Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coq i żeby Yasminka dobrze zniosła szczepienie 😘 już ładnie waży, super 🙂
a co do kłucia w ramię to do tej pory Maciek za każdym razem był tak kłuty. bo jedna noga w gipsie byta i nie można było w nią. a on jeszcze na pneumokoki


Lekarz mi powiedzial, ze nic jej nie powinno byc teraz. Za to za dwa miesiace ma sie pojawic zgrubienie, z ktorego moze ciec troche ropa i bedzie znamie.
A waga, no ciesze sie, ze rosnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa podeslij link, jesli mozesz, bo ja nie wiem o co chodzi.


http://kwejk.pl/obrazek/1155197
jest naprawde straszne, ja drugi raz bym tego nie obejrzala....


Tak mi dzis internet szaleje, ze dopiero obejrzalam.
Jedno mi sie na mysl nasunelo, nie ma wiekszego potwora na ziemi niz czlowiek! Chyba zadne zwierze nie jest w stanie tak traktowac swoje potomstwo.
I zastanowilo mnie jedno, co mialo na celu krecenie tego filmu?!
Dla dziecka to jest krzywda na cale zycie, straszne to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coq i żeby Yasminka dobrze zniosła szczepienie 😘 już ładnie waży, super 🙂
a co do kłucia w ramię to do tej pory Maciek za każdym razem był tak kłuty. bo jedna noga w gipsie byta i nie można było w nią. a on jeszcze na pneumokoki


Lekarz mi powiedzial, ze nic jej nie powinno byc teraz. Za to za dwa miesiace ma sie pojawic zgrubienie, z ktorego moze ciec troche ropa i bedzie znamie.
A waga, no ciesze sie, ze rosnie. 🙂


w Polsce to szczepienie dostają dzieci po urodzeniu, jeszcze w szpitalu. i u Maćka niewielkie znamię jest. ale ja też mam. chyba u każdego jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
najgorsze jest to że to dziecko z litością jeszcze pełzna do niej się przytulić a ona je bije boże niee.. jakbym ją spotkała to bym ją skatowała bez kitu !
chyba nie zasne dzisiaj przez ten film 🤢

ja tez mam to caly czas przed oczami....i caly czas mam Kalinke przy sobie dzisiaj, tule ja, caluje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
najgorsze jest to że to dziecko z litością jeszcze pełzna do niej się przytulić a ona je bije boże niee.. jakbym ją spotkała to bym ją skatowała bez kitu !
chyba nie zasne dzisiaj przez ten film 🤢

ja tez mam to caly czas przed oczami....i caly czas mam Kalinke przy sobie dzisiaj, tule ja, caluje....

boże tylko co z tym dzieckiem się teraz dzieje jak ona go niechce to ja bym je wzieła normalnie JA MAM CAŁY CZAS W MYŚLACH PYTANIE CO Z TYM DZIECKIEM..
a moja śpi teraz i patrząc na nią to nawet klapsa nie potrafiłabym jej dać a co ona robiła biła poduszką,kopała biła ręką a to dziecko płakało pełzało do niej przytulając się pokazując że ma dosyć.. nie .. nie moge
Na dzisiaj off...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamuśki buziaki dla słodziaków

Od czego zacząć mam ?
Chyba od przeprosin Was za brak czasu na forum ,ale sercem i duchem zawsze z Wami jestem.
Czasem jedynie uda mi się podczytać stronki i na tym koniec 🙂mały ma teraz taki okres wszyscy beee tylko mama,mama,mama……….mama a do tego straszy też mamo zawieź mnie na trening jeden drugi, na dodatkowe zajęcia językowe ,a jak pogoda to od 8 rana do 20 z małym na tarasie ….

