakładać, ma się przyzwyczaić w dzień, bo doktor mówił, że może w nocy marudzić jakbyśmy mu od razu założyli


O to super Aga! Ja sobie cos gorszego wyobrazalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
moja super babka 🤪 właśnie je dziełajem... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/dsc04780m.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6330/dsc04780m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Brawo!!!! 🤪 Ty nasz cukierniku!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
moja super babka 🤪 właśnie je dziełajem... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/dsc04780m.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6330/dsc04780m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Brawo!!!! 🤪 Ty nasz cukierniku!!! 🙃

brawo brawo brawo 😉 widze ze mi konkurencja na forum rosnie do moich torcikow hehehe;D
basia no zupki masakra duzo maly wciagnal...;D
meliska nie tylko ty chcesz zagotowac dziecko jak widze bo ja tez mam takie zapedy ze zmarznie przy 29 stopniach ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...