Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry wieczór ja upiekłam dzisiaj Rafaelo ☺️ kuźwa ale pycha taką miałam ochote więc mowie nie ma co atak 🙂 u Konstancji był dzisiaj kolega z 20 grudnia czyli 3 dni starszy 😉 leżeli u konsti w łożeczku na chwile ale jaja były 😁
wanilia nie mów tak Weroniczka patrząc na nią jest przesłodziutka i wszystko będzie dobrze! trochę nią poruszają i będzie dobrze 😘 moja Konsti też zaczynała od boczków a teraz już fika także na czasie już będzie się obracać Weroniczka na pewno!
agami moja dzisiaj też miała stopy w buzi identyko 😆 ale tylko raz 😜 😁 to samo dzisiaj osiągnięcie razem z Kubolem 🤪 i oczywiście do tego kulanie się na brzuch i na plecy i dzisiaj w łożeczku tak zrobiła mówie boże żebyś ty mi w nocy takich akcji nie robiła 😮
coq to cię kitka mała urządziła z tą kupą 😁 zrobiła już ze 3 dni do przodu 😆 😁 malutka twoja na awatarze jest cud miód malinka już niedługo ciocia Pamcia ją ucałuje jej powiedz 🤪
Basienka84 Florciu ale tu na nas kuka 😉 🙃
aaagaaa super że wam się dzień udał a Maciek to lovelas 🙃
beata26 ty masz małą terrorystkę w domu 😘 ja bym zostawiła żeby popłakała sobie i się sama uspokoiłaby ale z drugiej strony ciężko się mówi jak ja takich jazd nie miałam .. nic mi innego nie zostało jak powiedzieć ci trzymaj sie!
meliska a ty nie internecik tylko spać 🙃 😁
holi32 ja poproszę twojego kochanego Elusia nowe zdjęcie na avatarku 😘
DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na wstepie sorka za bledy ale pisze po ciemku;D bo maz uwaza ze tylko mamuski i mamuski i nie chce palic swiatla w sypialni bo stary niedzwiedz mocno spi...;D
Beata no osiwiejesz osiwiejesz jak ja bo ja tez nigdy nie wiem jak Kube ubrac… i często do mamy dzwonie hehehehe a mój spi w pajacu i plecki mokre ale nie wiem czy to czasem nie od oliwki…bo plecki tez smarujemy… w samym body szans Nie ma bo ta mala glizda się rozkopuje a w śpiworku to nogi do gory zadziera i krzyczy.. wiec pod kolderka delikatnie do pasa a i tak rano bez już jest….no a babeczki na pewno będą cudne i smmmmmaczne
No i Coq Yasminka tez tylko do calowania… a nietoperz myślałam ze nie ale mi tez cos mowi jednak tylko mój zazwyczaj na boku zaczyna takie akrobacje jednym lub drugim….heheeh i cos smiesznego mi się przypomnialo.. kuzynki graly w pansta miasta i mialy litere Y ehhehe no i stweirdzily ze nic się nie da wymyślić no chyba ze yetti a ja ze jest imie Yasminka ;D ale zabłysnęłam hehe
Coq a wiesz ja tez dzis przeubieralam malego miał rajtki spodnie body na dl rekaw i polar wyszlam i momentalnie rozebrałam do body i rajtek tak cieplo bylo
A co do Kupsztala to mamie pokazałam pampera i stwierdzila ze to czarne to sluz jednak jakis…jutyro odstawiam kaszke bo tylko to nowe było 2 dni… no a obsrakania przewijaka gratuluje nas ostatnio Kuba olal.. mnie meza przewijak i ochraniacz na łóżeczko…