Aga ,Doriana wielkie uznanie dziewczyny za wytrwałość a dla Maciusia i Dorianka wielkie brawo i buziaki za odwagę
Wanilia Weroniczka jeszcze nie jedną i nie jednego przeskoczy 🙂
Agami super że wyniki rezon są ok 🙂 tez miałam takie bóle głowy jakieś 5 lat temu ,ale mi wyszło zwężenie naczyńka nauczyłam się z tym bólem żyć … Kubuś spryciula mała z ta stópka
Meliska Julka to jest mały gizd 🙂
Aniqa Kalinka w swoim czasie zacznie brykać 🙂 jak Ci już pisałam na fb Rafcio tez daleko w lesie dopiero od 3 dni przewraca się brzuszek ,plecy i jeśli ma Cie to pocieszyć jak sobie przypominam
mój starszy syn długo nie przewracał sie jak zaczał w 6mc to już w 10 mc już stawiał kroki (pominął siadanie ,raczkowanie) a teraz Rafał robi dokładnie to samo woli stac podtrzymywany pod paszki niż się turlac na kocu ..uszy do góry 🙂
Chloe Coq jak tak patrzę na Julka i Yasminke to co widzę rodzeństwo hehe te oczyska maja takie same 🙂
Asia masz prześliczne dwie małe księżniczki
Marzenka no widze ,że Ty też zabiegana no nie dziwie się komunia to Wielki dzień a Olusia będzie wygladała jak aniołek 🙂 no oczywiście Kajtunio jak na prezesa przystało chłopisko jak się patrzy
Holi a Eligiuszek to chyba po mamusi odziedziczy i z dupecją dłużej w domu nie usiedzi 🙂
Basia Ty to kobieta z żelaza nie do zdarcia hmm Florek jak tak wyczytałam to rosnie mały wyczynowiec (pływalnia,narty)ciekawe czym jeszcze zaskoczycie 🙂
Pammcia dla Konstacyjki zdrówka bee fuj do kubła z jelitówka,Wy w czerwcu pierwszy rok wspólny zaczniecie i zycze aby było ich pózniej co najmniej 60 🙂 mnie w czerwcu strzeli 15 aaaaaaaa i się wiele razy zastanawiam ze tyle idzie wytrzymac z jednym chłopem hihih
Kasiunia ciesze się ze wynik wyszedł po Twojej mysli ,Awad ten to będzie łamacz serc 🙂
Ulka przeczytałam o bodziakach w biedrze i tez się obłapiłam hehe my już Roz 80/86
buziaczki dla Karolinki a jak wysle zaproszenie to mysle ze nie odrzucisz 🙂 bo jeszcze nie miałam przyjemności poznac Twojej kruszynki buu
Rita Majeczka przecudna i raczej cały tatuś 🙂
Guga całusy dla Emmusi
Nadia witam w klubie nie przespania ciągiem 2 godz dla Tośki buziaki
Beatko powoli poukładasz sobie z czasem wszystko a Sarunia chyba też ma ten etap co mój 🙂

co do pocenia się maluchów w nocy to może nie smarujcie je dodatkowo oliwką jak oliwka jest już dodana w płynie do kapieli
aaaaaaaa i gratki dla Wszystkich dzieciaczków pierwszych ząbków ,my i z ząbkami daleko w lesie
no to chyba wszystko mam nadzieje ze nikogo nie zapomniałam a jeśli tak to bardzo przepraszam
zaczęłam pisać o 16.40…………………………………koni….o 20.48…ec..21.27 hehe
KONIEC LEKTURY wynudziłam Was co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anika_77 napisał(a):
Cześć mamuśki buziaki dla słodziaków

Od czego zacząć mam ?
Chyba od przeprosin Was za brak czasu na forum ,ale sercem i duchem zawsze z Wami jestem.
Czasem jedynie uda mi się podczytać stronki i na tym koniec 🙂mały ma teraz taki okres wszyscy beee tylko mama,mama,mama……….mama a do tego straszy też mamo zawieź mnie na trening jeden drugi, na dodatkowe zajęcia językowe ,a jak pogoda to od 8 rana do 20 z małym na tarasie ….

Aga ,Doriana wielkie uznanie dziewczyny za wytrwałość a dla Maciusia i Dorianka wielkie brawo i buziaki za odwagę
Wanilia Weroniczka jeszcze nie jedną i nie jednego przeskoczy 🙂
Agami super że wyniki rezon są ok 🙂 tez miałam takie bóle głowy jakieś 5 lat temu ,ale mi wyszło zwężenie naczyńka nauczyłam się z tym bólem żyć … Kubuś spryciula mała z ta stópka
Meliska Julka to jest mały gizd 🙂
Aniqa Kalinka w swoim czasie zacznie brykać 🙂 jak Ci już pisałam na fb Rafcio tez daleko w lesie dopiero od 3 dni przewraca się brzuszek ,plecy i jeśli ma Cie to pocieszyć jak sobie przypominam
mój starszy syn długo nie przewracał sie jak zaczał w 6mc to już w 10 mc już stawiał kroki (pominął siadanie ,raczkowanie) a teraz Rafał robi dokładnie to samo woli stac podtrzymywany pod paszki niż się turlac na kocu ..uszy do góry 🙂
Chloe Coq jak tak patrzę na Julka i Yasminke to co widzę rodzeństwo hehe te oczyska maja takie same 🙂
Asia masz prześliczne dwie małe księżniczki
Marzenka no widze ,że Ty też zabiegana no nie dziwie się komunia to Wielki dzień a Olusia będzie wygladała jak aniołek 🙂 no oczywiście Kajtunio jak na prezesa przystało chłopisko jak się patrzy
Holi a Eligiuszek to chyba po mamusi odziedziczy i z dupecją dłużej w domu nie usiedzi 🙂
Basia Ty to kobieta z żelaza nie do zdarcia hmm Florek jak tak wyczytałam to rosnie mały wyczynowiec (pływalnia,narty)ciekawe czym jeszcze zaskoczycie 🙂
Pammcia dla Konstacyjki zdrówka bee fuj do kubła z jelitówka,Wy w czerwcu pierwszy rok wspólny zaczniecie i zycze aby było ich pózniej co najmniej 60 🙂 mnie w czerwcu strzeli 15 aaaaaaaa i się wiele razy zastanawiam ze tyle idzie wytrzymac z jednym chłopem hihih
Kasiunia ciesze się ze wynik wyszedł po Twojej mysli ,Awad ten to będzie łamacz serc 🙂
Ulka przeczytałam o bodziakach w biedrze i tez się obłapiłam hehe my już Roz 80/86
buziaczki dla Karolinki a jak wysle zaproszenie to mysle ze nie odrzucisz 🙂 bo jeszcze nie miałam przyjemności poznac Twojej kruszynki buu
Rita Majeczka przecudna i raczej cały tatuś 🙂
Guga całusy dla Emmusi
Nadia witam w klubie nie przespania ciągiem 2 godz dla Tośki buziaki
Beatko powoli poukładasz sobie z czasem wszystko a Sarunia chyba też ma ten etap co mój 🙂

co do pocenia się maluchów w nocy to może nie smarujcie je dodatkowo oliwką jak oliwka jest już dodana w płynie do kapieli
aaaaaaaa i gratki dla Wszystkich dzieciaczków pierwszych ząbków ,my i z ząbkami daleko w lesie
no to chyba wszystko mam nadzieje ze nikogo nie zapomniałam a jeśli tak to bardzo przepraszam
zaczęłam pisać o 16.40…………………………………koni….o 20.48…ec..21.27 hehe
KONIEC LEKTURY wynudziłam Was co 🙂

ło matko, toż to całe wypracowanie 😁
dzieki za pocieszenie, etgo zaczelam sie trzymac i już nie narzekam, od teraz ciesze sie tym co mam 🙂
całusy dla Rafałka z okazji pol roczku 😘
a u nas tez sie chyba zaczyna etap mama,mama...od kilku dni nikt jej nie moze uspokoic jak placze, w nocy tez tylko ja, wczoraj nie chciala wziac butli, a bylam po znieczuleniu u dentysty i nie moglam jej dac cyc, ale byl ryk!!!! ja nie wiem jak bedzie wygladal moj powot do pracy.... mojej mamie tez sie wydziera, nie chce sie uspokoic, a jeszcze niedawno bez problemu bylo, i mogla ja nakarmic i jej zasnela, a teraz ciezko cokolwiek...w przyszla sobote mielismy z m. isc na impreze z okazji 10 lecia, ale teraz stoi to pod znakiem zapytania, jak mala sie budzi w nocy, a mojej mamie ryczy, wiec pewnie zostane w domu, a m. sam pojdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja Juleczka pojechała dzisiaj z moimi rodzicami na wieś koło Ciechanowa i tak mi pusto jakoś...to 120km od nas i nawet jak mi się zachce to i tak nie pojadę...no ale się przygotowuje bo przecież we wrześniu do przedszkola pójdzie...Milenka już śpi a ja nie mogę się ogarnąć...szarlotkę zrobiłam i pójdę wtrząchnąć kawałek na ciepło 🙂 a przez ten filmik to koszmary będę miała 🤨 50 sekund i wyłączyłam bo normalnie jeszcze większego stresa bym miała czy aby mojemu dziecku nic nie jest tam z babcią...ale babcia dobrze się nią zaopiekuje,przecież wiem...jaka cisza.... idę się ogarniać bo jutro długi dzień się szykuje.najpierw na obiad do teściowej a potem do Wołomina jedziemy w odwiedziny a to będzie ok 50-60km.tylko że przez całą warszawę...dobranoc lasencje i niech Wam się wróżki przyśnią co naszych dzieci i wszystkich na świecie pilnują 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa Te mamine cycusie musimy przetrzymac jest to uciążliwe ale w głebi serca jakie cudowne 🙂 i tak szczrze to dopiero teraz wiem że mam macierzyństwo i małego czlowieczka bo 13 lat temu to juz po niecałych 3 mc musiałam iść do pracy i młody był u mojej mamy a ja byłam mamką dojeżdzającą......nigdy więcej
dacie rade może się to ustabilizuje u tych naszch dzieciaczkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...