No i coq Twoje wyniki mimo wszystko mysle ze będą ok… bynajmniej baaaardzo w to wierze i z calego mego serduszka Ci tego zycze…
Aaagaaa super ze maz będzie… a co do jedzenia Maciejki to masz złote dziecko mój je na czysto jak mocno glodny a jak tak sobie to samruje lapki a pozniej mnie, siebie i lezaczek ostatnio rehabilitantka odkryla marchewke na body na plecach.. ja nie wiem jak on to zrobil….wiec meliska witaj w klubie dzieci z jedzeniowym adhd;p
Wanila a co za ciacho pieklas… ja w związku z tym ze już 3 osoby stwierdzily ze kuperek mi rosnie od 2 tygodni nie jem słodyczy i jest lekki jazzzz bo ja kocham jesc…:P a co do Werki to rozzrusza się czybciej niż myslisz zobaczysz jak strzeli po rehabilitacji z postepem… jak Kuba wyrwal to bylam na maxa zdziwiona bo wydawalo mi ie ze to tylko zabawy a jednak…I nie płacz słonce nie płacz na pewno będzie dobrze.. no a opis ze zwiadowca extra;D.
Holi jak czytam ile ty spacerujesz to się zastanawiam co masz za fajne buty bo ja dzis połaziłam i myślałam ze mi nogi w tyleczek wejda a poza tym tak je obtarlam ze masakra a obtarly mnie roczne buty.. wiec rozbite ale ja w zyciu tyle nie chodzilam co teraz
Aniqa faktycznie jak się martwisz o Kaline to może serio zajrzyj do neurologa…..
Basia jakie Florek ma sweet oczyssska 😁 😁
U nasz krzesleko na hustawce tez w piwnicy … a rehabilitantka powiedziala ze do siadu Kubie daleko … bo dlugi jest i nie trzyma się jeszcze prosto do siadu… wiec czekamy
Pamm no a za Konsti to trzymam kciuki ze jelitowke szybko pozegna….i niech zdrowieje nam malenka… no i dzieki za cynk z bodziakami.. kupialm 3 opakowania i jedno dokupil maz hehhehehe wiec ma 12 sztuk 6 na 74 które SA na styk i 6 na 80;D
Rita no no no Majcia to taka nasza kochana uhahana mała pszczóleczka jest sliczna tylko całować…a jak teraz patrze na mala i wariacje z tatusiem to zazdroszcze u nas po kapieli szybkie ubieranie bo maly glod się uaktywnia i bez znaczenia czy jadl godzine, dwie , czy Pol przed kapaniem… cycus musi szybko być;p
Aa i na koniec… ja już 2 garnki spaliłam jeden ostatnio z mlodegho marchewka a drugi z tydzień temu marchewka+ziemniaczki.. )))
no i ogolnie dzis dwonili z przycodni by mnie zrypac ze przegapilam szczepienie... heheheh a to oni sie o miesiac walneli... ale mialam ubaw.. najpierw pozowlilam Pani sie zrypac a pozniej... ja zrypalam ja ze burdel maja;D i 5 misiecznego dziecka na wzw nie zaszczepie;D bo ono powinno byc miedzy 6-7 m-cem i chyba problem z liczeniem maja bo zarzucila mi ze problem z pamiecia mam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Ty to kochana napisalas posta 🤪 😁 Haha usmialam sie z tego imienia na Y 😁 I pieknie pania z przychodni zalatwilas, oj pewnie z krzesla spadla jak odlorzyla sluchawke 😁
Pam powiem rano Yasmince,bo teraz niby spi.

Dziekuje za wypowiedzi w sprawie ubioru na noc 🙂
Dziekuje za mile komentarze dziewczyny.

Ja posprzatalam lazienke i kuchnie, wiec jutro reszta szybko pojdzie, wiec licze na da spacery, jeden z rana a drugi po poludniu.

A na koniec napisze, ze co druga chyba tu cos upiekla dzis 😮

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry my wstałyśmy o 7 jak zwykle 🙃 oglądamy mini mini 😜
mała poszła spać o 20 obudziła się dopiero dzisiaj o 7 bez żadnej pauzy 🙃 dałam jej kleik do mleka wieczorem pediatra kazała bo nic nie dawałam i nie musiałam jej budzić o 23 jestem wyspana jak rex 🤪 ale to jest nic o 9 ona idzie spać dalej i walę z nią 😁 bo jutro sobota i tata terrorysta w domu więc sobie nie pośpię 😜 chyba że pojedzie na ryby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):

żeby mu sie zepsuł..... żeby mu sie zepsuł 😞

haha, żeby tego nigdy nie przeczytał, żeby nie przeczytał 😁
aaagaaa napisał(a):
Wanilia a jak dajesz sobie radę na dietce?

Spoko - najbardziej brakuje mi serów - żółtych i twarogów, no i żal że nie mogę tak na szybko jogurtu wciągnąc jak jestem głodna. Mam tez trochę problem z czym kanapkę sobie zrobić bo mam trochę dlugie zęby na wędliny. Ale jeszcze tydzień i lekarka pomalu kazała wprowadzać produkty mleczne i obserwować co się dzieje.
meliska napisał(a):
Wanilia a ja ostatnio Cię molestowałam tymi ciachami ze śmietaną ☺️ ☺️ sorki 😘

A wiesz ze wtedy nawet o tym nie pomyslałam? 🙂 Tzn o mojej diecie? 😜
Beata26 zyjesz? I miałam jeszcze zapytać jak z Twoim zdowiem ( nie psychicznym 😉 )? Bo tez miałaś jakieś badania chyba mieć?
Coq ja ubieram Weronike do spania w krótkie gatki i lekka koszulkę albo w samego bodziaka. I jak ją wyjmuję z łóżeczka to jest cieplutka ale nie spocona. Bambina śliczna - a T się dziwisz że Ci baby do wozka zaglądaja - one Twoje cudeńko wyniuchały 😁
Pamm ja upiekłam tylk całoroczne z truskawkami i jagodami - jest megaszybkie i bez mleka 🙂
Agami - ależ to daję satysfakcję, co? Tak objebać kogoś kto się chcial na Tobie przejechac ale nie miał racji 😜
A na koniec - Dzień dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Od kiedy Pammat się z nami swoim sposobem na odpowiadanie podzieliła wszystkie pisza coraz dłuższe posty 🤪

przynajmniej jest swobodnie dla was i nie dość że o niczym się nie zapomni 🤪 to jeszcze nie trzeba pisać na kartce i się męczyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka moja też uwielbia samolocik i tatuś zawsze do niej krzyczy że jest pszczułeczką i szuka miodu 🙃 a ona śmieje się w głos z ręką w budzi 🤪
też mamy różowe z króliczkiem białe z króliczkiem i całe w króliczki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry... no ja wczoraj posta w wordzie pisalam heheh bo mi tak wygodniej niz wklejac 🙂 milego dnia wam zycze 🙂))
a pam jak ten kleik dajesz? do butli czy jak...
no a ja dzis na policje ide,,.. kupilismy telefon zaplacilismy polowe reszta przy odbiorze miala byc i telefonu nie ma.. a to na tablica.pl wiec nie ma sporu jak w allegro i dzis jade na komende...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
siemka, ja moja ubieram na noc w samo body teraz z ktotkim rekawem bo spi ze mna wiec mam kontrole i czesto sie budze by na nia popatrzec i przykryc ale ona jak zasnie na noc to sie nie rozkopuje bo spi gleboko! pozatym czesto sie do mnie przytula i jest jej cieplo mi mi mi

agami ja polowalam na body w biedrze juz wczesniej nawet zdjecie wstawilam! i ja kupilam z króliczkami...jedno jest takie cudne ze nie moge
pozatym kupilam pieluchy huggies tez w biedr bo moja 3 nosi a ze było ich 99 sztuk za 40 zl wiec sie skusilam i fajne sa nawet
i niedługo sie zacznie w biedronce rosij zdowo na sportowo - oferta dla dzieci - wiec moze cos fajnego da sie wytargac - wiecej instrukcji potem!

aniqa - jak tam Kaliny ciemiaczko? bo mojej znajomej dziewczynka ma za duze i bierze wiecej wit d i pozno zaczela wszytsko robic moze to wina "miekkich kosci" nie wiem jak to wytlumaczyc , pozatym mozesz jej robic mini rehab w domu - czyli pokazuj jej - złap za pupe i obkrecaj ją na boki powoli, złap za stopki - pokaz jej ze moze zlapac je dlonmi, wlozyc do buzi, jak nie lubi na brzuchu to np wez ją na rece niech lata po domu jak supermen, moja sie smieje wtedy ze az piszczy jak atakujemy tate takim samolocikiem

moja tez juz posmakowała palca u nogi - ale zrobila mine wykrzywioną i chyba jej nie smakuje hahah i juz nie brała wiecej


ciemiaczko ma malutkie, prawie niewyczuwalne, przy porodzie 0,5 na 0,5cm. a to co piszesz to z nia robie: leżenie na brzuszku juz jest w miare fajnie, jak ma humor to potrafi 20 min lezec i sie bawic. poza tym kulam ja na boki, podnosze nozki do buzi, ostatnio wlozylam jej paluchy od stop do buziaka, to tylko sie smiala. poza tym robie z nia obroty plecy - brzuch, brzuch-plecy, dotykam jej raczkami kolanka, stopki, zeby poczula ze nozki tez do niej naleza. nie wiem, ale wszyscy mi mowia, ze panikuje, ze mala sie dobrze rozwija, a a mam przestac czytac internet, bo wymyslam sobie. mam nadzieje ze wlasnie tak jest, bo faktycznie wiem o tym, ze każde dziecko ma swoj czas i wszystko przyjdzie. moja mama mi mowi, ze kiedys wogole sie nie zwracalo uwagi, co kiedy dziecko powinno zaczac robic, bylo zostawione samo sobie w rozwoju i jakos każdy na ludzi wyrosł... mojej kuzynki córka (ta o ktorej wczoraj pisalam, ze ma 11m-cy a jest lzejsza od Kaliny) to sie wogole nie turlala , bo nienawidzila lezec na brzuchu i sila rzeczy obrotow zadnych nie robila, a teraz hodzi juz za raczki, mimo ze roczku jeszcze nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ja też myślę że z Kalinką wszystko jest w porządku ale jesli masz się ciągle nad tym zastanawiac to może lepiej jednak idź do lekarza - wtedy bedziesz miala czyste sumienie i będziesz się z nowych umiejętności Kaliny cieszyć w swoim czasie - bez nerwów i porównywania i szukania dziury w całym 🙂 Ja jak szłam na pierwsza konsultację to też żeby sie uspokoić, szczerze mówiąc takie miałam nastawienie że uslyszę że wszystko jest ok i wyluzuję. No a że wyszło inaczej - tym lepiej że poszłam. I my tez cwiczyłysmy sobie w domu kulanie i inne wygibasy ale sama bym nie wpadła na to w czym lezy problem a teraz jak wiem to ciągle Weronikę przestawiam żeby prosto leżała i rączek nie odginała "na samolot" tylko do przodu wyciągała.
Ulka ja wczoraj byłam w Biedronie po jogurty bo tam mają fajnie pakowane jogobelki po 330ml (dla małżona - nie dla mnie) i mi się przypomniało że o tych bodziakach pisałaś 🙂 więc też dwa zestawy chwyciłam 😁 A dziś przyszła koleżanka i przyniosła ciuszki po córce w rozmiarach 74-86, wybrała takie że mi się wszystkie podobają, już wyczaiła że Hello Kity to nie dla nas 😜 Tyle ze w związku z tym że Weronika rzadko w różu wystepuje to ciągle mi się ludzie pytaja czy to chłopiec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...